|
Torrkulla Jan
Valitun kauden rankipisteet
Kilpailupäivät
07.04.2019 |
Falken sprint I
|
IK Falken
|
H45 |
3
|
15.44 |
0.01.28 |
42.27
|
48.95
|
|
07.04.2019 |
Falken sprint II ja ÖIDM
|
IK Falken
|
H45 |
1
|
14.02 |
0.00.00 |
45.47
|
54.11
|
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, karsinta
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
H45K1 |
14
|
25.09 |
0.05.21 |
52.42
|
|
51.83
|
29.06.2019 |
SM-keskimatka, finaali (viralliset tulokset, kaikki sarjat)
|
Pudasjärven Urheilijat
,
Taivalkosken Kuohu
|
H45 |
25
|
39.00 |
0.10.07 |
55.90
|
|
55.43
|
07.07.2019 |
Botnias Nationella
|
OK Botnia
|
H21A |
10
|
1.01.04 |
0.14.39 |
46.44
|
|
45.25
|
24.07.2019 |
Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1
|
IF Femman
,
Malax IF
,
Vaasan Suunnistajat
|
H45 |
7
|
44.45 |
0.09.13 |
37.79
|
|
34.19
|
04.08.2019 |
* Öppen ÖID-långdistans/Avoin ÖID-pitkämatka
|
Solf IK
|
H45 |
2
|
1.10.18 |
0.02.48 |
39.55
|
|
31.81
|
09.08.2019 |
FSOM sprint
|
OK Kristina
|
H45 |
4
|
13.28 |
0.01.35 |
53.00
|
53.95
|
|
10.08.2019 |
FSOM långdistans
|
Närpes OK
|
H45 |
3
|
1.04.17 |
0.09.46 |
50.41
|
|
48.90
|
07.09.2019 |
SM-pitkä matka ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
H45K1 |
21
|
53.20 |
0.11.03 |
53.05
|
|
52.33
|
08.09.2019 |
SM-pitkä matka, finaali (viralliset tulokset kaikki sarjat)
|
Fiskarin Urheilijat -47
,
Hiidenkiertäjät
,
OK Raseborg
|
H45 |
38
|
1.22.00 |
0.18.53 |
54.19
|
|
53.84
|
13.09.2019 |
Avoin E-P:n ja ÖID:n Am-Yö
|
Rasti-Kurikka
|
H45 |
7
|
54.09 |
0.05.27 |
38.21
|
|
34.28
|
22.09.2019 |
SM-sprintti ja WRE-osakilpailu, karsinta
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
H45K2 |
20
|
11.23 |
0.01.05 |
59.76
|
60.26
|
|
22.09.2019 |
SM-sprintti, finaali, viralliset tulokset
|
Loimaan Jankko
,
Lounais-Hämeen Rasti
,
Punkalaitumen Kunto
|
H45B |
39
|
16.03 |
0.03.26 |
47.25
|
51.39
|
|
28.09.2019 |
Lumonite SM-yö, finaali, viralliset tulokset
|
Jämsän Retki-Veikot
|
H45 |
12
|
1.03.33 |
0.11.42 |
64.93
|
|
64.49
|
Selaa rankituloshistoriaa
Palaa
|