FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
mainos1
Tykkimäki tuplasprintti 1 ja Kaakon AM
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Takanen Lari PR 12.34 0.00.00 85.84 87.50
2 Muukkonen Petteri Trian 12.54 0.00.20 82.93 84.53
3 Lindqvist Arttu KS 12.55 0.00.21 82.12 83.71
4 Saikko Ville LappRi 13.06 0.00.32 80.29 81.84
5 Pukema Hannu-Pekka RR 13.17 0.00.43 78.50 80.02
6 Ovaska Janne VeVe 13.28 0.00.54 76.77 78.25
7 Lakanen Jonne LappRi 13.34 0.01.00 75.54 76.99
8 Niemi Oskari LappRi 13.54 0.01.20 73.08 74.49
9 Janischowsky Lukas GER 13.59 0.01.25 72.00 73.39
10 Pitkänen Jonne TP 14.10 0.01.36 70.43 71.79
11 Stenbacka Wilhelm OK77 14.12 0.01.38 69.64 70.98
12 Kuningas Janne LappRi 14.17 0.01.43 68.60 69.92
13 Tölli Tuomas RR 14.28 0.01.54 67.11 68.40
14 Hasu Simo Trian 14.55 0.02.21 64.48 65.73
15 Manninen Marko Navi 14.58 0.02.24 63.67 64.89
16 Rautanen Mika TuuSe 15.04 0.02.30 62.65 63.86
17 Kokkinen Kari LaTa 15.49 0.03.15 59.11 60.25
18 Kolehmainen Valtteri GER 16.04 0.03.30 57.63 58.74
19 Valkonen Henri IHR 18.19 0.05.45 50.06 51.02

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Parjanne Laura HiKi 13.27 0.00.00 77.95 76.90
2 Peltonen Liisa KS 13.28 0.00.01 77.07 76.04
2 Joensuu Marttiina Pohjant 13.28 0.00.01 77.07 76.04
4 Vääränen Sari KS 14.04 0.00.37 72.30 71.33
5 Kiuru Veera RaKaS 14.06 0.00.39 71.38 70.42
6 Virtanen Heta HlS 14.11 0.00.44 70.22 69.28
7 Taipale Anniina LS-37 14.22 0.00.55 68.60 67.68
8 Nygård Marikki KuoSu 14.26 0.00.59 67.55 66.65
9 Andelin Sanna LaTa 14.44 0.01.17 65.47 64.59
10 Hietanen Pinja HS 15.09 0.01.42 62.97 62.13
11 Forsblom Niina KS 15.39 0.02.12 60.29 59.48
12 Kangasaho Essi HiKi 15.40 0.02.13 59.56 58.76
13 Kainlauri Viivi KS 15.51 0.02.24 58.21 57.43
14 Hietala Miina KyS 16.07 0.02.40 56.60 55.84
15 Pylvänäinen Henna KS 16.09 0.02.42 55.83 55.08
16 Väyrynen Anni KyS 17.11 0.03.44 51.86 51.17

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Vitikainen Kalle KyS 17.55 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Weckman Janne VeVe 12.21 0.00.00 57.75 64.73
2 Auvinen Jukka KuoSu 13.52 0.01.31 50.47 56.57
3 Kiiski Mikko KyS 14.06 0.01.45 48.69 54.57
4 Rautio Mikko JoKu 15.06 0.02.45 44.58 49.97
5 Myyryläinen Jani Navi 15.45 0.03.24 41.89 46.95
6 Seppä Antti KyS 16.22 0.04.01 39.49 44.27
7 Manninen Tommi KuUS 16.23 0.04.02 38.64 43.31
8 Rosenblad Kalle HiKi 17.38 0.05.17 35.14 39.39
9 Mikkelä Teemu KS 19.22 0.07.01 31.30 35.09

