FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Helasuunnistus
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakkonen Leo TP 42.24 0.00.00 76.85 75.83
2 Repo Ville VeVe 44.08 0.01.44 71.61 70.67
3 Linnainmaa Tero IkNV 45.14 0.02.50 67.71 66.82
4 Väisänen Henrik MSParma 45.32 0.03.08 65.12 64.26
5 Kotamäki Iivo IkNV 46.36 0.04.12 61.53 60.72
6 Jokela Herkko IkNV 1.23.24 0.41.00 33.21 32.77

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lauronen Jarkko LaihLu 41.12 0.00.00 64.34 60.02
2 Vigren Petteri RaN 43.09 0.01.57 59.90 55.87
3 Räty Harri HiKi 46.25 0.05.13 54.25 50.61
4 Lindeman Harri PirHi 50.04 0.08.52 48.98 45.68
5 Hyytiäinen Antti KangSK 52.20 0.11.08 45.59 42.52
6 Lukichev Alexander Koovee 56.56 0.15.44 40.74 38.00
Laine Kalle KauKa HYL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Asikainen Saku Hiisi 39.34 0.00.00 62.24 59.45
2 Häkkinen Mika Hiilto 41.57 0.02.23 57.83 55.23
3 Niemenmaa Jari IkNV 42.50 0.03.16 55.77 53.27
4 Levola Jani PirHi 46.54 0.07.20 50.15 47.89
5 Jarva Jukka OrPo 47.39 0.08.05 48.58 46.40
6 Riikonen Jarno TP 49.14 0.09.40 46.27 44.19
7 Vainio Mikko Koovee 49.42 0.10.08 45.09 43.07
8 Korhonen Pietari TarpSu 52.11 0.12.37 42.24 40.34
9 Jonkka Jari RasKa 57.10 0.17.36 37.91 36.21
10 Koiranen Aki EE 59.40 0.20.06 35.70 34.10
11 Pitkänen Vesa PirHi 1.04.54 0.25.20 32.26 30.81

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hartman Janne VaajTe 35.03 0.00.00 66.42 63.71
2 Lauronen Petteri Lynx 35.16 0.00.13 65.19 62.52
3 Märkälä Janne TP 35.59 0.00.56 63.08 60.50
4 Venäläinen Toni VaHa 38.16 0.03.13 58.56 56.16
5 Partanen Jussi HyRa 40.10 0.05.07 55.06 52.81
6 Jokela Jari RaN 43.45 0.08.42 49.89 47.85
7 Myllykoski Pekka S-JKL 43.57 0.08.54 49.00 47.00
8 Hirvonen Petri EE 58.29 0.23.26 36.33 34.84
9 Vehkalahti Harri IkNV 1.07.15 0.32.12 31.16 29.88
10 Välkki Antti TP 1.24.12 0.49.09 24.54 23.54
11 Suojanen Jukka Koovee 1.41.06 1.06.03 20.15 19.33
Laine Sampo TP KES -
Koski Timo Koovee KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aho Jarmo PäLuLu 37.56 0.00.00 50.97 49.44
2 Ranta Olli PäLuLu 41.42 0.03.46 45.73 44.36
3 Oksanen Jukka RasKa 42.24 0.04.28 44.36 43.02
4 Itkonen Arto TuS 44.10 0.06.14 41.99 40.72
5 Haapamäki Juha SuSe 44.29 0.06.33 41.09 39.86
6 Kivimäki Jouni KanSu 50.18 0.12.22 35.82 34.74
7 Kinnari Jukka SuJu 54.10 0.16.14 32.77 31.79
8 Sikkinen Kari KangSK 58.55 0.20.59 29.68 28.79
9 Kauhanen Ari Keihäs 59.42 0.21.46 28.85 27.98
10 Salmia Teppo TarpSu 1.11.32 0.33.36 23.71 23.00
Kujala Tapio RaJu HYL -
Rantala Pekka SuSe KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Harju Juha-Pekka TP 32.31 0.00.00 55.38 54.37
2 Heinämäki Mikko TP 33.16 0.00.45 53.32 52.35
3 Saaranen Timo IkNV 34.33 0.02.02 50.56 49.63
4 Aalto Aimo RaN 34.43 0.02.12 49.53 48.63
5 Kallio Jukka TP 35.41 0.03.10 47.44 46.57
6 Nyholm Thomas Trian 36.00 0.03.29 46.27 45.42
7 Mannila Olli RaN 42.07 0.09.36 38.91 38.20
8 Maijala Kari EE 49.57 0.17.26 32.26 31.68
9 Syrjälä Veli EE 53.58 0.21.27 29.36 28.83
10 Ylikoski Kari TP 1.00.05 0.27.34 25.92 25.45
Hyvärinen Vesa KemijU KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ahonen Pekka HauSi 29.58 0.00.00 44.78 43.89
2 Uotila Antti OrPo 39.25 0.09.27 33.58 32.91
3 Laine Esa TP 41.19 0.11.21 31.60 30.97
4 Hanttu Ari RaN 41.20 0.11.22 31.14 30.52
5 Kittilä Pekka HlS 41.47 0.11.49 30.37 29.76
6 Kartaslammi Ari IkNV 46.44 0.16.46 26.76 26.23
7 Jalanto Esko KangSK 47.29 0.17.31 25.95 25.43
8 Lepistö Heikki OrPo 52.43 0.22.45 23.03 22.57
9 Kallio Jarmo PäLuLu 53.11 0.23.13 22.48 22.03
10 Sillanpää Juhani AlajA 58.38 0.28.40 20.08 19.68
11 Lanne Vesa Hiisi 1.00.13 0.30.15 19.25 18.86
12 Kujanpää Heikki AlajA 1.04.25 0.34.27 17.71 17.36

