FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Peikkorastit / Nuorten alueottelu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Julkunen Aaro MSParma 1.12.25 0.00.00 78.05 75.72
2 Elo Markku AngA 1.12.47 0.00.22 73.78 71.57
3 Heinonen Eero MSParma 1.14.25 0.02.00 68.36 66.32
4 Hongisto Pasi LoJa 1.34.35 0.22.10 50.80 49.28

Sarja H21AL
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Riku SuSi 1.20.37 0.00.00

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korpela Arttu Rasti88 35.21 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Hakkarainen Tuomas EsAk HYL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koistinen Janne Uolevi SalVil 1.39.55 0.00.00

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuomasjukka Saska PR 1.15.47 0.00.00 58.32 58.01
2 Hakala Rauno AngA 1.17.16 0.01.29 56.49 56.19
3 Nurmo Mika PunKu 1.17.27 0.01.40 55.64 55.35
4 Kerkola Mika SuSi 1.18.14 0.02.27 54.38 54.09
5 Honkasalo Mika PIF 1.18.32 0.02.45 53.47 53.18
6 Ojala Jari PirHi 1.19.30 0.03.43 52.12 51.85
7 Nieminen Jyrki LHR 1.26.13 0.10.26 47.42 47.17
8 Päivike Johan RaPi 1.26.53 0.11.06 46.42 46.17
9 Helander Mika MSParma 1.36.49 0.21.02 41.09 40.87
10 Arola Pertti Rasti88 1.36.53 0.21.06 40.49 40.27
11 Ventomäki Hannu AngA 1.46.04 0.30.17 36.46 36.27
12 Brink Anders PIF 1.47.15 0.31.28 35.55 35.36
13 Julkunen Tero LHR 1.58.20 0.42.33 31.75 31.58

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yliluikki Matti SuSi 47.21 0.00.00 64.00 63.98
2 Jaakkola Jari MaMa 55.46 0.08.25 53.32 53.31
3 Reiman Jarmo AngA 59.31 0.12.10 49.01 48.99
4 Elo Jussi LaJy 1.01.54 0.14.33 46.20 46.19
5 Muhonen Arto KR 1.06.57 0.19.36 41.87 41.86
6 Hakulinen Pekka EsSu 1.07.30 0.20.09 40.69 40.68
7 Virta Marko TuS 1.09.00 0.21.39 38.98 38.97
8 Korpela Markku Rasti88 1.28.43 0.41.22 29.67 29.67
9 Rokka Timo LHR 1.45.09 0.57.48 24.50 24.49

