FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Keurusrastit ja AM-keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aho Aaro VaHa 32.01 0.00.00 80.96 76.67
2 Sulkula Anton S-JKL 38.11 0.06.10 67.16 63.60
3 Saari Petri VaajTe 38.48 0.06.47 65.37 61.91
4 Varis Henry JRV 40.24 0.08.23 62.10 58.81
4 Aho Rauli VaHa 40.24 0.08.23 62.10 58.81
6 Sormunen Roope JRV 40.37 0.08.36 60.40 57.20
7 Pitkänen Jonne TP 40.57 0.08.56 59.23 56.09
8 Tölli Marko S-JKL 41.05 0.09.04 58.36 55.27
9 Critchley Will S-JKL 43.39 0.11.38 54.29 51.41
10 Lauronen Jarkko LaihLu 43.45 0.11.44 53.53 50.70
11 Markkila Eero RasKu 45.09 0.13.08 51.26 48.54
12 Virtanen Aaro JRV 45.24 0.13.23 50.37 47.69
13 Kurkela Mikko KaSu 45.44 0.13.43 49.39 46.77
14 Isokoski Erkki VePo 1.01.57 0.29.56 36.01 34.10
15 Aalto Erno LipTa 1.02.48 0.30.47 35.08 33.22
Sulkula Ilari VaajTe EIL -
Helminen Topias JRV EIL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hulkkonen Johanna Koovee 35.06 0.00.00 80.61 78.82
2 Närhi Anna SWE 35.18 0.00.12 78.43 76.70
3 Rantanen Merja JRV 35.21 0.00.15 76.61 74.91
4 Kotkajuuri Anna KangSK 37.00 0.01.54 71.55 69.97
5 Karjalainen Mikaela JRV 40.50 0.05.44 63.35 61.95
6 Leppäsalmi Sara KeuKi 41.34 0.06.28 60.77 59.43
7 Pitkänen Salla TP 42.24 0.07.18 58.15 56.86
8 Goman Anna Pohjant 45.45 0.10.39 52.57 51.40
Nurminen Inka JRV EIL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtonen Juha Pihkan 27.50 0.00.00
2 Mutikainen Leevi KauWi 33.25 0.05.35

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Impiö Tiia Pohjant 25.42 0.00.00
2 Lehtonen Miia TVV 39.49 0.14.07

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siivonen Jere PirHi 47.14 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pikkarainen Toni HS 30.20 0.00.00 59.58 58.49
2 Jansson Sören Falken 34.25 0.04.05 51.39 50.45
3 Kurhinen Jani S-JKL 35.55 0.05.35 48.16 47.28
4 Heino Samuli S-JKL 36.18 0.05.58 46.59 45.74
5 Penttinen Jaakko VaajTe 37.31 0.07.11 44.04 43.24
6 Närhi Matti VaajTe 38.13 0.07.53 42.22 41.45
7 Ketola Mikko SaPu 42.18 0.11.58 37.23 36.55
8 Kalari Joonas TP 44.23 0.14.03 34.61 33.98

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kettunen Heikki ViPa 30.03 0.00.00 61.12 60.50
2 Pietiläinen Juha RastiE4 31.01 0.00.58 58.41 57.82
3 Nurminen Joonas JRV 32.00 0.01.57 55.83 55.26
4 Moisio Petri SaPu 34.24 0.04.21 51.21 50.69
5 Vesisenaho Mikko LohiRa 34.33 0.04.30 50.26 49.75
6 Komonen Atte S-JKL 34.43 0.04.40 49.30 48.80
7 Riikonen Jarno TP 35.54 0.05.51 46.97 46.50
8 Kämäräinen Marko S-JKL 37.58 0.07.55 43.76 43.31
9 Näpänkangas Mika S-JKL 38.14 0.08.11 42.80 42.36
10 sipponen juha JRV 40.00 0.09.57 40.28 39.87
11 Rahkila Pyry VaajTe 44.07 0.14.04 35.95 35.59
12 Leppäniemi Jani VetU 50.09 0.20.06 31.13 30.81

