FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
Prisma iltapika
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 27
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liukkonen Oskari HiKi 33.00 0.00.00 88.61 87.27
2 Heiska Samu TuMe 33.08 0.00.08 87.75 86.42
3 Leskinen Aapo Lynx 35.04 0.02.04 82.43 81.18
4 Penttinen Topi MSParma 35.17 0.02.17 81.44 80.21
5 Leskinen Antti-Pekka Lynx 35.22 0.02.22 80.78 79.55
6 Närvä Tomi HiKi 36.24 0.03.24 78.02 76.84
7 Summanen Aapo HS 37.14 0.04.14 75.82 74.67
8 Sipponen Jere PR 37.57 0.04.57 73.94 72.82
9 Suominen Miika HS 38.06 0.05.06 73.21 72.10
10 Väisänen Henrik MSParma 40.34 0.07.34 68.34 67.31
11 Metsälä Tuomas Lynx 41.00 0.08.00 67.21 66.19
12 Metsälä Juuso Lynx 41.46 0.08.46 65.57 64.58
13 Vehmas Miika EsSu 42.51 0.09.51 63.52 62.56
14 Sainio Santeri KangSK 43.18 0.10.18 62.47 61.52
15 Liukkonen Matti RR 44.07 0.11.07 60.93 60.01
16 Leinonen Pauli LS-37 44.17 0.11.17 60.32 59.41
17 Korpio Juha EsAk 45.48 0.12.48 57.95 57.08
18 Wickholm Roy Raseborg 46.24 0.13.24 56.84 55.98
19 Putaja Pekka SuSe 46.32 0.13.32 56.32 55.46
20 Maajärvi Matti LappRi 46.34 0.13.34 55.91 55.07
21 Niemi Pyry RR 49.36 0.16.36 52.15 51.36
22 Vierimaa Ville EsAk 53.33 0.20.33 47.99 47.26
23 Kattelus Juuso AuVa 57.05 0.24.05 44.73 44.05
24 Kuutti Veli-Pekka EsAk 58.17 0.25.17 43.52 42.86
25 Mäkelä Jaakko SuSe 1.02.43 0.29.43 40.17 39.56
26 Salonen Otso LappRi 1.06.41 0.33.41 37.53 36.96
Ilmakunnas Ilari Pihkan KES -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Kirsi Pohjant 34.53 0.00.00 86.75 85.47
2 Niittynen Miia Koovee 36.27 0.01.34 82.24 81.03
3 Hulkkonen Johanna Koovee 36.40 0.01.47 80.98 79.79
4 Westerlund Ina PR 36.53 0.02.00 79.74 78.56
5 Paukkunen Sanna MSParma 36.57 0.02.04 78.83 77.66
6 Lindholm Sara Raseborg 38.49 0.03.56 74.30 73.21
7 Autio Päivi Hiisi 39.30 0.04.37 72.30 71.23
8 Virtanen Heta HlS 40.42 0.05.49 69.47 68.45
9 Nummela Liinu MU 42.54 0.08.01 65.25 64.28
10 Jakobsson Laura RasKa 46.59 0.12.06 58.97 58.10
11 Kokkoniemi Anna EsAk 49.29 0.14.36 55.42 54.60
12 Mäkilä Sohvi EsAk 1.01.24 0.26.31 44.20 43.55
13 Miettinen Minna MSParma 1.05.58 0.31.05 40.71 40.11
14 Pellonperä Sofia EsSu 1.09.23 0.34.30 38.30 37.73
15 Rantala Eerika HS 1.11.40 0.36.47 36.68 36.14
16 Antell Saara KeU 1.15.02 0.40.09 34.66 34.15
17 Mattila Miia HS 1.16.29 0.41.36 33.63 33.13

