FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
18.04.2021 Sprinttisuunnistuksen EM- ja MM näyttökilpailu - World Ranking Event (WRE), Suunnistusliiga 1/8 Keravan Urheilijat 25253 S Tulokset
25.04.2021 Liedon Läpsyttely (lähikilpailu) Jatkuva Liike Oy 25416 S Tulokset
01.05.2021 Vappurastit 2021 (Peruttu) Tuusulan Voima-Veikot 25065 S
01.05.2021 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25231 S Tulokset
01.05.2021 Virkiän kevätkansalliset Lapuan Virkiä 25235 S Tulokset
01.05.2021 Vappuillan PreO (Peruttu) Mäntsälän Urheilijat 25300 TS
01.05.2021 Evo-pyöräsuunnistus, keskimatka Hiiltomiehet 25342 PS Tulokset
02.05.2021 Karhurastit 2021 Rastikarhut 25050 S Tulokset
02.05.2021 Rajarastit Joutsenon Kullervo 25232 S Tulokset
02.05.2021 Virkiän kevätkansallinen Lapuan Virkiä 25236 S Tulokset
02.05.2021 Lapin AM-sprintti (avoin) (Peruttu) Alatornion Pirkat 25260 S
02.05.2021 Evo-pyöräsuunnistus, pitkä matka Hiiltomiehet 25343 PS Tulokset
02.05.2021 Kimitoöns vårtävling / Kemiönsaaren kevätkisa (Peruttu) Kimito SF 25364 S
04.05.2021 Etelä-Pohjanmaan Kompassi-cup 1.osakilpailu Rasti-Kurikka 25417 S
05.05.2021 Varsinais-Suomen Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Liedon Parma 25449 S Tulokset
06.05.2021 Uudenmaan Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Espoon Akilles 25421 S
07.05.2021 Nuorten näyttökilpailu ja kansallinen eSprint Espoon Suunta 25278 S
08.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25020 S Tulokset
08.05.2021 Auranmaan keskimatka (Peruttu) Rasti 88 25051 S
08.05.2021 *KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25072 S Tulokset
08.05.2021 Kärppäjahti 2021 Kokkolan Suunnistajat 25191 S Tulokset
08.05.2021 Kevät-keskari, H/D21, Suunnistusliiga 2/8 Kouvolan Suunnistajat 25350 S
08.05.2021 Nuorten EM-/MM-näyttökilpailu, maastotesti Suomen Suunnistusliitto 25434 S
09.05.2021 48. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 25021 S Tulokset
09.05.2021 *KevätSuunnistus Kouvolan Suunnistajat 25073 S Tulokset
09.05.2021 Kymen Rastiviesti, H/D21, Viestiliiga 1/7 Kouvolan Suunnistajat 25351 S
13.05.2021 Prisma-rastit Hiidenkiertäjät 25009 S Ilmoittaudu
13.05.2021 Helasuunnistus Ikaalisten Nouseva-Voima 25055 S
13.05.2021 KPO-viesti (Peruttu) RasTiimi 25312 S
15.05.2021 IK Kronans nationella IK Kronan 24994 S Ilmoittaudu
15.05.2021 Hissin kevätkansallinen ja Hämeen Kompassi-cup 1. osakilpailu Hämeenlinnan Suunnistajat 25138 S Ilmoittaudu
15.05.2021 Vasaman kansallinen keskimatka (Peruttu) Suonenjoen Vasama 25162 S
15.05.2021 Pohjantähti-rastit 1.pv SK Pohjantähti 25289 S Ilmoittaudu
16.05.2021 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 24989 S Ilmoittaudu
16.05.2021 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon keskimatkan AM Vehkalahden Veikot 25052 S Ilmoittaudu
16.05.2021 Pohjantähti-rastit 2.pv SK Pohjantähti 25290 S Ilmoittaudu
16.05.2021 Avoin Kainuun am-sprintti Kajaanin Suunnistajat 25323 S Ilmoittaudu
16.05.2021 Avoin Kainuun am-partio Kajaanin Suunnistajat 25324 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
16.05.2021 TRaVilO-pre-O Rasti-Vihti 25404 TS Ilmoittaudu
16.05.2021 TRaVilO-temp-O Rasti-Vihti 25405 TS Ilmoittaudu
