FIN GB SWE
Login to IRMA
Competition
Year District Discipline Competition
* = The children’s course planner of competition is educated for children courses
Day Name of the day of competition Clubs Competition number Discipline Functions
24.03.2018 KPO Indoor Sprint 2018 Kokkolan Suunnistajat 24034 O
30.03.2018 Billnäsin keskimatka (Cancelled) Karjaan Ura 23754 O
30.03.2018 Lapin Lumirastit - sprintti Posion Pyrintö 23918 SO Results
30.03.2018 FinTrailO esikisa Turun Metsänkävijät 23980 TO
31.03.2018 FinTrailO, TempO, WRE Turun Metsänkävijät 23909 TO
31.03.2018 FinTrailO, PreO1, WRE Turun Metsänkävijät 23910 TO
31.03.2018 SM-pitkä matka (viralliset tulokset) Posion Pyrintö 23919 SO Results
31.03.2018 * Ahvenanmaan yöviesti - Åland Natt IF Åland
Tampereen Pyrintö
23930 O
31.03.2018 NightTempO Turun Metsänkävijät 23981 TO
31.03.2018 SM-pitkä matka (epäviralliset tulokset) Posion Pyrintö 24090 SO Results
01.04.2018 FinTrailO, PreO2 Turun Metsänkävijät 23911 TO
01.04.2018 Lapin Lumirastit - keskimatka Posion Pyrintö 23920 SO Results
01.04.2018 * Ahvenanmaan 2-päiväiset - Åland 2-dagars IF Åland
Tampereen Pyrintö
23931 O Results
02.04.2018 * Ahvenanmaan 2-päiväiset - Åland 2-dagars IF Åland
Tampereen Pyrintö
23932 O Results
02.04.2018 TrailO-viesti Turun Metsänkävijät 23982 TO
06.04.2018 Kevätyön Viesti, Viestiliiga 1/7 Turun Suunnistajat 23791 O
07.04.2018 Str8 Kevätkeskari Turun Suunnistajat 23792 O Results
07.04.2018 Stadin tuplasprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 23830 O Results
07.04.2018 Stadin tuplasprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 24046 O Results
08.04.2018 XVIII Saaristorastit - Skärgårdsträffen (Cancelled) Pargas IF 23753 O
08.04.2018 Helsinki City O Rasti-Jyry 24041 O
13.04.2018 Salming-Sprint, WRE (EM- ja opiskelijoiden MM-näyttökilpailu) Helsingin Suunnistajat 24008 O Results
14.04.2018 * Silja-Rastit Paimion Rasti 23782 O Results
14.04.2018 Kapina-TempO Mäntsälän Urheilijat 23840 TO
15.04.2018 * Ankkurirastit, WRE Angelniemen Ankkuri 23798 O Results
21.04.2018 * FinnSpring 2018, WRE Espoon Akilles
Leppävaaran Sisu
23286 O
22.04.2018 FinnSpring-viesti 2018, Viestiliiga 2/7 Espoon Akilles
Leppävaaran Sisu
23287 O
28.04.2018 * RaPin vappukisa RastiPiikkiö 23985 O Enter
01.05.2018 * Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset Vehkalahden Veikot 23824 O Enter
01.05.2018 Vappurastit 2018 Tuusulan Voima-Veikot 23845 O Enter
05.05.2018 Rasti-Lukon Kevätkansalliset Rasti-Lukko 23702 O Enter
05.05.2018 * Powerpark sprintti Alahärmän Kisa
Lapuan Virkiä
23766 O Enter
05.05.2018 * 46. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 23869 O Enter
05.05.2018 Hakan keskimatka Valkeakosken Haka 23972 O Enter
06.05.2018 * Virkiän kevätkansallinen Alahärmän Kisa
Lapuan Virkiä
23767 O Enter
06.05.2018 * Puhtikaura-rastit Asikkalan Raikas 23815 O Enter
06.05.2018 * 46. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 23870 O Enter
06.05.2018 Karhurastit 2018 aamusprintti Rastikarhut 23877 O Enter
06.05.2018 Karhurastit 2018 iltapäiväsprintti (ilmoittatuminen aamusprintin kautta) Rastikarhut 23878 O
06.05.2018 P-P AM-sprintti Koskelankylän Riento 23879 O Enter
06.05.2018 Sprinttiviesti Koskelankylän Riento 23880 O Enter the relay team Report the relay willingness
06.05.2018 Keurusrastit Keuruun Kisailijat 23896 O Enter
06.05.2018 Pre-O kansallinen 6.5.2018 Espoon Suunta 24052 TO Enter
07.05.2018 Nuorten aluekilpailu Liedon Parma 24071 O Enter
10.05.2018 Vasaman kevätkansallinen Suonenjoen Vasama 23747 O Enter