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkilä Ari HlS 57.33 0.00.00 48.93 48.51
2 Uusikartano Simo TuMe 59.42 0.02.09 46.46 46.06
3 Heinonen Kari AngA 1.01.42 0.04.09 44.27 43.89
4 Gustafsson Risto R-P 1.07.23 0.09.50 39.91 39.56
5 Karro Markku SalVil 1.15.24 0.17.51 35.10 34.80
6 Vuori Rauno AngA 1.15.40 0.18.07 34.42 34.13
7 Keskitalo Jussi MSParma 1.18.41 0.21.08 32.57 32.29
8 Salonen Jukka LHR 1.26.24 0.28.51 29.17 28.92
Vesala Pekka PirHi HYL -
Keskitalo Markku MSParma KES -
Aakula Ilkka PR KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarimäki Ilkka AngA 48.20 0.00.00 51.21 50.90
2 Helkkula Rauli TuMe 49.57 0.01.37 49.09 48.79
3 Halme Tapio AngA 51.17 0.02.57 47.36 47.07
4 Laakso Antero PunKu 52.00 0.03.40 46.26 45.98
5 Kallio Risto AngA 54.38 0.06.18 43.61 43.34
6 Etu-Huitti Arto MSParma 55.11 0.06.51 42.75 42.49
7 Hongisto Keijo LoJa 58.07 0.09.47 40.20 39.95
8 Leppälä Martti HlS 58.57 0.10.37 39.23 39.00
9 Reiman Juha Hiisi 1.03.08 0.14.48 36.27 36.05
10 Jumppanen Jarmo Pihkan 1.03.21 0.15.01 35.78 35.56
11 Alhoke Timo TuMe 1.04.18 0.15.58 34.89 34.67
12 Hirvelä Reijo PunKu 1.05.26 0.17.06 33.93 33.72
13 Nieminen Taisto PR 1.06.20 0.18.00 33.12 32.92
14 Sipponen Markku PR 1.07.56 0.19.36 32.00 31.80
15 Havia Jouko PR 1.10.22 0.22.02 30.56 30.37
16 Lukander Harri RaPi 1.18.16 0.29.56 27.18 27.01
Hintukainen Keijo TuS KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vesterinen Paavo LHR 48.49 0.00.00 49.10 48.92
2 Loukonen Veikko PiKe 49.45 0.00.56 47.52 47.34
3 Venho Kari MaMa 51.48 0.02.59 45.01 44.84
4 Vesalainen Markku AngA 53.40 0.04.51 42.83 42.68
5 Peltola Oke TuS 54.39 0.05.50 41.46 41.31
6 Koistinen Leo VaRa 55.40 0.06.51 40.12 39.97
7 Kallio Lasse SuSi 1.00.25 0.11.36 36.42 36.29
8 Mannonen Mikko TuS 1.11.46 0.22.57 30.21 30.10
9 Alilonttinen Martti MSParma 1.13.51 0.25.02 28.91 28.81
10 Kuosa Harri LoJa 1.21.12 0.32.23 25.89 25.80
11 Aaltonen Juhani AngA 1.21.48 0.32.59 25.30 25.21
Kataja Lasse SuSi HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pajunen Heikki PR 39.51 0.00.00 47.27 47.18
2 Karvonen Raimo SuSi 40.25 0.00.34 46.30 46.22
3 Laine Erkki AngA 41.15 0.01.24 45.07 44.99
4 Paldanius Jorma TuS 41.58 0.02.07 44.00 43.93
5 Hongisto Heimo LoJa 43.41 0.03.50 41.99 41.92
6 Vannas Hannu MSParma 43.45 0.03.54 41.65 41.57
7 Rapakko Timo SuSi 43.52 0.04.01 41.26 41.18
8 Jokinen Juhani MaMa 44.46 0.04.55 40.15 40.08
9 Rautarae Veikko HirvHe 45.47 0.05.56 38.99 38.92
10 Moisio Kalevi TuS 46.08 0.06.17 38.43 38.36
11 Urhonen Seppo TuS 47.55 0.08.04 36.75 36.68
12 Visa Jouko SuSi 48.19 0.08.28 36.19 36.12
13 Mäkinen Jaakko AngA 49.52 0.10.01 34.82 34.75
14 Havia Pertti MaMa 50.52 0.11.01 33.89 33.83
15 Sonkki Juhani PR 52.13 0.12.22 32.78 32.72
16 Saarinen Pertti SalVie 52.24 0.12.33 32.43 32.37
17 Heinonen Heikki LHR 55.06 0.15.15 30.62 30.56
18 Grönroos Timo MSParma 56.15 0.16.24 29.77 29.72
19 Yliuntinen Hannu KarjUra 56.17 0.16.26 29.54 29.48
20 Halkosaari Severi NiS 57.31 0.17.40 28.69 28.64
21 Laakso Raimo HaHa 58.36 0.18.45 27.95 27.90
22 Kiiski Osmo SomEsa 1.00.02 0.20.11 27.08 27.03
23 Niemi Pentti HauSi 1.08.44 0.28.53 23.47 23.43
24 Nuotio Olli SomEsa 1.17.40 0.37.49 20.61 20.58

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Holmström Bengt KSF 49.51 0.00.00 38.08 37.94
2 Juhonsalo Matti LHR 55.34 0.05.43 32.88 32.76
3 Mattsson Per-Åke KSF 58.38 0.08.47 29.95 29.84
4 Launis Kari Raus 1.04.39 0.14.48 26.06 25.96
5 Saario Pentti LoJa 1.11.19 0.21.28 22.63 22.54