17.05.2021 Päijät-Hämeen Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Lahden Suunnistajat-37 25428 S Ilmoittaudu
17.05.2021 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 1. osakilpailu (lähikilpailu) Haukiputaan Heitto 25468 S Ilmoittaudu
18.05.2021 Nylands UngdomsSerieTävling 1 & Kompassi-lähikilpailu (lähikilpailu) IF Sibbo-Vargarna 25463 S Ilmoittaudu
19.05.2021 AM Keskimatka Länsi-Lavian Loiske 25406 S Ilmoittaudu
19.05.2021 Kaakon Kompassi-Cup 1 Kouvolan Suunnistajat 25516 S Ilmoittaudu
20.05.2021 Kompassi-cup (lähikilpailu) Saarijärven Pullistus 25472 S Ilmoittaudu
22.05.2021 SM-pyöräsuunnistus sprintti ja WRE Espoon Suunta 24899 PS Ilmoittaudu
22.05.2021 Karkkirastit 2021 Karkki-Rasti 25086 S Ilmoittaudu
22.05.2021 Haukkavuoren keskimatka, nuorten MM-näyttökilpailu Suunta Jyväskylä 25126 S Ilmoittaudu
22.05.2021 Rakas-rastit Raja-Karjalan Suunnistajat 25189 S Ilmoittaudu
22.05.2021 Pudasjärvi-sprintti (Peruttu) Pudasjärven Urheilijat 25224 S
22.05.2021 ÖIDM Medeldistans Närpes OK 25383 S Ilmoittaudu
23.05.2021 SM-pyöräsuunnistus pitkä ja WRE Espoon Suunta 24900 PS Ilmoittaudu
23.05.2021 Hennarastit Rastivarsat 25029 S Ilmoittaudu
23.05.2021 Tervaruukkirastit ja nuorten MM-näyttökilpailu Savon Suunta 25180 S Ilmoittaudu
23.05.2021 Kannus-Rastit ja K-P:n AM-kilpailu Kannuksen Ura 25287 S Ilmoittaudu
23.05.2021 Hämeen avoin AM-keskimatka Kangasala SK 25345 S Ilmoittaudu
25.05.2021 Uudenmaan Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Lynx 25407 S Ilmoittaudu
25.05.2021 Nylands ungdomsserieorientering 2 OK 77 25469 S Ilmoittaudu
25.05.2021 Kainuun Kompassi-cup 1.osakilpailu (lähikilpailu) Kuhmon Peurat 25510 S
26.05.2021 Etelä-Karjalan nuorten Kompassicup (lähikilpailu) SK Vuoksi 25447 S
26.05.2021 Hämeen Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Kangasala SK 25459 S Ilmoittaudu
26.05.2021 AM-PARTIO Vaajakosken Terä 25517 S
27.05.2021 EP:n Kompassi-cup 2.osakilpailu (lähikilpailu) Rasti-Jussit 25465 S
27.05.2021 Keski-Suomen Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu) Suunta Jyväskylä 25496 S
28.05.2021 IK Falken - kväll samstart / ilta yhteyslähtö IK Falken 25252 S Ilmoittaudu
28.05.2021 Karjalan Vaarat 1 Kalevan Rasti 25258 S Ilmoittaudu
29.05.2021 54. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 25006 S Ilmoittaudu
29.05.2021 Karjalan Vaarat 2, kansallinen keskimatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Liperin Taimi Suunnistus 25291 S Ilmoittaudu
29.05.2021 Avoin Uudenmaan AM keskimatka Rasti-Jyry 25293 S
29.05.2021 Kelterin viesti Iisu 25327 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
30.05.2021 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 25004 S Ilmoittaudu
