FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Karhurastit 2019
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Patana Jenny HiKi 1.01.05 0.00.00 74.10 71.91
2 Kriikkula Johanna RasKu 1.02.31 0.01.26 70.23 68.15
3 Leskinen Anne-Mari Lynx 1.07.20 0.06.15 63.19 61.32
4 Pitkänen Salla TP 1.14.25 0.13.20 55.35 53.71
5 Etu-Huitti Tanja MaMa 1.21.04 0.19.59 49.13 47.68
Luup Silvia EST HYL -

Sarja D21AL
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Räty Elina HiKi 39.43 0.00.00 53.11 46.86
2 Nurmi Sanna AngA 43.09 0.03.26 47.97 42.32
3 Isokallio Pauliina L-LL 46.07 0.06.24 44.03 38.85
4 Salmi Anna MaMa 47.37 0.07.54 41.81 36.89
5 Liuha Elina RaN 47.54 0.08.11 40.73 35.94
6 Mikkola Heidi KanSu 48.41 0.08.58 39.27 34.65
7 Sadwinski Hanna-Kaisa RaPi 52.46 0.13.03 35.48 31.30
8 Tiusanen Maria UlvUra 55.55 0.16.12 32.77 28.92
9 Priia Outi ValSu 1.27.12 0.47.29 20.56 18.14
Jalanto Essi KangSK EIL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siivonen Hanna-Mari Koovee 54.57 0.00.00 47.17 42.90
2 Teerikoski Kaisa LLuja 57.10 0.02.13 41.94 38.14
3 Pakarinen Marika RaN 1.02.50 0.07.53 35.06 31.89
Taanila Maria KanSu EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heinikangas Marika RaLu 45.53 0.00.00 57.33 56.26
2 Lakanen Reetta Koovee 46.57 0.01.04 53.22 52.23
3 Grankull Jaana Kronan 53.35 0.07.42 44.18 43.36
4 Kuuri-Riutta Eeva KS 1.13.01 0.27.08 30.62 30.05

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björndahl Lilian Falken 1.06.23 0.00.00
2 Nyholm Tanja KaRa 1.08.36 0.02.13

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Blomqvist Eija Femman 53.50 0.00.00 41.56 40.31
2 Salo Marjaana SiikSi 54.59 0.01.09 39.47 38.29
3 Korpela-Kamila Heidi SuJu 55.16 0.01.26 38.05 36.91
4 Ala-Kasari Outi RasKu 56.40 0.02.50 35.92 34.85
5 Pitkänen Irma TP 57.13 0.03.23 34.41 33.38
6 Viitanen Kirsi OH 1.00.17 0.06.27 31.54 30.60

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkelä Tiina RaTU 46.47 0.00.00 44.85 42.02
2 Kymäläinen Maritta TP 51.49 0.05.02 39.48 36.99
3 Kallio Kaisa SiikSi 58.50 0.12.03 33.88 31.74
4 Mäkineste-Mäkelä Päivi RasKu 59.44 0.12.57 32.49 30.44
5 Tuuppa Riikka EKU 1.09.39 0.22.52 27.11 25.40
6 Mikkola Kirsti KanSu 1.36.24 0.49.37 19.04 17.84
Katajamäki Tuija KauWi EIL -
Jalanto Terttu KangSK HYL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 42.52 0.00.00 48.96 47.62
2 Luovula Pia SuosmSa 51.21 0.08.29 37.81 36.77
3 Kajaala-Ylikoski Helena VaHa 1.01.54 0.19.02 28.82 28.03
Lusa Sirpa TP EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Juura Maarit KanSu 55.42 0.00.00
2 Nurminen Eija TP 1.09.17 0.13.35
Koskialho Elisabeth EuVe KES -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurppa Pirjo MaMa 43.14 0.00.00 41.90 39.64
2 Sandgren Ann-Mari NOK 49.39 0.06.25 35.80 33.87
3 Tarkiainen Sirpa SuSe 50.30 0.07.16 34.53 32.66
4 Pått Saga Minken 51.04 0.07.50 33.48 31.67
5 Törrö Maria-Leena VaHa 52.09 0.08.55 32.13 30.40
6 Lähdekorpi Kaija Femman 57.01 0.13.47 28.79 27.24
7 Lankia Hilkka TP 1.01.08 0.17.54 26.30 24.88
8 Soikkeli Orvokki KanSu 1.03.31 0.20.17 24.78 23.44
9 Pitkänen Eila JRV 1.08.23 0.25.09 22.52 21.30