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Noponen Petri AnttU 11.01 0.00.00 62.92 69.49
2 Pulli Antero RR 11.06 0.00.05 61.92 68.39
3 Kiuru Jani RaKaS 11.16 0.00.15 60.50 66.81
4 Maasilta Tommi RaVa 11.42 0.00.41 57.76 63.79
5 Venäläinen Toni VaHa 11.49 0.00.48 56.70 62.63
6 Harjamäki Petri HiKi 12.02 0.01.01 55.20 60.97
7 Pulli Veli-Matti LappRi 12.05 0.01.04 54.50 60.19
8 Forsblom Vesa LS-37 12.06 0.01.05 53.94 59.58
9 Kleemola Jari PertPe 13.02 0.02.01 49.64 54.82
10 Hämäläinen Petri Pihkan 13.05 0.02.04 49.01 54.12
11 Nurmiainen Jouko Raseborg 13.29 0.02.28 47.12 52.05
12 Hanhela Jussi-Pekka Jyry 13.50 0.02.49 45.51 50.27
13 Illaru Tonu HiKi 14.04 0.03.03 44.35 48.98
14 Marttinen Teijo Navi 14.24 0.03.23 42.92 47.40
15 Tuliniemi Harri LappRi 14.39 0.03.38 41.79 46.16
16 Kurttila Jukka Navi 14.43 0.03.42 41.21 45.52
17 Marttinen Jarno AnttU 15.14 0.04.13 39.43 43.55
18 Neuvonen Janne LuuRa 15.49 0.04.48 37.62 41.54
Kiintola Jarno KS HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Virtanen Antti HlS 12.03 0.00.00 57.47 60.65
2 Parttimaa Timo AngA 13.08 0.01.05 51.60 54.45
3 Hautaniemi Petri RaKaS 13.09 0.01.06 50.40 53.19
4 Uotila Marko KS 13.34 0.01.31 47.76 50.41
5 Thitz Eero SaSu 14.12 0.02.09 44.59 47.06
6 Paavola Harry KyS 15.37 0.03.34 39.59 41.78
7 Taipale Antti-Olli LS-37 18.11 0.06.08 33.19 35.02
Korhonen Jussi HlS KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Mattinen Reijo JoKu 13.19 0.00.00 53.28 58.06
2 Kauria Juha ORa 14.32 0.01.13 48.16 52.47
3 Vuorinen Hannu KyS 14.53 0.01.34 46.37 50.53
4 Hietanen Ari KuUS 15.23 0.02.04 44.24 48.20
5 Lahtinen Jari IHR 15.38 0.02.19 42.91 46.76
6 Ritakallio Timo Lynx 15.43 0.02.24 42.07 45.84
7 Karjalainen Asko IitPy 15.46 0.02.27 41.32 45.02
8 Tiusanen Hannu SaSu 16.21 0.03.02 39.25 42.77
9 Koskivirta Eero EKSu 17.08 0.03.49 36.89 40.20
10 Hakulinen Pekka EsSu 17.15 0.03.56 36.08 39.32
11 Kylliäinen Seppo LappRi 22.40 0.09.21 27.03 29.46
Hakulinen Jukka VeVe HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hyppänen Timo EKSu 13.24 0.00.00 48.57 50.30
2 Pitkänen Juhani TP 13.37 0.00.13 47.08 48.75
3 Kauppinen Tuomo HyRa 14.07 0.00.43 44.72 46.31
4 Lehto Jarmo VeVe 14.13 0.00.49 43.72 45.27
5 Puustinen Tuomo Pihkan 15.18 0.01.54 39.98 41.41
6 Aakula Ilkka PR 16.05 0.02.41 37.43 38.76
7 Järvinen Jari HlT 16.17 0.02.53 36.37 37.67
8 Laaksonen Lasse SuSi 18.00 0.04.36 32.36 33.51
9 Lavonen Hannu MiehVi 19.10 0.05.46 29.88 30.94
10 myyryläinen veikko AnttU 22.24 0.09.00 25.13 26.03
11 Höglund Risto ORa 23.10 0.09.46 23.88 24.73

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sani Mikko HU-46 10.39 0.00.00 53.20 53.35
2 Aherto Jorma LS-37 11.45 0.01.06 47.62 47.75
3 Kotala Markku LS-37 11.50 0.01.11 46.68 46.81
4 Saksman Kai EST 12.02 0.01.23 45.32 45.45
5 Turku Vesa HS 12.09 0.01.30 44.30 44.42
6 Pietikäinen Markku JoKu 12.46 0.02.07 41.61 41.72
7 Toppari Pekka PuolRy 12.57 0.02.18 40.47 40.58
8 Virtanen Timo IitPy 13.03 0.02.24 39.62 39.73
9 Terävä Seppo XYZ 16.13 0.05.34 31.44 31.53
10 Nyberg Henry Trian 16.16 0.05.37 30.91 31.00
11 Valkonen Timo RR 16.27 0.05.48 30.14 30.22
12 Paikkala Jarmo Jyry 20.54 0.10.15 23.38 23.45
13 Tarvainen Juhani PiTa 21.50 0.11.11 22.06 22.12

