FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Decens Iltapika
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 25
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kuukka Elias TP 27.14 0.00.00 94.70 94.46
2 Runesson Johan TP 27.19 0.00.05 93.77 93.53
3 Niemi Aleksi TP 27.33 0.00.19 92.33 92.10
4 Knuuttila Mikko IkNV 28.49 0.01.35 87.67 87.44
5 Kuukka Anton TP 29.48 0.02.34 84.18 83.97
6 Kymäläinen Severi TP 31.25 0.04.11 79.29 79.09
7 Hyvönen Pekka AngA 31.31 0.04.17 78.48 78.28
8 Ruohola Akseli MSParma 31.57 0.04.43 76.87 76.67
9 Hämäläinen Sami MSParma 32.04 0.04.50 76.04 75.85
10 Saarijärvi Hannu TP 32.43 0.05.29 73.99 73.80
11 Väisänen Henrik MSParma 32.48 0.05.34 73.27 73.08
12 Pezzati Tobia TP 33.42 0.06.28 70.79 70.61
13 Leskinen Aapo Lynx 35.16 0.08.02 67.15 66.97
14 Saarinen Timo VaHa 35.17 0.08.03 66.62 66.45
15 Taanila Henri IkNV 37.45 0.10.31 61.80 61.64
16 Koivuniemi Sakari TP 38.37 0.11.23 59.95 59.80
17 Alppi Antti IkNV 38.46 0.11.32 59.27 59.12
18 Nurminen Ville-Veikko SuosmSa 40.22 0.13.08 56.48 56.34
19 Niemensivu Timi RaLu 40.50 0.13.36 55.41 55.27
20 Hramov Andrei Hiisi 41.44 0.14.30 53.79 53.65
21 Nummi Ilari AngA 43.19 0.16.05 51.42 51.29
22 Mattila Aleksi Lynx 44.31 0.17.17 49.64 49.51
23 Virkki Janne Hiilto 47.27 0.20.13 46.20 46.08
Pääkkönen Joonas Trian EIL -
Julkunen Aaro MSParma EIL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eskola Mikko TP 36.17 0.00.00
2 Aho Matti L-LL 51.50 0.15.33
Korpela Arttu Rasti88 EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkinen Tuomas KanSu 33.07 0.00.00 43.99 36.34
2 Vigren Petteri RaN 33.56 0.00.49 40.78 33.69
3 Ranki Arto AngA 35.40 0.02.33 36.76 30.37
4 Siivonen Jere PirHi 44.00 0.10.53 28.14 23.25
Ääri Mikko TuMe EIL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Asikainen Saku Hiisi 28.37 0.00.00 53.97 50.68
2 Niemenmaa Jari IkNV 34.16 0.05.39 42.82 40.21
3 Teerikoski Petri LLuja 35.53 0.07.16 38.74 36.38
4 Nummela Ville OrPo 44.45 0.16.08 29.34 27.55

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Loukkalahti Marko HiKi 24.26 0.00.00 57.58 54.52
2 Venäläinen Toni VaHa 27.37 0.03.11 49.99 47.33
3 Arola Pertti Rasti88 32.17 0.07.51 41.95 39.71
4 Haikonen Jyrki UlvUra 33.35 0.09.09 39.54 37.43
5 Ojala Jari PirHi 35.15 0.10.49 36.92 34.95
6 Raukola Jarkko KanSu 38.43 0.14.17 32.93 31.18
7 Hirvonen Petri EE 44.48 0.20.22 27.87 26.39
8 Vehkalahti Harri IkNV 47.14 0.22.48 25.88 24.50
9 Välkki Antti TP 50.19 0.25.53 23.77 22.50