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kallio Tuija RaTU 1.07.28 0.00.00
2 Ruusunen Marja-Liisa EE 1.14.48 0.07.20

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kirkkala Aino SuosmSa 45.30 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarinen Anu Rasti88 1.11.22 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lohtander Ilona RaLu 45.20 0.00.00 55.31 51.81
2 Järventausta Ennimaria KyRa 48.13 0.02.53 51.03 47.80
3 Palomäki Susanna UlvUra 50.27 0.05.07 47.84 44.81
4 Tarkkanen Annika UlvUra 52.31 0.07.11 45.06 42.21
5 Haikonen Sanni UlvUra 53.57 0.08.37 42.99 40.27
6 Hyörtti Maria RaLu 55.36 0.10.16 40.87 38.28
7 Mustonen Salla TP 55.50 0.10.30 39.86 37.33
8 Koivula Lotta UlvUra 1.01.41 0.16.21 35.31 33.08
9 Saarinen Sini Rasti88 1.20.24 0.35.04 26.51 24.83

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yli-Futka Amanda UlvUra 39.02 0.00.00
2 Henttonen Kerttu ValSu 1.27.24 0.48.22

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Punto Elli RaN 34.08 0.00.00
2 Rehberger Nadja HS 39.18 0.05.10
3 Hyörtti Sini RaLu 48.14 0.14.06

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ojala Aura UlvUra 51.43 0.00.00
2 Mäntylä Irinja RaN 58.20 0.06.37
Lammi Kira KauWi EIL -
Haanpää Venla TP EIL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Backlund Thelma Femman 17.04 0.00.00
2 Laine Liina LLuja 17.08 0.00.04
3 Jokinen Juliet RaN 20.13 0.03.09
4 Oksa Siiri RasKa 25.01 0.07.57
Sipiläinen Amanda TP HYL -
Mäntylä Venja RaN EIL -
Liuha Viivi RaN HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lohtander Eerika RaLu 17.52 0.00.00
2 Palomäki Emilia UlvUra 18.50 0.00.58
3 Mustikkamaa Salla RaN 18.52 0.01.00
4 Määttänen Stella RasKa 21.55 0.04.03
5 Koskinen Iida RaN 22.52 0.05.00
6 Laino Siiri KanSu 22.57 0.05.05
7 Niemenmaa Meeri IkNV 29.03 0.11.11
8 Koskinen Aino TP 32.07 0.14.15
9 Norrgård Ida Femman 32.30 0.14.38
10 Raukola Venla KanSu 43.20 0.25.28

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Daniela Kronan 10.59 0.00.00
2 Oksa Jenni RasKa 12.22 0.01.23
3 Kivioja Lotta RasKa 12.37 0.01.38
4 Sippola Sanni LapVi 13.41 0.02.42
5 Torrkulla Moa Femman 14.42 0.03.43
6 Heikkilä Nella RasKa 20.02 0.09.03
7 Näykki Minttu LapVi 20.48 0.09.49
8 Tiusanen Essi UlvUra 21.49 0.10.50
Mäkinen Lotta RasKa EIL -

Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vainio Antti MSParma 1.03.23 0.00.00 85.14 81.02
2 Leskinen Aleksi Lynx 1.06.06 0.02.43 80.76 76.86
3 Patana Mikko HiKi 1.08.56 0.05.33 76.60 72.90
4 Pitkänen Jonne TP 1.14.18 0.10.55 70.29 66.90
5 Sipilä Mikko KangSK 1.14.49 0.11.26 69.03 65.70
6 Katajisto Jukka-Pekka RasKu 1.15.55 0.12.32 67.27 64.02
7 Nurminen Ilkka HS 1.16.02 0.12.39 66.41 63.20
8 Taanila Henri IkNV 1.16.29 0.13.06 65.26 62.11
9 Markkila Eero RasKu 1.19.42 0.16.19 61.90 58.91
10 Heinonen Jouni VaHa 1.22.11 0.18.48 59.33 56.46
11 Laasanen Lauri LaihLu 1.25.02 0.21.39 56.66 53.92
12 Grahn Viljam Femman 1.36.03 0.32.40 49.56 47.17
13 Holm Henry LoJa 1.55.25 0.52.02 40.74 38.77
14 Ruuhi Teemu LoJa 2.00.32 0.57.09 38.53 36.67
Seppänen Jukka-Pekka HiKi EIL -
Alppi Antti IkNV EIL -
Mustonen Pyry TP KES -

Sarja H21AL
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppimäki Ilari EKU 1.01.39 0.00.00 46.58 41.09
2 Harju Jussi TP 1.02.08 0.00.29 44.49 39.24
3 Siivonen Jere PirHi 1.06.12 0.04.33 40.13 35.39
4 Rostedt Teemu Hiisi 1.07.26 0.05.47 37.80 33.34
5 Jokela Ville SuSe 1.08.41 0.07.02 35.54 31.35

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Räty Harri HiKi 1.09.51 0.00.00 65.20 60.95
2 Nurminen Ville-Veikko SuosmSa 1.15.13 0.05.22 58.73 54.90
3 Alasuvanto Mikko KaJu 1.17.05 0.07.14 55.53 51.91
3 Koski Jussi YKV 1.17.05 0.07.14 55.53 51.91
5 Lauronen Jarkko LaihLu 1.22.17 0.12.26 48.70 45.53
6 Lukichev Alexander Koovee 1.26.00 0.16.09 45.01 42.08

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Juha-Matti RasKu 57.24 0.00.00 54.78 50.89
2 Torrkulla Michael Femman 58.35 0.01.11 52.34 48.62
3 Heinikangas Tero RaLu 1.00.35 0.03.11 49.31 45.81
4 Backlund Jan-Anders Femman 1.02.22 0.04.58 46.64 43.33
5 Lehtinen Juhani KauKa 1.03.55 0.06.31 44.28 41.13
6 Niemenmaa Jari IkNV 1.06.25 0.09.01 41.43 38.49
7 Kivioja Jussi NaWi 1.12.19 0.14.55 36.96 34.34