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Matilainen Juha LS-37 37.30 0.00.00
2 Välikorpi Jari RasKu 38.28 0.00.58
Aaltonen Vesa Brahe KES -
Paju Erno TP HYL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Weckman Janne VeVe 30.41 0.00.00 66.86 64.28
2 Muukkonen Petteri Trian 30.42 0.00.01 66.05 63.50
3 Paukkunen Petri MSParma 35.57 0.05.16 55.74 53.59
4 Salomäki Janne HyRa 37.00 0.06.19 53.52 51.46
5 Mikkola Ilkka EsSu 40.39 0.09.58 48.14 46.28
6 Hakkarainen Tuomas EsAk 43.06 0.12.25 44.85 43.12
7 Björk Tony PIF 45.21 0.14.40 42.10 40.48
8 Järvenpää Juha HS 46.25 0.15.44 40.63 39.06
9 Lehtola Juha Lynx 52.35 0.21.54 35.41 34.04
10 Siivola Jarno HS 57.09 0.26.28 32.17 30.93
11 Aho Jarmo EsSu 57.29 0.26.48 31.57 30.35
12 Forsström Benny Raseborg 57.41 0.27.00 31.05 29.85
13 Kärkkäinen Kimmo HS 1.01.01 0.30.20 28.96 27.85
Höysniemi Matti Pihkan KES -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Ilkka HS 32.05 0.00.00 61.71 59.79
2 Romppainen Pasi HyRa 32.57 0.00.52 59.18 57.35
3 Kemppi Joni EsSu 33.59 0.01.54 56.51 54.76
4 Rintala Rami Hiisi 40.04 0.07.59 47.19 45.72
5 Nikkinen Jyrki EsAk 42.03 0.09.58 44.26 42.88
6 Anttonen Mikael KaRa 42.55 0.10.50 42.67 41.35
7 Heikkonen Rami SuSi 43.04 0.10.59 41.83 40.54
8 Nurmiainen Jouko Raseborg 51.13 0.19.08 34.60 33.52
9 Meronen Juha OCPuisto 55.21 0.23.16 31.48 30.50
10 Viero Jussi LaihLu 57.58 0.25.53 29.54 28.63
11 Saarikko Samuli TP 1.06.02 0.33.57 25.48 24.69