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siuko Hannu SuSe 40.43 0.00.00 46.28 45.16
2 Kiiskinen Arto TP 43.21 0.02.38 42.53 41.51
3 Ritala Ola EE 44.10 0.03.27 40.83 39.85
4 Pietilä Pekka KangSK 45.26 0.04.43 38.81 37.87
5 Lakkinen Keijo SuSe 47.42 0.06.59 36.12 35.24
6 Ylikoski Erkki VaHa 50.30 0.09.47 33.31 32.51
7 Huikkola Markku KangSK 58.20 0.17.37 28.15 27.47
8 Nurminen Hannu Hiisi 1.01.47 0.21.04 25.92 25.30

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkelä Harri SuSe 37.07 0.00.00 38.05 38.15
2 Tiitola Tero RasKa 39.33 0.02.26 35.29 35.39
3 Lahtonen Tapio TP 40.05 0.02.58 34.42 34.51
4 Ketamo Juhani SuSe 40.06 0.02.59 34.00 34.09
5 Immanen Pertti OrPo 44.39 0.07.32 30.17 30.25
6 Penttinen Juha Mesik 49.04 0.11.57 27.12 27.20
7 Järvenpää Heikki SuSe 49.14 0.12.07 26.70 26.77
8 Talvitie Heikki PirHi 49.46 0.12.39 26.08 26.16
9 Koskinen Timo VaHa 51.03 0.13.56 25.11 25.18
10 Kotikoski Juhani TP 51.30 0.14.23 24.57 24.64
11 Teppo Jaakko GIF 58.23 0.21.16 21.40 21.46
12 Torpo Tapani KanSu 1.04.01 0.26.54 19.26 19.31
Heino Kalle EE HYL -
Kartaslammi Seppo IkNV KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaasalainen Oiva SuSe 31.32 0.00.00 36.92 36.60
2 Erkkilä Olavi HlS 32.35 0.01.03 35.06 34.75
3 Jonkka Arvo RasKa 32.57 0.01.25 34.01 33.71
4 Paavola Vesa EE 36.39 0.05.07 29.98 29.72
5 Kuusisto Seppo RaLu 36.52 0.05.20 29.21 28.95
6 Eilu Kalevi RaLu 37.09 0.05.37 28.40 28.15
7 Rantala Heikki EE 43.46 0.12.14 23.61 23.40
8 Mäkipää Olli MSParma 45.37 0.14.05 22.17 21.98
Sulander Heikki EE KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Houni Mikko EE 29.05 0.00.00 30.32 29.53
2 Rosenqvist Onni SuosmSa 31.15 0.02.10 26.81 26.11
3 Hakala Rauno EE 33.22 0.04.17 23.79 23.17
4 Paavola Seppo EE 33.32 0.04.27 22.35 21.77

