FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Virkajärvi Heta
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D16 23 55.80

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti D16 6 33.53 0.08.00 43.08 41.58
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 D16 6 26.33 0.03.58 48.03 46.14
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura D16 17 46.11 0.15.11 39.16 38.65
28.06.2020 Junior eGames (sarjat H/D 16, 18 ja 20), pitkä matka Espoon Suunta D16 6 53.33 0.10.02 49.51 49.02
04.07.2020 Kajaanin Suunnistajien keskimatka Kajaanin Suunnistajat D16 9 32.56 0.12.38 32.86 32.06
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä (H/D10-20, 21) Lapuan Virkiä D16 9 27.59 0.09.09 42.96 42.54
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee D16 3 14.29 0.01.26 53.10 53.16
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 D16 20 46.27 0.17.51 36.90 36.46
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 2. päivä (sarjat H/D21, H/D10RR-20) Lahden Suunnistajat-37 D16 10 27.17 0.05.21 48.02 47.67
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee D16 5 23.56 0.04.01 50.61 50.29
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee D16 18 33.56 0.08.50 39.98 39.19
16.08.2020 INOV-8-liigan osakilpailu Navi D16 9 36.31 0.06.11 53.56 53.06
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö D16E 15 16.54 0.02.20 55.38 53.02
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka D16 14 57.54 0.11.42 52.22 51.71
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka D16 11 28.32 0.05.51 52.79 52.36
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä D15-K2 9 17.23 0.03.03 50.26 49.28
30.08.2020 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) Suunta Jyväskylä D15 23 26.01 0.08.16 44.31 43.91
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles D16 4 13.56 0.01.07 48.83 45.38
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles D16 5 16.45 0.01.40 47.57 44.21
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu D15K1 13 37.26 0.09.24 47.04 46.61
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali Kankaanpään Suunnistajat , Siikaisten Sisu D15 8 56.34 0.10.29 54.29 53.79
16.09.2020 Avoin Am-yösuunnistus Keuruun Kisailijat D16 EIL -
19.09.2020 SM-sprintti, finaali Angelniemen Ankkuri D15 5 14.42 0.02.15 56.47 52.76
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti D15 11 35.03 0.08.33 49.82 49.47
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 D16 23 50.57 0.15.36 40.99 40.56
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus D15 8 1.12.33 0.04.36 56.81 56.29
Selaa rankituloshistoriaa Palaa