FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
15.07.2020 Tampere Sprint Tour III Koovee 25125 S Tulokset
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 1. päivä Lahden Suunnistajat-37 24601 S Tulokset
18.07.2020 Kvarken Rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25084 S Tulokset
18.07.2020 Siilin Rasti pitkän matkan kansalliset Siilin Rasti 25098 S Tulokset
18.07.2020 Kvarken Rastit, iltapäivä (H/50 ja nuoremmat) IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25113 S Tulokset
19.07.2020 Tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Jussit 24596 S Tulokset
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus, 2. päivä (sarjat H/D21, H/D10RR-20) Lahden Suunnistajat-37 24602 S Tulokset
19.07.2020 Jynkänvuori Challenge Kuopion Suunnistajat 25061 S Tulokset
19.07.2020 Tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Jussit 25106 S Tulokset
19.07.2020 43. Lahti suunnistus 2. päivä (sarjat H/D40-80) Lahden Suunnistajat-37 25160 S Tulokset
24.07.2020 Avoin EP:n am-keskimatka Kauhavan Wisa 25155 S Tulokset
25.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24483 S Tulokset
25.07.2020 IK Falkens nationella IK Falken 24837 S Tulokset
25.07.2020 Tarun 100-vuotisjuhlakilpailu Oulaisten Taru 24889 S Tulokset
25.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24920 S Tulokset
25.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25149 S Tulokset
26.07.2020 Tampere Suunnistus aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Koovee 24484 S Tulokset
26.07.2020 Pööskallion pitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 24894 S Tulokset
26.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24921 S Tulokset
26.07.2020 Tampere Suunnistus iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Koovee 25150 S Tulokset
29.07.2020 Markki-Sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 25008 S
29.07.2020 Ekorrstigsfinal Närpes OK 25095 S
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610 S Tulokset
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611 S Tulokset
01.08.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka Karkki-Rasti 24622 S Tulokset
01.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24790 S Tulokset
01.08.2020 ÖIDM Långdistans, nationell, avoin kansallinen pitkän matkan kilpailu OK Botnia 24841 S Tulokset
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631 S Tulokset
02.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24791 S Tulokset
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura 24827 S Tulokset
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24828 S Tulokset
02.08.2020 Kannus-Rastit Kannuksen Ura 24853 S Tulokset
02.08.2020 Keski-Suomen AOK henkilökohtainen Saarijärven Pullistus 24950 S
02.08.2020 Hämeen Oravapolkuviesti Kyrös-Rasti 24963 S
03.08.2020 Marli Kesäcup I Turun Suunnistajat 25164 S
04.08.2020 EP:n avoin AM-Sprint Kauhajoen Karhu 24971 S
06.08.2020 E-P:n AM-oravapolku Rastiketut 24967 S
07.08.2020 FSOM sprint (Peruttu) IF Åland 24884 S
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24714 S Tulokset
08.08.2020 *FSOM långdistans (Peruttu) IF Åland 24885 S
08.08.2020 Avoin KP:n AM-pitkämatka Himangan Urheilijat 24918 S
08.08.2020 eNight nuorten yöviestikilpailu Espoon Suunta 25168 S
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24715 S Tulokset
09.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24766 S Tulokset
09.08.2020 Klaaniviesti, Viestiliiga 1/6 Lappeen Riento 24814 S
09.08.2020 *FSOM stafett (Peruttu) IF Åland 24886 S
09.08.2020 Avoin KP:n AM-viesti Himangan Urheilijat 24917 S
09.08.2020 ÖIDM-Stafett / EP AM - Viesti IF Femman 25085 S
10.08.2020 Kaakon Alueen NRC Luumäen Rasti 25097 S
10.08.2020 Luumäen iltakeskari Luumäen Rasti 25128 S Tulokset
10.08.2020 Uudenmaan AOK Espoon Suunta 25161 S
10.08.2020 Marli Kesäcup II Turun Suunnistajat 25165 S
12.08.2020 E-P:n Oravapolkuviesti Laihian Luja 24998 S
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät 25010 S Tulokset
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 S
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 24808 S
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 24809 S
15.08.2020 Lapin AM-pitkä (avoin) (Peruttu) Alatornion Pirkat 24892 S
15.08.2020 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 24893 S
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640 S
16.08.2020 Medilaser-viesti, Viestiliiga 2/6 Anttolan Urheilijat 24810 S
16.08.2020 Medilaser-keskimatka Anttolan Urheilijat 24811 S
16.08.2020 INOV-8-liigan osakilpailu Navi 24867 S
16.08.2020 Kultainen kompassi-cupin finaali Navi 24868 S
16.08.2020 Kansallinen kilpailu Navi 25172 S
18.08.2020 Nylands ungdomsserieorientering 1 OK 77 25190 S Ilmoittaudu
19.08.2020 Etelä-Karjalan NRC Joutsenon Kullervo 25137 S Ilmoittaudu
19.08.2020 Kymenlaakson NRC, Kotka Kymin Suunnistajat 25197 S Ilmoittaudu
20.08.2020 Uudenmaan AOV Helsingin Suunnistajat 25184 S
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-pitkä ja nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 24605 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan ja Kainuun AM-pitkä Sonkajärven Pahka 24812 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Eukkorastit ja Kaakon AM-pitkä SK Vuoksi 24938 S Ilmoittaudu
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Keski-Pohjanmaan maakuntaviesti Nivalan Suunnistajat 24985 S
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986 S Ilmoittaudu
22.08.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-pitkä Köyliön Lallit 25046 S Ilmoittaudu
23.08.2020 Hämeen ja Päijät-Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-viesti Lynx 24693 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24703 S Ilmoittaudu
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24704 S Ilmoittaudu
