FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Rinkelirastit 1pv
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Myllärinen Jani Koovee 30.46 0.00.00 89.23
2 Lakanen Jonne VaajTe 32.10 0.01.24 84.55
3 Heinaro Einari HS 33.23 0.02.37 80.70
4 Noponen Petri HiKi 35.56 0.05.10 74.25
5 Korpinen Olli-Jussi AnttU 37.02 0.06.16 71.35
6 Tani Jukka KS 38.39 0.07.53 67.70
7 Rankinen Petteri KS 38.40 0.07.54 67.01
8 Karhu Panu YlämPy 39.12 0.08.26 65.44
9 Ryyppö Jarkko RaVa 39.58 0.09.12 63.54
10 Kapiainen Tomi RaKaS 40.15 0.09.29 62.45
11 Kaplas Jarkko JoKu 40.25 0.09.39 61.56
12 Husu Heikki SKVuoksi 43.21 0.12.35 56.80
12 Ovaska Vesa IPR 43.21 0.12.35 56.80
14 Simola Mikko Pohjant 54.30 0.23.44 44.23
15 Myllärinen Aki JoKu 57.13 0.26.27 41.68
16 Kiuru Jani RaKaS 58.51 0.28.05 40.09
Kansonen Janne JoKu HYL -

Sarja H21AL
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koho Taneli RR 39.09 0.00.00 37.95
2 Iskanius Sakari KuoSu 41.16 0.02.07 34.20
3 Isoaho Lauri JoKu 51.10 0.12.01 26.13
4 Immonen Mika VarpVi 52.21 0.13.12 24.12

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiuru Vesa RaKaS 33.34 0.00.00 30.54
2 Myllärinen Hannu JoKu 34.07 0.00.33 28.92
3 Raitanen Rauno KanSu 34.49 0.01.15 27.23
4 Pylvänäinen Jari KS 39.53 0.06.19 22.81
5 Ojala Sauli VeVe 47.58 0.14.24 18.16

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kiintola Jarno KS 35.03 0.00.00 46.76
2 Korhonen Kai KoHo 38.56 0.03.53 41.19
3 Kyckling Kim Eräp 39.56 0.04.53 39.28
4 Sjöblom Sami KS 41.57 0.06.54 36.56
5 Hellstedt Tony RaHa 43.56 0.08.53 34.11
6 Seppälä Ville KyS 44.36 0.09.33 32.81
7 Valo Johannes Navi 55.59 0.20.56 25.51
8 Haajanen Ari JäPa 1.05.17 0.30.14 21.34

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tonder Mika SKVuoksi 31.36 0.00.00 46.54
2 Packalén Max Lynx 33.24 0.01.48 41.83
3 Korhonen Mika KoHo 35.24 0.03.48 37.39
4 Toivanen Samuli HiKi 38.48 0.07.12 32.22

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niskanen Petteri RasHy 31.10 0.00.00 65.08
2 Gynther Kimmo IHR 33.07 0.01.57 60.67
3 Tielinen Vesa LuuRa 33.50 0.02.40 58.83
4 Takaoja Vesa ORa 36.30 0.05.20 54.01
5 Ranki Jussi SKVuoksi 36.56 0.05.46 52.86
6 Heinilä Hannu RaVa 37.00 0.05.50 52.25
7 Kurhinen Tomi RaVa 37.53 0.06.43 50.53
8 Mattila Riku KS 38.25 0.07.15 49.33
9 Luukkonen Mika JoKu 38.29 0.07.19 48.75
10 Väyrynen Timo KyS 39.27 0.08.17 47.08
11 Kokkonen Anssi KR 40.31 0.09.21 45.37
12 Kimpi Mikko HS 44.10 0.13.00 41.19
13 Torvinen Pekka SiiRa 45.39 0.14.29 39.43
14 Hakuli Kari KeU 46.55 0.15.45 37.96
15 Hietanen Ari KS 54.51 0.23.41 32.13
16 Myllys Jussi ORa 57.45 0.26.35 30.18
17 Minkkinen Ismo RR 59.42 0.28.32 28.88