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkilä Ossi S-JKL 28.46 0.00.00 57.05 56.62
2 Sivill Keijo UurU 29.23 0.00.37 55.33 54.91
3 Haanpää Tuomo TP 29.25 0.00.39 54.74 54.33
4 Puttonen Jarmo S-JKL 29.40 0.00.54 53.76 53.36
5 Vainionpää Matti RasKu 30.13 0.01.27 52.27 51.88
6 Hartman Janne VaajTe 30.35 0.01.49 51.14 50.76
7 Leppämäki Tero S-JKL 32.30 0.03.44 47.65 47.30
8 Kauppila Timo SalRe 32.36 0.03.50 47.04 46.68
9 Kurki Esa RasKu 33.50 0.05.04 44.87 44.53
10 Järvenpää Esa S-JKL 34.10 0.05.24 43.98 43.65
11 Laasanen Juha LaihLu 35.27 0.06.41 41.95 41.64
12 Kujanpää Marko JS Rasti 37.37 0.08.51 39.13 38.83
13 Hakamäki Matti S-JKL 38.16 0.09.30 38.06 37.78
13 Kinnari Jukka SuJu 38.16 0.09.30 38.06 37.78
15 Hirvonen Petri EE 43.18 0.14.32 32.93 32.68
16 Ruutiainen Jaakko LaihLu 56.11 0.27.25 25.10 24.91
17 Kohvakka Hannu Kalske 57.11 0.28.25 24.39 24.21
Kotilainen Jukka IHR EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Noponen Pekka S-JKL 29.41 0.00.00 51.09 50.09
2 Tuomala Jyrki S-JKL 31.54 0.02.13 46.74 45.83
3 Mäki Kari JRV 34.10 0.04.29 42.90 42.06
4 Kopra Jyrki TurSa 34.28 0.04.47 41.80 40.98
5 Laasonen Mauri TP 35.15 0.05.34 40.15 39.37
6 Koskela Heikki RaJu 35.55 0.06.14 38.70 37.94
7 Pesola Sakari RasKe 37.50 0.08.09 36.07 35.37
8 Kymäläinen Jari TP 39.00 0.09.19 34.35 33.67
9 Senttula Asko S-JKL 42.27 0.12.46 30.96 30.35
10 Huhtala Ismo YlKi 1.12.40 0.42.59 17.74 17.39
Kortetjärvi Hannu PäLuLu EIL -
Helminen Hannu JRV EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vallbacka Heikki KortJV 29.24 0.00.00 45.83 44.71
2 Helle Markku SaPu 30.10 0.00.46 44.05 42.98
3 Aalto Aimo RaN 30.12 0.00.48 43.40 42.33
4 Paukku Ismo ViPa 31.11 0.01.47 41.44 40.42
5 Granholm Tommi Koovee 31.28 0.02.04 40.48 39.49
6 Peltonen Heikki IPR 33.16 0.03.52 37.74 36.82
7 Rantala Timo KPV 33.30 0.04.06 36.93 36.02
8 Hämynen Timo ÄäSa 34.02 0.04.38 35.81 34.93
9 Virnala Jukka JalJa 34.30 0.05.06 34.79 33.94
10 Tamminen Erkki SuJu 37.03 0.07.39 31.90 31.12
11 Salonen Hannu KonnU 37.07 0.07.43 31.35 30.58
12 Uotila Antti OrPo 38.04 0.08.40 30.09 29.35