30.05.2021 54. Sisä-Suomen rastipäivät Saarijärven Pullistus 25007 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Tuplasprintti 2021 aamupäivä Tuusulan Voima-Veikot 25066 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Tuplasprintti 2021 iltapäivä Tuusulan Voima-Veikot 25118 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Rasti-Nokian XXIII Junnukisat, Hämeen Kompassi-cup 3. osakilpailu Rasti-Nokia 25262 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Karjalan Vaarat 3, kansallinen pitkämatka, aikuisten MM-, nuorten MM- ja EM-näyttökilpailu ja INOV8-liigan osakilpailu Keski-Karjalan Rasti 25279 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Raikas 111 v. keskimatka Asikkalan Raikas 25313 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Kainuun Am-keskimatka Rasti-Hyry 25322 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-keskimatka, Iisun 50v-juhlakisa Iisu 25328 S Ilmoittaudu
30.05.2021 Nyland-Åbolands Idrotts distrikt (NÅID) orienterings mästerskap OK Orient 25441 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
30.05.2021 NÅID individuellt OK Orient 25473 S Ilmoittaudu
01.06.2021 Terhon keskimatka Inkeroisten Terho 25304 S Ilmoittaudu
02.06.2021 Forssa Games Lounais-Hämeen Rasti 25204 S Ilmoittaudu
02.06.2021 EP:n am-partio Rasti-Kurikka 25509 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
06.06.2021 SM-keskimatka ja WRE, Suunnistusliiga 3/8 Turun Suunnistajat 23789 S Ilmoittaudu
11.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25114 S
12.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 1. päivä Pellon Ponsi 25000 S
12.06.2021 Brahes nationella IF Brahe 25011 S
12.06.2021 Helsinki O-Games ja WRE Helsingin Suunnistajat 25041 S Ilmoittaudu
12.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25115 S
12.06.2021 Kansallinen keskimatka Iisalmen Visa 25310 S
12.06.2021 MuuRa TrailO PreO Muuramen Rasti 25493 TS
12.06.2021 MuuRa TrailO Tempo Muuramen Rasti 25507 TS
13.06.2021 Tornionlaakson Rastipäivät, 2. päivä Pellon Ponsi 25001 S
13.06.2021 Helsinki O-Games Helsingin Suunnistajat 25042 S Ilmoittaudu
13.06.2021 Grano Games Tampereen Pyrintö 25116 S
13.06.2021 Kaukolämpö - kansallinen yhteislähtö Kortesjärven Järvi-Veikot 25331 S
14.06.2021 Kompassi-cup 3.osakilpailu Turun Suunnistajat 25461 S
14.06.2021 Uudenmaan Kompassi-viesti (lähikilpailu) Pihkaniskat 25477 S
14.06.2021 Keski-Suomen Kompassiviesti 1 Suunta Jyväskylä 25502 S
15.06.2021 Wanaja-sprint Hämeenlinnan Tarmo 25151 S
16.06.2021 EP:n Oravapolkukilpailu Lapuan Virkiä 25244 S
19.06.2021 Uusimaa ja Päijät-Häme avoin AM pitkämatka Keravan Urheilijat 25280 S
19.06.2021 Lakeuden viesti, Viestiliiga 2/7 Järviseudun Rasti
Kauhavan Wisa
25314 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
19.06.2021 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 25435 S
20.06.2021 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 25032 S
20.06.2021 Botniasprint Del/osa 1 nationell/kansallinen och ÖIDM-sprint OK Botnia 25275 S
20.06.2021 Botniasprint Del/Osa 2 nationell/kansallinen OK Botnia 25276 S
20.06.2021 Uusimaa ja Päijät-Häme AM viesti Keravan Urheilijat 25281 S
24.06.2021 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 25206 S
30.06.2021 Decens Iltapika (Peruttu) Suunta-Sepot 25294 S
30.06.2021 Tampere Sprint Tour I Koovee 25307 S
30.06.2021 AM-Erikoispitkä Kaustisen Pohjan-Veikot 25360 S
02.07.2021 Lähi Pyörä Sprintti (lähikilpailu) Kokkolan Suunnistajat 25380 PS
03.07.2021 Karjaa- rastit Karjaan Ura 25025 S Ilmoittaudu
03.07.2021 Botnia MTBO OK Botnia 25274 PS
