FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kilpailukalenteri
Vuosi Alue Laji Kilpailu
* = Lasten ratamestari on käynyt Lasten ja nuorten ratojen laatiminen –koulutuksen
Päivä Kilpailupäivän nimi Seurat Kilp. numero Laji Toiminnot
03.09.2023 SM-pitkä matka, finaali, viralliset SM-tulokset Kalevan Rasti 24604 S Tulokset
03.09.2023 RaVin Tuplasprintti L1 Rasti-Vihti 26252 S Tulokset
03.09.2023 RaVin Tuplasprintti L2 Rasti-Vihti 26253 S Tulokset
03.09.2023 Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-viesti (lähikilpailu) SK Pohjantähti 26408 S
03.09.2023 SM-pitkä, finaali WRE-tulokset H/D21 Kalevan Rasti 26602 S Tulokset
04.09.2023 Keski-Suomen AM-yö 2023 Konneveden Urheilijat 26372 S Tulokset
04.09.2023 Uudenmaan Kompassi-cup (lähikilpailu) SK Uusi
Tuusulan Voima-Veikot
26458 S Tulokset
05.09.2023 RiSun 75-vuotisjuhlakilpailu Riihimäen Suunnistajat 26051 S Tulokset
05.09.2023 Etelä-Karjalan Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu) SK Vuoksi 26460 S Tulokset
06.09.2023 Avoin Satakunnan am-sprintti Honkajoen Seudun Urheilijat
Kankaanpään Suunnistajat
26318 S Tulokset
06.09.2023 Varsinais-Suomen Kompassi-cup 5. osakilpailu Liedon Parma 26454 S Tulokset
09.09.2023 SM-sprintti, karsinta Lahden Suunnistajat-37 24763 S Tulokset
09.09.2023 SM-sprintti, finaali viralliset SM-tulokset Lahden Suunnistajat-37 26606 S Tulokset
09.09.2023 SM-sprintti, WRE-tulokset H/D21 Lahden Suunnistajat-37 26607 S Tulokset
10.09.2023 SM-viesti, Viestiliigan 6. osakilpailu Hollolan Urheilijat -46 24762 S
11.09.2023 Pohjois-Savon Kompassi-cup 3. osakilpailu (lähikilpailu) Siilin Rasti 26467 S Tulokset
13.09.2023 Avoin AM-yö, Uusimaa ja Varsinais-Suomi Hiidenkiertäjät 26497 S Tulokset
13.09.2023 Päijät-Hämeen kompassi-cup IV Hollolan Urheilijat -46 26498 S Tulokset
13.09.2023 V-S Kompassi-cup pariviesti - Kompasscup parsprint Pargas IF 26604 S
15.09.2023 Huhmarin YÖ Ylivieskan Kuula 26412 S Tulokset
15.09.2023 AM Yö Etelä-Pohjanmaa Kauhajoen Karhu 26425 S Tulokset
15.09.2023 Öppen Natt-ÖIDM Solf IK 26430 S Tulokset
15.09.2023 Avoin Satakunnan AM-Yö Suosmeren Salpa 26461 S Tulokset
15.09.2023 Avoin, AM- yö Suunta 2000 26590 S
16.09.2023 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka Hämeenlinnan Suunnistajat 25729 PS Tulokset
16.09.2023 Savo-Karjalan avoin Am-keskimatka Liperin Taimi Suunnistus 26417 S
16.09.2023 Savo-Karjalan avoin Am-yö Liperin Taimi Suunnistus 26418 S
16.09.2023 Jämi Mini-Rogaining 2023 Kankaanpään Suunnistajat 26474 S
17.09.2023 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti Hämeenlinnan Suunnistajat 25731 PS
17.09.2023 Knock-Out sprintin SM-kilpailu, karsinta Koovee 26021 S Tulokset
17.09.2023 GIF:s 72:dra 2-mila, ÖIDM ultra ja Keski-Pohjanmaan am-erikoispitkä Gamlakarleby IF 26160 S Tulokset
17.09.2023 Tampere-sprintti, aamupäivä Koovee 26501 S Tulokset
17.09.2023 Tampere-sprintti, iltapäivä Koovee 26502 S Tulokset
17.09.2023 NÅIDM 2023 avoin keskimatka/ öppen medeldistans OK 77 26586 S
17.09.2023 NÅIDM 2023 viesti/ stafett OK 77 26587 S
17.09.2023 Kainuun Kompassi-cup 4. osakilpailu Kuhmon Peurat 26593 S Tulokset