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Harju Hannu JäPa 28.37 0.00.00 48.47 46.72
2 Nieminen Tapio JRV 28.53 0.00.16 47.57 45.85
3 Yli-Kaatiala Jorma KuortKu 30.34 0.01.57 44.53 42.92
4 Lahti Jaakko S-JKL 31.31 0.02.54 42.77 41.23
5 Rantapuska Seppo PetPe 31.32 0.02.55 42.34 40.81
6 Karvonen Paavo IisVi 31.45 0.03.08 41.64 40.13
7 Kurittu Lassi S-JKL 32.25 0.03.48 40.38 38.92
8 Vainiomäki Kauko SuSe 33.19 0.04.42 38.90 37.50
9 Kaihlavirta Heikki TikSu 34.08 0.05.31 37.59 36.23
10 Ilmakunnas Pekka Pihkan 34.41 0.06.04 36.62 35.29
11 Rauhamäki Kimmo JRV 34.57 0.06.20 35.97 34.67
12 Hakomäki Juhani LapVi 35.16 0.06.39 35.27 34.00
13 Matikainen Hannu RasKe 36.07 0.07.30 34.08 32.85
14 Hanttu Ari RaN 37.16 0.08.39 32.68 31.50
15 Rajaniemi Vesa S-JKL 38.32 0.09.55 31.27 30.14
16 Rautavuoma Tapani ViPa 40.14 0.11.37 29.63 28.56
17 Takala Sakari JS Rasti 45.42 0.17.05 25.80 24.87
Laine Esa KauPo EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Slant Teuvo IPR 25.12 0.00.00 39.58 38.14
2 Lindstedt Tapio OrPo 27.43 0.02.31 35.69 34.39
3 Ovaska Ari EE 28.21 0.03.09 34.60 33.34
4 Haarajoki Matti TP 29.10 0.03.58 33.34 32.13
5 Virtanen Matti ViPa 29.26 0.04.14 32.76 31.57
6 Lahtonen Tapio TP 30.56 0.05.44 30.90 29.78
7 Joensuu Heimo JS Rasti 31.56 0.06.44 29.67 28.59
8 Salonen Kauko ViPa 32.54 0.07.42 28.55 27.51
9 Sompi Eero OrPo 34.34 0.09.22 26.93 25.95
10 Rantakangas Erkki JS Rasti 35.01 0.09.49 26.35 25.39
11 Ottelin Pekka JRV 35.25 0.10.13 25.81 24.88
12 Pakarinen Jouko RastiE4 36.10 0.10.58 25.05 24.14
13 Kujanpää Heikki JS Rasti 38.28 0.13.16 23.34 22.49
14 Koskinen Timo VaHa 39.59 0.14.47 22.24 21.43
15 Immanen Pertti OrPo 45.18 0.20.06 19.45 18.74
16 Äikäs Esko TikSu 49.17 0.24.05 17.71 17.06
17 Valta Matti JRV 51.13 0.26.01 16.88 16.26
18 Nurminen Heikki IPR 53.26 0.28.14 16.02 15.44
Linna Mikko S-JKL HYL -
Roivas Matti UrjU EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Moisio Kalevi TuS 27.47 0.00.00 37.12 36.12
2 Hovikorpi Aarno HlT 29.48 0.02.01 34.24 33.31
3 Partanen Paavo HyRa 32.00 0.04.13 31.54 30.69
4 Hinkkanen Reino KonnU 36.33 0.08.46 27.31 26.57
5 Lehtonen Matti PiVe 37.06 0.09.19 26.61 25.89
6 Reini Jaakko TikSu 41.32 0.13.45 23.50 22.87
7 Paavilainen Arvo IPR 47.24 0.19.37 20.36 19.81
8 Tammela Seppo TikSu 48.57 0.21.10 19.49 18.96
9 Pitkänen Heikki JRV 49.14 0.21.27 19.15 18.64
10 Teppo Jaakko GIF 1.09.55 0.42.08 13.33 12.97
11 Jylhä Keijo JRV 1.17.45 0.49.58 11.84 11.52
Puttonen Kalevi IPR HYL -
Soimasuo Juhani Eräp KES -
Salo Jaakko SaPu KES -
Kaivosaari Viljo RastiE4 KES -
Penttinen Juha Mesik EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salmela Kosti PihtTu 27.03 0.00.00 31.91 31.70
2 Nieminen Mauno ViiSu 27.18 0.00.15 30.83 30.62
3 Moisio Paavo SaPu 31.01 0.03.58 26.44 26.26
4 Koipijärvi Erkki Eräp 33.19 0.06.16 23.97 23.80
5 Keskinen Matti TikSu 34.24 0.07.21 22.58 22.43
Sulander Heikki EE HYL -
Häkkinen Tapani IPR HYL -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppänen Kalle RastiE4 54.07 0.00.00

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niittymäki Johanna Hiilto 38.17 0.00.00 49.20 50.16
2 Ekonoja Linda PelPo 39.31 0.01.14 45.28 46.17
3 Saarinen Suvi S-JKL 44.22 0.06.05 38.21 38.96
4 Korhonen Hanna KaSu 46.56 0.08.39 34.11 34.78

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siivonen Hanna-Mari Koovee 32.07 0.00.00 49.31 47.95
2 Kurittu Kaisa S-JKL 39.18 0.07.11 39.09 38.01
3 Sivill Mari UurU 42.59 0.10.52 34.63 33.68
4 Kalari Tanja TP 43.08 0.11.01 33.41 32.49
5 Humppi Susan JRV 55.45 0.23.38 25.00 24.31
6 Vallin Kaisa EE 1.00.18 0.28.11 22.32 21.71