04.07.2021 Kainuun Rastiviikko 1. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24667 S Ilmoittaudu
04.07.2021 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 25035 S
04.07.2021 Öppen DM-stafett/ Avoin ÖID-viesti Solf IK 25354 S
05.07.2021 KRV-pyöräsuunnistus 1.pv, keskimatka Hiiltomiehet 25358 PS Ilmoittaudu
06.07.2021 Kainuun Rastiviikko 2. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24668 S Ilmoittaudu
07.07.2021 Tampere Sprint Tour II Koovee 25308 S
07.07.2021 KRV-pyöräsuunnistus 2.pv, keskimatka Hiiltomiehet 25359 PS Ilmoittaudu
08.07.2021 Kainuun Rastiviikko 3. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24669 S Ilmoittaudu
09.07.2021 Kainuun Rastiviikko 4. osakilpailu Suomussalmen Rasti 24670 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5 2021, 1. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24709 S Ilmoittaudu
11.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24764 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5 2021, 2. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24710 S Ilmoittaudu
12.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24869 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5 2021, 3. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24711 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 3. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24870 S Ilmoittaudu
14.07.2021 Tampere Sprint Tour III Koovee 25309 S
15.07.2021 Fin5 2021, 4. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24712 S Ilmoittaudu
15.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 4. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24871 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5 2021, 5. pv. Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24713 S Ilmoittaudu
16.07.2021 Fin5-suunnistusviikko; Avoimet kuntosarjat/Open classes, 5. päivä Kuusamon Erä-Veikot
Posion Pyrintö
24872 S Ilmoittaudu
17.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25202 S Ilmoittaudu
17.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25263 S
18.07.2021 *Peikkorastit Perttelin Peikot 25188 S
18.07.2021 Karhurastit Sallan Karhut 25203 S Ilmoittaudu
18.07.2021 44. Lahti-Suunnistus Lahden Suunnistajat-37 25264 S
21.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25016 S
22.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25018 S
23.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24980 S
23.07.2021 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
25017 S
24.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24982 S
24.07.2021 Varsinais-Suomen avoin Am-keskimatka Vakka-Rasti 25171 S
24.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25332 S
24.07.2021 Pyöräsuunnistuksen Uudenmaan alueen sprintin avoin am-kilpailu Karkki-Rasti
Rasti-Vihti
25348 PS
24.07.2021 Pyöräsuunnistuksen Uudenmaan alueen keskimatkan avoin am-kilpailu Karkki-Rasti
Rasti-Vihti
25349 PS
25.07.2021 Tampere-suunnistus Koovee 24981 S
25.07.2021 Pielisrastit Nurmeksen Sepot 25333 S
25.07.2021 AM Viesti Kauhajoen Karhu 25440 S
27.07.2021 Ekorrstigsfinal IF Brahe 25373 S
31.07.2021 Pihkarastit Pihkaniskat 25071 S
31.07.2021 Varsinais-Suomen ja Satakunnan pitkän matkan AM-kilpailu Loimaan Jankko 25205 S