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mattinen Reijo JoKu 34.32 0.00.00 49.01
2 Markku Jouni MulPa 37.44 0.03.12 44.01
3 Neuvonen Timo MulPa 38.02 0.03.30 42.83
4 Ovaska Heikki LuuRa 38.54 0.04.22 41.06
5 Rautasalo Jouko KR 44.15 0.09.43 35.38
6 Karlsson Henrik KS 49.39 0.15.07 30.89
7 Pettinen Risto MulPa 50.42 0.16.10 29.63
8 Liukkonen Jari IHR 54.18 0.19.46 27.08
9 Ojalainen Kari SKVuoksi 59.44 0.25.12 24.08

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fincke Pekka VeVe 31.03 0.00.00 55.03
2 Hyppänen Timo EKSu 33.24 0.02.21 50.20
3 Markki Tapio EsSu 34.44 0.03.41 47.35
4 Vairinen Risto KontU 35.09 0.04.06 45.88
5 Hurri Seppo Navi 38.37 0.07.34 40.93
6 Aherto Jorma LS-37 41.35 0.10.32 37.24
7 Tuononen Ismo KS 46.15 0.15.12 32.79
8 Talja Keijo OK77 47.33 0.16.30 31.22
9 Mänttäri Jakke InkTe 50.28 0.19.25 28.78

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peippo Tapio SKVuoksi 34.26 0.00.00 51.21
2 Ollikainen Seppo JuvU 34.43 0.00.17 50.28
3 Tani Ossi KS 35.38 0.01.12 48.49
4 Päivänranta Pertti JoKu 37.30 0.03.04 45.61
5 Timonen Pertti RAPSU 41.59 0.07.33 40.32
6 Peltola Oke TuS 42.45 0.08.19 39.18
7 Martikainen Sakari KS 44.10 0.09.44 37.53
8 Kekki Mikko I KS 48.03 0.13.37 34.13
9 Välimäki Pertti LS-37 49.06 0.14.40 33.04
10 Leinonen Markku KuoSu 51.31 0.17.05 31.15
11 Sihvola Eero Kajo 52.25 0.17.59 30.28
12 Hyvönen Markku RasPi 59.53 0.25.27 26.21
13 Terävä Seppo XYZ 1.01.25 0.26.59 25.27
14 Horppu Markku RaiKu 1.02.24 0.27.58 24.58
Högnäs Tore Brahe HYL -
Mouhu Reijo RaKaS KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltonen Heikki KS 26.39 0.00.00 43.00
2 Herttuainen Vesa RaKaS 26.48 0.00.09 42.38
3 Kyyrönen Heikki KS 28.08 0.01.29 40.01
4 Tuominen Seppo KS 28.10 0.01.31 39.60
5 Valtonen Pekka JoKu 29.19 0.02.40 37.71
6 Kyöstilä Matti RaKaS 30.14 0.03.35 36.23
7 Piispa Esko Navi 30.59 0.04.20 35.02
8 Töyrylä Hannu KS 31.34 0.04.55 34.06
9 Lehtonen Matti SaRa 31.36 0.04.57 33.70
10 Kanerva Antti SKVuoksi 32.44 0.06.05 32.23
11 Mäkilä Ilmari EsSu 33.31 0.06.52 31.17
12 Pöyhiä Jorma RaKaS 34.51 0.08.12 29.69
13 Kyckling Veli-Matti HS 36.30 0.09.51 28.07
14 Marttinen Heikki RaKaS 38.28 0.11.49 26.37
15 Eggli Roland SUI 38.35 0.11.56 26.03
16 Kykkänen Herkko KaaRa 41.11 0.14.32 24.14
Hyyryläinen Jorma Navi HYL -
Sartanen Kari SKVuoksi KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jokinen Esko LS-37 23.28 0.00.00 39.56
2 Karnaattu Mauri KS 26.51 0.03.23 33.71
3 Punkero Toivo HyRa 27.14 0.03.46 32.38
4 Salo Eero InkTe 27.20 0.03.52 31.41
5 Salminen Kari MikVa 27.24 0.03.56 30.49
6 Repo Voitto RaKaS 36.57 0.13.29 21.98
7 Sorola Matti MulPa 48.43 0.25.15 16.20

