FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Laurila Anneli
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D50 21 55.27

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura D50 5 46.36 0.04.11 50.43 50.36
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri D50 2 48.31 0.00.31 44.93 43.95
04.07.2020 Arboretum-rastit Kouvolan Elimäellä Kouvolan Suunnistajat D50 6 1.16.39 0.18.45 37.71 35.62
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 D50 9 49.14 0.18.17 36.31 35.99
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 D50 14 37.49 0.18.11 28.52 28.27
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee D50 4 35.59 0.10.07 33.38 33.32
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee D50 HYL -
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti D50 HYL -
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry D50 1 1.05.11 0.00.00 44.56 41.25
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu D50 6 55.14 0.07.23 50.77 49.71
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät D50 2 34.09 0.06.34
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot D50 6 16.41 0.02.47 44.70 47.55
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot D50 6 16.32 0.02.27 46.81 49.79
16.08.2020 Kansallinen kilpailu Navi D50 3 46.09 0.03.52 42.55 42.29
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö D50 10 16.26 0.03.52 40.92 42.53
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx D50 3 54.58 0.08.49 42.08 41.64
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä D50 13 32.13 0.08.21 49.84 50.39
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles D50 5 15.27 0.02.23 42.70 46.20
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles D50 6 10.38 0.01.18 43.88 48.66
09.09.2020 Uudenmaan ja Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti D50 8 11.57 0.02.07 43.89 46.50
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu D50 21 1.22.47 0.20.58 46.39 46.72
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat D50 7 16.34 0.02.52 41.79 45.48
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri D50 16 17.32 0.03.31 51.47 52.13
22.09.2020 Avoin AM Yö Uusimaa Pihkaniskat D50 3 51.46 0.12.00 39.10 37.73
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti D50 KES -
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 D50 6 47.55 0.07.12 47.31 47.37
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus D50 13 1.56.48 0.16.28 55.45 55.71
Selaa rankituloshistoriaa Palaa