31.07.2021 SYÖTE-suunnistus keskimatka Pudasjärven Urheilijat 25225 S
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 1 Rasti-Jussit 25317 S
31.07.2021 QP Resort games, Suunnistusliiga 4/8 Kuopion Suunnistajat 25336 S
31.07.2021 Tuplasprintti, osa 2 Rasti-Jussit 25363 S
01.08.2021 Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 1 OK Raseborg 25030 S
01.08.2021 Sommarsprint/Kesäsprintti, del/osa 2 OK Raseborg 25031 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25033 S
01.08.2021 Rinkelirastit 2021 Lappeen Riento 25034 S
01.08.2021 Avoin Varsinais-Suomen ja Satakunnan AM-viesti Loimaan Jankko 25207 S
01.08.2021 SYÖTE-suunnistus pitkämatka Pudasjärven Urheilijat 25226 S
01.08.2021 Kivennapa-rastit kansallinen keskimatka Nilsiän Nujakka
Siilin Rasti
25248 S
01.08.2021 Tampereen Tupla Tampereen Pyrintö 25269 PS
01.08.2021 Tampereen Tupla Tampereen Pyrintö 25270 PS
01.08.2021 Kivennapa-viesti, Viestiliiga 3/7 Nilsiän Nujakka
Siilin Rasti
25337 S
01.08.2021 EP AM Keskimatka Jalasjärven Jalas 25448 S
04.08.2021 Elosprintti ja avoin Uudenmaan AM-sprintti Järvenpään Palo 25043 S
06.08.2021 FSOM sprint IF Åland 25068 S
07.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 Ylläksen Rasti 25012 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
07.08.2021 SM2022-esikisa Anttolan Urheilijat 25040 S
07.08.2021 FSOM långdistans IF Åland 25069 S
07.08.2021 SM-pyöräsuunnistus, keskimatka Hiidenkiertäjät 25339 PS
07.08.2021 Eräpirkat Mäntän Seudun Eräpirkat 25361 S
07.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
25395 S
08.08.2021 Suomen Tunturisuunnistus 2021 (ilmoittautuminen 1. päivän kautta) Ylläksen Rasti 25013 S
08.08.2021 FSOM stafett IF Åland 25070 S
08.08.2021 SM-pyöräsuunnistusviesti Hiidenkiertäjät 25340 PS
08.08.2021 Tuplasprintti + kaakon AM Lappeen Riento 25374 S
08.08.2021 Tuplasprintti (2. osa) Lappeen Riento 25375 S
08.08.2021 Kankaanpää Rastit Kankaanpään Suunnistajat
Siikaisten Sisu
25396 S
08.08.2021 Keurusrastit Special/AM-pitkä Keuruun Kisailijat 25410 S
09.08.2021 V-S Kompassi-cup 4. osakilpailu Turun Suunnistajat 25462 S
10.08.2021 Kompassi-cup, Uusimaa (lähikilpailu) Rasti-Vihti 25389 S
10.08.2021 Kansallinen keskimatka Rasti-Vihti 25390 S
11.08.2021 E-P:n Oravapolkuviesti Rasti-Kurikka 25325 S
14.08.2021 Nuorten Jukola Valkeakosken Haka 24108 S
14.08.2021 AM- pitkä Keski-Karjalan Rasti
Olavin Rasti
25109 S
14.08.2021 Kainuun AM-pitkä (avoin) Puolangan Ryhti 25334 S
14.08.2021 Hämeen rastiviesti, Viestiliiga 4/7 Valkeakosken Haka 25344 S
14.08.2021 K-P:n AM-pitkä Nivalan Suunnistajat 25386 S
15.08.2021 Avoin AM-viesti Keski-Karjalan Rasti
Olavin Rasti
25110 S
15.08.2021 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma, INOV-8-liigan finaali ja kansallinen Valkeakosken Haka 25214 S
15.08.2021 Husqvarna-kisa IF Sibbo-Vargarna 25255 S
15.08.2021 Knock-Out sprintti, Suunnistusliiga 5/8 Rasti-Nokia 25319 S
15.08.2021 K-P:n AM-viesti Nivalan Suunnistajat 25387 S
21.08.2021 Napapiiri-Jukola, Venlojen viesti, Viestiliiga Ounasvaaran Hiihtoseura 22044 S
21.08.2021 Lapin AM-pitkä (avoin) (Peruttu) Alatornion Pirkat 25259 S
