FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Sankelo Lotta
Vuosi Laji
Valitun kauden rankipisteet
Sarja Sija Pistettä
D18 50 56.21
D20 101 38.99
D21 455 41.08

Kilpailupäivät
Päivä Kilp.päivän nimi Seurat Sarja Sija Aika Ero kärkeen Pistettä Sprinttipistettä Maastopistettä
14.04.2018 * Silja-Rastit Paimion Rasti D18 10 54.40 0.11.01 49.72 49.21
15.04.2018 * Ankkurirastit, WRE Angelniemen Ankkuri D18 21 1.06.51 0.27.32 34.76 34.64
21.04.2018 * FinnSpring 2018, WRE Espoon Akilles , Leppävaaran Sisu D18E KES -
06.05.2018 P-P AM-sprintti Koskelankylän Riento D18 2 14.00 0.00.20 38.18 39.68
19.05.2018 * Savon Suunnan keskimatkat suppamaastossa 2-kisa Savon Suunta D18 4 35.41 0.04.04 44.29 42.21
19.05.2018 * Savon Suunnan keskimatkat suppamaastossa 1-kisa Savon Suunta D18 3 23.47 0.02.46 48.55 46.25
20.05.2018 Nuorten MM- sekä EM-katsastus. Sarjat H/D 20 ja H/D 16 Hollolan Urheilijat -46 , Lahden Suunnistajat-37 D20 44 1.54.02 0.48.12 44.91 45.06
26.05.2018 SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat) Kouvolan Suunnistajat D18 25 37.46 0.09.06 54.62 54.43
26.05.2018 SM-keskimatka ja WRE-osakilpailu, karsinta Kouvolan Suunnistajat D18K2 16 27.29 0.07.22 50.94 50.38
01.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat D18E 22 1.14.30 0.27.00 40.43 39.94
03.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat D18E 25 1.31.44 0.44.14 33.13 32.73
11.08.2018 * SM-Esikisa Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D18 2 28.59 0.03.58 46.63 45.38
12.08.2018 * SYÖTE-Suunnistus Pudasjärven Urheilijat , Taivalkosken Kuohu D18 3 1.15.39 0.20.02 34.28 32.86
18.08.2018 Raahe rastit, Keskimatka Saloisten Reipas D21 2 48.59 0.00.06 41.29 41.07
19.08.2018 Raahe rastit, Pitkämatka Saloisten Reipas D21 2 1.17.35 0.22.28 40.12 39.82
25.08.2018 SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta Navi D18K1 17 57.26 0.14.17 53.89 52.66
26.08.2018 SM-pitkä matka, finaali, viralliset tulokset kaikki sarjat Navi D18 39 1.25.01 0.28.50 48.29 47.82
01.09.2018 Kaustinen 150 vuotta -juhlakansalliset Kaustisen Pohjan-Veikot D21A 1 44.46 0.00.00 50.82 50.17
02.09.2018 Kansallinen sprintti (iltapäivä) Gamlakarleby IF , Kokkolan Suunnistajat D18 3 14.27 0.01.06 48.20 43.50
02.09.2018 KP:n ja ÖID:n avoin AM-sprintti (aamupäivä) Gamlakarleby IF , Kokkolan Suunnistajat D18 6 13.15 0.01.59 42.29 38.45
16.09.2018 SM-sprintti, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat) SK Pohjantähti D18 20 15.32 0.03.41 51.22 47.33
16.09.2018 SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta SK Pohjantähti D18K 18 13.11 0.02.37 55.36 51.87
Selaa rankituloshistoriaa Palaa