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Leppäkorpi Eero IHR 16.31 0.00.00 35.94 28.07
2 Parjanne Mikko EsSu 18.03 0.01.32 31.90 24.92
3 Seitsonen Kauko Kajo 19.31 0.03.00 28.59 22.33
4 Herttuainen Vesa RaKaS 20.26 0.03.55 26.44 20.65
5 Rautio Pekka JoKu 20.43 0.04.12 25.22 19.69
6 Rajamäki Jussi HS 21.32 0.05.01 23.43 18.30

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Luoma Simo Pihkan 16.10 0.00.00 33.61 34.34
2 Martikainen Arvo LS-37 17.42 0.01.32 29.77 30.43
3 Kvick Aimo IHR 18.32 0.02.22 27.56 28.16
4 Kyöstilä Matti RaKaS 18.43 0.02.33 26.42 26.99
5 Lehtonen Matti PiVe 20.32 0.04.22 23.28 23.79
6 Kilo Esko LappRi 28.19 0.12.09 16.31 16.67

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Salmi Tarmo JoKu 21.27 0.00.00 32.11 23.43
2 Kuokkanen Kari Pihkan 21.33 0.00.06 29.57 21.57
3 Salo Eero InkTe 21.35 0.00.08 27.13 19.79

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heikkilä Niklas TuMe 13.41 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Virtanen Akseli KyS 9.35 0.00.00
2 Ojala Aaro KS 9.41 0.00.06

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ketonen Juuso LS-37 11.45 0.00.00 48.92 44.78
2 Malinen Vinski Navi 11.55 0.00.10 47.43 43.42
3 Maasilta Aapo RaVa 11.57 0.00.12 46.50 42.56
4 Ojala Urho KS 12.10 0.00.25 44.88 41.09
5 Peltonen Lasse KS 12.23 0.00.38 43.32 39.66
6 Tamminen Kasperi LuuRa 12.40 0.00.55 41.60 38.08
7 Kaitainen Lassi KyS 12.59 0.01.14 39.84 36.47
8 Rautio Juho JoKu 13.27 0.01.42 37.75 34.56
9 Vepsäläinen Onni KyS 13.29 0.01.44 36.94 33.82
10 Zerni Topias KS 15.16 0.03.31 32.00 29.30

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvilahti Joona VeVe 8.32 0.00.00
2 Rytkö Olli VeVe 9.15 0.00.43
3 Länsivuori Luukas RaKaS 9.42 0.01.10
4 Tonteri Tuomas KS 10.17 0.01.45
5 Hyvönen Eemeli VeVe 12.24 0.03.52
6 Uotila Topi KS 12.50 0.04.18

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Töyrylä Rasmus KyS 7.45 0.00.00
2 Kiiski Olavi KyS 9.01 0.01.16
3 Takanen Eetu VeVe 9.28 0.01.43
4 Hirvilahti Niklas VeVe 9.32 0.01.47
5 Pylvänäinen Jere KS 10.22 0.02.37
6 Nikula Olli KS 10.49 0.03.04
7 Räihä Konsta Navi 10.58 0.03.13
8 Suomalainen Vilho LappRi 11.07 0.03.22
9 Friman Eemeli HyRa 11.15 0.03.30
10 Talka Eero KS 11.23 0.03.38
11 Kokko Mico KyS 11.39 0.03.54
12 Rytkö Elias VeVe 12.02 0.04.17
13 Karvonen Tatu KS 12.04 0.04.19
13 Kiintola Eemil KS 12.04 0.04.19
15 Länsivuori Julius RaKaS 14.32 0.06.47
16 Pakkanen Reima VeVe 15.34 0.07.49
17 Tamminen Oskari LuuRa 18.34 0.10.49
Kukkonen Aaro VeVe HYL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ryhänen Leo Navi 11.54 0.00.00
2 Ryyppö Topias HS 12.20 0.00.26
3 Karvonen Elmo KS 14.28 0.02.34
4 Sarilampi Tuure KS 15.06 0.03.12
5 Kiiskinen Elmo LS-37 16.22 0.04.28
6 Räihä Vinski Navi 17.33 0.05.39
7 Talka Aapo KS 18.02 0.06.08
8 Suomalainen Veikka LappRi 20.04 0.08.10
9 Harjamäki Sisu HS 21.55 0.10.01
10 Hyvönen Viljami VeVe 22.18 0.10.24
11 Tani Elias KyS 24.09 0.12.15
12 Rautio Joel JoKu 25.10 0.13.16