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salmi Tarmo JoKu 24.14 0.00.00 34.73
2 Ranta Esko LS-37 26.31 0.02.17 31.21
3 Suutari Veikko JoKu 28.12 0.03.58 28.85
4 Pohjanpelto Pekka LS-37 31.36 0.07.22 25.30
5 Luukkonen Matti JoKu 32.11 0.07.57 24.41
6 Kettunen Aarne KS 32.33 0.08.19 23.70
7 Huuhtanen Jorma RaVi 34.30 0.10.16 21.95
8 Kakkola Eero JoKu 36.05 0.11.51 20.60
9 Jalava Reino KeU 38.02 0.13.48 19.18
10 Lyijynen Mauno PorvU 40.24 0.16.10 17.71

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mikkola Heimo RaKaS 25.04 0.00.00 28.44
2 Pystynen Paavo RaKaS 32.56 0.07.52 20.57
3 Markku Kalevi RaKaS 34.34 0.09.30 18.56
4 Räty Kalevi KS 58.43 0.33.39 10.32

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ripattila Mauno KS 36.32 0.00.00
2 Majoinen Arvo RaKaS 38.42 0.02.10

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hakkarainen Markus RaKaS 33.41 0.00.00 41.79
2 Hirvi Joonas RaKaS 41.59 0.08.18 31.01
3 Juutilainen Masa SKVuoksi 56.09 0.22.28 21.31

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Minkkinen Tomi RR 37.36 0.00.00 35.26
2 Mattila Lauri RaLu 41.56 0.04.20 29.25
3 Herttuainen Niko RaKaS 59.21 0.21.45 18.99

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pätäri Viljami KS 25.11 0.00.00 54.08
2 Niskanen Janne VeVe 25.54 0.00.43 52.02
3 Lavikainen Lauri KyS 26.19 0.01.08 50.64
4 Toivanen Elmeri KS 26.43 0.01.32 49.34
5 Hakuli Tommi KeU 28.18 0.03.07 46.06
6 Lampinen Juuso HS 28.31 0.03.20 45.20
7 Takanen Samu VeVe 28.33 0.03.22 44.64
8 Ovaska Janne LuuRa 29.33 0.04.22 42.63
9 Pätäri Valtteri KS 30.34 0.05.23 40.74
10 Väyrynen Antti KyS 32.42 0.07.31 37.63
11 Juvakka Väinö LappRi 32.50 0.07.39 37.04
12 Vähätalo Verner RR 36.04 0.10.53 33.31
12 Husu Miika SKVuoksi 36.04 0.10.53 33.31
14 Peltonen Rene LappRi 37.57 0.12.46 30.89
15 Pylvänäinen Samu KS 45.27 0.20.16 25.47

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pasi Antti KyS 15.10 0.00.00
2 Koivisto Daniel KyS 15.19 0.00.09
3 Peltonen Linus LappRi 24.05 0.08.55
4 Liukka Elias KR 32.18 0.17.08
5 Pousi Juho VeVe 32.43 0.17.33