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haanpää Tuomo TP 27.13 0.00.00 54.97 52.83
2 Reiman Jarmo AngA 28.41 0.01.28 51.45 49.45
3 Oksanen Jukka RasKa 31.24 0.04.11 46.35 44.54
4 Mäkelä Vesa RasKa 31.25 0.04.12 45.67 43.90
5 Ketola Mika Koovee 32.11 0.04.58 43.95 42.24
6 Pihala Mika RaLu 33.16 0.06.03 41.91 40.28
7 Jyrkkäranta Jyri Koovee 35.42 0.08.29 38.48 36.98
8 Kivimäki Jouni KanSu 36.58 0.09.45 36.61 35.18
9 Isokallio Pasi RaN 37.53 0.10.40 35.18 33.82
10 Huuhka Jouko KanSu 38.31 0.11.18 34.08 32.75
11 Karjalainen Jussi KangSK 57.33 0.30.20 22.45 21.58
12 Koivisto Timo KoKV 1.04.46 0.37.33 19.63 18.87
Korpela Markku Rasti88 EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuomisto Juha VaaSu 27.45 0.00.00 52.34 50.70
2 Järvensivu Tapio TuMe 31.35 0.03.50 45.00 43.59
3 Aalto Aimo RaN 31.45 0.04.00 43.79 42.42
4 Granholm Tommi Koovee 34.11 0.06.26 39.76 38.51
5 Nyholm Thomas Trian 34.46 0.07.01 38.20 37.00
6 Saaranen Timo IkNV 34.49 0.07.04 37.25 36.08
7 Toivonen Jari EE 39.00 0.11.15 32.46 31.44
8 Laukkarinen Kari TVV 43.14 0.15.29 28.56 27.66
Mäkipää Kalevi Hiisi EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vänni Veli-Pekka L-LL 29.14 0.00.00 50.28 49.53
2 Helle Markku SaPu 29.58 0.00.44 48.70 47.97
3 Nummi Esko PunKu 30.31 0.01.17 47.48 46.77
4 Malinen Jouko RR 30.55 0.01.41 46.53 45.83
5 Hämäläinen Markku RaVa 31.31 0.02.17 45.31 44.63
6 Laakso Antero SuosmSa 32.24 0.03.10 43.75 43.09
7 Ukkonen Leo TP 33.21 0.04.07 42.19 41.55
8 Tervo Arhi ONMKY 33.50 0.04.36 41.27 40.65
9 Kittilä Pekka HlS 34.29 0.05.15 40.19 39.59
10 Viinikka Matti KauKa 34.52 0.05.38 39.45 38.86
11 Reiman Juha Hiisi 35.22 0.06.08 38.59 38.01
12 asikainen timo Hiisi 36.19 0.07.05 37.29 36.74
13 Aasla Hannu RaN 36.44 0.07.30 36.59 36.04
14 Lanne Vesa Hiisi 39.19 0.10.05 33.92 33.41
15 Laine Esa TP 39.33 0.10.19 33.45 32.95
16 Sjögren Jukka RasKa 42.27 0.13.13 30.92 30.45
17 Kuusela Pentti PunKu 44.48 0.15.34 29.06 28.63
17 Julkunen Pasi TP 44.48 0.15.34 29.06 28.63
19 Leppälä Martti HlS 45.32 0.16.18 28.13 27.71
20 Kuivala Hannu TuS 1.04.58 0.35.44 19.56 19.26
Nieminen Tapio JRV HYL -
Kuivala Juha TuS HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiiskinen Arto TP 28.32 0.00.00 52.33 52.04
2 Ritanotko Markku TuMe 30.23 0.01.51 48.81 48.54
3 Koskinen Kaj VaHa 33.04 0.04.32 44.54 44.29
4 Ritala Ola EE 33.39 0.05.07 43.46 43.22
5 Virtanen Jorma Hiisi 34.14 0.05.42 42.42 42.19
6 Lavikainen Jussi KangSK 34.38 0.06.06 41.64 41.41
7 Turpeinen Timo VaajTe 34.41 0.06.09 41.29 41.06
8 Huikkola Markku KangSK 35.37 0.07.05 39.92 39.70
9 Hongisto Keijo LoJa 36.04 0.07.32 39.14 38.92
10 Hirvelä Reijo SuosmSa 36.30 0.07.58 38.40 38.19
11 Suominen Risto SuSi 36.36 0.08.04 38.01 37.80
12 Rasmus Reijo TarpSu 36.51 0.08.19 37.48 37.27
13 Huhta Tapani KangSK 38.35 0.10.03 35.53 35.34
14 Keränen Kauko UrjU 38.37 0.10.05 35.24 35.04
15 Nurminen Markku SuosmSa 39.16 0.10.44 34.39 34.21