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yliluikki Matti SuSi 29.31 0.00.00 64.62 62.61
2 Virtanen Antti HlS 30.39 0.01.08 61.82 59.90
3 Pulli Antero RR 32.14 0.02.43 58.40 56.58
4 Taskila Sakari LeSi 32.26 0.02.55 57.66 55.86
5 Kuusinen Petri TP 33.41 0.04.10 55.15 53.43
6 Loukkalahti Mika RR 34.36 0.05.05 53.33 51.67
7 Liljeström Kimmo HS 35.18 0.05.47 51.92 50.30
8 Klinga Ville LS-37 36.05 0.06.34 50.44 48.88
9 Martikainen Mika OCPuisto 37.25 0.07.54 48.31 46.81
10 Ritvanen Paavo Pihkan 38.40 0.09.09 46.43 44.99
11 Itkonen Tommi AngA 39.04 0.09.33 45.64 44.22
12 Heinilä Hannu RaVa 39.12 0.09.41 45.16 43.76
13 Matilainen Kari HS 40.24 0.10.53 43.52 42.16
14 Kahiala Jari Pihkan 41.30 0.11.59 42.06 40.75
15 Pyykönen Jouni EsAk 42.20 0.12.49 40.94 39.67
16 Tuominen Hans Pihkan 44.55 0.15.24 38.31 37.12
17 Hällström af Anders OK77 46.37 0.17.06 36.65 35.51
18 Heikura Mika RR 47.01 0.17.30 36.07 34.95
19 Harju Reima OCPuisto 47.27 0.17.56 35.48 34.37
20 Kuosmanen Tuomo Pihkan 48.19 0.18.48 34.58 33.51
21 Weiss Robert OK77 48.23 0.18.52 34.28 33.21
22 Österman Riku OCPuisto 56.53 0.27.22 28.94 28.04
Korhonen Jussi HlS HYL -
Ojanen Tuomas HS KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Reiman Jarmo AngA 26.37 0.00.00 53.47 50.93
2 Rantala Mika HS 26.56 0.00.19 52.31 49.83
3 Ray Tomas OK77 29.07 0.02.30 47.90 45.63
4 Nikulainen Pekka HS 29.27 0.02.50 46.88 44.65
5 Kuusinen Mikko Lynx 30.38 0.04.01 44.60 42.48
6 Numminen Hannu EsAk 31.13 0.04.36 43.31 41.26
7 Virtanen Markku LamSä 32.06 0.05.29 41.68 39.70
8 Turpiainen Janne HyRa 32.39 0.06.02 40.54 38.61
9 Östergård Patric Trian 32.46 0.06.09 39.96 38.06
10 Kuuluvainen Juha EsSu 33.48 0.07.11 38.32 36.50
11 Karttunen Markku HS 33.58 0.07.21 37.71 35.92
12 Pesola Sakari RasKe 34.52 0.08.15 36.33 34.60
13 Frilander Heikki Trian 37.46 0.11.09 33.16 31.59
14 Launis Kasperi Raus 38.06 0.11.29 32.50 30.96
15 Pajuoja Vesa EsSu 48.23 0.21.46 25.30 24.10
Liukkonen Jari IHR KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Malinen Jouko RR 32.31 0.00.00 50.42 49.46
2 Karamo Jouko HS 33.19 0.00.48 48.15 47.24
3 Parviainen Ari KeU 34.08 0.01.37 45.97 45.10
4 Rantala Timo KPV 37.48 0.05.17 40.58 39.82
5 Wickholm Björn-Erik Raseborg 38.40 0.06.09 38.77 38.03
6 Vuorinen Pekka Trian 40.22 0.07.51 36.26 35.58
7 Puustinen Tuomo Pihkan 43.16 0.10.45 33.02 32.40
Kuivala Juha TuS HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurppa Hannu AngA 32.02 0.00.00 51.26 51.28
2 Lehto Esa HS 32.09 0.00.07 50.69 50.71
3 Ritanotko Markku TuMe 32.32 0.00.30 49.71 49.74
4 Hautala Matti ONMKY 34.31 0.02.29 46.50 46.52
5 Saramäki Jukka Lynx 34.51 0.02.49 45.70 45.72
6 Lindroos Mårten KSF 35.59 0.03.57 43.92 43.94
7 Halme Tapio AngA 36.27 0.04.25 43.02 43.04
8 Jauhiainen Pentti Trian 37.06 0.05.04 41.93 41.95
9 Sjöholm Peter Raseborg 37.08 0.05.06 41.56 41.58
10 Väätäinen Seppo EsSu 38.04 0.06.02 40.22 40.24
11 Tervo Vesa RR 40.49 0.08.47 37.21 37.23
12 Jylhä Kari HS 42.31 0.10.29 35.43 35.45
13 Rauhamäki Kimmo JRV 42.32 0.10.30 35.13 35.15
14 Nyberg Henry Trian 42.41 0.10.39 34.72 34.73
15 Antell Kai KeU 44.47 0.12.45 32.81 32.83
16 Kuivala Hannu TuS 44.52 0.12.50 32.48 32.49
17 Käyhkö Kari LS-37 50.07 0.18.05 28.83 28.84
18 Ahlqvist Hannu RiSu 50.56 0.18.54 28.13 28.14
19 Jumppanen Jarmo Pihkan 51.04 0.19.02 27.81 27.83
20 Kallio Lasse SuSi 51.21 0.19.19 27.42 27.43
21 Niemi Ilkka EsSu 1.02.54 0.30.52 22.19 22.20

