FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
28.04.2020 Etelä-Karjalan Nuorten Rasticup (Peruttu) SK Vuoksi 24969 S
01.05.2020 Vappurastit (Peruttu) Tuusulan Voima-Veikot 24807 S
02.05.2020 Raikas 110 v (Peruttu) Asikkalan Raikas 24801 S
03.05.2020 Tuplasprintti (siirtotoivelistalla) Rasti-Jussit 24596 S
03.05.2020 Kimitoöns vårtävling / Kemiönsaaren kevätkisa (Peruttu) Kimito SF 24932 S
03.05.2020 Hennarastit (Peruttu) Rastivarsat 24964 S
09.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät ja nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu (Peruttu) Rajamäen Rykmentti 24636 S
09.05.2020 Keurusrastit ja AM-keskimatka Keuruun Kisailijat 24652 S
09.05.2020 Karhurastit 2020 (Peruttu) Rastikarhut 24658 S
09.05.2020 Kärppäjahti 2020 (Peruttu) Kokkolan Suunnistajat 24666 S
09.05.2020 Kiuruvesi-rastit (Peruttu) Kiuruveden Urheilijat 24705 S
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti aamupäivä (Peruttu) Pudasjärven Urheilijat 24792 S
09.05.2020 *Pudasjärvi-sprintti iltapäivä (Peruttu) Pudasjärven Urheilijat 24793 S
10.05.2020 48. Uudenmaan Rastipäivät (Peruttu) Rajamäen Rykmentti 24637 S
10.05.2020 Nuorten EM-/MM-näyttökilpailu, maastotesti (Peruttu) Suomen Suunnistusliitto 24984 S
13.05.2020 E-P: AM-Partio Rasti-Kurikka 24956 S
16.05.2020 Suunnistavan Uudenmaan avoin Am-keskimatka (Peruttu) Karkki-Rasti 24622 S
16.05.2020 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka (Peruttu) Vakka-Rasti 24624 S
16.05.2020 IK Kronans nationella (Peruttu) IK Kronan 24802 S
16.05.2020 Eukkorastit (Peruttu) SK Vuoksi 24821 S
16.05.2020 Tervaruukkirastit (Peruttu) Savon Suunta 24844 S
17.05.2020 Hollola-rastit 2020 ja Päijät-Hämeen AM-keskimatka (Peruttu) Hollolan Urheilijat -46 24588 S
17.05.2020 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset (Peruttu) Vehkalahden Veikot 24639 S
17.05.2020 Avoin KP:n AM-keskimatka (Peruttu) Ylivieskan Kuula 24919 S
17.05.2020 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 24965 S
21.05.2020 Prisma-rastit (Peruttu) Hiidenkiertäjät 24593 S
21.05.2020 Vasaman kansallinen (Peruttu) Suonenjoen Vasama 24656 S
21.05.2020 Avoin Kainuun AM-sprintti (Peruttu) Kajaanin Suunnistajat 24902 S
21.05.2020 Avoin Kainuun AM-partio (Peruttu) Kajaanin Suunnistajat 24903 S
21.05.2020 KPO-viesti (Peruttu) RasTiimi 24958 S
24.05.2020 Puuhamaan Rastit (Peruttu) Hämeenlinnan Suunnistajat 24803 S
24.05.2020 Siilin Rastin kansalliset. (Peruttu) Siilin Rasti 24962 S
31.05.2020 Luumäki-rastit (Peruttu) Luumäen Rasti 24571 S
31.05.2020 Kelterin viesti (Peruttu) Iisu 24931 S
31.05.2020 Kainuun Am keskimatka (Peruttu) Rasti-Hyry 24952 S
31.05.2020 HakaSprint ja avoin Hämeen AM-sprintti (Peruttu) Valkeakosken Haka 24955 S
02.06.2020 Etelä-karjalan nuorten rasticup 1.päivä SK Vuoksi 25057 S Ilmoittaudu
03.06.2020 Etelä-karjalan nuorten rasticup 2.päivä SK Vuoksi 25058 S Ilmoittaudu
06.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä (Peruttu) Pellon Ponsi 24572 S
06.06.2020 Helsinki O-Games (Peruttu) Helsingin Suunnistajat 24585 S
06.06.2020 Rajarastit, 1. päivä (Peruttu) Joutsenon Kullervo 24597 S
06.06.2020 Jaken 50-vuotisrastit Itä-Päijänteen Rasti 24888 S
07.06.2020 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä (Peruttu) Pellon Ponsi 24573 S
07.06.2020 Helsinki O-Games (Peruttu) Helsingin Suunnistajat 24586 S
07.06.2020 Rajarastit, 2 päivä (Peruttu) Joutsenon Kullervo 24598 S
07.06.2020 Minkens Nationella IF Minken 24635 S Ilmoittaudu
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa), sprintti, aamupäivä Espoon Suunta 24897 PS Ilmoittaudu
14.06.2020 PySu kansalliset Espoo (SM-esikisa, AM-pyöräsuunnistus), keskimatka, iltapäivä Espoon Suunta 24898 PS Ilmoittaudu
18.06.2020 Kukkosuunnistus (Peruttu) Laitilan Jyske 24681 S
20.06.2020 SM-sprintti Tampereen Pyrintö 24845 PS
21.06.2020 SM-pitkä matka Tampereen Pyrintö 24846 PS