10.05.2018 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 23832 O Enter
10.05.2018 Helasuunnistus Kyrös-Rasti 23956 O Enter
10.05.2018 Eukkorastit SK Vuoksi 23974 O Enter
10.05.2018 * KPO-Viesti Vetelin Urheilijat 24042 O Enter the relay team Report the relay willingness
10.05.2018 Lapin AM-sprintti Suunta 2000 24091 O Enter
10.05.2018 Lapin AM-sprinttiviesti Suunta 2000 24092 O Enter the relay team Report the relay willingness
11.05.2018 LI Sisä-Suomen Rastipäivät Viitasaaren Suunta 23557 O Enter
11.05.2018 Kärppäjahti Kokkolan Suunnistajat 23895 O Enter
11.05.2018 AM-sprinttiviesti Paimion Rasti 23959 O
11.05.2018 AM-srinttiviesti SK Vuoksi 24087 O Enter the relay team Report the relay willingness
12.05.2018 LI Sisä-Suomen Rastipäivät Viitasaaren Suunta 23558 O Enter
12.05.2018 IK Kronans nationella IK Kronan 23590 O Enter
12.05.2018 Pitkämatka Vesaisen Pojat 23884 O
12.05.2018 * Rakas-rastit Raja-Karjalan Suunnistajat 23901 O Enter
12.05.2018 * 6. Hiiltomiehet-pyöräsuunnistus, EM-katsastus Hiiltomiehet 23942 MO Enter
12.05.2018 * 6. Hiiltomiehet-pyöräsuunnistus, EM-katsastus Hiiltomiehet 23943 MO Enter
12.05.2018 AM-viesti Paimion Rasti 23964 O
12.05.2018 Nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Helsingin Suunnistajat 24009 O
13.05.2018 Hämeen AM-keskimatka ja HOK Hämeenlinnan Suunnistajat 23790 O Enter
13.05.2018 Keskimatka Vesaisen Pojat 23885 O
13.05.2018 Nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu, maastotesti Suomen Suunnistusliitto 24077 O Enter
15.05.2018 Uudenmaan Alueen Oravapolkuviesti Hyvinkään Rasti 23864 O Enter the relay team Report the relay willingness
17.05.2018 Am-keskimatka Espoon Suunta 23686 O Enter
18.05.2018 * Nuorten-Jukola 2018 esikisa Saarijärven Pullistus 23706 O Enter
19.05.2018 Kinkoriutan keskimatka, ap Suunta Jyväskylä 23667 O Enter
19.05.2018 Kinkoriutan keskimatka, ip Suunta Jyväskylä 23668 O Enter
19.05.2018 * Rajarastit ja AM-keskimatka, Kaakko Joutsenon Kullervo 23726 O Enter
19.05.2018 Särkänniemi-suunnistus Koovee 23749 O Enter
19.05.2018 * Savon Suunnan keskimatkat suppamaastossa 1-kisa Savon Suunta 23808 O Enter
19.05.2018 * Savon Suunnan keskimatkat suppamaastossa 2-kisa Savon Suunta 23820 O Enter
19.05.2018 Karkki-Rastit 2018 Karkki-Rasti 23834 O Enter
19.05.2018 Kannustalo-rastit, 1. osa Kannuksen Ura 24005 O Enter
19.05.2018 Kannustalo-rastit, 2. osa (ilmoittautuminen molempiin osiin 1. osan kautta) Kannuksen Ura 24006 O
19.05.2018 Kainuun AM-sprintti Suomussalmen Rasti 24044 O Enter
19.05.2018 Kainuun AM-sprinttiviesti Suomussalmen Rasti 24045 O Enter the relay team Report the relay willingness
19.05.2018 Kelterin viesti Iisu 24104 O
19.05.2018 Avoin Kalevan Kierroksen suunnistus Mynämäen Suunnistajat -52 24110 O Enter
20.05.2018 * Rajarastit Joutsenon Kullervo 23727 O Enter
20.05.2018 Iisun kansallinen Iisu 23760 O
20.05.2018 Raseborg vårtävling OK Raseborg 23855 O Enter
20.05.2018 ESI-JUKOLA Kangasala SK 23856 O
20.05.2018 JoSeMoRa-rastit Itä-Päijänteen Rasti 23863 O Enter
20.05.2018 * E-P:n AM-keskimatka Rastiketut 23983 O
20.05.2018 Nuorten MM- sekä EM-katsastus. Sarjat H/D 20 ja H/D 16 Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
24036 O
20.05.2018 ÖIDM Stafett Närpes OK 24083 O
22.05.2018 AM-keskimatka Satakunta Vallan Suunta 23261 O Enter
23.05.2018 * EP:n AM-Partio Teuvan Rivakka 23965 O
23.05.2018 AM-keskimatka, Päijät-häme Kärkölän Kisa-Veikot 24097 O Enter
26.05.2018 SM-keskimatka R1 & R2, WRE Kouvolan Suunnistajat 22930 O Enter