22.08.2021 Napapiiri-Jukola, Jukolan viesti, Viestiliiga 5/7 Ounasvaaran Hiihtoseura 22043 S
27.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, henkilökohtainen Vehkalahden Veikot 24934 S
28.08.2021 KLL suunnistusmestaruuskilpailu, viesti Vehkalahden Veikot 24935 S
28.08.2021 eGames 2021 1. päivä Espoon Suunta 25038 S
28.08.2021 IF Minken ÖIDM långdistans IF Minken 25144 S
28.08.2021 SM-TempO Mäntsälän Urheilijat 25301 TS
29.08.2021 eGames 2021 2. päivä Espoon Suunta 25039 S
29.08.2021 Jyvässprintti, SM-esikisa Suunta Jyväskylä 25127 S
29.08.2021 Kansallinen Oriveden Ponnistus 25169 S
29.08.2021 SM-PreO Mäntsälän Urheilijat 25302 TS
29.08.2021 KuUS-rastit Kuusankosken Urheiluseura 25305 S
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 1.osa SK Pohjantähti 25445 S
29.08.2021 Pohjantähti sprintti 2.osa SK Pohjantähti 25446 S
01.09.2021 Etelä-Pohjanmaan AM sprint Laihian Luja 25400 S
02.09.2021 Satakunnan am-sprintti, avoin Kankaanpään Suunnistajat 25379 S
04.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, karsinta Rasti E4
Saarijärven Pullistus
23761 S
05.09.2021 SM-pitkä matka ja WRE, finaali, Suunnistusliiga 6/8 Rasti E4
Saarijärven Pullistus
24002 S
05.09.2021 Vihti tutuksi -tuplasprintti Rasti-Vihti 25391 S
06.09.2021 Päijät-Hämeen kompassi-cup V Lahden Suunnistajat-37 25429 S
08.09.2021 Espoosprintti (lähikilpailu) Espoon Akilles 25295 S
11.09.2021 SM-sprintti ja WRE, Suunnistusliiga 7/8 Juvan Urheilijat 23821 S
12.09.2021 SM-viesti, Viestiliiga 6/7 Navi 23816 S
17.09.2021 Etelä-Pohjanmaan AM yö Vaasan Suunnistajat 25200 S
17.09.2021 Lukkarin Yö Mynämäen Suunnistajat -52 25277 S
17.09.2021 Avoin Hämeern AM-yö Pälkäneen Luja-Lukko 25292 S
18.09.2021 Särkänniemi-suunnistus Koovee 24979 S
18.09.2021 Lynx 50v - Str8-keskimatka Lynx 25022 S
18.09.2021 Lynx 50v - Viestiliiga finaali 7/7 Lynx 25023 S
18.09.2021 Eukkorastit SK Vuoksi 25297 S
18.09.2021 AM-keskimatka (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25320 S
18.09.2021 AM-yö (Savo-Karjala) Kuopion Suunnistajat 25321 S
18.09.2021 Kainuun AM-yö Kuhmon Peurat 25335 S
19.09.2021 HPV:n 100 -vuotis juhlakilpailu Helsingin Poliisi-Voimailijat 24957 S
19.09.2021 GIF:s 2-mila, ÖIDM ultra Gamlakarleby IF 25303 S
19.09.2021 PySu Suomen Cup -finaali, sprintti Epilän Esa
Hiiltomiehet
25366 PS
19.09.2021 PySu Suomen Cup -finaali, keskimatka Epilän Esa
Hiiltomiehet
25367 PS
24.09.2021 SM-yösuunnistus, H21 karsinta Vehkalahden Veikot 24001 S
25.09.2021 SM-yösuunnistus, finaali, Suunnistusliiga 8/8 Vehkalahden Veikot 23850 S
26.09.2021 XXVI Mikonpäivän Sprinttisuunnistus Tampereen Pyrintö 25338 S
26.09.2021 Vantaa Off-trail Challenge (kuntosuunnistus) Pihkaniskat 25372 S
01.10.2021 X Kansallinen Sikasuunnistus Raisu Lumous 25296 S
02.10.2021 Kiuruvesi-rastit Kiuruveden Urheilijat 24999 S
02.10.2021 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25037 S
03.10.2021 Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 25254 S
17.10.2021 SM-erikoispitkä Tampereen Pyrintö 23873 S
23.10.2021 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 25048 S
23.10.2021 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 25049 S