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Noponen Heli AnttU 13.24 0.00.00 52.40 60.90
2 Weckman Sanna VeVe 14.30 0.01.06 47.21 54.87
3 Tolsa Sanna KyS 14.46 0.01.22 45.17 52.50
4 Seppä Anna KyS 15.15 0.01.51 42.59 49.50
5 Rautanen Eeva TuuSe 15.25 0.02.01 40.99 47.64
6 Karjalainen Sanna KuUS 16.09 0.02.45 38.04 44.21
7 Hägg Susanna LaTa 17.11 0.03.47 34.73 40.37

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Muukkonen Eveliina KangSK 12.59 0.00.00 65.94 62.39
2 Ryyppö Minna HS 14.04 0.01.05 60.16 56.92
3 Kurittu Kaisa S-JKL 14.11 0.01.12 58.97 55.79
4 Wolff Charlotta Raseborg 14.17 0.01.18 57.86 54.75
5 Huusari Heidi InkTe 15.02 0.02.03 54.32 51.39
6 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KuUS 15.10 0.02.11 53.19 50.33
7 Hilander Mirva KuUS 15.45 0.02.46 50.59 47.87
8 Rantanen Sinikka KyS 16.52 0.03.53 46.66 44.15
9 Salo Katri HS 16.54 0.03.55 45.98 43.51
10 Vepsäläinen Tiina KyS 19.11 0.06.12 39.99 37.84
11 Hyytiäinen Tuula Navi 20.02 0.07.03 37.80 35.77
12 Kuuri-Riutta Eeva KS 20.13 0.07.14 36.97 34.98
13 Mashina Anna LS-37 22.49 0.09.50 32.33 30.59
14 Pätäri Päivi HlS 25.34 0.12.35 28.46 26.93

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pulli Tessa LappRi 14.13 0.00.00 49.42 50.34
2 Liukkonen Niina Navi 16.04 0.01.51 42.09 42.87
3 Elovaara Minna RaKaS 18.07 0.03.54 35.87 36.54
4 Paavola Tiina KyS 19.07 0.04.54 32.62 33.23
Oja Iina Pihkan HYL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Varpula Marjut EsSu 12.24 0.00.00 52.47 58.78
2 Virtanen Tiina PertPe 13.53 0.01.29 46.16 51.71
3 Hakulinen Paula EsSu 14.25 0.02.01 43.78 49.04
4 Heikkinen Anniina VeVe 14.41 0.02.17 42.32 47.40
5 Hietanen Pia KuUS 14.54 0.02.30 41.05 45.98
6 Simosas Nina Trian 15.09 0.02.45 39.73 44.50
7 Hautaniemi Marjaana RaKaS 15.18 0.02.54 38.70 43.35
8 Paalanen Anne RR 15.31 0.03.07 37.53 42.04
9 Franssila Hanna AngA 15.36 0.03.12 36.70 41.11
10 Harjula Oili KS 16.50 0.04.26 33.44 37.45
11 Mäkelä Sari KyS 18.40 0.06.16 29.63 33.19

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rantalainen Anna-Lea LS-37 14.21 0.00.00 52.58 57.49
2 Kallio Arja RiSu 15.16 0.00.55 48.60 53.14
3 Shemeikka Taina HPV 15.53 0.01.32 45.92 50.21
4 Harju Leena LS-37 16.29 0.02.08 43.49 47.54
5 Hakkarainen Riitta RaKaS 18.10 0.03.49 38.77 42.38
6 Häyhä Taina KeU 18.59 0.04.38 36.44 39.83
7 Järvinen Tuija HlT 20.33 0.06.12 33.05 36.13
8 Salmenkylä Sinikka HS 22.02 0.07.41 30.25 33.07
9 Lahtinen Terttu IHR 24.07 0.09.46 27.12 29.65
Kauria Pirjo ORa HYL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sani Tuula HU-46 13.08 0.00.00 36.47 39.50
2 Lehto Ulla KyS 16.43 0.03.35 27.58 29.87
3 Käkelä Maija PuolRy 18.05 0.04.57 24.50 26.54
4 Krum Mirva Trian 19.52 0.06.44 21.40 23.18
5 Kemppainen Riikka LuuRa 21.06 0.07.58 19.30 20.90