27.05.2018 Kevätsuunnistus 2018 Kouvolan Suunnistajat 23556 O Enter
27.05.2018 SM sprinttiviesti Keravan Urheilijat 23857 O Enter the relay team Report the relay willingness
27.05.2018 HPV kansallinen TS ja Uudenmaan AM-tarkuussuunnistus Helsingin Poliisi-Voimailijat 23923 TO
27.05.2018 * XXI Junnukisa Rasti-Nokia 24037 O Enter
27.05.2018 Nuuksio-TempO Helsingin Suunnistajat 24095 TO Enter
27.05.2018 Keu 100-haastesprinttiviesti Keravan Urheilijat 24107 O Enter the relay team Report the relay willingness
29.05.2018 Oravapolkuviesti Vaasan Suunnistajat 23963 O
03.06.2018 * Luumäki-rastit Luumäen Rasti 23765 O
03.06.2018 Tanssikallio-rastit Jämsän Retki-Veikot 23967 O
03.06.2018 Satakunnan Pyöräsuunnistus sprintti Nakkilan Wisa
Suosmeren Salpa
23993 MO
03.06.2018 Satakunnan Pyöräsuunnistus keskimatka Nakkilan Wisa
Suosmeren Salpa
23994 MO
03.06.2018 Varsinais-Suomen avoin AM-keskimatka Suomusjärven Sisu 24066 O
03.06.2018 Jukolakenraali Lynx 24096 O Enter
03.06.2018 NÅID-dag, individuell IF Sibbo-Vargarna 24105 O Enter
03.06.2018 NÅID-dag, stafett IF Sibbo-Vargarna 24106 O Enter the relay team Report the relay willingness
05.06.2018 Perho-rastit Perhon Kiri 23973 O
06.06.2018 Am-partio Kankaanpään Suunnistajat 23817 O
08.06.2018 * Grano Games Tampereen Pyrintö 23866 O Enter
09.06.2018 Helsinki O-Games 1. päivä Helsingin Suunnistajat 23621 O
09.06.2018 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Länsi-Rajan Rasti 23732 O Enter
09.06.2018 Pahkan kansallinen Sonkajärven Pahka 23802 O Enter
09.06.2018 Botnias nationell OK Botnia 23812 O
09.06.2018 * Grano Games Tampereen Pyrintö 23867 O Enter
09.06.2018 SM-pyöräsuunnistus sprintti, WRE Tampereen Pyrintö 23950 MO Enter
09.06.2018 JWOC2018 näyttökilpailu, Unkari, H/D20, keskimatka 9.6. ja pitkä matka 10.6. Suomen Suunnistusliitto 24049 O Enter
10.06.2018 Helsinki O-Games 2. päivä Helsingin Suunnistajat 23622 O
10.06.2018 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Länsi-Rajan Rasti 23733 O Enter
10.06.2018 YKV Keskimatka Ylistaron Kilpa-Veljet 23807 O
10.06.2018 * Grano Games Tampereen Pyrintö 23868 O Enter
10.06.2018 Kevätkansalliset Kalajoen Junkkarit 23936 O Enter
10.06.2018 SM-pyöräsuunnistus pitkä matka, WRE Tampereen Pyrintö 23951 MO Enter
10.06.2018 Erkki Kohvakan muistosuunnistus Kangasniemen Kalske 24053 O
10.06.2018 Kainuun Am-keskimatka Rasti-Hyry 24056 O
11.06.2018 Keski-Suomen alue oravapolku Rasti E4 23957 O
12.06.2018 Hml Tarmon suunnistus 70-v. keskimatka Hämeenlinnan Tarmo 24080 O
13.06.2018 Äänekoski sprintti Rasti E4 23838 O
13.06.2018 Keski-Suomen alue oravapolkuviesti Rasti E4 23958 O
14.06.2018 FORSSA GAMES Lounais-Hämeen Rasti 24004 O
16.06.2018 Venlojen viesti Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
22029 O
17.06.2018 Jukolan viesti, Viestiliiga 3/7 Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
22030 O
21.06.2018 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 23861 O
21.06.2018 Minkens nationella IF Minken 23883 O Enter
24.06.2018 AM-Erikoispitkä ja Juhannusrastit Perttelin Peikot 23738 O
26.06.2018 HOV Ikaalisten Nouseva-Voima 24050 O
27.06.2018 Decens Iltapika Suunta-Sepot 23841 O
27.06.2018 ÖIDs Ekorrstigsfinal IF Femman 23968 O
29.06.2018 Rinkelirastit 2018 Lappeen Riento 23842 O
30.06.2018 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 23713 O
30.06.2018 Karjaa-rastit Karjaan Ura 23755 O
30.06.2018 Rinkelirastit 2018 Lappeen Riento 23843 O
30.06.2018 * Solf sommartävling/Sulvan kesäkisa Solf IK 23897 O