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Naskali Lauri Koovee 42.16 0.00.00
2 Schüle Joel Koovee 44.14 0.01.58

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Eemil RaN 27.46 0.00.00 49.85 47.84
2 Mäenpää Matias TP 31.46 0.04.00 43.03 41.30
3 Schüle Oliver Koovee 32.35 0.04.49 41.42 39.75
4 Yliaho Joona Koovee 33.55 0.06.09 39.28 37.70
5 Tukiainen Otso TP 36.24 0.08.38 36.13 34.67
6 Lehtiniemi Eino RaN 36.38 0.08.52 35.42 34.00
7 Aumo Oskari Keihäs 37.43 0.09.57 33.95 32.58
8 Nieminen Lauri VaHa 39.42 0.11.56 31.82 30.54
9 Heinimaa Valtteri KangSK 42.10 0.14.24 29.54 28.36
10 Isokallio Lauri RaN 42.14 0.14.28 29.09 27.92
11 Liuksiala Waltteri KyRa 1.03.39 0.35.53 19.03 18.26
Tukiainen Jyry TP KES -
Talvitie Miro RaN KES -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Syrjälä Elmeri LHR 14.44 0.00.00
2 Aho Rauli VaHa 14.54 0.00.10
3 Taura Kalle TarpSu 16.24 0.01.40
4 Leinamo Tuomas Keihäs 16.25 0.01.41
5 Koskinen Aaro TP 18.26 0.03.42
6 Toivanen Nico IkNV 19.37 0.04.53
7 Liponkoski Aapo TP 20.32 0.05.48
8 Pitkänen Iiro Koovee 20.43 0.05.59
9 Suojanen Henri Koovee 22.40 0.07.56
10 Välkki Totte TP 29.44 0.15.00
Syrjälä Sakari Koovee HYL -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Konttila Milo TP 12.40 0.00.00
2 Sivonen Miro TP 14.03 0.01.23
3 Mäki-Laurila Anttoni PunKu 17.40 0.05.00
4 Vuorensyrjä Aksu Keihäs 20.22 0.07.42
5 Niemelä Leevi KangSK 21.46 0.09.06
6 Suomi Tyko LHR 22.09 0.09.29
7 Koskinen Matias LHR 25.48 0.13.08

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koskinen Eemil TP 11.44 0.00.00
2 Pesu Akseli TP 15.37 0.03.53
3 Riikonen Aatos TP 16.34 0.04.50
4 Pinta Leevi Koovee 17.25 0.05.41
5 Syväterä Sampo RaN 17.56 0.06.12
6 Koivula Lauri UlvUra 18.20 0.06.36
7 Schüle Elias Koovee 19.28 0.07.44
8 Taubert Johannes Koovee 19.58 0.08.14
9 Liponkoski Onni TP 21.54 0.10.10
10 Taura Elias TarpSu 23.11 0.11.27
11 Hämäläinen Aaro KangSK 25.36 0.13.52
12 Ketola Lauri TP 29.20 0.17.36
13 Vartiala Oskari RaN 31.40 0.19.56
14 Sipiläinen Julius TP 32.30 0.20.46
15 Uusitalo Joni KangSK 32.55 0.21.11
16 Lehtovirta Eetu TP 34.45 0.23.01