16 Pusa Raimo OrPo 40.05 0.11.33 33.44 33.26
17 Lehtiniemi Pekka SaSu 40.30 0.11.58 32.84 32.66
18 Kares Olli EuVe 40.33 0.12.01 32.55 32.37
19 Paunonen Hannu Koovee 40.38 0.12.06 32.24 32.06
20 Havia Jouko PR 40.46 0.12.14 31.88 31.71
21 Hakanen Kai ValSu 46.46 0.18.14 27.57 27.42
22 Järvistö Pertti ValSu 47.01 0.18.29 27.21 27.06
23 Vainio Markku T. Koovee 51.32 0.23.00 24.63 24.49
Koskialho Jouko EuVe EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 23
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jukkola Seppo RasKa 30.12 0.00.00 45.23 45.21
2 Ansamaa Reino RaN 30.38 0.00.26 44.28 44.27
3 Kaarnijärvi Seppo OrPo 34.05 0.03.53 39.53 39.51
4 Hörkkö Jaakko MSParma 35.25 0.05.13 37.78 37.76
5 Heino Kalle EE 35.35 0.05.23 37.34 37.32
6 Immanen Pertti OrPo 36.20 0.06.08 36.31 36.30
7 Hahto Matti OrPo 37.06 0.06.54 35.31 35.30
8 Moisio Kalevi TuS 37.14 0.07.02 34.93 34.92
9 Leino Tapio HS 37.43 0.07.31 34.24 34.22
10 Laine Jaakko HS 37.51 0.07.39 33.87 33.86
11 Lindstedt Tapio OrPo 38.50 0.08.38 32.77 32.76
12 Hongisto Heimo LoJa 39.35 0.09.23 31.92 31.91
13 Hämäläinen Pentti KanSu 39.46 0.09.34 31.54 31.52
14 Kallio Erkki LoJa 39.59 0.09.47 31.13 31.12
15 Kärkkäinen Antero RaLu 40.14 0.10.02 30.71 30.70
16 Rautarae Veikko HirvHe 40.23 0.10.11 30.36 30.35
17 Kuosa Harri LoJa 40.50 0.10.38 29.80 29.79
18 Lahtonen Tapio TP 40.58 0.10.46 29.48 29.46
19 Viljanen Keijo LoJa 41.22 0.11.10 28.97 28.95
20 Verha Koitto VaRa 48.49 0.18.37 24.35 24.35
21 Teppo Jaakko GIF 49.08 0.18.56 24.01 24.00
22 Valta Matti JRV 1.01.14 0.31.02 19.11 19.10
Tiitola Tero RasKa HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rajamäki Matti KyRa 25.32 0.00.00 38.25 37.51
2 Eilu Kalevi RaLu 28.09 0.02.37 34.42 33.75
3 Elonen Matti RaLu 28.21 0.02.49 33.90 33.25
4 Jonkka Arvo RasKa 29.16 0.03.44 32.58 31.95
5 Heerman Stig RaLu 32.26 0.06.54 29.16 28.60
6 Jylhä Keijo JRV 32.48 0.07.16 28.60 28.04
7 Törhönen Kauko KangSK 33.01 0.07.29 28.18 27.63
8 Sonkki Juhani PR 33.06 0.07.34 27.87 27.33
9 Lampi Eero PäijRa 34.10 0.08.38 26.78 26.26
10 Sulander Heikki EE 35.12 0.09.40 25.77 25.27
10 Kuusisto Seppo RaLu 35.12 0.09.40 25.77 25.27
12 Laurikkala Jukka Koovee 36.12 0.10.40 24.63 24.16
13 Valtonen Teuvo EuVe 38.40 0.13.08 22.86 22.42
14 Mattila Kalervo RasKa 39.51 0.14.19 21.99 21.57
15 Rintala Pentti Hiisi 41.32 0.16.00 20.91 20.51
16 Kuusisto Kalevi HlT 41.33 0.16.01 20.72 20.32
17 Aronen Osmo RasKa 42.22 0.16.50 20.14 19.75
18 Rantala Heikki EE 45.07 0.19.35 18.74 18.38
19 Mäenpää Lasse KyRa 46.18 0.20.46 18.09 17.74
20 Paavola Vesa EE 48.19 0.22.47 17.18 16.85
Nurmo Heikki PunKu EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Houni Mikko EE 31.24 0.00.00 33.06 32.93
2 Paavola Seppo EE 36.42 0.05.18 27.44 27.33
3 Laurila Pertti EsSu 38.44 0.07.20 25.20 25.09
4 Helariutta Eero RasKa 43.06 0.11.42 21.92 21.83
5 Siivonen Jukka RasKa 50.31 0.19.07 18.09 18.01
6 Ylijoki Olli PunKu 58.48 0.27.24 15.01 14.95