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Joonas Risto MaMa 38.50 0.00.00 35.45 35.53
2 Marjanen Torsti SalVil 41.07 0.02.17 32.48 32.55
3 Heikkilä Mikko MaMa 41.10 0.02.20 31.43 31.51
4 Laurila Pertti EsSu 53.32 0.14.42 23.40 23.45
5 Siivonen Jukka RasKa 1.00.10 0.21.20 20.13 20.18
6 Ali-Rantala Arvo LoJa 1.11.24 0.32.34 16.39 16.43

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liski Eero LHR 39.29 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Nico SuSi 1.19.20 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rokka Matias LHR 51.55 0.00.00 38.09 34.63
2 Kerkola Teemu SuSi 54.55 0.03.00 33.31 30.28
3 Päivike Jaakko RaPi 59.01 0.07.06 28.48 25.89

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Syrjälä Niilo LHR 20.59 0.00.00
2 Kuusisto Mikko AngA 23.14 0.02.15
3 Olkkonen Vili KangSK 23.19 0.02.20
4 Rousku Samuli MSParma 23.45 0.02.46
5 Alajoutsi Jasper Koovee 25.29 0.04.30
6 Fingerroos Casper PR 26.34 0.05.35
7 Haapala Tuomo PR 27.42 0.06.43
8 Tuomasjukka Voima PR 27.50 0.06.51
9 Valkolehto Tommi RaN 28.03 0.07.04
10 Röntynen Leevi TuS 29.06 0.08.07
11 Reiman Antti AngA 31.35 0.10.36
12 Yli-Sipilä Juho LLuja 32.20 0.11.21
13 Seppälä Alvar LLuja 38.58 0.17.59
14 Tabsai Natwud SuSi 40.14 0.19.15

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haanpää Leo PR 20.24 0.00.00
2 Kupiainen Tuukka Koovee 21.22 0.00.58
3 Alajoutsi Oliver Koovee 22.15 0.01.51
4 Ylimaa Juho AngA 24.50 0.04.26
5 Tukiainen Otso TP 25.01 0.04.37
6 Lehtiniemi Eino RaN 25.16 0.04.52
7 Rokka Tuomas LHR 26.42 0.06.18
8 Välimaa Aleksi Rasti88 27.14 0.06.50
9 Saastamoinen Eetu AngA 28.14 0.07.50
10 Nieminen Lauri VaHa 29.05 0.08.41
11 Ahonen Jani AngA 32.39 0.12.15
12 Havu Eero RasKa 34.34 0.14.10
13 Siikarla Tapio PertPe 48.25 0.28.01

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Liponkoski Aapo TP 12.43 0.00.00
2 Aho Rauli VaHa 14.38 0.01.55
3 Holmroos Sakari TuS 15.22 0.02.39
4 Paananen Joonas TuS 15.30 0.02.47
5 Virtanen Aapo PR 15.32 0.02.49
6 Mäki-Laurila Anttoni PunKu 15.38 0.02.55
7 Leinamo Tuomas Keihäs 16.42 0.03.59
8 Konttila Milo Koovee 16.45 0.04.02
9 Salonen Niklas Rasti88 17.10 0.04.27
10 Toivanen Nico KyRa 17.18 0.04.35
11 Lehtola Teemu AngA 20.18 0.07.35
12 Ojala Aleksi Koovee 21.02 0.08.19
13 Taura Kalle TarpSu 22.45 0.10.02
14 Ojala Kalle Koovee 22.55 0.10.12
15 Jalonen Aapo MSParma 30.52 0.18.09

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Juva Juho AngA 16.24 0.00.00
2 Liponkoski Onni TP 17.19 0.00.55
3 Paasikivi Juhana TuS 20.09 0.03.45

