FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kansallinen + KP am-sprintti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D11
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pesu Lotta PirHi 26.14 0.00.00

Sarja H11
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kiiski Olavi KyS 10.40 0.00.00
2 Grankull Sebastian Kronan 17.40 0.07.00

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rissanen Venny SonPa 9.29 0.00.00
2 Myllymäki Matilda KoS 11.20 0.01.51
3 Outinen Katariina KyS 11.32 0.02.03
4 Vaara Iina LapVe 12.16 0.02.47
5 Kiiski Aliisa KyS 12.24 0.02.55

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pesu Akseli PirHi 9.20 0.00.00
2 Karjalainen Rasmus LipTa 12.26 0.03.06
3 Karjalainen Kasperi LipTa 14.49 0.05.29

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kärnä Emmi SonPa 14.29 0.00.00
2 Viitasaari Liina KoS 19.00 0.04.31
3 Hyyppä Liina KoS 24.19 0.09.50
Paavola Elina LohtVe HYL -

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rissanen Erno-Kalle SonPa 14.36 0.00.00
2 Jussinmäki Pietari HalTo 21.33 0.06.57

Sarja D17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyppä Milja KoS 21.27 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kamila Minerva SuJu 16.30 0.00.00 48.55
2 Pihlajamaa Riikka YlivKu 17.31 0.01.01 42.30
3 Linna Aino-Maria HaapavU 21.06 0.04.36 32.27

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Vaara Annika LapVe 15.03 0.00.00 73.71
2 Pesu Mervi RR 15.16 0.00.13 69.94
3 Pesu Vilma PirHi 16.04 0.01.01 63.86
4 Pihlajamaa Susanna YlivKu 20.32 0.05.29 47.95
5 Limingoja Johanna OSVA 24.07 0.09.04 39.10

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Pesu Raino LHR 14.11 0.00.00 79.87
2 Linna Matti S-JKL 15.12 0.01.01 73.28
3 Häkkinen Kalle S-JKL 15.42 0.01.31 69.75
4 Heiskanen Tatu SonPa 15.46 0.01.35 68.25
5 Rissanen Roni-Ville SonPa 16.02 0.01.51 65.94
6 Kamila Kai SuJu 17.30 0.03.19 59.34
7 Outinen Tuomas KyS 17.45 0.03.34 57.44
8 Venetjoki Väinö KoS 18.39 0.04.28 53.65
9 Finnilä Sami VetU 18.53 0.04.42 51.99
Kiiski Mikko KyS HYL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Leskelä Maarit OSVA 20.01 0.00.00
2 Grankull Jaana Kronan 22.56 0.02.55

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hyyppä Tuomas KoS 15.23 0.00.00

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Mattila Riitta RasTiimi 14.32 0.00.00
2 Korpela-Kamila Heidi SuJu 18.28 0.03.56
Lassila Päivi RasTiimi HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Viitasaari Tommi KoS 15.40 0.00.00 50.17
2 Heiskanen Jari SonPa 15.48 0.00.08 48.26
3 Nivala Jarmo YlivKu 16.11 0.00.31 45.66
4 Helander Rolf YlivKu 16.37 0.00.57 43.05
5 Vaara Keijo LapVe 17.50 0.02.10 38.79
6 Kinnari Jukka SuJu 19.58 0.04.18 33.46

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Määttä Anne KEV 17.55 0.00.00

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Junkala Eero KannUra 14.52 0.00.00 44.48
2 Viitasaari Eero KoS 15.16 0.00.24 41.69
3 Korpijärvi Asko KannUra 20.49 0.05.57 29.39
Haapalehto Raimo VetU HYL -
Keltamäki Seppo JoKu HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hankonen Anna-Liisa Iisu 12.41 0.00.00
2 Vilppola Anneli Iisu 15.16 0.02.35

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Virkkula Unto NivU 9.35 0.00.00 38.34
2 Viitasaari Jussi NiS 9.36 0.00.01 37.55
3 Koivukangas Erkki KoS 10.08 0.00.33 34.90
4 Nieminen Mauno ViiSu 12.42 0.03.07 27.30
5 Teppo Jaakko GIF 15.24 0.05.49 22.07
Oja Reijo NivU HYL -
Linna Esko NivU HYL -
Jokela Vesa NiS HYL -
Haapala Risto KoS HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Puustinen Valto IisVi 13.14 0.00.00