24.06.2020 Decens iltapika (Peruttu) Suunta-Sepot 24742 S
26.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24699 S
27.06.2020 Karjaa -rastit, aamupäivä (H/D55 ja vanhemmat) Karjaan Ura 24590 S Ilmoittaudu
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, sprintti, aamupäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24646 PS Ilmoittaudu
27.06.2020 Sisä-Suomen rastipäivät Rasti E4 24700 S
27.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, keskimatka, iltapäivä Ikaalisten Nouseva-Voima 24758 PS Ilmoittaudu
27.06.2020 *Öppen DM-medeldistans/Avoin ÖID-keskimatka Solf IK 24901 S
27.06.2020 Karjaa -rastit, iltapäivä (H/D50 ja nuoremmat) Karjaan Ura 25087 S Ilmoittaudu
28.06.2020 Jämi Pyöräsuunnistus, pitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 24759 PS Ilmoittaudu
01.07.2020 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25093 S
05.07.2020 Kesälaitumen Rastit (Peruttu) Punkalaitumen Kunto 24533 S
11.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 1. päivä Lapuan Virkiä 24848 S
11.07.2020 TRaVilO lauantai Rasti-Vihti 24906 TS
12.07.2020 Virkiän kesäkansallinen 2. päivä Lapuan Virkiä 24645 S
12.07.2020 TRaVilO sunnuntai Rasti-Vihti 24907 TS
15.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffenpv1 (Peruttu) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24619 S
16.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv2 (Peruttu) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24620 S
17.07.2020 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 3 (Peruttu) IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
24621 S
17.07.2020 Lahden sprinttiviesti - Viestiliiga 5/9 Lahden Suunnistajat-37 24816 S
18.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24601 S
18.07.2020 Kvarken Rastit IF Femman
Vaasan Suunnistajat
25084 S
19.07.2020 43. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 24602 S
19.07.2020 Jynkänvuori Challenge Kuopion Suunnistajat 25061 S
21.07.2020 Palovuoren 1. keskari (Peruttu) Järviseudun Rasti 24876 S
22.07.2020 Palovuoren 2. keskari (Peruttu) Järviseudun Rasti 24877 S
24.07.2020 Tampere Suunnistus sprintti Koovee 24482 S
25.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24483 S
25.07.2020 IK Falkens nationella IK Falken 24837 S
25.07.2020 Tarun 100-vuotisjuhlakilpailu Oulaisten Taru 24889 S
25.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24920 S
26.07.2020 Tampere Suunnistus Koovee 24484 S
26.07.2020 Pööskallion pitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 24894 S
26.07.2020 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 24921 S
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24610 S
01.08.2020 Rinkelirastit Lappeen Riento 24611 S
01.08.2020 Pihkarastit (Peruttu) Pihkaniskat 24638 S
01.08.2020 Powerpark -sprintti Lapuan Virkiä 24644 S
01.08.2020 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka (Peruttu) Paimion Rasti 24648 PS
01.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Peruttu) Ylläksen Rasti 24744 S
01.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24790 S
01.08.2020 ÖIDM Långdistans, nationell OK Botnia 24841 S
02.08.2020 Jyry-Rastit Rasti-Jyry 24631 S
02.08.2020 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti (Peruttu) Paimion Rasti 24649 PS
02.08.2020 Suomen Tunturisuunnistus 2020 (Peruttu) Ylläksen Rasti 24746 S
02.08.2020 Karhurastit Sallan Karhut 24791 S
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti aamupäivä + Kaakon AM Kuusankosken Urheiluseura 24827 S
02.08.2020 KuUS-tuplasprintti iltapäivä Kuusankosken Urheiluseura 24828 S
02.08.2020 Kannus-Rastit Kannuksen Ura 24853 S
02.08.2020 Keski-Suomen AOK henkilökohtainen Saarijärven Pullistus 24950 S
03.08.2020 Keski-Suomen AM-pysu Saarijärven Pullistus 24949 PS
04.08.2020 Keski-Suomen AOK-viesti Saarijärven Pullistus 24951 S