17.09.2023 Knock-Out sprintin SM-kilpailu, alkuerä Koovee 26620 S Tulokset
17.09.2023 Knock-Out sprintin SM-kilpailu, välierä Koovee 26621 S Tulokset
17.09.2023 Knock-Out sprintin SM-kilpailu, finaali Koovee 26622 S Tulokset
17.09.2023 Knock-Out sprintin SM-kilpailu, B-finaali Koovee 26623 S Tulokset
18.09.2023 Pohjois-Savon Kompassi-cup viesti Kuopion Suunnistajat 26369 S
18.09.2023 Uudenmaan Kompassi-viesti 2 Rasti-Jyry 26434 S
21.09.2023 Hämeen AM-yö (avoin) Oriveden Ponnistus 26266 S Tulokset
22.09.2023 Avoin Keski-Pohjanmaa AM-yö Perhon Kiri 26446 S
22.09.2023 Avoin Kainuun am-yö Suomussalmen Rasti 26466 S Tulokset
22.09.2023 Billnäsin sprintti (lähikilpailu) Karjaan Ura 26476 S
22.09.2023 Kaakon AM-YÖ SK Vuoksi 26483 S Tulokset
23.09.2023 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 25968 S
23.09.2023 Esi-Jukola, Viestiliigan finaali Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
26035 S
23.09.2023 SM-esikisa ja P-P AM-yö Pudasjärven Urheilijat 26220 S Tulokset
24.09.2023 XXXVIII Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 26084 S Tulokset
24.09.2023 SYÖTE-suunnistus, keskimatka Pudasjärven Urheilijat 26221 S Tulokset
29.09.2023 Lumonite SM-yö, H21 karsinta (ilmoittautuminen kaikkiin sarjoihin finaalin kautta) Lappeen Riento 24783 S
29.09.2023 23. Seikkailujen Yö Kangasala SK 26260 S
29.09.2023 Kissojen yö Lynx 26276 S
30.09.2023 Lumonite SM-yö, finaali Lappeen Riento 24784 S
30.09.2023 Lumonite SM-yö, viralliset SM-tulokset H/D21 Lappeen Riento 26640 S
01.10.2023 MPS, Hämeen Kompassi-cupin 5. osakilpailu Tampereen Pyrintö 26004 S
14.10.2023 Kevytkeskimatka (lähikilpailu) Rasti-Vihti 26634 S Ilmoittaudu
15.10.2023 SM-erikoispitkä matka Kouvolan Suunnistajat 24761 S Ilmoittaudu
21.10.2023 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 26024 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
21.10.2023 Lasten Halikko Juoksu Angelniemen Ankkuri 26025 S Ilmoittaudu
22.10.2023 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 26213 S Ilmoittaudu
22.10.2023 Metsäsprintti Paimion Rasti 26389 S Ilmoittaudu
04.11.2023 Avoin Suomen suunnistus 100 vuotta, Öppen hundra år av orientering i Finland OK 77 26307 S
04.11.2023 45. Raatojuoksu IF Sibbo-Vargarna 26481 S Ilmoittaudu
04.11.2023 XXVI Valopäärastit Eurajoen Veikot 26625 S Ilmoita viestijoukkue Ilmoita viestihalukkuus
02.12.2023 Ensilumen rastit Tmi Omataivainen 26308 HS
03.12.2023 Ensilumen rastit Tmi Omataivainen 26309 HS
11.12.2023 Kainuu Ski O Week, 1.päivä Paljakka Ski-O 26610 HS
13.12.2023 Kainuu Ski O Week, 2.päivä Paljakka Ski-O 26611 HS
14.12.2023 Kainuu Ski O Week, 3.päivä Paljakka Ski-O 26612 HS
16.12.2023 Kainuu Ski O Week, 4.päivä Paljakka Ski-O 26613 HS
17.12.2023 Kainuu Ski O Week, 5.päivä Paljakka Ski-O 26614 HS
26.12.2023 Ratikka-rogaining Koovee 26345 S
30.12.2023 KEV:n uudenvuoden hisu Kuusamon Erä-Veikot 26618 HS
31.12.2023 KEV:n uudenvuoden hisu Kuusamon Erä-Veikot 26619 HS
21.01.2024 Ratinan Haaaste -sisäsuunnistus Koovee 26346 S
03.02.2024 Hauskin Hisu 1pv Hauhon Sisu 26399 HS
04.02.2024 Hauskin Hisu 2pv Hauhon Sisu 26400 HS