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Tikka Eija RaKaS 16.18 0.00.00 49.87 48.59
2 Andelin Tarja LaTa 16.55 0.00.37 47.15 45.94
3 Wickholm Rita Trian 17.25 0.01.07 44.92 43.77
4 Turku Kaija HS 18.13 0.01.55 42.11 41.03
5 Juvonen Marja RaKaS 19.01 0.02.43 39.54 38.52
6 Purhonen Kaija HU-46 19.22 0.03.04 38.04 37.06
7 Heimonen Arja Navi 20.32 0.04.14 35.13 34.23
8 Kukkonen Marja RaKaS 27.28 0.11.10 25.71 25.05
9 Määttä Lotta KS 43.16 0.26.58 15.97 15.56

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rajamäki Vuokko HS 14.59 0.00.00 35.87 40.08
2 Luoma Helena Pihkan 16.07 0.01.08 30.84 34.47
3 Venäläinen Kaija VaHa 16.18 0.01.19 28.02 31.31

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kyyrönen Paula KS 16.43 0.00.00
2 Muikku Rauni Navi 17.44 0.01.01

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ovaska Jenni VeVe 12.47 0.00.00 60.55 61.33
2 Pakkanen Raita VeVe 14.41 0.01.54 50.74 51.39
3 Vesikko Venla JoKu 15.48 0.03.01 45.32 45.90
4 Kukkonen Tuulia VeVe 16.04 0.03.17 42.76 43.30
5 Peltonen Riikka KS 16.22 0.03.35 40.20 40.71

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Mattinen Lotta JoKu 13.59 0.00.00
2 Laitinen Emilia VeVe 15.59 0.02.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heikkinen Ida VeVe 11.11 0.00.00 49.74 48.08
2 Pätäri Emilia KyS 12.13 0.01.02 44.56 43.07
3 Lavonen Sanni MiehVi 12.50 0.01.39 41.49 40.10
4 Laitimo Maija JoKu 14.27 0.03.16 36.02 34.82
5 Neuvonen Venla LuuRa 14.35 0.03.24 34.87 33.71
6 Soini Mette KyS 14.48 0.03.37 33.56 32.44
7 Jokela Kiia VeVe 18.20 0.07.09 26.44 25.56
8 Leppänen Iisa Navi 20.24 0.09.13 23.18 22.40

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heikkinen Roosa VeVe 9.22 0.00.00
2 Lindén Amalia KS 9.41 0.00.19
3 Laakso Laura LappRi 9.51 0.00.29
4 Kurttila Meeri Navi 10.13 0.00.51
5 Tamminen Ilona LuuRa 10.14 0.00.52
6 Laukkanen Alma KS 10.19 0.00.57
7 Kiintola Emilia KS 10.32 0.01.10
8 Hirvikallio Saara LuuRa 10.51 0.01.29
9 Neuvonen Riina LuuRa 11.48 0.02.26
10 Kiiski Aliisa KyS 12.13 0.02.51
11 Kokkonen Emma Navi 12.18 0.02.56
12 Laitinen Julia VeVe 12.23 0.03.01
13 Rautio Oona JoKu 12.51 0.03.29
14 Saar Tiia Navi 13.17 0.03.55
15 Uotila Aino KS 17.49 0.08.27
16 Vainikka Sara Navi 40.43 0.31.21

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Lotta LappRi 9.50 0.00.00
2 Muukkonen Roosa SKUusi 9.52 0.00.02
3 Malinen Fanni Navi 12.00 0.02.10
4 Lindén Selma KS 12.07 0.02.17
5 Lindholm Siiri ORa 13.59 0.04.09
6 Hyvölä Venla HlS 14.11 0.04.21
7 Harjamäki Manja HS 14.21 0.04.31
8 Lehtonen Elisa KS 15.09 0.05.19
9 Nurmiainen Elsa Raseborg 15.47 0.05.57
10 Saar Sini Navi 16.39 0.06.49
11 Sippu Jenna InkTe 17.48 0.07.58

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Takanen Tiitu VeVe 10.10 0.00.00
2 Weckman Selma VeVe 11.13 0.01.03
2 Weckman Venla VeVe 11.13 0.01.03
4 Vepsäläinen Elsa KyS 12.16 0.02.06
5 Laakso Anni LappRi 13.14 0.03.04
6 Malinen Hertta Navi 13.17 0.03.07
7 Kauria Sanni Navi 14.16 0.04.06
8 Kortelainen Tara RaKaS 16.10 0.06.00
9 Lindholm Lotta ORa 19.17 0.09.07
10 Paavola Peppi KyS 23.48 0.13.38
11 Tyni Veera VeVe 24.46 0.14.36
12 Laitinen Sofia VeVe 24.48 0.14.38