FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kahden keskimatkan kansallinen, 1. osa
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 50
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huikko Petteri VaajTe 24.13 0.00.00 92.15
2 Lakanen Jonne VaajTe 24.44 0.00.31 89.94
3 Nurmonen Antti KR 24.52 0.00.39 89.18
4 Kujala Jouni Pohjant 25.32 0.01.19 86.58
5 Viholainen Eeli S-JKL 25.36 0.01.23 86.08
6 Kallio Kari Koovee 26.19 0.02.06 83.47
7 Kahelin Jouni VaajTe 26.35 0.02.22 82.37
8 Oikarinen Lauri PelPo 26.36 0.02.23 82.06
9 Heiska Samu LapVi 27.14 0.03.01 79.89
10 Heinonen Mikko KR 27.32 0.03.19 78.77
11 Mamia Tero Koovee 27.58 0.03.45 77.30
12 Metsälä Juuso KR 28.02 0.03.49 76.87
12 Luoma Juha LapVi 28.02 0.03.49 76.87
14 Mähönen Timo KR 28.12 0.03.59 75.92
15 Ahola Janne Navi 28.16 0.04.03 75.49
16 Hämäläinen Jani LS-37 28.55 0.04.42 73.55
17 Saavalainen Olli SiiRa 29.15 0.05.02 72.48
18 Nurmiainen Aaro LappRi 29.26 0.05.13 71.79
19 Sivill Timo VaajTe 30.10 0.05.57 69.81
20 Kosola Ville Pohjant 30.23 0.06.10 69.09
20 Valkonen Lauri LS-37 30.23 0.06.10 69.09
22 Rantala Teemu LapVi 30.32 0.06.19 68.29
23 Sorri Jaakko KeuKi 31.07 0.06.54 66.79
24 Hongell Esa KoS 31.16 0.07.03 66.24
25 Liuha Jari VaajTe 31.30 0.07.17 65.53
26 Helander Iisak Pohjant 32.05 0.07.52 64.12
27 Kivelä Marko VetU 32.28 0.08.15 63.15
28 Kettunen Heikki VaajTe 32.50 0.08.37 62.23
29 Sivill Keijo RastiE4 32.55 0.08.42 61.86
30 Rankinen Petteri KS 33.33 0.09.20 60.49
31 Rahko Sampo Pohjant 33.52 0.09.39 59.72
32 Moisio Petri SaPu 33.56 0.09.43 59.39
33 Tuomaala Juuso LapVi 34.13 0.10.00 58.70
34 Pietiläinen Juha RastiE4 34.17 0.10.04 58.38
35 Myllymäki Tero VetU 35.12 0.10.59 56.66
36 Alaperä Arttu-Pekka Pohjant 35.25 0.11.12 56.12
37 Silvasti Heikki MuuRa 35.50 0.11.37 55.27
38 Maukonen Timo RastiE4 37.14 0.13.01 53.00
39 Isokoski Erkki VePo 38.54 0.14.41 50.55
40 Kalliokoski Toni HalTo 41.27 0.17.14 47.28
41 Kesälä Mikko Pohjant 42.05 0.17.52 46.40
42 Aaltonen Aleksi SuSe 43.30 0.19.17 44.73
43 Peltonen Elias IPR 44.36 0.20.23 43.47
Turunen Johannes Koovee HYL -
Pulli Arttu TP EIL -
Sipilä Jari PelPo HYL -
Rautanen Mika TuuSe HYL -
Parkkinen Jarno RR HYL -
Kautto Lasse VaajTe HYL -
Hyyryläinen Juha AnttU HYL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nalli Marko ViPa 59.10 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sorri Pietari VaajTe 24.10 0.00.00 57.33
2 Heiskanen Ilkka EnonkU 25.21 0.01.11 53.74
3 Katajisto Teemu KanSu 25.31 0.01.21 52.49
4 Liimatainen Janne RastiE4 26.46 0.02.36 49.17
5 Hämäläinen Ari JRV 27.20 0.03.10 47.31
6 Nurminen Joonas JRV 27.53 0.03.43 45.55
7 Häkkinen Juha ViPa 28.31 0.04.21 43.73
8 Varis Ari RastiE4 29.02 0.04.52 42.15
9 Voutilainen Arto MuuRa 32.10 0.08.00 37.33
10 Mikkola Jarno Pohjant 32.51 0.08.41 35.85

