FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 S Tulokset
07.07.2021 Tampere Sprint Tour II Koovee 25308 S Tulokset
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 S Tulokset
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 S Tulokset
11.07.2021 Fin5 2021, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 S Tulokset
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 S
12.07.2021 Fin5 2021, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 S Tulokset
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 S
14.07.2021 Fin5 2021, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 S Tulokset
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 S
14.07.2021 Tampere Sprint Tour III Koovee 25309 S Tulokset
15.07.2021 Fin5 2021, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 S Tulokset
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 S
16.07.2021 Fin5 2021, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 S Tulokset
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 S
16.07.2021 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 25206 S Tulokset
17.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25202 S Tulokset
17.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25263 S Tulokset
18.07.2021 *Peikkorastit Perttelin Peikot 25188 S Tulokset
18.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25203 S Tulokset
18.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25264 S Tulokset
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25016 S Tulokset
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25018 S Tulokset
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25017 S Tulokset
24.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24982 S Tulokset
24.07.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171 S Tulokset
24.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25332 S Tulokset
25.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24981 S Tulokset
25.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25333 S Tulokset
25.07.2021 AM Viesti Kauhajoen Karhu 25440 S
25.07.2021 Kymenlaakson Sähkö sprintti Kouvolan Suunnistajat 25556 S
25.07.2021 Tykkimäki sprintti Kouvolan Suunnistajat 25557 S
25.07.2021 Avoin Keski-Pohjanmaan maakuntaviesti Kalajoen Junkkarit 25572 S
27.07.2021 Ekorrstigsfinal IF Brahe 25373 S
27.07.2021 Etelä-Pohjanmaan Kompassi-cup 4.osakilpailu Ylistaron Kilpa-Veljet 25555 S Tulokset
27.07.2021 Forssa Junior Games Lounais-Hämeen Rasti 25574 S
27.07.2021 Kainuun Kompassi-cup 3-osakilpailu (lähikilpailu) Kajaanin Suunnistajat 25602 S Tulokset
28.07.2021 Kannus-Rastit ja K-P:n AM-kilpailu Kannuksen Ura 25287 S Tulokset
28.07.2021 Kompassi-viesti Joutsenon Kullervo 25538 S
29.07.2021 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 25448 S
30.07.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 25583 S
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071 S
31.07.2021 Avoin Varsinais-Suomen ja Satakunnan pitkän matkan AM-kilpailu Loimaan Jankko 25205 S
31.07.2021 *SYÖTE-suunnistus pitkä matka Pudasjärven Urheilijat 25225 S
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 1 Rasti-Jussit 25317 S
31.07.2021 QP Resort games, Suunnistusliiga 4/8 Kuopion Suunnistajat 25336 S
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 2 Rasti-Jussit 25363 S
31.07.2021 Avoin K-P:n AM-partio (Peruttu) Halsuan Toivo 25591 S
01.08.2021 *Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030 S
01.08.2021 *Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034 S
01.08.2021 Avoin Varsinais-Suomen, Satakunnan ja Hämeen AM-viesti Loimaan Jankko 25207 S
01.08.2021 *SYÖTE-suunnistus keskimatka Pudasjärven Urheilijat 25226 S
01.08.2021 Kivennapa-rastit kansallinen keskimatka Nilsiän Nujakka
Siilin Rasti
25248 S
01.08.2021 Kivennapa-viesti, Viestiliiga 3/7 Nilsiän Nujakka
Siilin Rasti
25337 S
04.08.2021 Elosprintti ja avoin Uudenmaan AM-sprintti Järvenpään Palo 25043 S
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 S
07.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25012 S
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040 S
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 S
07.08.2021 Heräkankaan keskimatka Mäntän Seudun Eräpirkat 25361 S
07.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
25395 S
07.08.2021 eNight powered by Lumonite Espoon Suunta 25546 S
08.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 (ilmoittautuminen 1. päivän kautta) Ylläksen Rasti 25013 S
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 S