23.08.2020 Savo-Karjalan am-viesti Sonkajärven Pahka 24813 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Avoin AM-viesti, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24834 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Eukkorastit Avoin Kaakon AM Viesti SK Vuoksi 24939 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-viesti Vaalan Karhu 24987 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Avoin Satakunnan ja Varsinais-Suomen AM-viesti Köyliön Lallit 25047 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.08.2020 Nuorten EM/MM-näyttökilpailu Valkeakosken Haka 25148 S Ilmoittaudu
24.08.2020 Marli Kesäcup III Turun Suunnistajat 25166 S Ilmoittaudu
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550 S Ilmoittaudu
25.08.2020 Nylands ungdomsserietävling 2 IF Sibbo-Vargarna 25192 S
26.08.2020 Avoin Päijät-Hämeen AOK Rastivarsat 25141 S Ilmoittaudu
29.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, karsinta Suunta Jyväskylä 23781 S Ilmoittaudu
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä (Peruttu) Espoon Suunta 24697 S
30.08.2020 Jyvässprintti (Peruttu) Suunta Jyväskylä 24582 S
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä (Peruttu) Espoon Suunta 24698 S
30.08.2020 SM-keskimatka ja WRE, finaali (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin karsinnan kautta) Suunta Jyväskylä 25174 S
31.08.2020 Nuorten aluekilpailu ja Marli Kesäcup IV Turun Suunnistajat 25167 S Ilmoittaudu
04.09.2020 Kronans nationella och ÖIDM natt IK Kronan 24832 S Ilmoittaudu
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953 S Ilmoittaudu
04.09.2020 AM-yö Rasti-Lukko 24978 S
04.09.2020 Kainuun am-yö Kuhmon Peurat 25179 S
04.09.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-yö Koskelankylän Riento 25183 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915 S
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922 S
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 S Ilmoittaudu
06.09.2020 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 24627 S Ilmoittaudu
06.09.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga 3/6 Lahden Suunnistajat-37 24816 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905 S
06.09.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977 S Ilmoittaudu
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059 S Ilmoittaudu
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060 S Ilmoittaudu
06.09.2020 NÅID individuellt Akilles OK 25139 S Ilmoittaudu
06.09.2020 NÅID stafett Akilles OK 25140 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
06.09.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka Ylivieskan Kuula 25147 S Ilmoittaudu
09.09.2020 Uudenmaan AM-sprintti Hyvinkään Rasti 24701 S Ilmoittaudu
09.09.2020 Avoin Päijät-Hämeen AM-sprintti Hyvinkään Rasti 25186 S Ilmoittaudu
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 S Ilmoittaudu
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali, WRE (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin karsinnan kautta) Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 S
13.09.2020 HongKong triplasprint Rasti-Vihti 24930 S Ilmoittaudu
15.09.2020 Satakunnan AM-sprintti (avoin) Eurajoen Veikot 25198 S Ilmoittaudu
16.09.2020 Avoin AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966 S Ilmoittaudu
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005 S Ilmoittaudu
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053 S Ilmoittaudu
16.09.2020 Avoin Am-yösuunnistus Keuruun Kisailijat 25193 S
16.09.2020 Keskipohjanmaan AM-yö Vetelin Urheilijat 25196 S
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE Angelniemen Ankkuri 23800 S
20.09.2020 SM-viesti, Viestiliiga 4/6 Rasti 88 23609 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936 S Ilmoittaudu
20.09.2020 Avoin AM-korsupartio Ilomantsin Urheilijat 24937 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
25.09.2020 Lumonite SM-yö, H21 karsinta (ilmoittautuminen finaalin kautta) Kalevan Rasti 24000 S
25.09.2020 Seikkailujen Yö 2020 Kangasala SK 25163 S
26.09.2020 Lumonite SM-yö, finaali Kalevan Rasti 23794 S Ilmoittaudu
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641 S
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 S
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839 S
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 S
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970 S
03.10.2020 EP:n am erikoispitkä Teuvan Rivakka 25062 S
03.10.2020 Lahnasten Karhurastit Kiuruveden Urheilijat 25182 S
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755 S
04.10.2020 Lukkari-viesti, Viestiliiga 5/6 Mynämäen Suunnistajat -52 24914 S
10.10.2020 Aleksis Kiven viesti, Viestiliigan finaali Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 S
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 S Ilmoittaudu
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873 S Ilmoittaudu
24.10.2020 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24835 S
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 S
02.01.2021 Keski-Tampereen Sprinttiviikko: sisäsuunnistus Tampereen Pyrintö 25112 S
27.03.2021 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 25024 S
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030 S
28.03.2021 Vårsprint/Kevätsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031 S
09.04.2021 Am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25028 S
09.04.2021 Kevätyön viesti Turun Suunnistajat 25036 S
10.04.2021 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 25026 S
10.04.2021 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 25027 S
17.04.2021 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25032 S
18.04.2021 XX Saaristorastit - Skärgårdsträffen Pargas IF 25019 S
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045 S
25.04.2021 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 S
01.05.2021 Vappurastit 2021 Tuusulan Voima-Veikot 25065 S
02.05.2021 Hennarastit Rastivarsat 25029 S
02.05.2021 Karhurastit 2021 Rastikarhut 25050 S
08.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25020 S
08.05.2021 Auranmaan keskimatka Rasti 88 25051 S