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtimäki Juha ViPa 24.01 0.00.00 51.06
2 Holm Jari ViiSu 24.19 0.00.18 49.59
3 Mönttinen Sami RastiE4 25.08 0.01.07 47.17
4 Nisula Markku TeuRi 27.13 0.03.12 42.81
5 Kaario Kimmo VaajTe 27.30 0.03.29 41.62
6 Aarrejoki Heikki VaajTe 29.18 0.05.17 38.37
7 Sipponen Juha JRV 30.26 0.06.25 36.27
8 Nurmi Pasi RasKe 32.44 0.08.43 33.10
9 Väliheikki Mikael LaiVe 38.04 0.14.03 27.92
10 Lindholm Antti PerhKi 39.52 0.15.51 26.15
Hartman Janne VaajTe EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björkqvist Niklas HlS 26.23 0.00.00 57.08
2 Huostila Markku LamSä 26.47 0.00.24 55.38
3 Iitti Jukka RastiE4 29.01 0.02.38 50.34
4 Ruuska Vesa KangSK 31.37 0.05.14 45.49
5 Tonteri Heikki Navi 33.06 0.06.43 42.76
6 Manerus Eero PetPe 35.40 0.09.17 39.05
7 Gynther Kimmo IHR 37.15 0.10.52 36.79
8 Hämynen Petri ÄäSa 42.11 0.15.48 31.95
9 Kauhanen Ari OK77 47.40 0.21.17 27.80
10 Mutka Kai Pohjant 50.22 0.23.59 25.86
Ilmonen Matti IPR HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Oikarinen Jarmo TP 22.21 0.00.00 54.28
2 Turunen Juha ViPa 23.22 0.01.01 51.06
3 Valkonen Pasi IHR 24.18 0.01.57 48.26
4 Härö Hannu VäVi 28.59 0.06.38 39.77
5 Heikkinen Juha Pihkan 30.04 0.07.43 37.66
6 Korhonen Timo Hanka 31.03 0.08.42 35.82
7 Korhonen Ilkka KuoSu 31.56 0.09.35 34.19
8 Liukkonen Jari IHR 32.27 0.10.06 33.03
Väätäinen Antti ÄhtU HYL -
Rantala Timo KPV KES -
Hirvensalo Jorma SaPu EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Särkkä Seppo VaajTe 23.55 0.00.00 50.52
2 Martikainen Ari KeuKi 24.01 0.00.06 49.63
3 Laitinen Seppo Kalske 24.27 0.00.32 48.07
4 Paukku Ismo ViPa 25.00 0.01.05 46.36
5 Leppäsalmi Juhani KeuKi 26.18 0.02.23 43.44
6 Liimatainen Heikki RiSu 26.56 0.03.01 41.81
7 Poikolainen Leo RastiE4 27.09 0.03.14 40.87
8 Helle Markku SaPu 28.08 0.04.13 38.85
9 Salonen Hannu KonnU 28.30 0.04.35 37.77
10 Ahokoivu Hemmo Pohjant 31.31 0.07.36 33.64
11 Hämynen Timo ÄäSa 35.27 0.11.32 29.44
Tolonen Juha Hanka KES -
Konttila Sauli KannUra EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantapuska Seppo PetPe 26.05 0.00.00 41.51
2 Virtanen Matti ViPa 29.22 0.03.17 36.17
3 Pusa Raimo ViRuS 32.17 0.06.12 32.28
4 Raatikainen Pekka RastiE4 37.46 0.11.41 27.05
5 Pakarinen Jouko RastiE4 37.55 0.11.50 26.41
6 Salonen Kauko ViPa 37.56 0.11.51 25.86
7 Pöyhönen Hannu VetU 39.25 0.13.20 24.38
8 Kujanpää Heikki AlajA 48.58 0.22.53 19.21
Järvenpää Voitto RastiE4 KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Taipalus Esko RasKe 31.24 0.00.00 38.25
2 Äikäs Esko TikSu 33.04 0.01.40 35.54
3 Tammela Seppo TikSu 36.59 0.05.35 31.08
4 Häkkinen Risto ViPa 37.14 0.05.50 30.18
5 Hytönen Jorma RastiE4 45.38 0.14.14 24.06
6 Mäkelä Harri SuSe 49.27 0.18.03 21.69
7 Hieta Lauri KanSu 1.01.08 0.29.44 17.12
8 Mönttinen Erkki ViPa 1.08.00 0.36.36 15.01
Löyttyjärvi Kari Jyry EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salo Jaakko SaPu 25.50 0.00.00 42.24
2 Kvick Aimo IHR 27.52 0.02.02 38.67
3 Jokinen Esko LS-37 28.12 0.02.22 37.73
4 Puttonen Kalevi IPR 29.54 0.04.04 35.13
5 Keskinen Matti TikSu 31.50 0.06.00 32.57
6 Reini Jaakko TikSu 32.03 0.06.13 31.92
7 Paavilainen Arvo IPR 33.51 0.08.01 29.82
8 Jakovlev Sulo SaRa 38.36 0.12.46 25.80
9 Salmela Kosti PihtTu 41.48 0.15.58 23.50
10 Korpela Kalevi TP 42.58 0.17.08 22.54
11 Mikkilä Mauno NivU 46.51 0.21.01 20.38
12 Kulmala Antto KeuKi 55.03 0.29.13 17.10
Riihonen Taisto KauKa HYL -
Latvala Matti RaJu EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Manerus Erkki PetPe 31.10 0.00.00 34.28
2 Häkkinen Tapani IPR 32.57 0.01.47 30.80
3 Kinnunen Paavo EE 34.51 0.03.41 27.59
4 Leppänen Kalle RastiE4 1.03.46 0.32.36 14.24
Nisula Alpo Eräp EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilonen Tauno TY 27.59 0.00.00
Enqvist Eino JRV EIL -
Kotamäki Erkki PetPe KES -