24.10.2021 Jämi Suunnistusmaraton sekä Hämeen ja Satakunnan AM-erikoispitkä matka Ikaalisten Nouseva-Voima 25056 S
30.10.2021 Korkeasaari-sprintti Rasti-Jyry 25284 S
26.02.2022 SM-keskimatka Iisalmen Visa 24974 HS
27.02.2022 SM-viesti Iisalmen Visa 24975 HS
23.04.2022 FinnSpring Keravan Urheilijat 24424 S
24.04.2022 FinnSpring viesti Keravan Urheilijat 24425 S
15.05.2022 SM-sprintti Suunta Jyväskylä 24768 S
11.06.2022 SM printti Itä-Hämeen Rasti
SOC Asikkala
25329 PS
12.06.2022 SM pitkä matka Itä-Hämeen Rasti
SOC Asikkala
25330 PS
18.06.2022 Lukkari-Jukola, Venlojen viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22032 S
19.06.2022 Lukkari-Jukola, Jukolan viesti Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
22033 S
12.07.2022 Fin5 2022, 1. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25454 S
13.07.2022 Fin5 2022, 2. pv. Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25455 S
15.07.2022 Fin5 2022, 3. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25456 S
16.07.2022 Fin5 2022, 4. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25457 S
17.07.2022 Fin5 2022, 5. pv Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat-37
Rastivarsat
25458 S
20.08.2022 Nuorten Jukola Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24117 S
03.09.2022 SM-pitkä matka, karsinta Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24539 S
04.09.2022 SM-pitkä matka, finaali Luumäen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
24540 S
10.09.2022 SM-keskimatka Hyvinkään Rasti 24786 S
11.09.2022 SM-viesti Hämeenlinnan Suunnistajat 24781 S
23.09.2022 SM-yö, karsinta H21 Anttolan Urheilijat 24770 S
24.09.2022 SM-yö, finaali Anttolan Urheilijat 24771 S
15.10.2022 SM-erikoispitkä matka Jämsän Retki-Veikot 24727 S
22.04.2023 FinnSpring 2023 (ajankohta vahvistamatta) RastiPiikkiö
Sauvon Urheilijat
25063 S
23.04.2023 FinnSpring-viesti 2023 (ajankohta vahvistamatta) RastiPiikkiö
Sauvon Urheilijat
25064 S
27.05.2023 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Vaasan Suunnistajat 24757 S
17.06.2023 Porvoo Borgå Jukola OK Trian 23947 S
19.08.2023 Nuorten Jukola Hyvinkään Rasti 24116 S
02.09.2023 SM-pitkä matka, karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24603 S
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti 24604 S
16.09.2023 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Lahden Suunnistajat-37 24763 S
17.09.2023 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Hollolan Urheilijat -46 24762 S
29.09.2023 SM-yö, H21 karsinta, (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24783 S
29.09.2023 SM-yös, finaali (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 24784 S
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 24761 S
27.04.2024 FinnSpring 2024 (ajankohta vahvistamatta) Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25177 S
28.04.2024 FinnSpring-viesti 2024 (ajankohta vahvistamatta) Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25201 S
15.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S
26.04.2025 FinnSpring 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25131 S
27.04.2025 FinnSpring-viesti-stafetten 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25132 S