04.08.2020 EP:n AM-Sprint Kauhajoen Karhu 24971 S
04.08.2020 XXIII Junnukisa (Peruttu) Rasti-Nokia 24993 S
06.08.2020 E-P:n AM-oravapolku Rastiketut 24967 S
07.08.2020 FSOM sprint (Peruttu) IF Åland 24884 S
07.08.2020 EPSU AM tarkkuussuunnistuskilpailu ja viralliset harjoitukset Vähänkyrön Viesti 24948 TS
08.08.2020 SM tarkkuussuunnistus ja WRE Suunta-Sepot 24474 TS
08.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24714 S
08.08.2020 *FSOM långdistans (Peruttu) IF Åland 24885 S
08.08.2020 Avoin KP:n AM-pitkämatka Himangan Urheilijat 24918 S
08.08.2020 Avoin AM-sprintti Ylikiimingin Nuijamiehet 24977 S
09.08.2020 SM Tempo ja WRE Suunta-Sepot 24475 TS
09.08.2020 Varsinais-Suomen Rastipäivät Suomusjärven Sisu 24715 S
09.08.2020 Pohjantähti-rastit, aamupäivä ja Pohjois-Pohjanmaan AM-keskimatka SK Pohjantähti 24766 S
09.08.2020 Pohjantähti-rastit, iltapäivä SK Pohjantähti 24767 S
09.08.2020 *FSOM stafett (Peruttu) IF Åland 24886 S
09.08.2020 Avoin KP:n AM-viesti Himangan Urheilijat 24917 S
09.08.2020 ÖIDM-Stafett / EP AM - Viesti IF Femman 25085 S
11.08.2020 Hämeen Oravapolkuviesti Kyrös-Rasti 24963 S
12.08.2020 Prisma iltapika Hiidenkiertäjät 25010 S
14.08.2020 Lapin AM-sprintti (avoin) Alatornion Pirkat 24893 S
15.08.2020 Nuorten Jukola Navi 23060 S
15.08.2020 TuplaSprintti Aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 24808 S
15.08.2020 TuplaSprintti Iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 24809 S
15.08.2020 Lapin AM-pitkä (avoin) Alatornion Pirkat 24892 S
16.08.2020 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 24640 S
16.08.2020 Medilaser-viesti, Viestiliiga 6/9 Anttolan Urheilijat 24810 S
16.08.2020 Medilaser-keskimatka Anttolan Urheilijat 24811 S
16.08.2020 INOV-8-liigan finaali Navi 24867 S
16.08.2020 Kultainen kompassi-cupin finaali Navi 24868 S
21.08.2020 Grano Games ja WRE Tampereen Pyrintö 24659 S
22.08.2020 Hämeen AM-pitkä Valkeakosken Haka 24605 S
22.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-pitkä Lynx 24692 S
22.08.2020 Avoin Savo-Karjalan Am-pitkä Sonkajärven Pahka 24812 S
22.08.2020 Avoin AM-pitkä, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24833 S
22.08.2020 Eukkorastit SK Vuoksi 24938 S
22.08.2020 E-P:n AM-pitkä Rastiketut 24968 S
22.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-pitkä Vaalan Karhu 24986 S
22.08.2020 Avoin Satakunnan AM-pitkä Köyliön Lallit 25046 S
23.08.2020 Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 24606 S
23.08.2020 Avoin Uudenmaan AM-viesti Lynx 24693 S
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint ja avoin KP:n ja ÖID:n AM, aamupäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24703 S
23.08.2020 Kokkola-Gamlakarleby 400-sprint, iltapäivä Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
24704 S
23.08.2020 Savo-Karjalan am-viesti Sonkajärven Pahka 24813 S
23.08.2020 Avoin AM-viesti, Keski-Suomi Vihtavuoren Pamaus 24834 S
23.08.2020 Eukkorastit Avoin Kaakon AM Viesti SK Vuoksi 24939 S
23.08.2020 Avoin Pohjois-Pohjanmaan AM-viesti Vaalan Karhu 24987 S
23.08.2020 Avoin Satakunnan AM-viesti Köyliön Lallit 25047 S
25.08.2020 Auranmaan keskimatka Rasti 88 24550 S Ilmoittaudu
28.08.2020 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 S
29.08.2020 eGames 2020 1. päivä Espoon Suunta 24697 S
29.08.2020 Klaaniviesti, Viestiliiga 7/9 Lappeen Riento 24814 S
29.08.2020 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 S
30.08.2020 SM-keskimatka ja WRE Suunta Jyväskylä 23781 S Ilmoittaudu
30.08.2020 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 24582 S
30.08.2020 eGames 2020 2. päivä Espoon Suunta 24698 S
04.09.2020 Kronans ÖIDM natt IK Kronan 24832 S
04.09.2020 Am-Yö suunnistus Rasti-Jussit 24953 S
04.09.2020 AM-yö Rasti-Lukko 24978 S
05.09.2020 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24481 S Ilmoittaudu