08.08.2021 Eekoo-sprintti + kaakon AM Lappeen Riento 25374 S
08.08.2021 Eekoo-sprintti (2. osa) Lappeen Riento 25375 S
08.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
25396 S
08.08.2021 Keurusrastit Special/AM-pitkä Keuruun Kisailijat 25410 S
09.08.2021 V-S Kompassi-cup 4. osakilpailu Turun Suunnistajat 25462 S Ilmoittaudu
09.08.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25547 S Ilmoittaudu
09.08.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup III osakilpailu (lähikilpailu) Asikkalan Raikas 25608 S Ilmoittaudu
10.08.2021 Kansallinen keskimatka ja Uudenmaan Kompassi-cupin osakilpailu Rasti-Vihti 25390 S Ilmoittaudu
10.08.2021 Luumäen iltakeskari Luumäen Rasti 25565 S Ilmoittaudu
10.08.2021 Kaakon alueen Kompassi-kilpailu Luumäen Rasti 25566 S Ilmoittaudu
10.08.2021 Kompassi Cup Vaajakosken Terä 25592 S Ilmoittaudu
10.08.2021 Kompassi Cup 3 (Peruttu) Vaajakosken Terä 25593 S
10.08.2021 Salon seudun Rastiviesti Salon Vilpas 25605 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2021 E-P:n Oravapolkuviesti Rasti-Kurikka 25325 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
11.08.2021 Hämeen avoin am-pitkämatka Tarpian Suunta 25562 S Ilmoittaudu
12.08.2021 Lumonite Peimarin yö (lähikilpailu) Paimion Rasti 25628 S Ilmoittaudu
14.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 S
14.08.2021 Kainuun AM-pitkä (avoin) Puolangan Ryhti 25334 S Ilmoittaudu
14.08.2021 Hämeen rastiviesti, Viestiliiga 4/7 Valkeakosken Haka 25344 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
14.08.2021 K-P:n AM-pitkä Nivalan Suunnistajat 25386 S Ilmoittaudu
15.08.2021 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma, INOV-8-liigan finaali ja kansallinen Valkeakosken Haka 25214 S Ilmoittaudu
15.08.2021 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 25255 S Ilmoittaudu
15.08.2021 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 25260 S Ilmoittaudu
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8 Rasti-Nokia 25319 S Ilmoittaudu
15.08.2021 K-P:n AM-viesti Nivalan Suunnistajat 25387 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
15.08.2021 Lapin AM-parisprintti (avoin) Alatornion Pirkat 25563 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
15.08.2021 VePon maastosprintti (lähikilpailu) Vesaisen Pojat 25568 S Ilmoittaudu
17.08.2021 Wanaja-sprint, avoin AM Hämeenlinnan Tarmo 25151 S Ilmoittaudu
18.08.2021 KJV-iltasprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 25621 S
21.08.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
22.08.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 5/7 Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
25.08.2021 Päijät-hämeen kompassicup, 4. osakilpailu Rastivarsat 25573 S
27.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 S
28.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 S
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta 25038 S Ilmoittaudu
28.08.2021 IF Minken ÖIDM långdistans IF Minken 25144 S Ilmoittaudu
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta 25039 S Ilmoittaudu
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa 1 Suunta Jyväskylä 25127 S Ilmoittaudu
29.08.2021 KuUS-rastit Kuusankosken Urheiluseura 25305 S Ilmoittaudu
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 1.osa SK Pohjantähti 25445 S Ilmoittaudu
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 2.osa SK Pohjantähti 25446 S Ilmoittaudu
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa 2 Suunta Jyväskylä 25585 S Ilmoittaudu
01.09.2021 Etelä-Pohjanmaan AM sprint Laihian Luja 25400 S Ilmoittaudu
02.09.2021 Satakunnan am-sprintti, avoin Kankaanpään Suunnistajat 25379 S
02.09.2021 Uudenmaan kompassiviesti (lähikilpailu) Rajamäen Rykmentti 25618 S
02.09.2021 Kainuun Kompassi-cup 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 25620 S
04.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, karsinta Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S Ilmoittaudu
05.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, finaali, Suunnistusliiga 6/8 Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
05.09.2021 Vihti tutuksi -tuplasprintti Rasti-Vihti 25391 S
06.09.2021 Päijät-Hämeen kompassi-cup V Lahden Suunnistajat-37 25429 S
06.09.2021 Hämeen Kompassi-cup Hauhon Sisu 25581 S
06.09.2021 Uudenmaan kompassi-cup osakilpailu (lähikilpailu) Espoon Suunta 25616 S
08.09.2021 Espoosprintti (lähikilpailu) Espoon Akilles 25295 S
11.09.2021 SM-sprintti ja WRE, Suunnistusliiga 7/8 Juvan Urheilijat 23821 S Ilmoittaudu
11.09.2021 Samuli Törmälä 70 vuotta -Juhlakilpailu Ylivieskan Kuula 25575 S Ilmoittaudu
