FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Decens Iltapika
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ikonen Pasi PR 32.09 0.00.00 76.69 74.25
2 Saarinen Timo VaHa 32.18 0.00.09 75.07 72.67
3 Sychev Maxim Hiisi 32.44 0.00.35 72.82 70.49
4 Huila Joona Hiisi 32.47 0.00.38 71.45 69.17
5 Nurminen Ilkka HS 36.31 0.04.22 63.02 61.01
6 Venäläinen Toni VaHa 37.22 0.05.13 60.49 58.56
7 Voellm Christian SUI 42.56 0.10.47 51.69 50.04
8 Winkler Florian SUI 44.27 0.12.18 49.00 47.44
9 Kallio Teemu PirHi 46.46 0.14.37 45.69 44.24
10 Hirvonen Olli-Petteri TP 49.31 0.17.22 42.33 40.98
Repo Ville TP EIL -
Julkunen Aaro MSParma EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Väätäinen Olli Hiisi 26.46 0.00.00 70.17 68.38
2 Nurminen Ville-Veikko SuosmSa 29.59 0.03.13 61.71 60.13
3 Siivonen Jere PirHi 32.15 0.05.29 56.50 55.05
4 Kivelä Tuomo KangSK 32.20 0.05.34 55.48 54.06
5 Ranki Arto AngA 32.27 0.05.41 54.41 53.02
6 Vigren Petteri RaN 32.54 0.06.08 52.81 51.46
7 Räty Harri HiKi 32.59 0.06.13 51.82 50.50
8 Ansio Jimi Koovee 36.11 0.09.25 46.46 45.27
9 Mäkinen Tuomas KanSu 37.07 0.10.21 44.53 43.39
10 Saarinen Samuli RaN 39.43 0.12.57 40.91 39.86
11 Rostedt Teemu Hiisi 42.20 0.15.34 37.71 36.75
Setälä Mikko RaN EIL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemenmaa Jari IkNV 28.24 0.00.00 53.85 50.79
2 Väinä Tuomas KanSu 32.41 0.04.17 45.04 42.48
3 Järvenpää Juha HS 42.39 0.14.15 33.17 31.28
4 Ritala Markus TP 45.54 0.17.30 29.57 27.89
5 Toivo Marko MusNe 54.07 0.25.43 24.02 22.65

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Seppälä Jussi LLuja 35.48 0.00.00 38.68 36.25
2 Teerikoski Petri LLuja 41.23 0.05.35 32.45 30.41
3 Mustikkamaa Timo RaN 51.21 0.15.33 25.35 23.75
4 Tukiainen Heikki TP 1.08.41 0.32.53 18.34 17.19
Koivula Risto UlvUra KES -
Raukola Jarkko KanSu KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Reiman Jarmo AngA 23.46 0.00.00 56.41 54.74
2 Mäkelä Vesa RasKa 24.07 0.00.21 54.76 53.14
3 Ruuska Vesa KangSK 28.18 0.04.32 45.95 44.59
4 Numminen Mika UrjU 28.35 0.04.49 44.79 43.47
5 Oksanen Jukka RasKa 28.44 0.04.58 43.86 42.56
6 Hirvonen Petri EE 30.43 0.06.57 40.37 39.18
7 Simovaara Jyrki EsAk 32.19 0.08.33 37.75 36.63
8 Nieminen Jyrki LHR 36.30 0.12.44 32.87 31.90
9 Vehkalahti Harri IkNV 43.02 0.19.16 27.42 26.60
10 Kinnari Jukka SuJu 44.58 0.21.12 25.79 25.03
Taskila Sakari LeSi HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lammi Mika LaJy 23.48 0.00.00 54.14 51.22
2 Kallio Jukka TP 24.32 0.00.44 51.65 48.86
3 Hintsanen Harri IHR 26.05 0.02.17 47.75 45.18
4 Elo Jussi LaJy 26.58 0.03.10 45.39 42.95
5 Huuhka Jouko KanSu 27.01 0.03.13 44.51 42.11
6 Harju Juha-Pekka TP 30.53 0.07.05 38.25 36.18
7 Huhtanen Ossi TP 31.10 0.07.22 37.21 35.20
8 Toivonen Jari EE 33.09 0.09.21 34.34 32.48
9 Kiviniitty Jyrki EsAk 36.39 0.12.51 30.47 28.83
10 Koivisto Timo KoKV 1.00.21 0.36.33 18.15 17.17