10.02.2024 Hiihtosuunnistuksen SM sprintti Kouvolan Suunnistajat 25820 HS
11.02.2024 Hiihtosuunnistuksen SM sprinttiviesti Kouvolan Suunnistajat 25821 HS
17.02.2024 Hiihtosuunnistuksen SM-keskimatka Joutsenon Kullervo
SK Vuoksi
26374 HS
18.02.2024 Hiihtosuunnistuksen SM-viesti Joutsenon Kullervo
SK Vuoksi
26375 HS
22.03.2024 Lapin Lumirastit Sprint Suunta 2000 26386 HS
23.03.2024 Lapin Lumirastit SM pitkä Suunta 2000 26387 HS
24.03.2024 Lapin Lumirastit keskimatka Suunta 2000 26388 HS
29.03.2024 Billnäsin keskimatka Karjaan Ura 26478 S
06.04.2024 Stadisprintti, aamupäivä Rasti-Jyry 26526 S
06.04.2024 Stadisprintti, iltapäivä Rasti-Jyry 26527 S
07.04.2024 Karhurastit 2024 Rastikarhut 26594 S
12.04.2024 Kevätyön viesti/Vårnattskavlen, Viestiliigan 1. osakilpailu Pargas IF 26475 S
13.04.2024 XXIII Saaristorastit – XXIII Skärgårdsträffen Pargas IF 26377 S
14.04.2024 Raseborgs vårtävling - Raaseporin kevätkilpailu OK Raseborg 26515 S
20.04.2024 Ankkurirastit Angelniemen Ankkuri 26505 S
20.04.2024 Virkiän kevätkansalliset, keskimatka Lapuan Virkiä 26559 S
21.04.2024 Viking Line -Rastit Paimion Rasti 26524 S
21.04.2024 Virkiän kevätkansalliset, pitkä matka Lapuan Virkiä 26560 S
24.04.2024 Ateno avoin E-P:n AM-sprintti Kortesjärven Järvi-Veikot 26588 S
27.04.2024 FinnSpring 2024 Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25177 S
28.04.2024 FinnSpring-viesti 2024, Viestiliigan 2. osakilpailu Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
25201 S
28.04.2024 Tuplasprintti 2024 SK Uusi
Tuusulan Voima-Veikot
26563 S
01.05.2024 Vappurastiti 2024 Tuusulan Voima-Veikot 26499 S
01.05.2024 Tupla sprintti-Kaakon AM Lappeen Riento 26520 S
01.05.2024 Tuplasprintti Lappeen Riento 26521 S
01.05.2024 Alun vappusprintti, aamupäivä Järviseudun Rasti 26578 S
01.05.2024 Alun vappusprintti, iltapäivä Järviseudun Rasti 26579 S
02.05.2024 EspooSprintti Espoon Akilles 26534 S
04.05.2024 Sprintti, aamupäivä Mäntsälän Urheilijat
SOC Asikkala
26360 S
04.05.2024 Sprintti, iltapäivä Mäntsälän Urheilijat
SOC Asikkala
26361 S
05.05.2024 Kevätsprintti ap katusprintti Oriveden Ponnistus 26575 S
05.05.2024 Kevätsprintti ip metsäsprintti Oriveden Ponnistus 26576 S
05.05.2024 Pohjantähti sprintti ap. SK Pohjantähti 26597 S
05.05.2024 Pohjantähti sprintti ip. SK Pohjantähti 26598 S
05.05.2024 Rasti-Lukon kevätkansalliset Rasti-Lukko 26631 S
09.05.2024 SM Knock-Out sprintti Helsingin Suunnistajat 26413 S
11.05.2024 SM-sprintti Espoon Suunta 25590 S
18.05.2024 pysu kansallinen Rastiketut
Virtain Urheilijat
26211 PS
18.05.2024 Särkänniemi-suunnistus Koovee 26347 S
18.05.2024 Jyvässprintti, nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Suunta Jyväskylä 26480 S
18.05.2024 Vehkalahden Veikkojen kevätkansalliset ja Kaakon AM-keskimatka Vehkalahden Veikot 26558 S
18.05.2024 Öppen nationell sprint-DM IK Kronan 26562 S
18.05.2024 Siilin Rasti 50-v tuplakeskari, aamupäivä Siilin Rasti 26608 S
18.05.2024 Siilin Rasti 50-v tuplakeskari, iltapäivä Siilin Rasti 26609 S
19.05.2024 SM-sprinttiviesti, karsinta Koovee 26421 S
19.05.2024 SM-sprinttiviesti, finaali Koovee 26422 S