12.09.2021 SM-viesti, Viestiliiga 6/7 Navi 23816 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
15.09.2021 Keskipohjanmaa AM-Yö Suunnistus Kokkolan Suunnistajat 25401 S
16.09.2021 Varsinais-Suomen sekä Satakunnan AM-yökisa Mynämäen Suunnistajat -52 25603 S
16.09.2021 Lukkarin Yö Mynämäen Suunnistajat -52 25604 S
17.09.2021 Avoin E-P:n ja ÖID:n AM-yö Vaasan Suunnistajat 25200 S Ilmoittaudu
17.09.2021 Lukkarin Yö (Peruttu) Mynämäen Suunnistajat -52 25277 S
17.09.2021 Avoin Hämeen AM-yö Pälkäneen Luja-Lukko 25292 S
17.09.2021 Avoin Am-yö Viitasaaren Suunta 25607 S
18.09.2021 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24979 S
18.09.2021 Lynx 50v - Str8-keskimatka Lynx 25022 S
18.09.2021 Lynx 50v - Viestiliiga finaali 7/7 Lynx 25023 S
18.09.2021 Eukkorastit SK Vuoksi 25297 S
18.09.2021 AM-keskimatka (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25320 S
18.09.2021 AM-yö (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25321 S
18.09.2021 Kainuun AM-yö Kuhmon Peurat 25335 S
18.09.2021 Pikku-Syöte suunnistus pitkämatka (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25524 S
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu (Peruttu) Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957 S
19.09.2021 GIF:s 2-mila, ÖIDM ultra Gamlakarleby IF 25303 S
19.09.2021 E-P:n AM-pitkämatka Suunta Jurva 25450 S
19.09.2021 Auranmaan Keskimatka Rasti 88 25521 S
19.09.2021 Pikku-Syöte suunnistus keskimatka (lähikilpailu) SK Pohjantähti 25525 S
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Vehkalahden Veikot 24001 S
24.09.2021 Seikkailujen Yö 2021 Kangasala SK 25601 S
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali, Suunnistusliiga 8/8 Vehkalahden Veikot 23850 S
26.09.2021 XXVI Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 25338 S
26.09.2021 Vantaa Off-trail Challenge (kuntosuunnistus) Pihkaniskat 25372 S
01.10.2021 X Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 25296 S
02.10.2021 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24999 S
02.10.2021 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25037 S
03.10.2021 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 25254 S
17.10.2021 SM-erikoispitkä Tampereen Pyrintö 23873 S
23.10.2021 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 25048 S
23.10.2021 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25049 S
24.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056 S
30.10.2021 Korkeasaari-sprintti Rasti-Jyry 25284 S
02.04.2022 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 25475 S
02.04.2022 Ahvenanmaan 2-päiväiset / Åland 2-dagars Tampereen Pyrintö 25595 S
03.04.2022 Raseborgs vårtävling / Raaseporin kevätkilpailu OK Raseborg 25497 S
03.04.2022 Ahvenanmaan 2-päiväiset / Åland 2-dagars Tampereen Pyrintö 25596 S
08.04.2022 am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25487 S
08.04.2022 Kevätyön Viesti Turun Suunnistajat 25505 S
09.04.2022 Stadisprintti Rasti-Jyry 25486 S
10.04.2022 Rasti-Lukon Kevätkansalliset Rasti-Lukko 25261 S
10.04.2022 Helsinki City O(kuntosuunnistus) Rasti-Jyry 25501 S
16.04.2022 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25551 S
17.04.2022 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25480 S
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
30.04.2022 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25488 S
30.04.2022 EspooSprintti-tupla, aamupäivä Espoon Akilles 25499 S
30.04.2022 EspooSprintti-tupla, iltapäivä Espoon Akilles 25500 S
30.04.2022 Virkiän kevätkansalliset Lapuan Virkiä 25622 S
01.05.2022 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25490 S
01.05.2022 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 25623 S
05.05.2022 Uudenmaan AM-sprintti Lynx 25539 S
07.05.2022 Oulaisten Kevätsprintti Oulaisten Huima 25420 S
07.05.2022 Auranmaan Keskimatka Rasti 88 25433 S
07.05.2022 IF Minken Medeldistans IF Minken 25467 S
07.05.2022 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25494 S
07.05.2022 49. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25503 S
07.05.2022 Avoin E-P AM Sprintti Vaasan Suunnistajat 25537 S
08.05.2022 KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25495 S
08.05.2022 49. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25504 S
15.05.2022 SM-sprintti Suunta Jyväskylä 24768 S
21.05.2022 Suunnistuksen kansallinen keskimatka Saloisten Reipas 25443 S
21.05.2022 Karkkirastit 2022 Karkki-Rasti 25464 S
22.05.2022 Uudenmaan AM-keskimatka Rasti-Vihti 25492 S
22.05.2022 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset Vehkalahden Veikot 25522 S