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valtanen Simo HinnYr 26.10 0.00.00 51.77 51.70
2 Granholm Tommi Koovee 28.28 0.02.18 47.11 47.05
3 Nummi Esko PunKu 28.34 0.02.24 46.47 46.41
4 asikainen timo Hiisi 29.21 0.03.11 44.77 44.71
5 Vehmaa Hannu Koovee 30.15 0.04.05 42.99 42.93
6 Ukkonen Leo TP 31.30 0.05.20 40.86 40.80
7 Helle Markku SaPu 31.31 0.05.21 40.40 40.35
8 Knuutila Mikko Hiisi 31.38 0.05.28 39.83 39.77
9 Kuivala Juha TuS 36.17 0.10.07 34.35 34.30
10 Toivonen Esa TarpSu 39.47 0.13.37 30.99 30.94
11 Numminen Mikko EE 45.18 0.19.08 26.91 26.88
12 Kuusela Pentti PunKu 45.46 0.19.36 26.34 26.31
13 Koski Harri TarpSu 47.48 0.21.38 24.94 24.91
14 Viitasalo Harri RiSu 53.22 0.27.12 22.08 22.05
Malinen Jouko RR HYL -
Jalanto Esko KangSK KES -
Lanne Vesa Hiisi EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haataja Kari TuMe 23.58 0.00.00 54.43 54.10
2 Kiiskinen Arto TP 25.17 0.01.19 51.27 50.96
3 Laakso Antero SuosmSa 26.34 0.02.36 48.48 48.19
4 Ylikoski Erkki VaHa 26.37 0.02.39 48.09 47.80
5 Helkkula Rauli TuMe 26.58 0.03.00 47.16 46.88
6 Lepistö Heikki OrPo 27.34 0.03.36 45.84 45.56
7 Viinikka Matti KauKa 27.48 0.03.50 45.16 44.89
8 Laine Esa TP 27.54 0.03.56 44.71 44.44
9 Hongisto Keijo LoJa 29.21 0.05.23 42.22 41.97
10 Ritala Ola EE 29.33 0.05.35 41.66 41.41
11 Ovaska Ari EE 29.44 0.05.46 41.13 40.88
12 Rajala Markku PäLuLu 30.01 0.06.03 40.47 40.22
13 Suominen Risto SuSi 32.34 0.08.36 37.05 36.83
14 Koskinen Kaj VaHa 33.18 0.09.20 35.99 35.77
15 Nurminen Markku SuosmSa 35.25 0.11.27 33.61 33.40
16 Huikkola Markku KangSK 35.36 0.11.38 33.21 33.01
17 Eklund Ralf RaLu 38.59 0.15.01 30.11 29.93
18 Kuivala Hannu TuS 39.03 0.15.05 29.85 29.67
19 Lavikainen Jussi KangSK 40.03 0.16.05 28.90 28.73
20 Ritanotko Markku TuMe 40.16 0.16.18 28.55 28.38
21 Hakanen Kai ValSu 40.56 0.16.58 27.88 27.71
22 Terävä Seppo XYZ 40.59 0.17.01 27.65 27.48
23 Hirvelä Reijo SuosmSa 41.21 0.17.23 27.21 27.04
24 Pulkkinen Erkki RaLu 52.21 0.28.23 21.33 21.21
Järvistö Pertti ValSu KES -
Harju Hannu JäPa EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 29
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ansamaa Reino RaN 24.36 0.00.00 44.81 44.59
2 Moisio Kalevi TuS 26.42 0.02.06 41.05 40.85
3 Kaarnijärvi Seppo OrPo 27.51 0.03.15 39.12 38.93
4 Hahto Matti OrPo 29.10 0.04.34 37.14 36.96
5 Lindstedt Tapio OrPo 29.20 0.04.44 36.71 36.53
6 Turpeinen Timo VaajTe 29.58 0.05.22 35.72 35.55
7 Viljanen Keijo LoJa 30.20 0.05.44 35.08 34.91
8 Heinonen Heikki LHR 30.32 0.05.56 34.64 34.47
9 Leino Tapio HS 31.27 0.06.51 33.43 33.27
10 Kärkkäinen Antero RaLu 31.55 0.07.19 32.74 32.58
11 Hongisto Heimo LoJa 31.56 0.07.20 32.53 32.37
12 Haarajoki Matti TP 33.24 0.08.48 30.91 30.76
13 Hörkkö Jaakko MSParma 33.39 0.09.03 30.49 30.34
13 Virtanen Kalle RaLu 33.39 0.09.03 30.49 30.34
15 Euren Pertti RasKa 33.40 0.09.04 30.10 29.95
16 Laine Jaakko HS 33.42 0.09.06 29.88 29.73
17 Kuosa Harri LoJa 34.00 0.09.24 29.43 29.28
18 Lahtonen Tapio TP 34.18 0.09.42 28.99 28.84
19 Kares Olli EuVe 35.13 0.10.37 28.05 27.91
20 Kallio Erkki LoJa 37.34 0.12.58 26.13 26.00
21 Heino Kalle EE 38.03 0.13.27 25.63 25.50
22 Keränen Kauko UrjU 39.10 0.14.34 24.73 24.61
23 Torpo Tapani KanSu 40.19 0.15.43 23.87 23.75
24 Immanen Pertti OrPo 41.15 0.16.39 23.18 23.06
25 Mäki Pentti RasKa 42.00 0.17.24 22.61 22.50
26 Halkosaari Severi NiS 57.53 0.33.17 16.30 16.22
Koivisto Pentti TP KES -
Vesterinen Paavo LHR EIL -
Hämäläinen Pentti KanSu EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laine Erkki AngA 22.40 0.00.00 34.38 33.68
2 Rajamäki Matti KyRa 27.03 0.04.23 28.19 27.61
3 Paavola Vesa EE 29.16 0.06.36 25.49 24.96
4 Saario Pentti LoJa 32.02 0.09.22 22.77 22.30
5 Kuusisto Kalevi HlT 37.14 0.14.34 19.14 18.74
6 Suomela Simo RaLu 39.06 0.16.26 17.80 17.43
7 Rintala Pentti Hiisi 43.58 0.21.18 15.45 15.13
Aronen Osmo RasKa KES -
Korpela Kalevi TP EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantala Heikki EE 24.46 0.00.00 37.31 36.71
2 Valtonen Teuvo EuVe 26.46 0.02.00 33.88 33.33
3 Erkkilä Olavi HlS 27.43 0.02.57 32.09 31.57
4 Paavola Seppo EE 32.16 0.07.30 27.03 26.59
5 Juhonsalo Matti LHR 34.40 0.09.54 24.66 24.26
6 Laurila Pertti EsSu 39.10 0.14.24 21.38 21.04
7 Ylijoki Olli PunKu 50.21 0.25.35 16.29 16.03
Kuusisto Seppo RaLu KES -
Koppelomäki Mikko EE KES -
Sukki Martti LHR EIL -
Helariutta Eero RasKa EIL -