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulkula Ilari S-JKL 26.19 0.00.00 54.51
2 Hyttinen Lauri RastiE4 27.25 0.01.06 50.36
3 Kohvakka Heikki Kalske 27.30 0.01.11 48.25
4 Peltonen Topias IPR 28.08 0.01.49 45.25
5 Saari Juho LapVi 32.43 0.06.24 37.27

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulkula Anton S-JKL 21.41 0.00.00 60.93
2 Irtola Miika KS 23.45 0.02.04 52.85
3 Huostila Anssi LamSä 25.24 0.03.43 46.81
4 Tuomala Miro S-JKL 25.48 0.04.07 43.53
Häkkinen Aapo SaPu EIL -
Jurvakainen Atte S-JKL EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaario Otto S-JKL 22.08 0.00.00 36.58
2 Varis Henry RastiE4 23.53 0.01.45 33.06
3 Kaitola Lauri RasKe 24.58 0.02.50 30.81
4 Kaitola Iiro RasKe 25.57 0.03.49 28.86
5 Hannunen Otto S-JKL 32.55 0.10.47 22.14
6 Hämynen Jussu S-JKL 34.24 0.12.16 20.60
Nissinen Ville UlvUra HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuomala Mitri S-JKL 12.54 0.00.00
2 Laakso Lasse S-JKL 13.57 0.01.03
3 Sipiläinen Konsta S-JKL 19.32 0.06.38
4 Lindqvist Arttu KS 27.31 0.14.37
5 Laitinen Joona Kalske 28.54 0.16.00
6 Syvänen Sami S-JKL 29.59 0.17.05
7 Mutka Aleksi S-JKL 32.05 0.19.11
8 Kyrönlahti Tomi ViPa 33.03 0.20.09
9 Kankkunen Jyri SaRa 34.07 0.21.13
Nykänen Tomi LamSä HYL -
Kulmala Topias KeuKi KES -
Lappalainen Joona Hanka EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hemminki Niko RaJu 16.23 0.00.00
2 Laakso Topi S-JKL 18.11 0.01.48
Lahtinen Oskari KeuKi HYL -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Manni Aapo SaPu 52.45 0.00.00