19.05.2024 Tampere-sprintti Koovee 26531 S
19.05.2024 KevätSuunnistus tuplakeskari Kouvolan Suunnistajat 26546 S
19.05.2024 KevätSuunnistus tuplakeskari Kouvolan Suunnistajat 26547 S
25.05.2024 Eukkorastit SM-esikisa pitkämatka SK Vuoksi 26462 S
25.05.2024 57. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 26471 S
25.05.2024 KPO-viesti Ylivieskan Kuula 26500 S
25.05.2024 Puuhamaa-rastit - HlS 70 v Hämeenlinnan Suunnistajat 26542 S
25.05.2024 Kisakallio-rastit, 1. päivä, nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hiidenkiertäjät 26556 S
26.05.2024 XXVI Junnukisat, Hämeen Kompassi-cup x. osakilpailu Rasti-Nokia 26465 S
26.05.2024 57. Sisä-Suomen Rastipäivät Saarijärven Pullistus 26472 S
26.05.2024 Kisakallio-rastit, 2. päivä, nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu Hiidenkiertäjät 26561 S
26.05.2024 Kuulan keskimatka Ylivieskan Kuula 26591 S
26.05.2024 Atenokeskari Kortesjärven Järvi-Veikot 26617 S
26.05.2024 Långdistans-ÖIDM (avoin pitkämatka) Malax IF 26641 S
02.06.2024 Karkkirastit 2024 Karkki-Rasti 26484 S
02.06.2024 Luumäki-rastit Luumäen Rasti 26519 S
02.06.2024 Kvarken-viesti, Viestiliigan 3. osakilpailu IF Femman 26605 S
08.06.2024 Pyöräsuunnistuksen SM-sprintti Kankaanpään Suunnistajat 26341 PS
08.06.2024 Ice Power-rastit 1. päivä, avoin Hämeen am-keskimatka Tampereen Pyrintö 26511 S
08.06.2024 51. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 26539 S
08.06.2024 Öppen ÖIDM medeldistans/Avoin ÖIDM keskimatka IF Brahe 26632 S
09.06.2024 Pyöräsuunnistuksen SM-pitkä matka Kankaanpään Suunnistajat 26342 PS
09.06.2024 Ice Power -rastit 2. päivä Tampereen Pyrintö 26512 S
09.06.2024 51. Uudenmaan Rastipäivät Rajamäen Rykmentti 26540 S
15.06.2024 Lakia-Jukola Kauhavan Wisa
Lapuan Virkiä
23952 S
20.06.2024 Kukkosuunnistus Laitilan Jyske 26585 S
28.06.2024 Kivnepottinas nationell tävling/ Kivnepottin kansallinen kilpailu Solf IK 26616 S
29.06.2024 Karjaa-rastit Karjaan Ura 26479 S
30.06.2024 56. Kainuun Rastiviikko, Kajaani Joutenlampi, 1. osakilpailu (EOC/WUOC näyttökilpailu H/D21) Kajaanin Suunnistajat 26303 S Ilmoittaudu
30.06.2024 Kainuun Pyöräsuunnistusrastiviikko 1. osakilpailu, SM-yhteislähtö Hiiltomiehet 26567 PS
01.07.2024 Kainuun Pyöräsuunnistusrastiviikko 2. osakilpailu Hiiltomiehet 26568 PS
02.07.2024 56. Kainuun Rastiviikko, Kajaani Joutenlampi, 2. osakilpailu (EOC/WUOC näyttökilpailu H/D21) Kajaanin Suunnistajat 26304 S Ilmoittaudu
03.07.2024 Kainuun Pyöräsuunnistusrastiviikko 3. osakilpailu Hiiltomiehet 26569 PS
04.07.2024 56. Kainuun Rastiviikko, Kajaani Joutenlampi, 3. osakilpailu (EOC/WUOC näyttökilpailu H/D21) Kajaanin Suunnistajat 26305 S Ilmoittaudu
05.07.2024 56. Kainuun Rastiviikko, Kajaani Joutenlampi, 4. osakilpailu Kajaanin Suunnistajat 26306 S Ilmoittaudu
05.07.2024 Kainuun Pyöräsuunnistusrastiviikko 4. osakilpailu Hiiltomiehet 26570 PS
06.07.2024 Lapin Rastipäivät Sallan Karhut 26488 S
06.07.2024 Kesälaitumen Rastit Punkalaitumen Kunto 26627 S
07.07.2024 Lapin Rastipäivät Sallan Karhut 26489 S
09.07.2024 Väinänvuoren Keskimatka, SM-esikisa Ikaalisten Nouseva-Voima 26495 S
