FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kansallinen + PP am-keskimatka
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Skog Ellinor Falken 19.52 0.00.00

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Sebastian Kronan 15.08 0.00.00

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rissanen Venny SonPa 15.59 0.00.00
2 Myllymäki Matilda KoS 18.20 0.02.21
3 Vaara Iina LapVe 20.34 0.04.35

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kärnä Emmi SonPa 26.13 0.00.00
2 Viitasaari Liina KoS 26.14 0.00.01

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rissanen Erno-Kalle SonPa 25.55 0.00.00

Sarja H17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pitkänen Ville RaJu 42.53 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kamila Minerva SuJu 36.46 0.00.00
Linna Aino-Maria HaapavU HYL -

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Koirikivi Riku RasTiimi 41.49 0.00.00
2 Lillhonga Kevin GIF 48.03 0.06.14

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Vaara Annika LapVe 24.17 0.00.00 75.39
2 Penttilä Marja KoS 27.22 0.03.05 63.55
3 Lotvonen Essi LaiVe 29.59 0.05.42 54.95
4 Tornberg-Mattila Ruut 40.57 0.16.40 38.00

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Linna Matti S-JKL 29.02 0.00.00 78.21
2 Rissanen Roni-Ville SonPa 30.36 0.01.34 72.81
3 Heiskanen Tatu SonPa 30.50 0.01.48 70.88
4 Häkkinen Kalle S-JKL 31.38 0.02.36 67.74
5 Leinonen Lauri Pohjant 31.45 0.02.43 66.15
6 Kamila Kai SuJu 33.23 0.04.21 61.64
7 Huuha Aleksi OuHu 36.31 0.07.29 55.19
8 Mäkelä Timo KoS 39.25 0.10.23 50.05
9 Hietala Esa PudU 40.03 0.11.01 48.19

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Peltoniemi Päivi KoS 45.11 0.00.00
Luttinen Tuula OTaru HYL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Grankull Jaana Kronan 42.49 0.00.00 3.73
2 Löfbacka-Skog Linda Falken 44.58 0.02.09 3.28
3 Halla-aho Johanna HimU 46.50 0.04.01 2.90

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lotvonen Arja LaiVe 25.44 0.00.00 62.17
2 Perkkalainen Johanna EE 26.34 0.00.50 57.96
3 Lassila Päivi RasTiimi 26.48 0.01.04 55.22
4 Korpela-Kamila Heidi SuJu 28.24 0.02.40 50.00
Tilvis Aija SalRe HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Heiskanen Jari SonPa 26.22 0.00.00 50.59
2 Kinnari Jukka SuJu 31.09 0.04.47 40.68
3 Lillhonga Robert GIF 31.40 0.05.18 37.91
4 Vaara Keijo LapVe 32.04 0.05.42 35.36

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Anne KEV 36.36 0.00.00

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Junkala Eero KannUra 25.18 0.00.00 39.86
2 Halla-Aho Timo AlajA 32.29 0.07.11 30.11
3 Korpijärvi Asko KannUra 36.27 0.11.09 26.00
4 Pihlajaniemi Pekka SalRe 52.16 0.26.58 17.56
Karppinen Jouko VaKa HYL -
Turunen Esko SonPa HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Udd Esko SOC 26.03 0.00.00 48.20
2 Keltamäki Seppo JoKu 26.06 0.00.03 46.67
3 Kemppainen Taisto VaKa 26.43 0.00.40 44.18
4 Toropainen Pauli ONMKY 36.04 0.10.01 31.68
Ruokamo Eero SOC KES -
Viitasaari Eero KoS HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Juola Eero KoS 25.05 0.00.00 41.02
2 Virkkula Unto NivU 25.12 0.00.07 39.81
3 Koivukangas Erkki KoS 26.50 0.01.45 36.43
4 Jokinen Leo KoS 27.56 0.02.51 34.08
5 Åkerblom Måns GIF 31.19 0.06.14 29.57
6 Haapala Risto KoS 35.13 0.10.08 25.57
Viitasaari Jussi NiS KES -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hankonen Anna-Liisa Iisu 13.10 0.00.00
2 Vilppola Anneli Iisu 17.36 0.04.26

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Veijovaara Jorma Pohjant 28.41 0.00.00 41.13
2 Alalahti Jaakko ONMKY 37.15 0.08.34 30.88
3 Oja Reijo NivU 40.47 0.12.06 27.48
4 Suorajärvi Mauri Pohjant 47.57 0.19.16 22.76
Linna Esko NivU HYL -
Nieminen Mauno ViiSu HYL -
Jokela Vesa NiS HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Moisio Paavo SaPu 18.39 0.00.00