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kataja Lasse SuSi 27.17 0.00.00 46.85 46.11
2 Pajala Tauno EsSu 28.37 0.01.20 44.25 43.55
3 Nieminen Pertti RR 28.38 0.01.21 43.80 43.11
4 Peltola Timo MSParma 28.46 0.01.29 43.18 42.50
5 Kerkola Pekka HlT 29.54 0.02.37 41.15 40.49
6 Lahtonen Tapio TP 30.53 0.03.36 39.45 38.82
7 Salmenoja Pertti HirvHe 31.08 0.03.51 38.75 38.13
8 Helkkula Simo PiTa 32.15 0.04.58 37.03 36.45
9 Nippala Juhani Jyry 33.35 0.06.18 35.21 34.65
10 Mattila Pertti HS 37.04 0.09.47 31.57 31.07
11 Uljas Risto Jyry 37.36 0.10.19 30.81 30.32
12 Lindstedt Tapio OrPo 38.07 0.10.50 30.08 29.60
13 Tammisaari Pentti HirvHe 39.20 0.12.03 28.84 28.38
14 Sane Kari HS 40.48 0.13.31 27.51 27.07
15 Vuorio Olavi JäPa 46.39 0.19.22 23.80 23.43
16 Terävä Seppo XYZ 1.05.08 0.37.51 16.86 16.60
17 Valta Matti JRV 1.13.45 0.46.28 14.73 14.50

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laine Erkki AngA 24.18 0.00.00 41.14 40.77
2 Rapakko Timo SuSi 26.10 0.01.52 37.89 37.55
3 Kallio Kari SuSi 26.59 0.02.41 36.43 36.10
4 Moisio Kalevi TuS 27.37 0.03.19 35.30 34.98
5 Rautarae Veikko HirvHe 28.21 0.04.03 34.09 33.78
6 Tolonen Kalle Mesik 28.26 0.04.08 33.70 33.39
7 Rönkkö Paavo EsSu 28.53 0.04.35 32.88 32.58
8 Tiura Tapio HS 32.33 0.08.15 28.92 28.66
9 Reinikainen Pentti Jyry 34.06 0.09.48 27.36 27.12
10 Mäkinen Matti Mesik 37.08 0.12.50 24.90 24.68
11 Nenonen Mauri EsSu 37.33 0.13.15 24.41 24.18
12 Peitsala Osmo HS 38.07 0.13.49 23.82 23.61
13 Hakio Risto HS 41.27 0.17.09 21.71 21.51
14 Koivula Keijo HyRa 42.06 0.17.48 21.17 20.98
15 Kärkkäinen Eero EsSu 42.18 0.18.00 20.88 20.69
16 Hartikainen Pertti S. RiSu 43.13 0.18.55 20.24 20.06
17 Jylhä Keijo JRV 43.59 0.19.41 19.70 19.52
18 Niinimäki Jukka HyRa 44.16 0.19.58 19.38 19.21
Heikinheimo Matti HS KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Holmström Bengt KSF 27.38 0.00.00 33.41 33.11
2 Tuominen Niilo R-P 28.19 0.00.41 31.63 31.34
3 Åberg Karl-Erik EsSu 30.05 0.02.27 28.85 28.59
4 Vänttinen Seppo EsSu 34.42 0.07.04 24.21 23.99
5 Kuutti Jorma PertPe 35.17 0.07.39 23.03 22.82
6 Österberg Reino LeSi 49.40 0.22.02 15.80 15.66

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lemström Karl Emil Raseborg 32.09 0.00.00 54.95 54.31
2 Tiainen Olli EsSu 33.46 0.01.37 49.70 49.12
3 Mbembela Karim Lynx 37.03 0.04.54 42.92 42.41
4 Hämäläinen Aleksi RR 54.39 0.22.30 27.48 27.16

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fritzen Florian Lynx 22.25 0.00.00 57.79 56.43
2 Hirvilahti Joona VeVe 26.20 0.03.55 46.73 45.63
3 Nikkinen Hannes HiKi 27.19 0.04.54 42.68 41.68
4 Muukkonen Topias MSParma 40.23 0.17.58 27.27 26.63