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jalava Enni TuS 29.42 0.00.00 88.13 86.35
2 Koskinen Noora MSParma 29.56 0.00.14 86.85 85.09
3 Kuusela Tuija RasKa 31.06 0.01.24 83.02 81.33
4 Lylynperä Kaisa AngA 32.12 0.02.30 79.63 78.01
5 Ylikylä Suvi RasKa 33.16 0.03.34 76.54 74.99
6 Anttila Liisa Koovee 34.04 0.04.22 74.22 72.71
7 Julkunen Sonja TuS 34.21 0.04.39 73.09 71.60
8 Oksanen Maiju IkNV 35.16 0.05.34 70.68 69.25
9 Ritanotko Johanna TP 35.34 0.05.52 69.58 68.17
10 Autio Päivi Hiisi 36.18 0.06.36 67.68 66.31
11 Taanila Anni IkNV 36.55 0.07.13 66.07 64.73
12 Saarijärvi Salla RasKa 37.26 0.07.44 64.68 63.37
13 Siivonen Hanna-Mari Koovee 37.59 0.08.17 63.28 61.99
14 Niittymäki Johanna Hiilto 38.36 0.08.54 61.80 60.55
15 Somova Inna Hiisi 39.51 0.10.09 59.42 58.21
16 Paunonen Tuuli Koovee 42.05 0.12.23 55.84 54.71
17 Mikkola Heidi KanSu 45.56 0.16.14 50.77 49.74
18 Järventausta Ennimaria KyRa 51.40 0.21.58 44.79 43.88
19 Hyvönen Noora AngA 54.55 0.25.13 41.81 40.97
20 Markula Maria LoJa 1.09.58 0.40.16 32.57 31.90
21 Tuominen Heli KanSu 1.11.17 0.41.35 31.71 31.07
Haanpää Anni TP HYL -
Pihala Jemina RaLu KES -
Saarinen Henna Koovee EIL -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkivaara Jonna RasKa 31.15 0.00.00
2 Luovula Pia SuosmSa 41.20 0.10.05