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsblom Vesa LS-37 53.19 0.00.00 51.68 48.36
2 Torpo Timo RaLu 58.30 0.05.11 46.40 43.41
3 Ojala Marko UlvUra 1.03.28 0.10.09 42.12 39.41
4 Kamila Kai SuJu 1.06.31 0.13.12 39.56 37.02
5 Pihlajaniemi Janne VePo 1.07.03 0.13.44 38.63 36.15
6 Koivula Risto UlvUra 1.08.37 0.15.18 37.15 34.76
7 Myllymäki Jyri VetU 1.22.08 0.28.49 30.53 28.57
8 Kaunismäki Jyrki RaLu 1.22.44 0.29.25 29.81 27.89
9 Kivelä Tuomas Raus 1.22.50 0.29.31 29.27 27.39
10 Haikonen Jyrki UlvUra 1.32.21 0.39.02 25.81 24.15
11 Mustikkamaa Timo RaN 2.02.24 1.09.05 19.14 17.91
Toivio Matti RaPi EIL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmela Timo RasKu 53.24 0.00.00 52.74 51.57
2 Pikkarainen Pasi IkNV 55.00 0.01.36 49.93 48.81
3 Laasanen Juha LaihLu 1.02.20 0.08.56 42.92 41.97
4 Narvinen Timo IkNV 1.09.14 0.15.50 37.63 36.79
5 Hakamäki Matti S-JKL 1.14.51 0.21.27 33.87 33.11
6 Autio Rauno KaRa 1.17.39 0.24.15 31.74 31.03
7 Kinnari Jukka SuJu 1.21.10 0.27.46 29.49 28.84
Ruohola Risto MSParma EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pyymäki Leo EsSu 46.59 0.00.00 54.03 54.12
2 Mäkipää Kalevi Hiisi 50.20 0.03.21 49.60 49.67
3 Harju Juha-Pekka TP 57.09 0.10.10 42.94 43.01
4 Ranta Olli PΣLuLu 1.00.20 0.13.21 39.97 40.03
5 Mättölä Ali EsSu 1.00.27 0.13.28 39.20 39.26
6 Kymäläinen Jari TP 1.10.50 0.23.51 32.85 32.90
7 Saaranen Timo IkNV 1.11.01 0.24.02 32.17 32.22
8 Karjalainen Heikki Raus 1.11.14 0.24.15 31.48 31.53
9 Teittinen Matti KoKV 1.21.35 0.34.36 26.97 27.01
10 Kilpi Ari IkNV 1.37.19 0.50.20 22.17 22.21
Karjalainen Harri EsSu EIL -
Patana Pekka LaihLu EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pitkänen Juhani TP 54.39 0.00.00 49.01 47.64
2 Malinen Jouko RR 55.19 0.00.40 47.61 46.28
3 Jalanto Esko KangSK 1.01.39 0.07.00 42.00 40.82
4 Lehtinen Timo RaTU 1.02.39 0.08.00 40.61 39.48
5 Pensas Esko LaihLu 1.03.07 0.08.28 39.61 38.50
6 Halla-Aho Timo AlajA 1.06.20 0.11.41 37.01 35.98
7 Kurkela Reino OH 1.09.34 0.14.55 34.65 33.68
8 Palomäki Eero Femman 1.26.03 0.31.24 27.49 26.72
9 Bärdèn Bror-Gustav NOK 1.37.12 0.42.33 23.88 23.21
asikainen timo Hiisi HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haataja Kari TuMe 43.50 0.00.00 48.53 47.47
2 Nyystilä Jukka LaihLu 49.01 0.05.11 43.07 42.13
3 Laakso Antero SuosmSa 49.54 0.06.04 41.99 41.07
4 Pulkkinen Erkki RaLu 52.45 0.08.55 39.42 38.56
5 Rautanen Pauli JΣPa 54.05 0.10.15 38.15 37.32
6 Nurminen Jouko TP 54.09 0.10.19 37.81 36.98
7 Nurminen Markku SuosmSa 55.31 0.11.41 36.59 35.79
8 Virtanen Jorma Hiisi 58.39 0.14.49 34.36 33.61
9 Butilkin Niilo SΣynSa 58.56 0.15.06 33.93 33.19
10 Aarnio Seppo RaPi 59.18 0.15.28 33.45 32.72
11 Hongisto Keijo LoJa 59.32 0.15.42 33.05 32.33
12 Lehtiniemi Pekka SaSu 1.02.55 0.19.05 31.02 30.34
13 Williamsson Bo-Göran VaaSu 1.03.15 0.19.25 30.60 29.94
14 Ovaska Ari EE 1.04.37 0.20.47 29.71 29.06
14 Mäki Erkki EE 1.04.37 0.20.47 29.71 29.06
16 Koskialho Jouko EuVe 1.10.32 0.26.42 26.76 26.18
17 Humalamäki Hannu âhtU 1.19.10 0.35.20 23.64 23.13
18 Terävä Seppo XYZ 1.22.07 0.38.17 22.60 22.11
19 Kujanpää Heikki AlajA 1.31.02 0.47.12 20.21 19.77
20 Hirvelä Reijo SuosmSa 1.36.12 0.52.22 18.96 18.55
Svedström Mats NOK EIL -
Eklund Ralf RaLu KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsén Björn NOK 50.56 0.00.00 44.66 43.68
2 Miettinen Kauko SuoVa 51.47 0.00.51 43.56 42.61
3 Turpeinen Timo VaajTe 52.39 0.01.43 42.48 41.55
4 Peippo Tapio JoKu 53.50 0.02.54 41.20 40.30
5 Joensuu Heimo AlajA 59.05 0.08.09 37.21 36.40
6 Hahtola Aulis RasKu 1.02.59 0.12.03 34.61 33.85
7 Taipalus Esko RasKe 1.03.44 0.12.48 33.90 33.16
8 Hämäläinen Seppo KanSu 1.04.08 0.13.12 33.40 32.67
9 Kärkkäinen Antero RaLu 1.04.48 0.13.52 32.76 32.05
10 Laine Jaakko HS 1.06.02 0.15.06 31.86 31.17
11 Rantanen Ismo Palo-88 1.06.36 0.15.40 31.31 30.62
12 Hertsbacka Karl-Gustav NOK 1.11.49 0.20.53 28.77 28.14
13 Rantakangas Erkki AlajA 1.17.38 0.26.42 26.37 25.79
14 Pitkänen Heikki JRV 1.19.22 0.28.26 25.55 25.00
15 Koskinen Timo VaHa 1.19.59 0.29.03 25.12 24.57
16 Torpo Tapani KanSu 1.27.12 0.36.16 22.82 22.33
17 Norrgrann Karl Gustav NOK 1.35.36 0.44.40 20.62 20.17
Jokinen Pentti KanSu HYL -
Virtanen Kalle RaLu HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Elonen Matti RaLu 1.04.42 0.00.00 29.04 28.94
2 Rintala Pentti Hiisi 1.06.36 0.01.54 27.37 27.27
3 Sandgren Lars NOK 1.12.40 0.07.58 24.30 24.22
4 Lähdekorpi Mauri Femman 1.18.23 0.13.41 21.81 21.74
Rintala Paavo Palo-88 HYL -
Punkero Toivo LS-37 KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kuusisto Seppo RaLu 47.36 0.00.00 27.90 29.08
2 Salmela Kosti PihtTu 48.32 0.00.56 26.54 27.67
3 Collin Matti ValSu 1.01.01 0.13.25 20.46 21.33
4 Rosenqvist Onni SuosmSa 1.04.21 0.16.45 18.78 19.58
5 Helariutta Eero RasKa 1.35.17 0.47.41 12.26 12.78
6 Juntunen Olli HS 2.00.08 1.12.32 9.40 9.79

