FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Eukkorastit, 1. pv
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fincke Simo-Pekka KR 40.07 0.00.00 84.32
2 Nurmonen Antti KR 41.32 0.01.25 80.68
3 Mertanen Simo LappRi 42.37 0.02.30 77.89
4 Hernelahti Miika KR 45.49 0.05.42 71.75
5 Niskanen Petteri RasHy 51.46 0.11.39 62.89
6 Pellinen Teppo JoKu 51.50 0.11.43 62.20
7 Rautanen Mika TuuSe 53.05 0.12.58 60.14
8 Kansonen Jari JoKu 54.20 0.14.13 58.17
9 Vokulov Oleg SaPu 56.04 0.15.57 55.81
10 Ivanenko Evgeni Viborg 56.59 0.16.52 54.35
11 Kotro Petri KS 59.12 0.19.05 51.78
12 Inkeri Lauri ORa 1.00.18 0.20.11 50.31
13 Asikainen Pasi JoKu 1.00.53 0.20.46 49.31
14 Höglund Mikko ORa 1.02.02 0.21.55 47.88
Rautanen Marko TuuSe HYL -
Kansonen Janne JoKu HYL -
Kaplas Jarkko JoKu KES -

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kalaidin Pavel Northern 34.44 0.00.00 32.09
2 Edemskiy Andrey RUS 36.28 0.01.44 29.42
3 Lahtinen Miika ORa 40.16 0.05.32 25.61
4 Matrosenkov Viacheslav Viborg 42.28 0.07.44 23.30
5 Huhta Kari ORa 48.39 0.13.55 19.48

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koho Taneli RR 36.46 0.00.00
2 Raitanen Rauno KanSu 41.51 0.05.05
Dobritskiy Konstantin Vesta KES -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hujala Teppo Navi 47.03 0.00.00 29.98
2 Nykänen Ville LappRi 48.59 0.01.56 26.64
3 Suratov Timofey RUS 59.54 0.12.51 20.02

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ryyppö Jarkko RaVa 41.56 0.00.00 59.25
2 Turkki Antti ORa 42.08 0.00.12 57.49
3 Tuliniemi Harri LappRi 43.09 0.01.13 54.70
4 Heikkinen Jarkko VeVe 43.12 0.01.16 53.20
5 Saramäki Harri ORa 46.06 0.04.10 48.50
6 Leppämäki Tero ViiSu 49.13 0.07.17 44.17
7 Korhonen Mika KoHo 1.01.33 0.19.37 34.31

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Shelekhin Anatoly Alko-Sto 43.28 0.00.00 49.80
2 Venäläinen Vesa JoKu 45.25 0.01.57 47.22
3 Pellinen Antti JoKu 46.20 0.02.52 45.85
4 Peltonen Jukka LappRi 46.28 0.03.00 45.28
5 Takaoja Vesa ORa 46.30 0.03.02 44.81
6 Gaskevich Sergey DreamTea 46.58 0.03.30 43.93
7 Asikainen Olli-Matti EnonkU 48.31 0.05.03 42.11
8 Lyytinen Pekka SU-41 49.03 0.05.35 41.24
9 Heinilä Hannu RaVa 49.53 0.06.25 40.14
10 Mattila Riku KS 52.05 0.08.37 38.06
11 Aho Ismo Navi 52.34 0.09.06 37.32
12 Minkkinen Ismo RR 52.51 0.09.23 36.74
13 Valjakka Tapio Navi 53.50 0.10.22 35.69
14 Novgorodtcev Dmitry RUS 55.48 0.12.20 34.07
15 Dobritskiy Alexander Vesta 1.05.18 0.21.50 28.80
16 Pigarev Konstantin MileSpor 1.10.02 0.26.34 26.56
17 Myllys Jussi ORa 1.11.24 0.27.56 25.77