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Teerikoski Kaisa LLuja 32.24 0.00.00 27.55 13.61
2 Taanila Maria KanSu 51.54 0.19.30 15.91 7.86
3 Tuomisto Elisa KyRa 56.13 0.23.49 13.50 6.67

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäki-Laurila Anne PunKu 35.46 0.00.00
2 Vallin Kaisa EE 56.47 0.21.01

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Riikka RaN 1.22.34 0.00.00
Naskali Liisa KyRa HYL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yli-Kauppila Marika Hiisi 32.20 0.00.00 51.20 49.72
2 Mäkelä Tiina RaTU 34.24 0.02.04 46.92 45.57
3 Seppälä Anu EE 37.17 0.04.57 42.18 40.96
4 Kontturi Liisa YKV 37.36 0.05.16 40.72 39.55
5 Reiman Anu AngA 40.03 0.07.43 37.20 36.13
6 Oksanen Kristiina IkNV 47.22 0.15.02 30.58 29.70
7 Niinimäki Hanna KyRa 1.00.06 0.27.46 23.41 22.74

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Anne AngA 26.07 0.00.00 56.83 54.15
2 Aalto Pirjo RaN 27.21 0.01.14 53.46 50.94
3 Nyholm Satu RaN 30.04 0.03.57 47.89 45.63
4 Toivonen Merja EE 35.15 0.09.08 40.21 38.32
5 Laurila Saija KangSK 35.46 0.09.39 39.01 37.17
6 Koivuniemi Leena RaN 35.57 0.09.50 38.19 36.39
7 Annila Heli Koovee 37.19 0.11.12 36.20 34.49
8 Tuuppa Riikka EKU 39.10 0.13.03 33.92 32.32
9 Rajamäki Terhi KangSK 40.05 0.13.58 32.59 31.05
10 Mikkola Kirsti KanSu 53.23 0.27.16 24.05 22.92
Kuusela Pirjo PunKu KES -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Montonen Outi IHR 27.57 0.00.00 50.32 49.88
2 Pelto-Huikko Anne Hiisi 29.27 0.01.30 47.04 46.63
3 Kattilakoski Kirsti KoS 35.57 0.08.00 37.95 37.62
4 Kajaala-Ylikoski Helena VaHa 37.48 0.09.51 35.53 35.23
5 Niemi Tuire TP 37.55 0.09.58 34.87 34.57
6 Lavikainen Pirjo KangSK 37.59 0.10.02 34.25 33.95
7 Antila Suvi PäLuLu 38.31 0.10.34 33.23 32.94
8 Virtanen Marjo Hiisi 41.46 0.13.49 30.14 29.88
9 Koskialho Elisabeth EuVe 44.52 0.16.55 27.59 27.35
10 Vaara Marjatta KanSu 47.25 0.19.28 25.66 25.43
11 Ahonkivi Irma RasKa 1.25.59 0.58.02 13.90 13.78
Korpio Aulikki VaHa EIL -
Heino Kaija EE EIL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lankia Hilkka TP 43.39 0.00.00
2 Venäläinen Kaija VaHa 55.01 0.11.22

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rahkasuo Kaarina Rasti88 25.42 0.00.00 43.70 43.68
2 Verha Maija VaRa 26.51 0.01.09 41.04 41.02
3 Nurmi Raija RaLu 27.36 0.01.54 39.16 39.15
4 Ruusunen Marja-Liisa EE 31.50 0.06.08 33.29 33.28
5 Piiparinen Seija RasKa 36.29 0.10.47 28.47 28.46
6 Eskola Pirkko Rasti88 43.33 0.17.51 23.37 23.36
7 Kaarnijärvi Marja OrPo 43.57 0.18.15 22.68 22.67
8 Mattila Riitta RasKa 44.45 0.19.03 21.80 21.79
Sulander Mirja-Liisa EE KES -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haikonen Sanni UlvUra 32.45 0.00.00 47.80 44.76
2 Hirvonen Julia KyRa 43.44 0.10.59 33.11 31.01
3 Aho Aliisa KanSu 59.49 0.27.04 22.25 20.83