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jokela Emmi SWE 30.26 0.00.00 85.88 85.62
2 Kuusela Tuija RasKa 30.27 0.00.01 85.07 84.82
3 Anttila Liisa Koovee 32.13 0.01.47 79.69 79.46
4 Uotila Ulrika Koovee 32.51 0.02.25 77.45 77.23
5 Lylynperä Kaisa AngA 40.27 0.10.01 62.33 62.15
6 Harju Suvi TP 40.57 0.10.31 61.01 60.83
7 Siivonen Hanna-Mari Koovee 42.02 0.11.36 58.89 58.71
8 Alppi Anna RasKa 45.51 0.15.25 53.48 53.32
9 Lankia Sannamari TP 46.29 0.16.03 52.26 52.10
10 Liuha Elina RaN 48.20 0.17.54 49.78 49.63
11 Martikainen Jenny TP 49.42 0.19.16 47.95 47.81
12 Kauppila Terhi TP 51.22 0.20.56 45.94 45.81
13 Mäkivaara Jonna RasKa 51.29 0.21.03 45.39 45.26
14 Nurmi Sanna AngA 56.58 0.26.32 40.62 40.50
15 Pemmari Toini TP 1.03.49 0.33.23 35.90 35.79
16 Aho Aliisa KanSu 1.26.18 0.55.52 26.28 26.20
Saarijärvi Salla RasKa HYL -
Schutskoff Mari KangSK KES -
Lohikainen Milla TP EIL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Teerikoski Kaisa LLuja 35.24 0.00.00
Pihlaja Elina RasKu EIL -
Hällfors Hanna PunKu HYL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäki-Laurila Anne PunKu 39.03 0.00.00
2 Perkola Pauliina RasKa 1.13.16 0.34.13