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kavonius Atte HiKi 27.38 0.00.00
2 Tiainen Antti EsSu 27.53 0.00.15
3 Toivonen Nuutti RR 30.41 0.03.03
4 Laapas Rasmus RR 36.44 0.09.06
5 Mjösund Linus EsSu 47.06 0.19.28

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kemppi Anton EsSu 23.49 0.00.00
2 Kuusinen Karri Lynx 25.01 0.01.12
3 Kuusinen Tuomas Lynx 27.29 0.03.40
4 Donner Jeremy OK77 39.33 0.15.44
5 Malmström Kaapo RR 45.07 0.21.18
6 Kujala Aapo HiKi 45.51 0.22.02
7 Tuominen Kaapo EsSu 1.04.46 0.40.57
Mourujärvi Jonne RR HYL -
Lehtola Lenni Lynx HYL -
Pirinen Teemu AngA KES -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pellikka Väinö HiKi 13.55 0.00.00
2 Hirvilahti Niklas VeVe 17.04 0.03.09
3 Virtanen Onni AngA 17.14 0.03.19
4 Lemström Fredrik Raseborg 19.24 0.05.29
5 Fagerlund Viggo Raseborg 22.45 0.08.50
6 Mjösund Rasmus EsSu 30.09 0.16.14
7 Husu Aleksi HiKi 30.38 0.16.43
8 Ekqvist Leo HiKi 33.50 0.19.55
Paju Eelis TP HYL -
Paju Vilho TP KES -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Forsman Aaron Lynx 32.05 0.00.00
2 Kujala Otto HiKi 32.43 0.00.38
3 Mourujärvi Jere RR 38.23 0.06.18
4 Viero Juho EsSu 48.52 0.16.47
5 Kärkkäinen Miika HS 55.26 0.23.21

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ristiniitty Raiku RaVi 17.37 0.00.00
2 Salomäki Oskari HyRa 18.57 0.01.20
3 Ekqvist Otto HiKi 19.15 0.01.38
4 Lötjönen Peetu EsSu 22.11 0.04.34
5 Ylä-Tuuhonen Tarmo EsSu 24.39 0.07.02
6 Marjoniemi Jesse RaVi 25.45 0.08.08
7 Kanchanasthira Otso EsSu 27.42 0.10.05
8 Paju Eemil TP 28.26 0.10.49
9 Husu Daniel HiKi 32.48 0.15.11

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Julku Päivi Trian 38.35 0.00.00
2 Laurila Kirsti Pihkan 48.20 0.09.45

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Packalen Auli Lynx 38.49 0.00.00 66.42 62.86
2 Muukkonen Eveliina KangSK 40.46 0.01.57 61.35 58.06
3 Eskola Missu TP 48.33 0.09.44 49.92 47.24
4 Wolff Charlotta Raseborg 48.39 0.09.50 48.23 45.64
5 Castrén Jenni Jyry 51.01 0.12.12 44.47 42.09
6 Luurila Mervi Jyry 1.00.00 0.21.11 36.53 34.57

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mjösund Katja EsSu 31.34 0.00.00 64.43 62.58
2 von Schoultz Åsa PIF 35.33 0.03.59 55.49 53.90
3 Wartiainen Piritta EsSu 37.09 0.05.35 51.46 49.99
4 Viskari Tanja Lynx 39.36 0.08.02 46.74 45.40
5 Nybakken Line EsSu 41.29 0.09.55 43.14 41.91
6 Francke Astra EsSu 43.09 0.11.35 40.06 38.92

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantala Eija EsSu 27.35 0.00.00
2 Laurila Anneli Trian 34.09 0.06.34