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koskinen Eemil TP 7.13 0.00.00
2 Kavonius Atte HiKi 7.42 0.00.29
3 Liponkoski Eino TP 7.52 0.00.39
4 Korhonen Joonas TarpSu 8.11 0.00.58
5 Harju Tuomas RaN 8.52 0.01.39
6 Hakala Oskari AngA 9.10 0.01.57
7 Virtanen Onni AngA 9.15 0.02.02
8 Emaldynov Artur AngA 9.23 0.02.10
9 Kuusisto Niila MSParma 9.28 0.02.15
10 Oksa Sampo PR 9.47 0.02.34
11 Nurmo Olavi PunKu 9.50 0.02.37
12 Virtanen Topi PR 9.52 0.02.39
13 Lehtinen Verneri LLuja 10.38 0.03.25
14 Ala-Jaskara Eero KyRa 11.01 0.03.48
15 Hiirsalmi Ville TuMe 11.03 0.03.50
16 Juote Aleksi SomEsa 11.14 0.04.01
17 Lintula Eliel RaPi 11.42 0.04.29
18 Haapala Juuso PR 12.19 0.05.06
19 Repo Jimi RaPi 12.43 0.05.30
20 Taura Elias TarpSu 12.47 0.05.34
21 Axelin Aatos PR 13.24 0.06.11
22 Söyrilä Leevi AngA 14.14 0.07.01
23 Kymäläinen Vertti SomEsa 14.56 0.07.43
24 Mannonen Niko AngA 22.56 0.15.43

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarimäki Heini AngA 59.44 0.00.00 88.11 87.97
2 Elo Sanni AngA 1.00.31 0.00.47 82.62 82.49
3 Paukkunen Sanna MSParma 1.05.33 0.05.49 72.26 72.15
4 Väre Tiina SomEsa 1.08.51 0.09.07 64.98 64.88

Sarja D21AL
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ala-Nissilä Tiina MSParma 1.35.03 0.00.00

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemi Siiri SuSi 44.16 0.00.00
2 Havia-Holkko Päivi MaMa 50.01 0.05.45

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Luhtala Johanna SomEsa 1.10.44 0.00.00 62.65 60.11
2 Heinikangas Marika RaLu 1.12.45 0.02.01 58.63 56.25
3 Sinkkonen Tuula Rasti88 1.15.06 0.04.22 54.58 52.37
4 Karvonen Tiina SomEsa 1.18.51 0.08.07 49.88 47.86
5 Karvonen-Hyvämäki Kirsi SomEsa 1.34.59 0.24.15 39.66 38.05

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sareila Outi MSParma 52.53 0.00.00 48.41 48.49
2 Manni Katariina LHR 1.10.33 0.17.40 34.92 34.99
3 Sinnelä Terhi SuSi 1.18.27 0.25.34 30.18 30.24
4 Klapuri Tintti PR 1.20.42 0.27.49 28.15 28.20
5 Olkkonen Tuulikki KangSK 1.43.32 0.50.39 21.02 21.05

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Tiina SuSi 1.01.22 0.00.00 49.93 49.01
2 Rokka Susanna LHR 1.25.10 0.23.48 34.18 33.55
3 Brink Maria PIF 1.29.12 0.27.50 30.91 30.35
Roos Kati AngA KES -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskivaara Eija MSParma 43.11 0.00.00
2 Mellin Ulla SuSi 1.08.04 0.24.53
Hölsö Jaana PR KES -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lukander Hilkka RaPi 1.06.34 0.00.00 42.87 42.46
2 Saarimäki Helena AngA 1.10.03 0.03.29 38.70 38.34
3 Järvinen Anne RaPi 1.12.04 0.05.30 35.64 35.30
4 Reiman Päivi Hiisi 1.19.45 0.13.11 30.42 30.13

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suna Eija MSParma 49.20 0.00.00 47.05 47.28
2 Sipponen Airi PR 52.36 0.03.16 41.92 42.13
3 Karvonen Pirjo SuSi 55.13 0.05.53 37.83 38.02
Lähteenmäki Pirjo PR HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laaksonen Raili SuSi 54.59 0.00.00 31.71 31.71
2 Saarinen Pirjo SalVie 57.13 0.02.14 28.95 28.95
3 Havia Tuula MaMa 1.08.02 0.13.03 23.06 23.06
4 Rinne-Tamminen Pirkko TuVi 1.22.01 0.27.02 18.07 18.07

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rahkasuo Kaarina Rasti88 37.14 0.00.00
2 Eskola Pirkko Rasti88 45.42 0.08.28