10.07.2024 Pohjantähti rastit 1.pv SK Pohjantähti 26536 S
11.07.2024 Pohjantähti rastit 2.pv SK Pohjantähti 26537 S
13.07.2024 Koillismaan rastipäivät, 1. päivä Kuusamon Erä-Veikot 26551 S
14.07.2024 Koillismaan Rastipäivät, 2. päivä Kuusamon Erä-Veikot 26552 S
16.07.2024 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 1 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
26485 S
17.07.2024 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 2 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
26486 S
18.07.2024 Merenkurkun Rastipäivät – Kvarkenträffen pv 3 IF Femman
Malax IF
Vaasan Suunnistajat
26487 S
20.07.2024 Tykkimäki sprint Kouvolan Suunnistajat 26549 S
20.07.2024 Kymenlaakson Sähkö sprint Kouvolan Suunnistajat 26550 S
21.07.2024 Peikkorastit Perttelin Peikot 26482 S
21.07.2024 Tampere-pysu-sprintti Koovee 26529 PS
21.07.2024 Tampere-pysu-keskimatka Koovee 26530 PS
23.07.2024 Olostunturin keskimatka Tmi Omataivainen 26504 S
26.07.2024 Tampere-suunnistus, sprintti Koovee 26349 S
27.07.2024 Tampere-suunnistus, keskimatka Koovee 26350 S
27.07.2024 Suomen Tunturisuunnistus Tmi Omataivainen 26493 S
27.07.2024 Rinkelirastit 2024 Lappeen Riento 26522 S
27.07.2024 Rinkelirastit 2024 ip Lappeen Riento 26523 S
27.07.2024 Alun heinätupla 1. päivä Järviseudun Rasti 26581 S
28.07.2024 Tampere-suunnistus, pitkämatka Koovee 26351 S
28.07.2024 Suomen Tunturisuunnistus Tmi Omataivainen 26494 S
28.07.2024 Alun heinätupla 2.päivä Järviseudun Rasti 26582 S
03.08.2024 Fin5 2024, 1. pv Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Turun Suunnistajat
26440 S Ilmoittaudu
04.08.2024 Fin5 2024, 2. pv Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Turun Suunnistajat
26441 S Ilmoittaudu
06.08.2024 Fin5 2024, 3. pv Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Turun Suunnistajat
26442 S Ilmoittaudu
07.08.2024 Fin5 2024, 4. pv Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Turun Suunnistajat
26443 S Ilmoittaudu
09.08.2024 Fin5 2024, 5. pv Liedon Parma
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Turun Suunnistajat
26444 S Ilmoittaudu
10.08.2024 Avoin Lapin am-keskimatka Ylläksen Rasti 26573 S
10.08.2024 AM-pitkämatka Ylikiimingin Nuijamiehet 26577 S
11.08.2024 SM-esikisa tuplasprintti Tampereen Pyrintö 26513 S
11.08.2024 Lapin maakunta-minimaakuntaviesti Ylläksen Rasti 26574 S
11.08.2024 Kalajoen kansalliset Kalajoen Junkkarit 26626 S
17.08.2024 Nuorten Jukola Lauttakylän Luja
Loimaan Jankko
Rasti 88
25376 S
18.08.2024 Valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma Lauttakylän Luja
Loimaan Jankko
Rasti 88
25377 S
18.08.2024 INOV-8 liigan finaali Lauttakylän Luja
Loimaan Jankko
Rasti 88
25378 S
18.08.2024 Alastaro Circuit race Lauttakylän Luja
Loimaan Jankko
Rasti 88
26518 S
24.08.2024 Pyöräsuunnistuksen SM-keskimatka Vallan Suunta 25833 PS
24.08.2024 Barents Games pitkä Alatornion Pirkat 26532 S
24.08.2024 Hämeen AM-pitkä Valkeakosken Haka 26565 S
24.08.2024 AM-pitkä Kaakko Inkeroisten Terho 26589 S
25.08.2024 Pyöräsuunnistuksen SM-viesti Vallan Suunta 25834 PS