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Naskali Liisa KyRa 52.26 0.00.00 23.31 23.31
2 Koskinen Riikka RaN 56.12 0.03.46 20.12 20.12
3 Ketola Sanna TP 1.04.06 0.11.40 16.21 16.21

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilonen Marjo TY 49.20 0.00.00 33.83 31.75
2 Oksanen Kristiina IkNV 53.30 0.04.10 28.86 27.08
3 Reiman Anu AngA 53.46 0.04.26 26.39 24.76
Mikkonen Mervi S-JKL EIL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Anne AngA 23.03 0.00.00 53.91 51.13
2 Huhtanen Meri TP 25.12 0.02.09 48.49 45.99
3 Linnainmaa Tiina KyRa 32.33 0.09.30 36.91 35.00
4 Rajamäki Terhi KangSK 33.36 0.10.33 35.14 33.32
5 Kuusela Pirjo PunKu 35.35 0.12.32 32.59 30.91
6 Mäkelä Tiina RaTU 40.22 0.17.19 28.22 26.76
7 Jalanto Terttu KangSK 42.25 0.19.22 26.37 25.01
8 Toivonen Merja EE 43.16 0.20.13 25.37 24.06
9 Kallio Arja RiSu 49.52 0.26.49 21.60 20.48
Kankaanpää Tarja KauWi KES -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 25.44 0.00.00 47.81 47.52
2 Luovula Pia SuosmSa 29.52 0.04.08 39.65 39.41
3 Kajaala-Ylikoski Helena VaHa 37.27 0.11.43 30.39 30.20
4 Virtanen Marjo Hiisi 54.29 0.28.45 20.04 19.92
Hovirinta Marjo TuMe EIL -
Heino Kaija EE HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lavikainen Pirjo KangSK 24.47 0.00.00 47.01 46.28
2 Pajunen Arja OrPo 24.49 0.00.02 44.60 43.91
3 Niemi Tuire TP 31.41 0.06.54 33.09 32.58
Suomela Margit RaLu HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lankia Hilkka TP 26.29 0.00.00 33.85 31.69
2 Piiparinen Seija RasKa 36.21 0.09.52 23.43 21.94
3 Kaarnijärvi Marja OrPo 49.55 0.23.26 16.16 15.13
Eskola Pirkko Rasti88 EIL -
Rahkasuo Kaarina Rasti88 EIL -
Soikkeli Orvokki KanSu KES -

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Willman Iivari RasKa 23.35 0.00.00 66.60 65.11
2 Talvitie Miro RaN 26.38 0.03.03 57.71 56.42
3 Willman Pyry RasKa 27.08 0.03.33 55.40 54.16
4 Jutila Pietu RasKa 27.58 0.04.23 52.55 51.37
5 Nolvi Joona RasKa 28.38 0.05.03 50.15 49.03
6 Reiman Antti AngA 29.09 0.05.34 48.11 47.03
7 Lahti Valtteri RasKa 32.54 0.09.19 41.60 40.67
8 Naskali Lauri Koovee 38.05 0.14.30 35.05 34.27

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koivula Lotta UlvUra 31.52 0.00.00 63.43 61.47
2 Luoma Oona TP 32.28 0.00.36 60.93 59.04
3 Mäkinen Tuuli UlvUra 37.14 0.05.22 51.96 50.35
4 Savisaari Outi TP 37.50 0.05.58 49.99 48.44
5 Järventausta Ennimaria KyRa 39.57 0.08.05 46.26 44.83
6 Hirvonen Julia KyRa 41.36 0.09.44 43.39 42.04
7 Laine Anni TP 43.24 0.11.32 40.59 39.33
8 Jutila Iisa RasKa 1.19.47 0.47.55 21.54 20.87