22.05.2022 Am-Keskimatka Rasti-Jussit 25589 S
26.05.2022 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25481 S
28.05.2022 55. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25513 S
29.05.2022 55. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25514 S
29.05.2022 Peltokankaan kevätkeskari ja XXIV Junnukisat Rasti-Nokia 25567 S
05.06.2022 SM-pitkä 2022 esikisa Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
25460 S
10.06.2022 Grano Games Tampereen Pyrintö 25597 S
11.06.2022 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25586 S
11.06.2022 Grano Games Tampereen Pyrintö 25598 S
12.06.2022 SM-esikisa, keskimatka Solf IK 25299 S
12.06.2022 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25587 S
12.06.2022 Grano Games Tampereen Pyrintö 25599 S
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
02.07.2022 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25444 S
02.07.2022 Karjaa -rastit Karjaan Ura 25476 S
12.07.2022 Fin5 2022, 1. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25454 S
13.07.2022 Fin5 2022, 2. pv. Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25455 S
15.07.2022 Fin5 2022, 3. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25456 S
16.07.2022 Fin5 2022, 4. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25457 S
17.07.2022 Fin5 2022, 5. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25458 S
30.07.2022 Varsinais-Suomen rastipäivät 1 Vakka-Rasti 25397 S
30.07.2022 Alun kesätupla 1. päivä Järviseudun Rasti 25484 S
31.07.2022 Varsinais-Suomen rastipäivät 2 Vakka-Rasti 25398 S
31.07.2022 Alun kesätupla 2. päivä Järviseudun Rasti 25485 S
31.07.2022 Rinkelirastit Lappeen Riento 25489 S
31.07.2022 Rinkelirastit 2022 Lappeen Riento 25491 S
13.08.2022 Uudenmaan avoin am-pitkä Pihkaniskat 25511 S
13.08.2022 Hämeen AM-pitkä Valkeakosken Haka 25540 S
14.08.2022 Uudenmaan am-viesti Pihkaniskat 25512 S
14.08.2022 Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 25541 S
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 S
21.08.2022 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma ja INOV-8-liigan finaali Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
25422 S
21.08.2022 Kymen Rastiviesti Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
25423 S
27.08.2022 eGames 2022 1. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25478 S
28.08.2022 eGames 2022 2. päivä Espoon Suunta
Rastihaukat
25479 S
28.08.2022 Kansallinen Oriveden Ponnistus 25550 S
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 S
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 S
10.09.2022 SM-keskimatka Hyvinkään Rasti 24786 S
11.09.2022 SM-viesti Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 S
17.09.2022 Porvoon kansallinen OK Trian 25529 S
17.09.2022 Viestiliigan finaali OK Trian 25532 S
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 Anttolan Urheilijat 24770 S
24.09.2022 SM-yö, finaali Anttolan Urheilijat 24771 S
25.09.2022 XXVII Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 25600 S
01.10.2022 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25506 S
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka Jämsän Retki-Veikot 24727 S
22.10.2022 Halikko-viesti Angelniemen Ankkuri 25552 S
22.10.2022 Lasten Halikko-juoksu Angelniemen Ankkuri 25553 S
22.04.2023 FinnSpring 2023 (ajankohta vahvistamatta) RastiPiikkiö
Sauvon Urheilijat
25063 S
23.04.2023 FinnSpring-viesti 2023 (ajankohta vahvistamatta) RastiPiikkiö
Sauvon Urheilijat
25064 S
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 S
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 S
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 S
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 S
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 S
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 S
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 S
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 S
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 S
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 S
27.04.2024 FinnSpring 2024 (ajankohta vahvistamatta) Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25177 S
28.04.2024 FinnSpring-viesti 2024 (ajankohta vahvistamatta) Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25201 S
15.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S
26.04.2025 FinnSpring 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25131 S
27.04.2025 FinnSpring-viesti-stafetten 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25132 S