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mattila Pyry KS 15.56 0.00.00
2 Talja Eljas OK77 17.47 0.01.51
3 Äikäs Matias HiKi 18.16 0.02.20
4 Toivanen Eemeli HiKi 19.08 0.03.12
5 Liukka Pieti KR 19.16 0.03.20
6 Huuhko Tuomas LuuRa 22.40 0.06.44
7 Mänttäri Eero JoKu 30.33 0.14.37
8 Kärnä Jesse JoKu 34.04 0.18.08
Myllys Jaakko ORa KES -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Takanen Aaro VeVe 17.29 0.00.00
2 Toivanen Rasmus HiKi 17.42 0.00.13
3 Korhonen Eetu SKVuoksi 19.20 0.01.51
4 Kiero Aaro LappRi 21.09 0.03.40
5 Mänttäri Eino JoKu 22.28 0.04.59
6 Husu Eeka SKVuoksi 25.20 0.07.51
7 Koivisto Mikael KyS 25.58 0.08.29
Peltonen Henrik LappRi KES -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mäkelä Elias Lynx 46.15 0.00.00
Piiroinen Teemu RaKaS HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Myllärinen Vertti LappRi 11.39 0.00.00
2 Suurnäkki Elias KS 12.01 0.00.22
3 Vähätalo Viktor RR 14.50 0.03.11
4 Ruoti Eeli VeVe 16.41 0.05.02
5 Mäkelä Topias Lynx 17.36 0.05.57
6 Toivari Väinö LappRi 17.52 0.06.13
7 Kurhinen Samuel RaVa 18.22 0.06.43
8 Mattila Lauri KS 18.23 0.06.44
9 Pussi Elmeri SKVuoksi 18.30 0.06.51
10 Kyckling Toivo Eräp 19.56 0.08.17
11 Hellstedt Oliver Lynx 20.01 0.08.22
12 Kuusio Samu RaKaS 20.09 0.08.30
13 Koho Miika RR 20.34 0.08.55
14 Pussinen Niklas RaKaS 21.04 0.09.25
15 Packalén Anton Lynx 22.40 0.11.01
16 Niskanen Aatu VeVe 23.56 0.12.17
17 Heimala Aaro LappRi 26.55 0.15.16
18 Pylvänäinen Jere KS 32.05 0.20.26
19 Kärnä Leevi JoKu 32.28 0.20.49

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lakanen Laura Pohjant 32.22 0.00.00 80.73
2 Nurmela Sari VeVe 34.30 0.02.08 74.87
3 Ryyppö Minna HS 37.54 0.05.32 67.35
4 Tonder Marja AlatPi 38.15 0.05.53 65.95
5 Kyckling Katja HyRa 39.08 0.06.46 63.69
5 Niskanen Kirsi VeVe 39.08 0.06.46 63.69
7 Kilpeläinen Elina VeVe 40.01 0.07.39 60.78
8 Minkkinen Sirkku RR 40.04 0.07.42 59.95
9 Mattila Heidi RaLu 41.33 0.09.11 57.08
10 Hietanen Pinja KS 43.26 0.11.04 53.91
11 Jänis Laura RaKaS 44.53 0.12.31 51.50
12 Niinisalo Jenna VeVe 49.12 0.16.50 46.37
13 Nurmela Suvi VeVe 50.23 0.18.01 44.68
14 Kuitto Maria RaKaS 58.00 0.25.38 38.29

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aherto Mervi LS-37 45.57 0.00.00 33.00
2 Pajari Marjut KS 1.03.12 0.17.15 22.79
3 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KS 1.07.06 0.21.09 20.34
4 Ovaska Katriina LuuRa 1.09.33 0.23.36 18.53

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Packalen Auli Lynx 30.58 0.00.00 42.38
2 Korhonen Marja SKVuoksi 36.05 0.05.07 35.01
3 Huusari Heidi InkTe 37.13 0.06.15 32.62
4 Mäkelä Mira Lynx 37.54 0.06.56 30.73
5 Friari Päivi SKVuoksi 51.27 0.20.29 21.68

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tonder Mari SKVuoksi 35.49 0.00.00
2 Hakuli Mia KeU 47.43 0.11.54

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Juutilainen Virpi SKVuoksi 26.22 0.00.00 51.78
2 Lankinen Pauliina HS 34.32 0.08.10 38.35
3 Liukka Heli KR 38.00 0.11.38 33.77
4 Mänttäri Liisa RaKaS 49.38 0.23.16 25.03
5 Pulkkinen Arja JoKu 53.52 0.27.30 22.30
6 Villikka Sanna KyS 1.05.24 0.39.02 17.74

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rautasalo Anneli KR 36.05 0.00.00
2 Kuisma Tuula JoKu 41.42 0.05.37

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fincke Kirsi VeVe 27.41 0.00.00 29.01
2 Talja Katri OK77 35.02 0.07.21 21.20
3 Heinola Helena JoKu 35.08 0.07.27 19.43