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Silvennoinen Jussi KR 33.05 0.00.00 52.00
2 Hakulinen Jukka VeVe 36.19 0.03.14 46.89
3 Kosonen Hannu ORa 36.39 0.03.34 46.00
4 Partanen Pekka KR 36.50 0.03.45 45.30
5 Fedorov Nikolay DreamTea 38.23 0.05.18 43.03
6 Niemi Kari-Veli LappRi 38.37 0.05.32 42.32
7 Gureev Maxim RUS 40.42 0.07.37 39.73
8 Myllärinen Hannu JoKu 45.01 0.11.56 35.54
9 Hyytiäinen Harri KR 47.09 0.14.04 33.57
10 Koponen Pekka LohiRa 47.40 0.14.35 32.84
11 Mitenkov Andrej Azimuth 51.54 0.18.49 29.83
12 Mursinoff Jukka LappRi 52.00 0.18.55 29.44
13 Kalliokoski Arto PerhKi 53.05 0.20.00 28.52
14 Mikhailov Vladimir Viborg 57.53 0.24.48 25.86
15 Tanaev Alexander Mile-Spo 1.02.47 0.29.42 23.56
16 Khvatynetc Andrei Viborg 1.42.19 1.09.14 14.29

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vartiainen Börje KR 30.36 0.00.00 42.34
2 Höglund Risto ORa 36.37 0.06.01 34.72
3 Mänttäri Jakke InkTe 42.18 0.11.42 29.48
4 Lahti Juha HlS 44.23 0.13.47 27.55
5 Levichev Alexandr RUS 49.28 0.18.52 24.23
6 Partanen Ilkka SU-41 58.22 0.27.46 20.12
7 Orel Pavel Viborg 1.04.04 0.33.28 17.95
Shver Evgeny Viborg HYL -
Batalin Alexander Viborg KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pellinen Veikko JoKu 35.54 0.00.00 44.15
2 Lesnikov Stanislav Azimuth 37.54 0.02.00 41.12
3 Timonen Pertti RAPSU 39.33 0.03.39 38.74
4 Pulli Martti LappRi 40.02 0.04.08 37.61
5 Lampinen Matti Navi 41.48 0.05.54 35.39
6 Lappalainen Martti Navi 44.22 0.08.28 32.75
7 Välimäki Pertti LS-37 47.09 0.11.15 30.26
8 Mouhu Reijo RaKaS 47.36 0.11.42 29.41
9 Puolakka Pekka SäynSa 56.15 0.20.21 24.42
10 Markelov Sergey Azimuth 58.21 0.22.27 23.09

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paukkunen Ossi RaKaS 38.41 0.00.00 36.22
2 Herttuainen Vesa RaKaS 39.23 0.00.42 34.99
3 Kyöstilä Matti RaKaS 40.20 0.01.39 33.58
4 Harkov Sergei RaKaS 41.56 0.03.15 31.75
5 Kemppi Jorma Navi 43.55 0.05.14 29.78
6 Hujala Jouko Navi 46.09 0.07.28 27.83
7 Rautio Pekka JoKu 48.36 0.09.55 25.95
8 Ukkonen Aimo RaKaS 48.39 0.09.58 25.44
9 Lahtinen Reijo ORa 53.49 0.15.08 22.57
Hyyryläinen Jorma Navi HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tiira Pentti Lynx 32.58 0.00.00 41.48
2 Pohjola Eino Mesik 37.03 0.04.05 36.12
3 Kilo Esko LappRi 39.26 0.06.28 33.19
4 Rantala Heikki EE 39.38 0.06.40 32.28
5 Luukkonen Matti JoKu 41.17 0.08.19 30.28
6 Salmi Tarmo JoKu 43.34 0.10.36 28.02
7 Hämäläinen Juhani ORa 44.49 0.11.51 26.59
8 Huuhtanen Jorma Delta 1.06.03 0.33.05 17.60

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mikkola Heimo RaKaS 32.01 0.00.00 36.36
2 Pajuoja Reino EsSu 32.46 0.00.45 34.19
3 Matikainen Martti KeKaRa 34.22 0.02.21 31.33
4 Pulli Erkki RaKaS 43.36 0.11.35 23.69
Suutari Veikko JoKu HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelkonen Pentti KeKaRa 32.56 0.00.00 33.41
2 Pystynen Paavo RaKaS 41.42 0.08.46 25.07
3 Makkonen Ilkka KR 45.55 0.12.59 21.57
4 Issakainen Paavo SaSu 1.05.49 0.32.53 14.21