25.08.2024 Barents Games keskimatka Alatornion Pirkat 26533 S
25.08.2024 Hämeen AM-viesti Valkeakosken Haka 26566 S
31.08.2024 SM-pitkä matka, karsinta Joutsenon Kullervo
SK Vuoksi
25633 S
01.09.2024 SM-pitkä matka, finaali Joutsenon Kullervo
SK Vuoksi
25634 S
07.09.2024 Str8-keskimatka Lynx 26391 S
07.09.2024 ÖIDM Stafett IK Falken 26628 S
08.09.2024 Hollola-rastit Hollolan Urheilijat -46 26503 S
14.09.2024 SM-keskimatka Suonenjoen Vasama
Suunta Jyväskylä
25804 S
15.09.2024 SM-viesti Suonenjoen Vasama
Suunta Jyväskylä
25805 S
17.09.2024 AM-Yö Espoon Akilles
Rasti-Vihti
26538 S
18.09.2024 Hämeen avoin AM-yö Kangasala SK 26548 S
20.09.2024 SM-yö karsinta (H21) Pudasjärven Urheilijat 25233 S
20.09.2024 Seikkailujen Yö Kangasala SK 26545 S
20.09.2024 Kissojen yö Lynx 26624 S
21.09.2024 SM-yö finaali Pudasjärven Urheilijat 25234 S
22.09.2024 MPS Tampereen Pyrintö 26514 S
22.09.2024 73:dje Tvåmila, ÖIDM ultra Gamlakarleby IF 26630 S
28.09.2024 Nuorisoviesti Turun Suunnistajat 26525 S
29.09.2024 XXXIX Oravatonni Mynämäen Suunnistajat -52 26535 S
05.10.2024 Halikko Viesti Angelniemen Ankkuri 26506 S
05.10.2024 Lasten Halkko Juoksu Angelniemen Ankkuri 26507 S
06.10.2024 Viestiliigan päätösosakilpailu Angelniemen Ankkuri 26599 S
19.10.2024 SM-erikoispitkä Rasti-Jussit 25685 S
27.10.2024 Jämi Suunnistusmaraton Ikaalisten Nouseva-Voima 26496 S
26.04.2025 FinnSpring 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25131 S
27.04.2025 FinnSpring-viesti-stafetten 2025 (ajankohta vahvistamatta) Kimito SF
Pargas IF
25132 S
10.05.2025 SM-sprintti / pysu (ajankohta vahvistamatta) Epilän Esa
Koovee
26277 PS
11.05.2025 SM-pitkä / pysu (ajankohta vahvistamatta) Epilän Esa
Koovee
26278 PS
24.05.2025 SM-keskimatka (ajankohta vahvistamatta) Kalevan Rasti
Liperin Taimi Suunnistus
25903 S
14.06.2025 Jukolan viesti Navi 24861 S
16.08.2025 Nuorten Jukola Jämsän Retki-Veikot 25408 S
17.08.2025 INOV 8 –liigan finaali ja valtakunnallinen Kompassi-kilpailu Jämsän Retki-Veikot 25409 S
06.09.2025 SM-pitkä (ajankohta vahvistamatta) Kangasala SK 25681 S
14.09.2025 SM-sprinttiviesti Rasti-Kurikka 26419 S
20.09.2025 SM-sprintti (ajankohta vahvistamatta) Tampereen Pyrintö 25677 S
21.09.2025 SM-viesti (ajankohta vahvistamatta) Ikaalisten Nouseva-Voima 25901 S
26.09.2025 SM-yö, H21 karsinta (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 25667 S
27.09.2025 Lumonite SM-yö (ajankohta vahvistamatta) Kouvolan Suunnistajat 25666 S
04.10.2025 SM erikoispitkä (ajankohta vahvistamatta) Lappeen Riento 25773 S
13.06.2026 Jukolan ja Venlojen viesti Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24842 S
14.06.2026 Jukolan viesti Kymin Suunnistajat
Vehkalahden Veikot
24843 S
22.08.2026 Nuorten Jukola Kalevan Rasti
Kontiolahden Urheilijat
26315 S
23.08.2026 INOV-8-liigan finaali ja valtakunnallinen Kompassi-tapahtuma Kalevan Rasti
Kontiolahden Urheilijat
26316 S
19.06.2027 Jukolan viesti Sotkamon Jymy 26190 S
21.08.2027 Nuorten Jukola Lapuan Virkiä 26297 S
22.08.2027 INOV-8 liigan finaali ja valtakunnallinen Kompassitapahtuma Lapuan Virkiä 26298 S
17.06.2028 Jukolan viesti Espoon Suunta 26186 S