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kattelus Helena KS 31.07 0.00.00 44.37
2 Tikka Eija RaKaS 31.39 0.00.32 42.53
3 Kekki Päivi KS 33.25 0.02.18 39.25
4 Purhonen Seija ORa 47.26 0.16.19 26.92
5 Hyvönen Eija RasPi 47.27 0.16.20 26.19
6 Kukkonen Marja RaKaS 48.13 0.17.06 25.05
7 Timonen Sirkku RAPSU 1.08.05 0.36.58 17.24

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aarniosalo Anneli Navi 30.32 0.00.00 33.95
2 Valjakka Leena Navi 32.27 0.01.55 30.74
3 Taitto Annikka SKVuoksi 33.01 0.02.29 29.04
4 Särkkä Liisa Navi 37.26 0.06.54 24.57
5 Ryytty Raija SKVuoksi 41.02 0.10.30 21.47

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Muikku Rauni Navi 29.57 0.00.00
2 Talka Riitta RaKaS 33.38 0.03.41

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saalasti Vappu RaKaS 55.29 0.00.00

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jalava Aune KeU 1.06.32 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rautasalo Essi KR 27.58 0.00.00 61.28
2 Väyrynen Aino KyS 28.10 0.00.12 59.02
3 Hasu Outi Orient 29.02 0.01.04 55.49
4 Kivistö Tuulia SV 31.06 0.03.08 50.15
5 Korhonen Julia RaKaS 33.41 0.05.43 44.77
6 Ojala Janita VeVe 45.40 0.17.42 31.90

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Juutilainen Sonia SKVuoksi 31.04 0.00.00 33.34
2 Ruoti Roosa VeVe 31.11 0.00.07 31.97
3 Ruokonen Sara LappRi 31.40 0.00.36 30.26
4 Pukki Emma LuuRa 33.20 0.02.16 27.58
5 Rautasalo Iina KR 43.25 0.12.21 20.28

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pylvänäinen Henna KS 16.17 0.00.00
2 Ahvonen Karoliina JoKu 40.04 0.23.47

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ovaska Jenni LuuRa 14.42 0.00.00
2 Kiero Ira LappRi 16.52 0.02.10
3 Ruoti Miina VeVe 17.18 0.02.36
4 Harjula Tanja KS 18.27 0.03.45
5 Ojala Jutta VeVe 18.50 0.04.08
6 Tynninen Jenna LappRi 20.18 0.05.36
7 Pellinen Viivi JoKu 23.37 0.08.55
8 Heinaro Ellen HS 23.44 0.09.02
9 Vähätalo Sonja RR 25.13 0.10.31
10 Kainlauri Milla LappRi 25.37 0.10.55
11 Niskanen Nelli VeVe 26.35 0.11.53
12 Kantanen Raisa RaKaS 28.29 0.13.47

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mattila Elisa KS 15.13 0.00.00
2 Hakuli Hanna KeU 25.59 0.10.46
3 Laitinen Emilia VeVe 28.14 0.13.01
4 Kurhinen Anna RaVa 36.10 0.20.57

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Liukka Venla KR 18.38 0.00.00
2 Toivari Viivi LappRi 21.51 0.03.13
3 Juutilainen Matilda SKVuoksi 23.28 0.04.50
4 Juvakka Aino LappRi 24.38 0.06.00
5 Kiuru Emma RaKaS 24.55 0.06.17
6 Ruokonen Milla LappRi 26.28 0.07.50
7 Mattinen Lotta JoKu 31.13 0.12.35
8 Pussinen Nea RaKaS 35.20 0.16.42
Simola Aino KS HYL -
Lavonen Roosa MiehVi KES -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kiero Veera LappRi 11.17 0.00.00
2 Pätäri Emilia KS 14.16 0.02.59
3 Tonder Oona SKVuoksi 16.47 0.05.30
4 Lavonen Sanni MiehVi 17.06 0.05.49
5 Huuhko Venla LuuRa 18.31 0.07.14
6 Tynninen Tia-Mari LappRi 20.30 0.09.13
7 Heimala Veera LappRi 23.28 0.12.11
8 Koho Milja RR 26.09 0.14.52
9 Pussi Vilhelmiina SKVuoksi 27.04 0.15.47
10 Kiintola Emilia KS 28.16 0.16.59
11 Packalén Lotta Lynx 30.55 0.19.38