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lillqvist Erik KangSK 17.50 0.00.00
2 Pihkoluoma Kalle KyRa 18.20 0.00.30
2 Harju Tuomas RaN 18.20 0.00.30
4 Kallio Kaarlo Koovee 22.05 0.04.15
5 Liuha Veeti SuSe 28.26 0.10.36

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vuorenmaa Joona Koovee 11.07 0.00.00
2 Riikonen Eevert TP 11.10 0.00.03
3 Ala-Jaskara Eero KyRa 11.59 0.00.52
4 Uusitalo Tami KangSK 12.15 0.01.08
5 Pienimäki Nemo TP 13.10 0.02.03
6 Siivonen Eero Koovee 13.16 0.02.09
7 Syrjälä Vilho LHR 14.00 0.02.53
8 Backman Voitto KangSK 14.16 0.03.09
9 Koskinen Viljami LHR 15.54 0.04.47
10 Mattila Ato PäLuLu 16.06 0.04.59
11 Naskali Jaakko KyRa 18.03 0.06.56
12 Martikainen Joonatan KangSK 18.04 0.06.57
13 Väätäinen Valtteri TarpSu 18.23 0.07.16
14 Niemelä Simi KyRa 18.32 0.07.25
15 Väistökoski Miko TP 20.00 0.08.53

Sarja H10RRS
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vartiala Valtteri RaN 13.54 0.00.00
2 Pienimäki Luke TP 20.24 0.06.30
3 Uusitalo Miko KangSK 23.21 0.09.27
4 Backman Antto KangSK 24.19 0.10.25
5 harju Eemil RaN 31.17 0.17.23

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Anttila Liisa Koovee 47.28 0.00.00 82.28 79.93
2 Uotila Ulrika Koovee 47.51 0.00.23 80.86 78.54
3 Kuusela Tuija RasKa 51.33 0.04.05 74.35 72.21
4 Joensuu-Partanen Jenni KangSK 54.05 0.06.37 70.19 68.17
5 Siivonen Hanna-Mari Koovee 56.06 0.08.38 67.01 65.09
6 Ritanotko Johanna TP 56.42 0.09.14 65.66 63.77
7 Niittymäki Johanna Hiilto 56.55 0.09.27 64.76 62.91
8 Haavisto Veera IkNV 58.02 0.10.34 62.89 61.08
9 Saarinen Minna KangSK 58.11 0.10.43 62.09 60.31
10 Kanko Miina KangSK 59.34 0.12.06 60.04 58.32
11 Oksanen Maiju IkNV 1.03.30 0.16.02 55.74 54.14
12 Hiekkalahti Heli MSParma 1.05.17 0.17.49 53.66 52.12
13 Alppi Anna RasKa 1.05.24 0.17.56 53.00 51.48
14 Liuha Elina SuSe 1.07.47 0.20.19 50.60 49.15
15 Papinsaari Niina KangSK 1.16.20 0.28.52 44.45 43.18
16 Uotila Taina OrPo 1.21.45 0.34.17 41.06 39.88
Jalanto Essi KangSK KES -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkivaara Jonna RasKa 17.15 0.00.00
2 Kuusinen Kati RaN 26.45 0.09.30

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kauppila Terhi TP 49.50 0.00.00
2 Pyykkö Laura RaN 1.14.50 0.25.00

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eeva Jonna KangSK 41.03 0.00.00 49.64 45.00
2 Vallin Kaisa EE 51.29 0.10.26 38.39 34.81
3 Matinheikki Sanna TP 52.04 0.11.01 36.79 33.35
4 Heletoja Taija OrPo 58.29 0.17.26 31.70 28.74
5 Mäntylä Terhi RaN 1.12.51 0.31.48 24.61 22.31
Mäki-Laurila Anne PunKu KES -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eskolin Tatjana PIF 40.09 0.00.00
2 Hautamäki Anne-Mari RasKe 56.27 0.16.18
Oripelto Saara Keihäs KES -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pietilä-Annala Jaana KangSK 24.26 0.00.00 58.52 57.21
2 Äijälä Tiina KangSK 26.30 0.02.04 52.34 51.16
3 Ala-Kasari Outi RasKu 31.36 0.07.10 42.53 41.58
4 Mäkelä Tiina RaTU 43.13 0.18.47 30.11 29.43
5 Molin Marja KangSK 46.09 0.21.43 27.27 26.65
6 Mankkinen Minna-Liisa TP 47.45 0.23.19 25.45 24.88