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huuskonen Taija JRV 26.04 0.00.00 58.52 53.61
2 Mäki Nina JRV 31.08 0.05.04 47.95 43.93
3 Sivill Saana S-JKL 32.21 0.06.17 45.13 41.35
4 Goman Annukka VePo 33.25 0.07.21 42.72 39.13
5 Viianen Pirjo KauWi 35.53 0.09.49 38.87 35.61
6 Kela Sanna-Maija TP 42.40 0.16.36 31.92 29.24
7 Tissari Jaana SaPu 45.30 0.19.26 29.22 26.77
8 Kujanpää Maarit KuortKu 57.14 0.31.10 22.66 20.75

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huttunen Jenny SiiRa 32.16 0.00.00 42.33 37.43
2 Nissinen Ulla S-JKL 36.40 0.04.24 36.13 31.95
3 Pikkarainen Anu HS 36.41 0.04.25 35.00 30.95
4 Pakkala Pigga S-JKL 38.53 0.06.37 31.96 28.26
5 Tupitsa Sari RastiE4 39.00 0.06.44 30.82 27.25
6 Laukka Eija SaPu 55.58 0.23.42 20.74 18.34

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aalto Pirjo RaN 30.12 0.00.00 53.70 52.53
2 Katajamäki Tuija KauWi 32.20 0.02.08 49.08 48.01
3 Koskela Sari RaJu 35.10 0.04.58 44.14 43.18
4 Hovikorpi Auli Keihäs 36.03 0.05.51 42.09 41.18
5 Kymäläinen Maritta TP 36.29 0.06.17 40.64 39.76
6 Kankaanpää Tarja KauWi 44.52 0.14.40 32.27 31.57
7 Mäkineste-Mäkelä Päivi RasKu 47.58 0.17.46 29.46 28.82
8 Rantala Maj-Lis KPV 54.15 0.24.03 25.41 24.86

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kihlström Kirsi RastiE4 30.06 0.00.00 45.30 41.83
2 Laasonen Kirsi TP 34.05 0.03.59 39.15 36.15
3 Antila Suvi PäLuLu 35.29 0.05.23 36.78 33.97
4 Hautala Päivi RaJu 37.39 0.07.33 33.89 31.29
5 Ilmakunnas Seija Pihkan 41.40 0.11.34 29.92 27.63
6 Koskenranta Raija JRV 42.26 0.12.20 28.69 26.50
7 Piirto Kaisu JRV 52.16 0.22.10 22.73 20.99
8 Kananen Tuula JRV 1.07.54 0.37.48 17.07 15.76
Raatikainen Päivi RastiE4 EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyvärinen Vappu SaPu 28.26 0.00.00 48.13 45.57
2 Laukkanen Kirsti HlT 33.17 0.04.51 39.58 37.47
3 Niemi Tuire TP 34.49 0.06.23 36.36 34.42
4 Kattilakoski Kirsti KoS 36.02 0.07.36 33.71 31.91
5 Karvonen Pirjo IisVi 39.16 0.10.50 29.63 28.05

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Stoor Anne KoS 27.29 0.00.00 37.27 34.63
2 Korkeakangas Eeva-Liisa RaJu 28.24 0.00.55 34.72 32.25
3 Sulander Mirja-Liisa EE 30.40 0.03.11 30.90 28.70
4 Koskinen Marja-Terttu VaHa 32.09 0.04.40 28.28 26.27
Pitkänen Eila JRV HYL -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruusunen Marja-Liisa EE 24.46 0.00.00

Sarja D85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nieminen Sole JRV 47.15 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtanen Ilari JRV 35.30 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemi Tiina RasKa 33.24 0.00.00 50.53 49.12
2 Näpänkangas Elsa S-JKL 35.10 0.01.46 46.19 44.90
3 Mäkelä Aino S-JKL 36.10 0.02.46 43.17 41.96
4 Rasimus Siiri S-JKL 39.49 0.06.25 37.62 36.57
5 Sivill Inka UurU 55.47 0.22.23 25.72 25.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulkula Sakari S-JKL 27.47 0.00.00 43.17 41.62
2 Heino Paavo S-JKL 31.22 0.03.35 36.33 35.02
3 Karjanlahti Kosti KauWi 35.03 0.07.16 30.80 29.69
4 Leppämäki Anton S-JKL 38.40 0.10.53 26.37 25.42