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kirjavainen Santeri S-JKL 18.29 0.00.00
2 Siitonen Luukas S-JKL 19.06 0.00.37
3 Klemettinen Simo S-JKL 20.05 0.01.36
4 Lindqvist Topi KS 23.30 0.05.01
5 Aarrejoki Elmeri S-JKL 24.00 0.05.31
6 Liuha Matias IPR 26.10 0.07.41
7 Liuha Otto IPR 30.53 0.12.24
8 Lahikainen Aaro S-JKL 33.12 0.14.43
9 Lahtinen Olavi KeuKi 35.57 0.17.28
10 Lahtinen Johannes KeuKi 36.58 0.18.29
11 Manni Antti SaPu 41.39 0.23.10

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantanen Merja JRV 25.53 0.00.00 81.78
2 Joensuu Marttiina Pohjant 26.39 0.00.46 78.80
3 Hyyryläinen Laura AnttU 28.39 0.02.46 72.72
4 Niittynen Miia Koovee 29.13 0.03.20 70.73
5 Lakanen Laura Pohjant 30.12 0.04.19 67.88
6 Palomäki Sanna LapVi 32.06 0.06.13 63.34
7 Hemminki Tiina PoRa 34.59 0.09.06 57.64
8 Väätäinen Eeva-Stiina ÄhtU 35.12 0.09.19 56.81
9 Hyyrynen Noora KS 35.17 0.09.24 56.20
10 Mansikkaviita Riikka JalJa 36.14 0.10.21 54.27
11 Hietanen Pinja KS 36.26 0.10.33 53.51
12 Kurittu Kaisa Kalske 36.47 0.10.54 52.55
13 Valkonen Outi Kalske 37.11 0.11.18 51.53
14 Stolze Sanna TP 39.11 0.13.18 48.48
15 Aho Hanna ÄhtU 39.58 0.14.05 47.11
16 Kauppila Terhi HS 41.04 0.15.11 45.44
17 Vuorinen Aini SaPu 41.55 0.16.02 44.12
18 Polso Anne VetU 45.38 0.19.45 40.16
Hasu Eveliina KS HYL -
Latva-Kiskola Piia RasKu KES -
Pulli Liisa TP EIL -
Rajaniemi Katja OTaru EIL -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitinen Tiina Kalske 26.44 0.00.00 33.00
2 Laksila Satu RastiE4 32.05 0.05.21 26.47
3 Holm Johanna ViiSu 34.46 0.08.02 23.47
4 Rautanen Eeva TuuSe 36.26 0.09.42 21.49
5 Kastikainen-Kivelä Katri ViPa 36.35 0.09.51 20.50
Löytynoja Elina NivU EIL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huuskonen Taija JRV 26.01 0.00.00 60.15
2 Lakanen Reetta VeVe 27.06 0.01.05 56.30
3 Hemminki Hanna PoRa 31.45 0.05.44 46.82
4 Heiskanen Reetta SaRa 32.46 0.06.45 44.17
5 Jämsén Miia MuuRa 35.43 0.09.42 39.43
6 Hyytiäinen Tuula Navi 41.20 0.15.19 33.13
7 Varis Mari RastiE4 50.29 0.24.28 26.35
Kallio Terhi ViRuS EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilmonen Kirsi IPR 30.15 0.00.00 36.40
2 Korpijärvi Kirsi SaPu 37.14 0.06.59 28.46
3 Nissinen Ulla UlvUra 43.17 0.13.02 23.53
4 Aho Tuija LievKi 55.30 0.25.15 17.61
5 Westerberg Pia ViPa 1.00.45 0.30.30 15.40

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Turunen Sisko Navi 27.17 0.00.00 45.67
2 Nuolioja Arja Hanka 28.44 0.01.27 41.73
3 Valkonen Virpi Kalske 32.19 0.05.02 35.66
4 Valkonen-Korhonen Minna KuoSu 33.10 0.05.53 33.34
5 Breilin Henna IPR 34.17 0.07.00 30.89