01.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat 23652 O Enter
01.07.2018 Kainuun Rastiviikko Avoimet sarjat/Open classes 1.7., 3.7., 5.7., 6.7. Kajaanin Suunnistajat 23691 O Enter
03.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat 23653 O Enter
05.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat 23654 O Enter
06.07.2018 * Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat 23655 O Enter
07.07.2018 Lakiarastit Jalasjärven Jalas 23748 O
07.07.2018 Hukkarastit Selkien Sisu 23941 O
07.07.2018 * PySu-kansalliset, MM-katsastus, 1. pv Asikkalan Raikas 23961 MO
08.07.2018 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
23774 O
08.07.2018 * PySu-kansalliset, MM-katsastus, 2. pv Asikkalan Raikas 23962 MO
09.07.2018 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
23775 O
11.07.2018 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
23776 O
11.07.2018 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv. 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
23825 O Enter
12.07.2018 Koillismaan Rastipäivät Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
23777 O
12.07.2018 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv.2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
23826 O Enter
13.07.2018 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv.3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
23827 O Enter
14.07.2018 Lakeuden viesti, Viestiliiga 4/7 Kauhavan Wisa 23948 O
15.07.2018 * Fin5-suunnistusviikko 1. päivä Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23672 O Enter
15.07.2018 Fin5-suunnistusviikko, Avoimet sarjat/Open classes, 15., 16., 18., 19., 20.7. Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23677 O Enter
16.07.2018 * Fin5-suunnistusviikko 2. päivä Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23673 O Enter
18.07.2018 * Fin5-suunnistusviikko 3. päivä Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23674 O Enter
19.07.2018 * Fin5-suunnistusviikko 4. päivä Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23675 O Enter
20.07.2018 * Fin5-suunnistusviikko 5. päivä Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
23676 O Enter
21.07.2018 SM-pyöräsuunnistus erikoispitkä OC-DUBHE 23960 MO
22.07.2018 Satakunnan AM-sprintti, avoin Rasti-Lukko 24013 O
22.07.2018 RiSu:n TempO Riihimäen Suunnistajat 24065 TO
27.07.2018 Tampere-suunnistus Koovee 23750 O
28.07.2018 Rastijahti Rasti 88 23608 O Enter
28.07.2018 * Lahti-Suunnistus 2018 Rastivarsat 23670 O
28.07.2018 Tampere-suunnistus Koovee 23751 O
28.07.2018 Kankaanpää-rastit Kankaanpään Suunnistajat 23818 O
28.07.2018 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 23978 O
29.07.2018 * Lahti-Suunnistus 2018 Rastivarsat 23671 O
29.07.2018 Tampere-suunnistus Koovee 23752 O
29.07.2018 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 23979 O
04.08.2018 Varsinais-Suomen Rastipäivät Liedon Parma 23403 O
04.08.2018 eGames 18 1.päivä Espoon Suunta 23687 O
04.08.2018 Suomen Tunturisuunnistus 1. pv Alatornion Pirkat 23779 O Enter the relay team Report the relay willingness
04.08.2018 ÖIDM lång - öppen/avoin IK Falken 23854 O
05.08.2018 Varsinais-Suomen Rastipäivät Liedon Parma 23404 O
05.08.2018 eGames 18 2.päivä Espoon Suunta 23688 O
05.08.2018 Suomen Tunturisuunnistus 2. pv (ilmoittautuminen 1. pv:n kautta) Alatornion Pirkat 23780 O
05.08.2018 Lasimäkisprint IX Kalvolan Keihäs 24043 O
10.08.2018 FSOM sprint OK 77 24084 O
11.08.2018 Am-pitkämatka Varsinais-Suomi ja Satakunta Laitilan Jyske 23170 O