08.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25072 S
09.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25021 S
09.05.2021 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25073 S
13.05.2021 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24999 S
13.05.2021 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25009 S
13.05.2021 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 25055 S
15.05.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 24994 S
15.05.2021 Hissin kevät kansallinen Hämeenlinnan Suunnistajat 25138 S
15.05.2021 Vasaman kansallinen keskimatka Suonenjoen Vasama 25162 S
16.05.2021 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 24989 S
16.05.2021 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon keskimatkan AM Vehkalahden Veikot 25052 S
22.05.2021 Karkkirastit 2021 Karkki-Rasti 25086 S
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka Suunta Jyväskylä 25126 S
22.05.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171 S
23.05.2021 Tervaruukkirastit Savon Suunta 25180 S
29.05.2021 54. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 25006 S
30.05.2021 54. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25007 S
06.06.2021 SM-keskimatka Turun Suunnistajat 23789 S
06.06.2021 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 25004 S
12.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 25000 S
12.06.2021 Brahes nationella IF Brahe 25011 S
12.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25041 S
13.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 25001 S
13.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25042 S
15.06.2021 Wanaja-sprint Hämeenlinnan Tarmo 25151 S
19.06.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
20.06.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
03.07.2021 Karjaa- rastit Karjaan Ura 25025 S
03.07.2021 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25035 S
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 S Ilmoittaudu
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 S Ilmoittaudu
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 S Ilmoittaudu
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5 2020, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5 2020, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5 2020, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 S Ilmoittaudu
15.07.2021 Fin5 2020, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 S Ilmoittaudu
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5 2020, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 S Ilmoittaudu
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25016 S
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25018 S
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25017 S
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034 S
04.08.2021 Elosprintti Järvenpään Palo 25044 S
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 S
07.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25012 S
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040 S
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 S
08.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25013 S
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 S
14.08.2021 Kaakon am-pitkä (Peruttu) Kouvolan Suunnistajat 25075 S
15.08.2021 Kaakon am-viesti (Peruttu) Kouvolan Suunnistajat 25076 S
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 S
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 25066 S
22.08.2021 Tuplasprintti 2021 iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 25118 S
27.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 S
28.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 S
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25038 S
28.08.2021 IF Minken långdistans IF Minken 25144 S
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25039 S
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa Suunta Jyväskylä 25127 S
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
11.09.2021 SM-viesti Navi 23816 S
12.09.2021 SM-sprintti Juvan Urheilijat 23821 S
18.09.2021 Lynx50-prologi Lynx 25022 S
18.09.2021 Lynx50-finaali Lynx 25023 S
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957 S
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Vehkalahden Veikot 24001 S
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali Vehkalahden Veikot 23850 S
02.10.2021 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25037 S
16.10.2021 SM-erikoispitkä Tampereen Pyrintö 23873 S
23.10.2021 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 25048 S
23.10.2021 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25049 S
30.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056 S
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
29.05.2022 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 24768 S
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 S
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 S
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 S
17.09.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Hyvinkään Rasti 24786 S
18.09.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 S
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24770 S
24.09.2022 SM-yö, finaali (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24771 S
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Jämsän Retki-Veikot 24727 S
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 S
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 S
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 S
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 S
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 S
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 S
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 S
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 S
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 S
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 S
22.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S