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Toivanen Nico IkNV 27.40 0.00.00 41.72 34.24
2 Lehtiniemi Eino RaN 33.02 0.05.22 33.63 27.60
3 Koskinen Mikael RaN 40.24 0.12.44 26.43 21.69
4 Välkki Totte TP 47.10 0.19.30 21.72 17.82
Vehkalahti Anton IkNV EIL -
Tukiainen Jyry TP KES -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtinen Saima KyRa 26.32 0.00.00 47.05 42.54
2 Laine Noora TP 28.40 0.02.08 41.92 37.90
3 Koivunen Jutta RasKa 28.44 0.02.12 40.19 36.34
4 Tuhkanen Suvi UlvUra 30.29 0.03.57 36.35 32.86
5 Luoma Elli TP 33.47 0.07.15 31.41 28.40

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mäki-Laurila Anttoni TP 14.35 0.00.00
2 Niemelä Julius RaN 15.58 0.01.23
3 Lahti Paavo RasKa 16.47 0.02.12
4 Punto Eetu RaN 16.58 0.02.23
5 Kujansuu Aaro RasKa 18.34 0.03.59

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Punto Elli RaN 19.12 0.00.00

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ritala Arttu TP 19.34 0.00.00
2 Harju Tuomas RaN 22.22 0.02.48

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Naskali Johanna KyRa 16.05 0.00.00
2 Niemelä Sania KyRa 16.39 0.00.34
3 Väistökoski Meri TP 17.54 0.01.49
4 Haanpää Venla TP 21.54 0.05.49
5 Holmala Kira IkNV 24.00 0.07.55
6 Ala-Jaskara Veera KyRa 29.09 0.13.04

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koivula Lauri UlvUra 12.57 0.00.00
2 Pihkoluoma Kalle KyRa 13.31 0.00.34
3 Syväterä Sampo TP 17.01 0.04.04
4 Teerikoski Pyry LLuja 18.56 0.05.59
5 Kujansuu Lauri RasKa 21.02 0.08.05
6 Liuha Veeti RaN 27.01 0.14.04
7 Ritala Samu TP 28.45 0.15.48
Kallio Kaarlo Koovee HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koskinen Iida RaN 14.42 0.00.00
2 Niemenmaa Meeri IkNV 16.54 0.02.12
3 Laino Siiri KanSu 17.21 0.02.39
4 Jokinen Juliet RaN 18.36 0.03.54
5 Määttänen Stella RasKa 18.56 0.04.14
6 Mariani Sandra Koovee 19.23 0.04.41
7 Pyhtilä Neea KyRa 19.54 0.05.12
8 Raukola Venla KanSu 20.02 0.05.20
9 Mäkelä Ella TuS 21.11 0.06.29
10 Hämeen-Anttila Elsa RaN 21.16 0.06.34
11 Mustikkamaa Salla RaN 22.04 0.07.22

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kovanen Sauli S-JKL 13.48 0.00.00
2 Ala-Jaskara Eero KyRa 22.51 0.09.03
3 Naskali Jaakko KyRa 25.46 0.11.58
4 Ovaska Aleksi TarpSu 30.50 0.17.02
5 Tomula Otso RasKa 34.32 0.20.44

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laine Liina LLuja 20.01 0.00.00
2 Tamminen Anna KyRa 20.27 0.00.26
3 Liuha Viivi RaN 40.14 0.20.13

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Siivonen Eero Koovee 15.47 0.00.00
2 Vigren Valtteri Koovee 19.17 0.03.30
3 Niemelä Simi KyRa 25.05 0.09.18
4 Ala-Jaskara Aaro KyRa 27.00 0.11.13
5 Ala-Jaskara Paavo KyRa 35.55 0.20.08
6 Vänni Jesse IkNV 41.58 0.26.11
7 Mäki-Laurila Eemeli PunKu 44.59 0.29.12
8 Vitikainen Onni IkNV 45.56 0.30.09

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Malm Saara TP 17.19 0.00.00
2 Pyhtilä Vilma KyRa 17.50 0.00.31
3 Pieniluoma Julia IkNV 19.03 0.01.44
4 Hämeen-Anttila Salla RaN 20.21 0.03.02
5 Hämeen-Anttila Suvi RaN 20.52 0.03.33
6 Siivonen Aino Koovee 23.43 0.06.24
7 Leppälä Emilia KyRa 25.36 0.08.17
8 Mustikkamaa Eevi RaN 29.50 0.12.31
9 Vitikainen Aada IkNV 33.32 0.16.13
10 Siivonen Anni Koovee 35.21 0.18.02
11 Vänni Josefiina IkNV 37.44 0.20.25