11.08.2018 SM-Esikisa Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
23715 O
11.08.2018 Hämeen AM-pitkä Oriveden Ponnistus 23729 O
11.08.2018 Uudenmaan Am-pitkä Keimolan Kaiku
Rasti-Jyry
23828 O
11.08.2018 Kaakon AM, pitkä matka Vehkalahden Veikot 23847 O
11.08.2018 Savo-Karjalan AM-pitkä Kalevan Rasti 23970 O
11.08.2018 * Päijät-Häme pitkä matka Lammin Säkiä 24016 O
11.08.2018 * FSOM långdistans OK 77 24085 O
11.08.2018 E-P:n AM-pitkämatka Suunta Jurva 24094 O
12.08.2018 SYÖTE-Suunnistus Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
23716 O
12.08.2018 Hämeen AM-viesti Oriveden Ponnistus 23730 O
12.08.2018 Uudenmaan Am-viesti Keimolan Kaiku
Rasti-Jyry
23829 O
12.08.2018 Kaakon AM, viesti Vehkalahden Veikot 23849 O
12.08.2018 Savo-Karjalan AM-viesti Kalevan Rasti 23971 O
12.08.2018 * Päijät-Häme viesti Lammin Säkiä 24017 O
12.08.2018 * FSOM stafett OK 77 24086 O
15.08.2018 SU AM Sprintti 2018 Järvenpään Palo 23851 O
18.08.2018 * Nuorten Jukola Saarijärven Pullistus 22027 O
18.08.2018 Raahe rastit, Keskimatka Saloisten Reipas 23805 O
19.08.2018 * Kusiaismäen keskimatka Saarijärven Pullistus 23707 O
19.08.2018 Raahe rastit, Pitkämatka Saloisten Reipas 23806 O
19.08.2018 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 23819 O
19.08.2018 Avoin E-P:n pyöräsuunnistus sprintti Rasti-Kurikka 23996 MO
19.08.2018 Avoin E-P:n aluemestaruus PySu parisprintti Rasti-Kurikka 23997 MO
19.08.2018 Keski-Pohjanmaan Maakuntasuunnistusviesti 2018 Kannuksen Ura 24007 O
22.08.2018 Uudenmaan AOK Rastihaukat 23778 O
25.08.2018 SM-pitkä matka, karsinta, WRE Navi 22676 O
26.08.2018 SM-pitkä matka, finaali, WRE Navi 22677 O
01.09.2018 Kaustinen 150 vuotta -juhlakansalliset Kaustisen Pohjan-Veikot 23804 O
01.09.2018 Pihkarastit Pihkaniskat 23809 O
01.09.2018 SM-tarkkuussuunnistus 2018, tempo Nurmeksen Sepot 23899 TO
01.09.2018 SM-pyöräsuunnistus keskimatka Kankaanpään Suunnistajat 23987 MO
01.09.2018 KuUS tupla-sprintti Kuusankosken Urheiluseura 24003 O
02.09.2018 Jyvässprintti Suunta Jyväskylä 23666 O
02.09.2018 TuplaSprintti 2018 Tuusulan Voima-Veikot 23865 O
02.09.2018 SM-tarkkuussuunnistus 2018, normaali Nurmeksen Sepot 23900 TO
02.09.2018 KP:n ja ÖID:n AM-sprintti ja kansallinen sprintti (2 kisaa) Gamlakarleby IF
Kokkolan Suunnistajat
23929 O
02.09.2018 SM-pyöräsuunnistusviesti Kankaanpään Suunnistajat 23988 MO
04.09.2018 Avoin Etelä-Pohjanmaan AM-sprintti Ähtärin Urheilijat 23989 O
07.09.2018 * EP:n AM-yösuunnistus Teuvan Rivakka 23966 O
07.09.2018 Varsinais-Suomen AM-yösuunnistus Suomusjärven Sisu 24067 O
07.09.2018 Keski-Pohjanmaan Am-yö Kalajoen Junkkarit 24070 O
08.09.2018 Helsingin Poliisi Voimailijoiden kansallinen pitkän matkan kilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 23742 O
08.09.2018 Sieravuori- keskimatka ja Nuorten alueottelu (Varsinais-Suomi, Satakunta, Häme) Eura-Kauttuan Urheilijat 23844 O
08.09.2018 Am-keskimatka Liperin Taimi Suunnistus 23916 O
08.09.2018 Am-yö Liperin Taimi Suunnistus 23917 O
08.09.2018 Eränetin yö Kangasniemen Kalske 23946 O
09.09.2018 Syyskansalliset Lynx 23127 O
09.09.2018 SM-sprintin 2019 esikisa aamupäivä Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Punkalaitumen Kunto
23544 O
09.09.2018 SM-sprintin 2019 esikisa iltapäivä (Varsinais-Suomen ja Hämeen AM-sprintti) Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Punkalaitumen Kunto
23554 O
09.09.2018 Kultainen kompassi cup -finaali Lynx 23977 O
15.09.2018 SM-viesti, Viestiliiga 6/7 Ounasvaaran Hiihtoseura 22709 O
16.09.2018 SM-sprintti, WRE SK Pohjantähti 22697 O
