FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
NÅID individuellt
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ray Jonathan OK77 31.52 0.00.00 72.59 60.79
2 Talja Eljas OK77 32.01 0.00.09 68.64 57.48
3 Hällström af Fabian OK77 34.37 0.02.45 60.14 50.36
4 Stenbacka Wilhelm OK77 44.33 0.12.41 44.13 36.96

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindholm Vivian OK77 39.24 0.00.00 53.45 51.66
2 Ruokolainen Miina OK77 42.37 0.03.13 45.71 44.18
3 Wickholm Frida Trian 1.10.04 0.30.40 25.55 24.69

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hanttu Pirkka Trian 43.04 0.00.00
2 Ruokolainen Mikko OK77 51.47 0.08.43

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaarto Hanna Rasti88 50.02 0.00.00
Marko Zinoviya OK77 EIL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Määttä Mikko MSParma 36.54 0.00.00 37.44 35.20
2 Majander Niklas Trian 42.06 0.05.12 32.00 30.08
3 Axelin Olli PR 46.22 0.09.28 28.31 26.61
4 Kero Mikko OK77 49.35 0.12.41 25.77 24.23
5 Isoniemi Vesa Trian 51.34 0.14.40 24.11 22.67
6 Hoikkala Mikko KSF 51.50 0.14.56 23.32 21.93
7 Nylund André Raseborg 59.27 0.22.33 19.75 18.57

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Seppänen Minna Rasti88 38.59 0.00.00
2 Hoikkala Gun KSF 41.01 0.02.02
Sell Raisa OK77 EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nyman Jonas Botnia 31.51 0.00.00 48.81 44.66
2 Backman Daniel OK77 38.16 0.06.25 39.41 36.06
3 Arola Pertti PR 40.09 0.08.18 36.40 33.30
4 Täppinen Jan Raseborg 47.04 0.15.13 30.06 27.50
5 Nurmiainen Jouko Raseborg 47.37 0.15.46 28.73 26.29
6 Määttä Mika Trian 1.18.34 0.46.43 16.82 15.39

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Velema Riikka Rasti88 34.42 0.00.00 44.29 43.52
2 Laurila Milla Trian 37.37 0.02.55 39.63 38.94
3 Kyläkoski Reetta TuS 44.59 0.10.17 32.12 31.55
4 Westerberg Pia Raseborg 45.39 0.10.57 30.64 30.10
5 Koivikko Ursula OK77 56.48 0.22.06 23.81 23.39
6 Dahl Citha Raseborg 57.46 0.23.04 22.62 22.22

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Mikael OK77 28.56 0.00.00 47.08 44.26
2 Nordell Anders KSF 37.56 0.09.00 35.01 32.92
3 Kantanen Olli OK77 40.10 0.11.14 32.22 30.29
4 Hällström af Anders OK77 42.00 0.13.04 30.00 28.21
5 Lindahl Anders Trian 46.54 0.17.58 26.14 24.58
6 Rauhala Jukka-Pekka Trian 1.04.28 0.35.32 18.49 17.38
7 Korento Tero OK77 1.32.51 1.03.55 12.47 11.72

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laurila Anneli Trian 25.37 0.00.00 33.67 33.52
2 Torp-Donner Heidi OK77 29.40 0.04.03 26.90 26.77
3 Filipsson-Korento Lena OK77 35.50 0.10.13 20.46 20.37

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haajanen Leif Raseborg 29.10 0.00.00 41.38 40.31
2 Frilander Heikki Trian 32.11 0.03.01 35.63 34.70
3 Lönnfeldt Erik OK77 38.16 0.09.06 28.39 27.65
4 Kenttä Santeri OK77 42.20 0.13.10 24.23 23.60

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wickholm Petra Trian 36.23 0.00.00
2 Krum Mirva Trian 54.04 0.17.41

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wickholm Björn-Erik Raseborg 27.25 0.00.00 39.97 39.84
2 Lång Jan Raseborg 31.09 0.03.44 32.54 32.44
3 Nyberg Henry Trian 36.18 0.08.53 25.66 25.58

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Seppänen Leila Trian 26.13 0.00.00 42.29 41.66
2 Wickholm Rita Trian 29.04 0.02.51 36.23 35.69
3 Lång Gun-Viol Raseborg 35.20 0.09.07 28.24 27.82
4 Lindholm Ann OK77 36.33 0.10.20 25.78 25.40
Lallo Tuula Trian EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindroos Mårten KSF 28.39 0.00.00 39.30 39.19
2 Randström Hans Raseborg 33.10 0.04.31 32.25 32.16
3 Eriksson Göran KSF 37.46 0.09.07 26.83 26.76
4 Pettersson Staffan Örnen 38.59 0.10.20 24.55 24.48
Nylund Henrik Falken EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salmenoja Hely HirvHe 41.09 0.00.00

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tammisaari Pentti HirvHe 23.05 0.00.00 40.37 40.45
2 Ilonen Kalevi Trian 26.44 0.03.39 33.81 33.88
3 Salmenoja Pertti HirvHe 28.21 0.05.16 30.90 30.96
4 Rautarae Veikko HirvHe 40.10 0.17.05 21.11 21.15
5 Sten Börje Raseborg 41.23 0.18.18 19.81 19.85
6 Ekholm Hans AOK 45.45 0.22.40 17.31 17.35

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rahkasuo Kaarina Rasti88 18.43 0.00.00
2 Eskola Pirkko Rasti88 40.11 0.21.28