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aalto Pirjo RaN 44.08 0.00.00 55.56 54.70
2 Maijala Sari EE 48.33 0.04.25 49.42 48.66
3 Nyholm Satu RaN 49.26 0.05.18 47.48 46.75
4 Kallio Kaisa SiikSi 50.07 0.05.59 45.78 45.08
5 Laurila Saija KangSK 50.32 0.06.24 44.36 43.68
6 Jalanto Terttu KangSK 52.14 0.08.06 41.91 41.27
7 Mäkineste-Mäkelä Päivi RasKu 57.51 0.13.43 36.94 36.37
8 Rajamäki Terhi KangSK 1.16.00 0.31.52 27.42 27.00

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Borgenström Outi IkNV 36.10 0.00.00 50.45 49.64
2 Mikkolainen Mirja VaHa 45.02 0.08.52 39.84 39.20
3 Kiiskinen Gunnevi TP 54.30 0.18.20 32.36 31.84
4 Toivanen Tuula RaN 54.37 0.18.27 31.74 31.23
5 Kajaala-Ylikoski Helena VaHa 1.00.43 0.24.33 28.05 27.60
6 Papinsaari Sirpa KangSK 1.02.09 0.25.59 26.91 26.48
7 Virtanen Marjo Hiisi 1.11.53 0.35.43 22.84 22.48
8 Uotila Terhi OrPo 1.28.51 0.52.41 18.14 17.85
Pajunen Arja OrPo KES -
Heino Kaija EE KES -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Aila Hiisi 34.01 0.00.00
2 Venäläinen Kaija VaHa 59.29 0.25.28
Siuko Anja SuSe HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulander Mirja-Liisa EE 23.32 0.00.00 40.44 40.13
2 Palomäki Eila SuSe 25.22 0.01.50 34.70 34.44
3 Kaasalainen Tuula SuSe 39.54 0.16.22 20.27 20.12

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tarkkanen Annika UlvUra 1.02.13 0.00.00
2 Aho Aliisa KanSu 1.07.48 0.05.35

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Savisaari Outi TP 35.38 0.00.00 49.58 45.46
2 Koskinen Adveliina KyRa 41.11 0.05.33 41.98 38.49
3 Koivula Lotta UlvUra 43.12 0.07.34 39.14 35.89
4 Laine Anni TP 46.54 0.11.16 35.25 32.32
5 Tuhkanen Suvi UlvUra 1.01.37 0.25.59 26.21 24.04
6 Pesu Vilma TP 1.05.39 0.30.01 24.03 22.03
7 Lehtinen Saima KyRa 1.11.44 0.36.06 21.46 19.68
Kontkanen Ida KangSK KES -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Valio Salla TP 15.57 0.00.00
2 Schmidt Emilia TP 16.01 0.00.04
3 Heinimaa Venla KangSK 17.54 0.01.57
4 Olkkonen Veera KangSK 19.01 0.03.04
5 Laine Noora TP 20.14 0.04.17
6 Yli-Futka Amanda UlvUra 20.25 0.04.28
7 Aalto Aura TP 21.03 0.05.06
8 Matinheikki Liisa TP 22.43 0.06.46

