FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
MM-katsastus ja WRE-osakilpailu, pitkä matka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja M21E
Matka
Osallistujien määrä 49
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kirmula Miika KR 1.44.51 0.00.00 100.57 100.53
2 Kuukka Elias TP 1.45.07 0.00.16 99.94 99.90
3 Heinonen Samuel PR 1.50.12 0.05.21 94.97 94.93
4 Paulins Arturs KR 1.50.20 0.05.29 94.50 94.46
5 Knuuttila Mikko IkNV 1.51.39 0.06.48 93.03 92.99
6 Heiska Samu VeVe 1.52.12 0.07.21 92.22 92.18
7 Ruohola Akseli MSParma 1.53.17 0.08.26 90.99 90.95
8 Hirvikallio Joni Koovee 1.54.13 0.09.22 89.90 89.86
9 Boström Mårten SWE 1.54.16 0.09.25 89.51 89.48
10 Kuukka Anton TP 1.55.20 0.10.29 88.34 88.31
11 Ahola Joonas Navi 1.56.40 0.11.49 86.99 86.96
12 Mänkärlä Janne Lynx 1.57.06 0.12.15 86.33 86.30
13 Syrjäläinen Topi HS 1.57.38 0.12.47 85.61 85.57
14 Heikkilä Tuomas HS 1.59.04 0.14.13 84.24 84.21
15 Silvennoinen Santeri KR 2.00.24 0.15.33 82.98 82.95
16 Räsänen Markus KR 2.01.34 0.16.43 81.86 81.83
17 Pajunen Jere KR 2.02.05 0.17.14 81.19 81.16
18 Kymäläinen Severi TP 2.02.35 0.17.44 80.54 80.50
19 Savolainen Eetu IkNV 2.03.03 0.18.12 79.91 79.88
20 Suna Jussi TuMe 2.04.24 0.19.33 78.72 78.69
21 Liukkonen Oskari HiKi 2.04.34 0.19.43 78.30 78.27
22 Syrjäläinen Arttu HS 2.07.24 0.22.33 76.25 76.22
23 Talvinen Arto MSParma 2.07.31 0.22.40 75.87 75.84
24 Karppinen Aleksi IkNV 2.07.44 0.22.53 75.43 75.40
25 Sulkula Ilari VaajTe 2.07.55 0.23.04 75.01 74.99
26 Vesanto Anssi EsSu 2.08.01 0.23.10 74.65 74.62
27 Taanila Vesa IkNV 2.08.21 0.23.30 74.14 74.12
28 Metsälä Juuso Lynx 2.11.14 0.26.23 72.21 72.19
29 Sild Timo Koovee 2.14.35 0.29.44 70.12 70.10
30 Leinonen Pauli LS-37 2.14.42 0.29.51 69.77 69.74
31 Heikkinen Valtteri VeVe 2.15.33 0.30.42 69.04 69.01
32 Hasu Topi OK Trian 2.18.07 0.33.16 67.47 67.44
33 Ylinen Juho IkNV 2.18.53 0.34.02 66.81 66.79
34 Silvennoinen Oskari KR 2.19.45 0.34.54 66.12 66.09
35 Väisänen Henrik MSParma 2.26.33 0.41.42 62.78 62.75
36 Koskinen Roope KR 2.26.36 0.41.45 62.49 62.46
Sorsa Aleksi TP EIL -
Saari Toni PR EIL -
Niemi Aleksi TP EIL -
Taivainen Olli-Markus Navi KES -
Kangas Veli HS EIL -
Inkeri Eero VeVe EIL -
Ahola Topias Navi EIL -
Nenonen Lauri KR EIL -
Leskinen Aapo Lynx KES -
Laukkarinen Jesse NOR KES -
Joensuu Ari-Pekka PR KES -
Barnett Andrew S-JKL KES -
Tsvetkov Dmitry IkNV EIL -

Sarja W21E
Matka
Osallistujien määrä 34
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Harju Venla TP 1.19.46 0.00.00 103.52 102.65
2 Rantanen Merja JRV 1.22.45 0.02.59 99.19 98.35
3 Kinni Saila TP 1.24.09 0.04.23 96.95 96.13
4 Mänkärlä Aino Lynx 1.24.44 0.04.58 95.69 94.89
5 Anttonen Sari Pohjant 1.29.40 0.09.54 89.88 89.12
6 Cederberg Ida-Marie PIF 1.31.43 0.11.57 87.33 86.60
7 Klemettinen Veera S-JKL 1.31.59 0.12.13 86.54 85.81
8 Haajanen Sofia Pohjant 1.32.31 0.12.45 85.50 84.78
9 Haataja Anna Pohjant 1.32.57 0.13.11 84.57 83.86
10 Haanpää Anni TP 1.33.33 0.13.47 83.50 82.80
11 Hirvonen Eveliina NOR 1.33.42 0.13.56 82.84 82.14
12 Enlund Alexandra PIF 1.33.58 0.14.12 82.07 81.39
13 Niittynen Miia Koovee 1.34.16 0.14.30 81.29 80.61
14 Karhola Lotta TP 1.34.46 0.15.00 80.34 79.66
15 Viberg Tuulia MS Parma 1.34.57 0.15.11 79.66 78.99
16 Uotila Ulrika Koovee 1.35.09 0.15.23 78.97 78.31
17 Heikkonen Anni MSParma 1.35.17 0.15.31 78.34 77.68
18 Ukskoski Karoliina Koovee 1.38.32 0.18.46 75.25 74.62
19 Nymalm Amy PIF 1.38.54 0.19.08 74.47 73.85
20 Sianoja Maija MSParma 1.42.07 0.22.21 71.64 71.04
21 Tarvonen Silja KR 1.43.02 0.23.16 70.52 69.93
Schoultz von Katja PIF KES -
Teini Marika NOR KES -
Kauppila Sanna AngA KES -
Jalava Enni TuS KES -
Hyyrynen Noora HS KES -
Ylikylä Suvi RasKa EIL -
Tuomisto Anu VaaSu EIL -
Silvennoinen Siiri KR EIL -
Rajamäki Netta KR EIL -
Nurmi Kirsi SWE EIL -
Mattila Elisa KS EIL -
Kauppinen Silja KR EIL -
Haapala Ida EsSu EIL -