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, aamupäivä Espoon Akilles 24579 S
05.09.2020 Espoon tuplasprintti, iltapäivä Espoon Akilles 24580 S
05.09.2020 Rakas-rastit ja Kaakon AM-keskimatka Raja-Karjalan Suunnistajat 24634 S
05.09.2020 Savo-Karjalan am-keskimatka, avoin Säyneisen Salpa 24825 S
05.09.2020 Savo-Karjalan am-yösuunnistus, avoin Säyneisen Salpa 24826 S
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, aamupäivä SK Pohjantähti 24915 S
05.09.2020 Pohjantähti tuplasprintti, iltapäivä SK Pohjantähti 24922 S
05.09.2020 EP AM pitkämatka Vaasan Suunnistajat 24927 PS Ilmoittaudu
06.09.2020 AM-keskimatka ja HOK Rasti-Nokia 24570 S
06.09.2020 IX Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 24905 S
06.09.2020 EP AM sprintti Vaasan Suunnistajat 24928 PS Ilmoittaudu
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, aamupäivä Kouvolan Suunnistajat 25059 S Ilmoittaudu
06.09.2020 *KevätS Tuplakeskimatka 2020, iltapäivä Kouvolan Suunnistajat 25060 S Ilmoittaudu
09.09.2020 AM sprintti Hyvinkään Rasti 24701 S
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, pakollinen akkreditointi Lahden Taimi
SOC Asikkala
24731 PS Ilmoittaudu
10.09.2020 EM, yhteislähtö ja nuorten EM, keskimatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24735 PS
10.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, yhteislähtö Lahden Taimi
SOC Asikkala
24854 PS Ilmoittaudu
11.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24732 PS Ilmoittaudu
11.09.2020 EM ja nuorten EM, sprintti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24736 PS
12.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 S
12.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, keskimatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24733 PS Ilmoittaudu
12.09.2020 EM, sekaviesti ja nuorten EM, viesti Lahden Taimi
SOC Asikkala
24737 PS
13.09.2020 SM-pitkä matka, finaali, WRE Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 S
13.09.2020 Veteraanien MM-kilpailut, WMMTBOC, pitkämatka Lahden Taimi
SOC Asikkala
24734 PS Ilmoittaudu
13.09.2020 HongKong triplasprint Rasti-Vihti 24930 S
13.09.2020 Nuorten EM, pitkä matka Lahden Taimi
SOC Asikkala
25088 PS
16.09.2020 AM Yö Häme Hämeenlinnan Suunnistajat 24966 S
16.09.2020 AM-yö Kaakko Inkeroisten Terho 25005 S
16.09.2020 Helsinki O-Games sprintti Helsingin Suunnistajat 25053 S
19.09.2020 SM-sprintti ja WRE Angelniemen Ankkuri 23800 S
20.09.2020 SM-viesti, Viestiliiga 8/9 Rasti 88 23609 S
20.09.2020 Avoin AM-museosprintti Ilomantsin Urheilijat 24936 S
20.09.2020 Avoin AM-korsupartio Ilomantsin Urheilijat 24937 S
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Kalevan Rasti 23794 S
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali Kalevan Rasti 24000 S
26.09.2020 Kansallinen keskimatka - Kyrös-Rastin 40-v. juhlakilpailu Kyrös-Rasti 24641 S
27.09.2020 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 24662 S
27.09.2020 GIF:s 70:de 2-mila, ÖIDM & KPM Gamlakarleby IF 24839 S
03.10.2020 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 24617 S
03.10.2020 ST24-suunnistus, Nakkilan Wisan 100 v. juhlakilpailu Nakkilan Wisa 24970 S
04.10.2020 XXXV Oravatonni ja Kokkensin 50-vuotisrastit Mynämäen Suunnistajat -52 24755 S
04.10.2020 Viestiliiga finaali Mynämäen Suunnistajat -52 24914 S
17.10.2020 SM-erikoispitkä Oriveden Ponnistus 23875 S
17.10.2020 FinTrailO, TempO, WRE Turun Metsänkävijät 24829 TS Ilmoittaudu
17.10.2020 FinTrailO, PreO-sprint Turun Metsänkävijät 24830 TS Ilmoittaudu
17.10.2020 VALTARASTIT, Vallan Suunnan 70 v. juhlakilpailu Vallan Suunta 24873 S Ilmoittaudu
18.10.2020 FinTrailO, PreO, WRE Turun Metsänkävijät 24831 TS Ilmoittaudu
24.10.2020 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 24835 S
25.10.2020 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 24647 S
25.10.2020 Kapina-TempO Mäntsälän Urheilijat 24940 TS