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Eemil RaN 25.27 0.00.00 55.28 53.27
2 Niemensivu Miki RaLu 27.29 0.02.02 50.09 48.27
3 Nolvi Joona RasKa 31.46 0.06.19 42.39 40.85
4 Mäenpää Matias TP 38.39 0.13.12 34.06 32.82
5 Niinimäki Kasimir IkNV 39.28 0.14.01 32.59 31.41
6 Reiman Antti AngA 39.38 0.14.11 31.69 30.54
7 Isokallio Lauri RaN 42.48 0.17.21 28.65 27.60
Nupponen Juho RaLu HYL -
Vehkalahti Anton IkNV EIL -
Talvitie Miro RaN EIL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Adveliina KyRa 27.47 0.00.00 46.65 42.88
2 Häkkinen Pihla TP 29.18 0.01.31 42.58 39.13
3 Koivula Lotta UlvUra 36.43 0.08.56 32.65 30.01
4 Lehtinen Saima KyRa 58.38 0.30.51 19.62 18.03
Loukkalahti Saima HiKi KES -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Välkki Totte TP 37.05 0.00.00
2 Toivanen Nico IkNV 37.37 0.00.32
3 Haikonen Ilmo UlvUra 40.09 0.03.04

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yli-Futka Amanda UlvUra 31.17 0.00.00

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Niemensivu Roni RaLu 30.49 0.00.00
2 Mäki-Laurila Anttoni PunKu 34.06 0.03.17

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Arola Selina PR 49.53 0.00.00

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuominen Rami KanSu 20.11 0.00.00
2 Koivula Lauri UlvUra 29.45 0.09.34
3 Liuha Veeti SuSe 1.03.34 0.43.23
Laine Severi LLuja HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Väistökoski Meri TP 16.45 0.00.00
2 Naskali Johanna KyRa 19.32 0.02.47
3 Niemelä Sania KyRa 22.21 0.05.36
4 Holmala Kira IkNV 23.32 0.06.47
5 Haanpää Venla TP 26.28 0.09.43
6 Häkkinen Kaisla TP 28.54 0.12.09
7 Mariani Sandra Koovee 38.17 0.21.32

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pihkoluoma Kalle KyRa 19.00 0.00.00

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laino Siiri KanSu 19.11 0.00.00
2 Raukola Venla KanSu 24.36 0.05.25
3 Hämeen-Anttila Elsa RaN 25.58 0.06.47
4 Niemenmaa Meeri IkNV 27.54 0.08.43
5 Jokinen Juliet RaN 33.06 0.13.55
6 Ala-Jaskara Veera KyRa 33.08 0.13.57

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Siivonen Eero Koovee 14.44 0.00.00
2 Teerikoski Pyry LLuja 16.14 0.01.30
3 Vuorenmaa Joona Koovee 16.20 0.01.36
4 Vigren Valtteri Koovee 17.41 0.02.57
5 Ala-Jaskara Eero KyRa 17.52 0.03.08
6 Niemelä Simi KyRa 18.53 0.04.09
7 Väistökoski Miko TP 21.54 0.07.10
8 Ala-Jaskara Aaro KyRa 24.20 0.09.36
9 Naskali Jaakko KyRa 24.33 0.09.49
10 Ala-Jaskara Paavo KyRa 36.12 0.21.28
11 Mäki-Laurila Eemeli PunKu 48.54 0.34.10
12 Aho Jaakko KanSu 54.05 0.39.21
Ääri Eetu RaPi EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Määttänen Stella RasKa 13.53 0.00.00
2 Pyhtilä Neea KyRa 15.16 0.01.23
3 Laine Liina LLuja 15.54 0.02.01
4 Pyhtilä Vilma KyRa 18.11 0.04.18
5 Hämeen-Anttila Salla RaN 19.46 0.05.53
6 Liuha Viivi SuSe 21.19 0.07.26
7 Hämeen-Anttila Suvi RaN 21.58 0.08.05
8 Saarinen Taimi TP 24.18 0.10.25
9 Siivonen Anni Koovee 41.25 0.27.32
Koskinen Iida RaN EIL -