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lillqvist Isabella KangSK 11.54 0.00.00
2 Karkiainen Helmi KeuKi 14.03 0.02.09
3 Jussila Emma TP 14.34 0.02.40
4 Laamanen Emma-Riikka TarpSu 15.31 0.03.37
5 Kontio Kirsi KangSK 16.45 0.04.51
6 Ojala Linnea Keihäs 17.05 0.05.11
7 Sikkilä Peppi LapVi 17.08 0.05.14
8 Myllykoski Pihla TP 19.31 0.07.37
9 Pitkänen Sinna TP 23.04 0.11.10

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koski Hanni Koovee 14.03 0.00.00
2 Rantanen Annika Koovee 16.05 0.02.02
3 Niemelä Sania KyRa 16.07 0.02.04
4 Davidsson Linnéa TP 16.58 0.02.55
5 Nieminen Reetta VaHa 17.07 0.03.04
6 Haanpää Venla TP 18.38 0.04.35
7 Naskali Johanna KyRa 18.58 0.04.55
8 Karkiainen Hetaliina KeuKi 21.55 0.07.52
9 Järvenpää Seela TP 30.19 0.16.16
10 Ahlfors Erika TP 32.39 0.18.36
11 Ylilehto Emilia TP 34.53 0.20.50
12 Vallittu Tuuli KangSK 35.52 0.21.49
Mariani Sandra Koovee HYL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salonen Heidi Koovee 15.00 0.00.00
2 Enroth Emma TarpSu 16.31 0.01.31
3 Enroth Jenna TarpSu 19.15 0.04.15
4 Mäntylä Irinja RaN 21.34 0.06.34
5 Hämeen-Anttila Elsa RaN 22.35 0.07.35
6 Kuoppala Selma TarpSu 24.44 0.09.44
7 Kristensen Senni KyRa 27.56 0.12.56
8 Ala-Jaskara Veera KyRa 29.44 0.14.44
9 Toukola Pirita KangSK 49.05 0.34.05
Palomäki Anni KyRa HYL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Liuksiala Tilta-Maria KyRa 10.33 0.00.00
2 Koskinen Iida RaN 11.29 0.00.56
3 Syrjälä Alina LHR 11.39 0.01.06
4 Salmia Kaisla TarpSu 11.58 0.01.25
5 Koskinen Aino TP 12.13 0.01.40
6 Mäntytörmä Seela Keihäs 12.37 0.02.04
7 Turpeinen Selma TP 13.08 0.02.35
8 Taubert Hertta Koovee 13.17 0.02.44
9 Pyhtilä Neea KyRa 13.32 0.02.59
10 Mäntylä Venja RaN 13.33 0.03.00
11 Laamanen Karoliina TarpSu 13.48 0.03.15
12 Hämeen-Anttila Salla RaN 14.24 0.03.51
13 Hämeen-Anttila Suvi RaN 14.37 0.04.04
14 Kukkola Sara Keihäs 14.49 0.04.16
15 Sipiläinen Amanda TP 15.07 0.04.34
16 Pesu Lotta TP 15.10 0.04.37
17 Liuha Viivi SuSe 15.17 0.04.44
18 Korhonen Nella TarpSu 16.42 0.06.09
19 Lehtovirta Saana TP 16.56 0.06.23
20 Siivonen Anni Koovee 16.59 0.06.26
21 Talonen Elsa IkNV 17.00 0.06.27
22 Sikkilä Iines LapVi 17.04 0.06.31
23 Vitikainen Aada IkNV 17.31 0.06.58
24 Suomi Tiuku LHR 18.22 0.07.49
25 Lindeman Iida Koovee 18.47 0.08.14
26 Tamminen Anna KyRa 20.32 0.09.59

Sarja D10RRS
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Turpeinen Saana TP 17.09 0.00.00
2 Väätäinen Aino TarpSu 20.01 0.02.52
3 Lauronen Anni TP 21.04 0.03.55
4 Korhonen Saara TarpSu 21.37 0.04.28
5 Siivonen Aino Koovee 24.59 0.07.50
6 Toukola Sanja KangSK 25.18 0.08.09
7 Tähtinen Amanda Keihäs 26.13 0.09.04