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Brink Johanna PIF 1.09.29 0.00.00 32.94 32.13
2 Fingerroos Camilla MSParma 1.10.53 0.01.24 29.87 29.13
3 Korpela Laura Rasti88 1.21.19 0.11.50 23.93 23.34

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Roos Renja AngA 48.10 0.00.00 47.10 44.52
2 Kuusisto Veera AngA 1.00.07 0.11.57 36.61 34.60
3 Toivanen Netta KyRa 1.02.21 0.14.11 34.20 32.33
4 Yliluikki Hilda SuSi 1.04.06 0.15.56 32.21 30.44
5 Nurmo Katariina PunKu 1.24.35 0.36.25 23.60 22.31
Hiirsalmi Henni TuMe KES -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leinamo Sonja Keihäs 22.54 0.00.00
2 Salmia Tessa TarpSu 24.34 0.01.40
3 Valtonen Essi MSParma 26.14 0.03.20
4 Laukkanen Laura TarpSu 26.16 0.03.22
5 Aho Anni MSParma 26.21 0.03.27
6 Katajamäki Emma MSParma 26.41 0.03.47
7 Neuvonen Noora MSParma 27.58 0.05.04
8 Laine Anni TP 28.18 0.05.24
9 Savisaari Outi TP 29.07 0.06.13
10 Tuomisto Saara MSParma 29.30 0.06.36
11 Nurmo Marjaana PunKu 35.15 0.12.21

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hölsö Essi PR 21.08 0.00.00
2 Ojala Jenny Koovee 22.12 0.01.04
3 Wahlsten Vilma PR 31.47 0.10.39
4 Koskinen Jenna AngA 32.36 0.11.28
5 Brink Henrika PIF 32.53 0.11.45
6 Pöllänen Ada TuS 36.12 0.15.04
7 Saarela Essi RaPi 45.09 0.24.01

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haapala Jaana PR 13.39 0.00.00
2 Yli-Futka Amanda UlvUra 14.54 0.01.15
3 Olkkonen Veera KangSK 15.46 0.02.07
4 Ekström Lotte-Line MSParma 16.10 0.02.31
5 Tuomisto Kerttu MSParma 17.16 0.03.37
6 Helander Johanna MSParma 18.03 0.04.24
7 Laine Noora TP 18.59 0.05.20
8 Heinikangas Veera RaLu 19.04 0.05.25
9 Tuomasjukka Talvi PR 19.49 0.06.10
10 Arola Selina PR 20.03 0.06.24
11 Virtanen Aino AngA 21.16 0.07.37
12 Ahonen Jutta AngA 22.39 0.09.00
13 Karttila Inkeri MSParma 24.24 0.10.45
14 Nurmo Pauliina PunKu 26.36 0.12.57
15 Julkunen Siiri LHR 26.42 0.13.03

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Juva Juulia AngA 19.39 0.00.00

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Elovaara Emma AngA 7.51 0.00.00
2 Laukkanen Tuulia TarpSu 8.01 0.00.10
3 Nieminen Reetta VaHa 8.02 0.00.11
4 Raimovaara Emma HlS 8.49 0.00.58
5 Lehtinen Miina AngA 10.12 0.02.21
6 Emaldynova Alisa AngA 10.15 0.02.24
7 Suomalainen Karoliina KangSK 10.16 0.02.25
8 Koskinen Aino TP 10.17 0.02.26
9 Virtanen Ilona AngA 11.02 0.03.11
10 Holmroos Inkeri TuS 11.30 0.03.39
11 Jalonen Elsa MSParma 12.16 0.04.25
12 Lehtinen Martta AngA 12.54 0.05.03
13 Fingerroos Sofia PR 13.31 0.05.40
14 Rikkilä Ella MSParma 14.14 0.06.23
15 Ala-Jaskara Veera KyRa 17.37 0.09.46
16 Hall Ninni ValSu 18.22 0.10.31
17 Paasikivi Aurora TuS 20.34 0.12.43
18 Paasikivi Adele TuS 36.20 0.28.29