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kihlström Kirsi Hanka 25.49 0.00.00 61.34
2 Uusitalo Suvi-Päivikki IHR 32.06 0.06.17 47.48
3 Rantala Maj-Lis KPV 32.43 0.06.54 44.77
4 Oikarinen Sirkka TP 34.51 0.09.02 40.33
5 Lahtinen Terttu IHR 47.53 0.22.04 28.11

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Raatikainen Päivi LohiRa 31.08 0.00.00 31.00
2 Pöyhönen Lea VetU 37.32 0.06.24 23.79
3 Näkkilä Marjatta KuoSu 40.05 0.08.57 20.47

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salonen Marja-Liisa HauSi 33.08 0.00.00

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Soikkeli Orvokki KanSu 43.06 0.00.00
2 Mikkilä Ritva NivU 1.00.52 0.17.46

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkinen Helena IlU 40.57 0.00.00

Sarja D85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nieminen Sole JRV 35.19 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Närhi Minna JRV 34.24 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehto Hanna LapVi 25.27 0.00.00 59.62
2 Puikkonen Janika S-JKL 27.25 0.01.58 53.96
3 Pajula Salla LapVi 29.24 0.03.57 49.03
4 Kaitola Iina RasKe 35.37 0.10.10 39.40
5 Espo Maria KS 35.45 0.10.18 38.20
6 Kurri Noora SaRa 37.25 0.11.58 35.48
7 Sipiläinen Pinja S-JKL 1.02.00 0.36.33 20.80

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Klemettinen Veera S-JKL 17.14 0.00.00 48.56
2 Rajala Milla LapVi 20.02 0.02.48 41.15
3 Nurmi Eveliina RasKe 21.18 0.04.04 38.11
4 Väliheikki Petra LaiVe 22.24 0.05.10 35.68
5 Hakala Noora LapVi 23.05 0.05.51 34.08
6 Hannunen OIga S-JKL 25.24 0.08.10 30.48
7 Kovanen Maiju S-JKL 30.07 0.12.53 25.29
8 Kauppinen Johanna SaPu 31.20 0.14.06 23.91
9 Raivio Venla-Lyydia S-JKL 39.30 0.22.16 18.65
Stenius Veera LaiVe HYL -
Nurmi Venla RasKe KES -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Viholainen Elisa S-JKL 15.35 0.00.00
2 Klemettinen Kaisa S-JKL 17.16 0.01.41
3 Sulkula Evita S-JKL 21.34 0.05.59
4 Peltonen Elsa IPR 21.43 0.06.08
5 Voutilainen Viivi JRV 22.11 0.06.36
6 Kovanen Anu S-JKL 23.18 0.07.43
7 Väliheikki Julia LaiVe 28.04 0.12.29
8 Aho Marika Kalske 1.15.49 1.00.14

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Karjalainen Mikaela PäijRa 18.46 0.00.00
2 Näpänkangas Elsa S-JKL 20.18 0.01.32
3 Leppäsalmi Sara KeuKi 22.21 0.03.35
4 Tuomala Miina-Maria S-JKL 23.23 0.04.37

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lilja Riikka S-JKL 23.55 0.00.00
2 Syvänen Noomi S-JKL 41.39 0.17.44
3 Hartman Henna S-JKL 44.34 0.20.39
4 Sivill Hilla S-JKL 1.44.11 1.20.16

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sorri Sara S-JKL 21.08 0.00.00
2 Hartman Sanni S-JKL 22.22 0.01.14
3 Aarrejoki Annika S-JKL 26.38 0.05.30
4 Voutilainen Lotta JRV 27.12 0.06.04
5 Lepo Veera S-JKL 27.25 0.06.17
6 Hietala Emmi LapVi 28.17 0.07.09
7 Kaario Saara S-JKL 28.31 0.07.23
8 Moisio Aino SaPu 29.42 0.08.34
9 Kankkunen Outi SaRa 39.12 0.18.04
10 Westerberg Monique ViPa 59.05 0.37.57
Sivill Neea S-JKL EIL -