19.09.2018 Hämeen AM-yö 2018 Hämeenlinnan Suunnistajat 24098 O
21.09.2018 SM-yö, H21 karsinta Hauhon Sisu 23536 O
22.09.2018 SM-yö, finaali Hauhon Sisu 22715 O
23.09.2018 Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 23871 O
28.09.2018 Kainuun AM-yösuunnistus Kajaanin Suunnistajat 24068 O
29.09.2018 Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali Turun Suunnistajat 23793 O
30.09.2018 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 23922 O
13.10.2018 Halikko-Viesti Angelniemen Ankkuri 23799 O
13.10.2018 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 23801 O
14.10.2018 SM-erikoispitkä matka Angelniemen Ankkuri 22720 O
20.10.2018 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 23926 O
16.02.2019 SM-keskimatka Lappeen Riento 23913 SO
17.02.2019 SM-viesti Lappeen Riento 23914 SO
23.02.2019 SM-sprintti, karsinta Iisalmen Visa 23560 SO
23.02.2019 SM-sprintti, finaali Iisalmen Visa 23561 SO
24.02.2019 SM-sprinttiviesti Iisalmen Visa 23562 SO
20.04.2019 FinnSpring Paimion Rasti 23784 O
21.04.2019 FinnSpring Viesti Paimion Rasti 23785 O
19.05.2019 SM-sprinttiviesti Rasti-Lukko 23787 O
15.06.2019 Venlojen viesti Kangasala SK 22047 O
16.06.2019 Jukolan viesti Kangasala SK 22573 O
29.06.2019 SM keskimatka Pudasjärven Urheilijat
Taivalkosken Kuohu
22920 O
24.08.2019 Nuorten Jukola Turun Suunnistajat 23120 O
07.09.2019 SM-pitkä matka, karsinta Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
24039 O
08.09.2019 SM-pitkä matka, finaali Fiskarin Urheilijat -47
Hiidenkiertäjät
OK Raseborg
22865 O
21.09.2019 SM-viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22791 O
22.09.2019 SM-sprintti Lounais-Hämeen Rasti 22825 O
27.09.2019 SM-yö, H21-sarjan karsinta Jämsän Retki-Veikot 24040 O
28.09.2019 SM-yö, finaali Jämsän Retki-Veikot 22811 O
20.10.2019 SM-erikoispitkä Pihkaniskat 22972 O
23.05.2020 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Suunta Jyväskylä 23781 O
13.06.2020 Venlojen viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 O
14.06.2020 Jukolan viesti Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 O
15.08.2020 Nuorten Jukola (ajankohta vahvistamatta) Navi 23060 O
05.09.2020 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23644 O
06.09.2020 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
23646 O
19.09.2020 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Rasti 88 23609 O
20.09.2020 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Angelniemen Ankkuri 23800 O
25.09.2020 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 23794 O
26.09.2020 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24000 O
10.10.2020 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Oriveden Ponnistus 23875 O
29.05.2021 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Turun Suunnistajat 23789 O
19.06.2021 Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 O
20.06.2021 Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 O
04.09.2021 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 O
05.09.2021 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 O
11.09.2021 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Navi 23816 O
12.09.2021 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Juvan Urheilijat 23821 O
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 24001 O
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali (ajankohta vahvistamatta) Vehkalahden Veikot 23850 O
16.10.2021 SM-erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 23873 O