25.10.2020 Kapina-PreO Mäntsälän Urheilijat 24941 TS
30.10.2020 Koekisa Suomen Suunnistusliitto2 24997 S
07.11.2020 Ikaalisten Kylpylän yöviesti, Viestiliiga Ikaalisten Nouseva-Voima 24618 S
30.01.2021 SM-keskimatka Kangasniemen Kalske 24991 HS
31.01.2021 SM-viesti Kangasniemen Kalske 24992 HS
20.02.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24615 HS
21.02.2021 SM-parisprinttiviesti (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24616 HS
09.04.2021 Am-sprinttiviesti Rasti-Jyry 25028 S
24.04.2021 FinnSpring Angelniemen Ankkuri 25045 S
25.04.2021 FinnSpring-viesti Angelniemen Ankkuri 24432 S
15.05.2021 SM-pyöräsuunnistus sprintti (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24899 PS
16.05.2021 SM-pyöräsuunnistus pitkä (ajankohta vahvistamatta) Espoon Suunta 24900 PS
06.06.2021 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Turun Suunnistajat 23789 S
19.06.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga 4/9 Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
20.06.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 4/9 Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 S Ilmoittaudu
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 S Ilmoittaudu
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 S Ilmoittaudu
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5 2020, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5 2020, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5 2020, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 S Ilmoittaudu
15.07.2021 Fin5 2020, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 S Ilmoittaudu
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5 2020, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 S Ilmoittaudu
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 S
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 S
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 S
14.08.2021 Kaakon am-pitkä Kouvolan Suunnistajat 25075 S
15.08.2021 Kaakon am-viesti Kouvolan Suunnistajat 25076 S
21.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 S
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
11.09.2021 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Navi 23816 S
12.09.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Juvan Urheilijat 23821 S
01.10.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 24001 S
02.10.2021 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 23850 S
16.10.2021 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 23873 S
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
29.05.2022 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 24768 S
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 S
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 S
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 S
17.09.2022 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Hyvinkään Rasti 24786 S
18.09.2022 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 S
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24770 S
24.09.2022 SM-yö, finaali (ajankohta vahvistamatta) Anttolan Urheilijat 24771 S
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Jämsän Retki-Veikot 24727 S
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 S
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 S
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 S
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 S
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 S
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 S
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 S
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 S
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 S
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 S
22.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S