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mikola Oiva Hiisi 1.04.26 0.00.00 22.29 23.13
2 Koskinen Jukka Hiisi 1.08.51 0.04.25 19.30 20.02
3 Laurila Pertti EsSu 1.19.22 0.14.56 15.38 15.96

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Eemil RaN 59.39 0.00.00
2 Laasanen Matti LaihLu 1.07.30 0.07.51

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Lehtiniemi Eino RaN HYL -
Isokallio Lauri RaN HYL -
Haikonen Ilmo UlvUra HYL -
Palomäki Oskari UlvUra HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Fritzen Florian Lynx 22.34 0.00.00
2 Lahti Paavo RasKa 33.06 0.10.32
3 Niemelä Julius RaN 35.03 0.12.29
4 Punto Eetu RaN 58.12 0.35.38
5 Lahti Santeri RasKa 1.07.04 0.44.30
Koskinen Eemil TP EIL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Bergström Kasper Kristina 24.19 0.00.00
2 Mustonen Ville RaLu 30.27 0.06.08
3 Harju Tuomas RaN 36.03 0.11.44
4 Dahlgren William Kristina 41.33 0.17.14

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Joopi Lauri UlvUra 13.18 0.00.00
2 Hakanen Eliel RaLu 13.51 0.00.33
3 Teerikoski Pyry LLuja 14.10 0.00.52
4 Koski Juuso YKV 14.12 0.00.54

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lakanen Lauri Koovee 17.44 0.00.00
2 Leskinen Eemeli Lynx 19.34 0.01.50
3 Liuha Veeti RaN 19.49 0.02.05
4 Kujansuu Lauri RasKa 20.15 0.02.31
5 Koivula Lauri UlvUra 23.32 0.05.48
6 Vartiala Oskari RaN 25.57 0.08.13
7 Grankull Sebastian Kronan 28.48 0.11.04
Mettänen Aaro UlvUra EIL -
Kivioja Arttu RasKa EIL -
Pakarinen Jere RaN HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tomula Otso RasKa 10.53 0.00.00
2 Siivonen Eero Koovee 11.45 0.00.52