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx 29.21 0.00.00 51.24 50.44
2 Matilainen Mirja HS 31.00 0.01.39 47.60 46.86
3 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkan 31.51 0.02.30 45.45 44.74
4 Henttonen Elina HirvHe 33.06 0.03.45 42.88 42.21
5 Sipponen Eija PR 35.40 0.06.19 39.00 38.39
6 Reiman Anu AngA 44.56 0.15.35 30.33 29.86
7 Launis Teija Raus 59.27 0.30.06 22.45 22.10
8 Mbembela Tuula Lynx 1.05.53 0.36.32 19.83 19.52
Varpula Marjut EsSu HYL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 29.19 0.00.00 52.80 51.90
2 Kerkola Maija HlT 33.09 0.03.50 45.70 44.91
3 Kokkila Marita EsSu 35.29 0.06.10 41.76 41.04
4 Hakomäki Kirsi HS 35.33 0.06.14 40.75 40.05
5 Korpio Aulikki VaHa 39.44 0.10.25 35.62 35.01
6 Virtanen Marjo Hiisi 40.02 0.10.43 34.53 33.93
7 Laaksonen Anita TarpSu 46.01 0.16.42 29.32 28.81
8 Salmenkylä-Mattila Leena HS 49.20 0.20.01 26.67 26.21

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Raiko Erja HyRa 26.23 0.00.00 47.58 46.53
2 Salmenoja Hely HirvHe 33.16 0.06.53 36.32 35.52
3 Ahlqvist Kristiina RiSu 34.04 0.07.41 34.08 33.33
4 Liimatainen Raili HyRa 38.16 0.11.53 29.11 28.47
5 Windahl Leni Trian 41.40 0.15.17 25.61 25.04

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitinen Hellevi EsAk 37.53 0.00.00
2 Reinikainen Pirjo Jyry 56.09 0.18.16

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kuutti Kirsti PertPe 42.27 0.00.00
2 Salmela Juulia RiSu 53.22 0.10.55
Rahkasuo Kaarina Rasti88 HYL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suntioinen Elli EsSu 56.57 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nikkinen Saana HiKi 34.56 0.00.00 54.02 52.87
2 Kemppi Silva EsSu 35.05 0.00.09 51.10 50.01
3 Hämäläinen Elina RR 44.10 0.09.14 38.45 37.64
4 Mänty Elisa RR 49.32 0.14.36 32.38 31.70

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pellikka Virna HiKi 28.58 0.00.00
2 Kärkkäinen Eeva HS 59.03 0.30.05

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Viskari Saana Lynx 22.38 0.00.00
2 Mbembela Kia Lynx 33.56 0.11.18
3 Fagerlund Frida Raseborg 34.20 0.11.42
4 Siivola Iida HS 56.27 0.33.49

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kankaanpää Martta EsSu 23.02 0.00.00

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Muukkonen Roosa SKUusi 15.26 0.00.00
2 Weckman Venla VeVe 22.58 0.07.32
3 Nurmiainen Elsa Raseborg 25.51 0.10.25
4 Lahtinen Venla HiKi 28.01 0.12.35
5 Niemelä Hetta EsSu 58.05 0.42.39

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Siivola Alina HS 21.13 0.00.00

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Weckman Selma VeVe 14.19 0.00.00
2 Andelmaa Oona AngA 15.43 0.01.24
3 Nikkinen Lotta HiKi 17.23 0.03.04
4 Kriktilä Eevi EsSu 19.20 0.05.01
5 Martomaa Lilja EsSu 21.33 0.07.14
6 Kankaanpää Miina EsSu 21.38 0.07.19
7 Mäkinen Venla AngA 24.14 0.09.55
8 Pajula Susanna EsSu 25.29 0.11.10
9 Tuominen Noomi EsSu 30.22 0.16.03
10 Mäkinen Leila AngA 31.22 0.17.03
11 Paukkunen Siiri MSParma 33.03 0.18.44
12 Hilasvuori Venla EsSu 36.20 0.22.01