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Holmström Bengt KSF 14.46 0.00.00
2 Mattsson Per-Åke KSF 19.13 0.04.27

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nordell Rolf KSF 21.32 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Janina OK77 34.24 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Jonny OK77 30.41 0.00.00 57.00 56.30
2 Lemström Karl Emil Raseborg 32.00 0.01.19 50.56 49.94
3 Sandell Cedrik Raseborg 38.33 0.07.52 38.56 38.09
Smedslund Marcus Raseborg EIL -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindahl Jannica Trian 38.56 0.00.00 40.31 34.03
2 Isoniemi Sandra Trian 43.53 0.04.57 33.08 27.93
3 Kettumäki Inka Trian 1.20.18 0.41.22 16.61 14.03

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Donner Jesper OK77 21.19 0.00.00 46.08 42.90
2 Engström Simon PIF 22.59 0.01.40 41.67 38.80
3 Axelin Eelis PR 25.49 0.04.30 36.15 33.65
4 Nordgren Simon Trian 27.06 0.05.47 33.53 31.22
5 Kenttä Nooa OK77 39.17 0.17.58 22.51 20.95
6 Määttä Max Trian 40.08 0.18.49 21.42 19.94
7 Korento Benjamin OK77 41.29 0.20.10 20.13 18.74

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Backman Wilhelmina OK77 26.47 0.00.00 36.26 33.25
2 Brink Henrika PIF 28.39 0.01.52 32.62 29.91
3 Westerberg Monique Raseborg 32.24 0.05.37 27.72 25.42
4 Wickholm Wilma Trian 32.54 0.06.07 26.20 24.02
5 Smedslund Matilda Raseborg 36.49 0.10.02 22.42 20.56
Sandell Cilia Raseborg EIL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Fagerlund Alex Raseborg 21.02 0.00.00
2 Lindroos Elias PIF 21.13 0.00.11
3 Nylund Simon Raseborg 22.23 0.01.21
Tenkanen Rasmus Raseborg HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Wickholm Saga Trian 18.22 0.00.00
2 Virtala Emmi PIF 19.31 0.01.09
3 Arola Selina PR 25.23 0.07.01
4 Westerberg Ada Raseborg 38.26 0.20.04
Kaattari Aino TuS EIL -
Kyläkoski Elli TuS EIL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Bäckblom Joar Trian 20.54 0.00.00
2 Ekholm Linus Trian 22.43 0.01.49
3 Korento Andreas OK77 26.13 0.05.19

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Donner Emma PIF 20.19 0.00.00
2 Kenttä Lumi OK77 20.41 0.00.22
3 Backman Alexandra OK77 29.08 0.08.49
4 Nordgren Cecilia Trian 33.44 0.13.25

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vartiainen Lukas TuS 16.52 0.00.00
2 Donner Jeremy OK77 18.18 0.01.26
3 Määttä Mico Trian 18.36 0.01.44
4 Wickholm Arthur Trian 18.50 0.01.58
5 Lummaa Eelis TuS 21.58 0.05.06
6 Nyman Matias TuS 22.11 0.05.19
7 Risku Max OK77 24.15 0.07.23
8 Paavola Arnvid PIF 39.19 0.22.27

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kajander Saana Trian 15.49 0.00.00
2 Fagerlund Frida Raseborg 20.54 0.05.05
3 Nurmiainen Elsa Raseborg 26.13 0.10.24
4 Suihkonen Inga-Sofia Trian 27.24 0.11.35

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lemström Fredrik Raseborg 16.29 0.00.00
2 Söderblom Benjamin PIF 19.12 0.02.43
3 Holmström Samuli Trian 20.09 0.03.40
4 Hoikkala Vilhelm KSF 21.57 0.05.28
5 Launokorpi Janne KSF 27.55 0.11.26
6 Koivikko Matias OK77 32.08 0.15.39

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Isoniemi Stella Trian 15.54 0.00.00
2 Kenttä Sora OK77 17.20 0.01.26
3 Lehikoinen Lilja KSF 38.31 0.22.37

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kullberg Lauri Trian 12.54 0.00.00
2 Lähteenmäki Iiro TuS 13.55 0.01.01
3 Stenholm Daniel TuS 14.24 0.01.30
4 Kenttä Voima OK77 16.56 0.04.02
5 Backman Sebastian OK77 17.10 0.04.16
6 Hanttu Jalmari Trian 18.12 0.05.18
7 Björk Cedric OK77 18.21 0.05.27
8 Lummaa Aatos TuS 21.50 0.08.56
9 Hallen Ronny Raseborg 22.13 0.09.19
10 Engström Fabian PIF 23.48 0.10.54
11 Fagerlund Viggo Raseborg 24.40 0.11.46

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rantanen Saga PIF 16.24 0.00.00
2 Koskinen Frida Trian 16.57 0.00.33
3 Määttä Sissi Trian 16.59 0.00.35
4 Korte Martta TuS 18.29 0.02.05
5 Koivikko Linda OK77 19.03 0.02.39
6 Risku Saga OK77 20.10 0.03.46
7 Brink Amanda PIF 20.11 0.03.47
8 Värtinen Vanessa OK77 23.26 0.07.02
9 Majander Tindra Trian 24.18 0.07.54
10 Nylund Elinne Raseborg 24.49 0.08.25
11 Stenroos Ella Raseborg 25.34 0.09.10
12 Hoikkala Venla KSF 27.54 0.11.30
13 Nordell Anna-Karin KSF 32.07 0.15.43
Nyholm Maija Raseborg EIL -
Määttä Minea MSParma EIL -