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tupitsa Milla HS 36.48 0.00.00 40.37 34.46
2 Papinaho Alina KeuKi 37.07 0.00.19 38.53 32.89
3 Brock Emma KoS 45.02 0.08.14 30.52 26.05
4 Nyholm Veera JRV 56.26 0.19.38 23.37 19.95
5 Myllymäki Matilda KoS 59.15 0.22.27 21.32 18.19
Mäkelä Venla S-JKL EIL -
Lehtonen Iida SKUusi EIL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Jansson Lukas Falken 25.22 0.00.00
2 Kurhinen Miika S-JKL 26.32 0.01.10
3 Tuomala Miiko S-JKL 28.59 0.03.37
4 Nurminen Jonne JRV 32.00 0.06.38
5 Kämäräinen Aaro S-JKL 33.03 0.07.41
6 Ylä-Rautio Eeli RasKe 38.14 0.12.52
7 Heino Eelis S-JKL 46.44 0.21.22
8 Kovanen Sauli S-JKL 50.44 0.25.22

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Karkiainen Hetaliina KeuKi 13.34 0.00.00
2 Salonen Heidi Koovee 13.58 0.00.24
3 Papinaho Enne KeuKi 15.14 0.01.40
4 Laakso Elisa S-JKL 16.33 0.02.59
5 Koski Hanni Koovee 18.32 0.04.58
6 Goman Matleena Pohjant 20.11 0.06.37
7 Haanpää Venla TP 20.31 0.06.57
8 Lehtonen Lilja SKUusi 22.08 0.08.34
9 Sipponen Elli JRV 23.21 0.09.47
10 Hirvelä Karoliina JRV 24.40 0.11.06
11 Korkonen Emilia KuortKu 26.18 0.12.44
12 Ruutiainen Alisa LaihLu 40.17 0.26.43
Lammi Kira KauWi EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Orhanen Johannes RasKu 12.14 0.00.00
2 Savinainen Joakim RasKu 13.05 0.00.51
3 Hietala Vilho S-JKL 13.34 0.01.20
4 Heino Iivari S-JKL 17.45 0.05.31
5 Riikonen Eevert TP 18.12 0.05.58
6 Penttilä Akseli Koovee 20.10 0.07.56
7 Seppälä Kalle JRV 23.18 0.11.04
8 Oksanen Reima S-JKL 24.40 0.12.26
9 Siivonen Eero Koovee 25.46 0.13.32
10 Kauppila Roope Koovee 29.57 0.17.43
11 Mattila Ato KangSK 34.42 0.22.28
12 Kalilainen Jussi PiVe 35.30 0.23.16
13 Kämäräinen Elias S-JKL 37.07 0.24.53
14 Tomula Otso RasKa 40.33 0.28.19

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kalari Kaisla TP 19.52 0.00.00
2 Lahtinen Venla HiKi 22.57 0.03.05
3 Kautto Taru RastiE4 25.20 0.05.28
4 Niemi Siiri PoRa 26.57 0.07.05
5 Nyholm Ella JRV 36.33 0.16.41
6 Marjanen Viola JRV 40.20 0.20.28
Mutikainen Eveliina KauWi HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekonoja Kasper PelPo 7.39 0.00.00
2 Orhanen Kaarlo RasKu 8.32 0.00.53
3 Hietala Nuutti S-JKL 8.43 0.01.04
4 Penttinen Eemil S-JKL 9.50 0.02.11
5 Seppälä Viljo JRV 9.51 0.02.12
5 Närhi Niilo S-JKL 9.51 0.02.12
7 Tiisanoja Elias KeuKi 10.11 0.02.32
8 Varis Peetu S-JKL 10.37 0.02.58
9 Varis Veeti S-JKL 10.57 0.03.18
10 Koski Konsta Koovee 11.18 0.03.39
11 Mäkelä Ohto SaPu 11.23 0.03.44
12 Humppi Emil JRV 11.28 0.03.49
13 Teiskonen Tatu KeuKi 12.54 0.05.15
14 Lehtonen Eino SKUusi 14.15 0.06.36

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Siivonen Anni Koovee 9.45 0.00.00
2 Kalilainen Anni PiVe 10.31 0.00.46
3 Kalari Inkamari TP 11.09 0.01.24
4 Tomula Inka RasKa 11.41 0.01.56
5 Niemi Viivi PoRa 13.17 0.03.32
6 Kauppila Kaisla Koovee 13.38 0.03.53
7 Rusanen Selma HauSi 13.48 0.04.03
8 Mutikainen Aada KauWi 20.50 0.11.05
9 Siivonen Aino Koovee 21.46 0.12.01
Kurhinen Inka S-JKL EIL -