FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
05.01.2019 Loppiaisen hiihtosuunnistuskilpailut Länsi-Rajan Rasti 24379 HS Tulokset
06.01.2019 Loppiaisen hiihtosuunnistuskilpailut Länsi-Rajan Rasti 24380 HS Tulokset
12.01.2019 Avoin AM-HiSu Kaakko sprintti Joutsenon Kullervo 24395 HS
12.01.2019 Avoin AM-HiSu Kaakko keskimatka Joutsenon Kullervo 24396 HS
13.01.2019 Avoin AM-HiSu Kaakko pitkämatka Joutsenon Kullervo 24397 HS
19.01.2019 Pahkan hisut ja Savo-Karjalan AM 1pv. pitkä matka Sonkajärven Pahka 24099 HS
20.01.2019 Pahkan hisut ja Savo-Karjalan AM 2pv., keskimatka Sonkajärven Pahka 24100 HS
26.01.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu sprintti Iisu 24437 HS Ilmoittaudu
26.01.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu parisprintti Iisu 24438 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
02.02.2019 Hauskin Hisu 1 pv Hauhon Sisu 24129 HS Ilmoittaudu
02.02.2019 Avoin Keski-Pohjanmaan AM sprintti Vetelin Urheilijat 24439 HS Ilmoittaudu
02.02.2019 Avoin Keski-Pohjanmaan AM-parisprintti Vetelin Urheilijat 24443 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
02.02.2019 Lapin AM-sprintti (avoin) Suunta 2000 24446 HS Ilmoittaudu
02.02.2019 Lapin AM-parispirnti (Avoin) Suunta 2000 24447 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
03.02.2019 Hauskin Hisu 2pv ja Hämeen AM-pitkä Hauhon Sisu 24130 HS Ilmoittaudu
03.02.2019 Hiihtosuunnistuksen AM-sprint, EP ja ÖID Suunta Jurva 24429 HS Ilmoittaudu
03.02.2019 Hiihtosuunnistuksen AM-parisprint, EP Suunta Jurva 24430 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
09.02.2019 18. Veikko Hakulisen hiihtorastit Valkeakosken Haka 24255 HS
09.02.2019 Avoin FSOM IK Falken 24416 HS Ilmoittaudu
10.02.2019 18. Veikko Hakulisen hiihtorastit ja Hämeen AM-keskimatka Valkeakosken Haka 24256 HS
10.02.2019 Avoin FSOM IK Falken 24417 HS Ilmoittaudu
16.02.2019 SM-keskimatka ja WRE-osakilpailu Lappeen Riento 23913 HS Ilmoittaudu
17.02.2019 SM-viesti Lappeen Riento 23914 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
23.02.2019 SM-sprintti, karsinta Iisalmen Visa 23560 HS Ilmoittaudu
23.02.2019 SM-sprintti, finaali Iisalmen Visa 23561 HS
24.02.2019 SM-sprinttiviesti Iisalmen Visa 23562 HS Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
02.03.2019 Alun talvirastit 1.päivä Alajärven Ankkurit 24136 HS Ilmoittaudu
03.03.2019 Alun talvirastit 2.päivä Alajärven Ankkurit 24137 HS Ilmoittaudu
08.03.2019 Lapin Lumirastit sprintti Pellon Ponsi 24074 HS
09.03.2019 SM-pitkämatka Pellon Ponsi 24075 HS
10.03.2019 Lapin Lumirastit keskimatka Pellon Ponsi 24076 HS
16.03.2019 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu-pitkämatka Iisu 24410 HS
17.03.2019 Kansallinen hiihtosuunnistus ja avoin Pohjois-Pohjanmaan am-hisu, keskimatka Iisu 24411 HS
29.02.2020 SM-keskimatka Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24418 HS
01.03.2020 SM-viestit Haapaveden Urheilijat
Nivalan Suunnistajat
Oulaisten Huima
24419 HS