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Majoinen Arvo RaKaS 40.26 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valjakka Vili Navi 38.28 0.00.00 53.11
2 Hirvi Joonas RaKaS 41.21 0.02.53 46.93
3 Hakkarainen Markus RaKaS 42.30 0.04.02 43.26
4 Koskiaho Aleksi VeVe 45.40 0.07.12 38.02

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Takanen Lari VeVe 32.05 0.00.00 55.65
2 Lyytikäinen Osku SKVuoksi 34.08 0.02.03 50.74
3 Rissanen Lari-Antti SonPa 35.33 0.03.28 47.21
4 Hakulinen Niko VeVe 35.58 0.03.53 45.18
5 Herttuainen Niko RaKaS 37.18 0.05.13 42.13
6 Hyytiäinen Henry KR 46.27 0.14.22 32.68

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saikko Antti LappRi 31.46 0.00.00 38.77
2 Jaarinen Timi VeVe 38.39 0.06.53 31.07
3 Ovaska Janne LuuRa 39.25 0.07.39 29.68
4 Kalliokoski Jooseppi RasTiimi 41.56 0.10.10 27.17
5 Dovgulevich Mikhail Viborg 1.16.32 0.44.46 14.48
6 Danilov Ilya Viborg 1.16.37 0.44.51 14.06
Peltonen Rene LappRi HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heikkinen Valtteri VeVe 27.49 0.00.00
2 Takanen Samu VeVe 30.48 0.02.59
3 Lampinen Juuso HS 31.37 0.03.48
4 Suutari Matti VeVe 31.55 0.04.06
5 Niskanen Janne VeVe 32.32 0.04.43
6 Juvakka Väinö LappRi 41.22 0.13.33

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Husu Miika SKVuoksi 24.25 0.00.00
2 Rissanen Roni-Ville SonPa 26.07 0.01.42
3 Peltonen Linus LappRi 29.58 0.05.33
4 Niemi Oskari LappRi 30.30 0.06.05
5 Kelosuo Eero SKVuoksi 35.03 0.10.38
6 Liukka Elias KR 44.24 0.19.59
7 Liljeström Veikka ORa 45.01 0.20.36
Bergman Andrei Viborg HYL -
Munukka Eetu SKVuoksi HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mattila Pyry KS 16.24 0.00.00
2 Silvennoinen Oskari KR 19.55 0.03.31
3 Syrjäläinen Lauri HS 20.04 0.03.40
4 Kotro Väinö KyS 21.31 0.05.07
5 Asklöf Henrik Lynx 22.01 0.05.37
6 Turkki Eero ORa 22.06 0.05.42
7 Lyytinen Elias ORa 23.56 0.07.32
8 Hakulinen Saku VeVe 25.26 0.09.02
9 Mänttäri Eero JoKu 32.29 0.16.05
10 Takanen Aaro VeVe 34.32 0.18.08
11 Mänttäri Eino JoKu 37.02 0.20.38

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pirinen Oskari KeKaRa 14.38 0.00.00
2 Miikki Veeti SKVuoksi 18.17 0.03.39
3 Kiero Aaro LappRi 23.42 0.09.04
4 Liukka Pieti KR 24.08 0.09.30
5 Hirvikallio Aatu LuuRa 25.29 0.10.51
6 Saarlemo Niilo SKVuoksi 28.15 0.13.37
7 Riikonen Justus SKVuoksi 40.27 0.25.49

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Korhonen Eetu SKVuoksi 13.27 0.00.00
2 Boström Kristian Lynx 14.27 0.01.00
3 Kelosuo Taavi SKVuoksi 19.25 0.05.58
4 Jäppinen Jaakko SKVuoksi 19.43 0.06.16
5 Pellinen Veeti JoKu 19.46 0.06.19

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rissanen Erno-Kalle SonPa 16.31 0.00.00
2 Myllärinen Vertti LappRi 17.29 0.00.58
3 Koho Miika RR 19.35 0.03.04

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leppämäki Anton ViiSu 17.58 0.00.00
2 Niskanen Aatu VeVe 19.48 0.01.50
3 Asklöf Viktor Lynx 20.14 0.02.16
4 Pussi Elmeri SKVuoksi 20.59 0.03.01
5 Haataja Niko SKVuoksi 26.55 0.08.57
6 Kelosuo Niilo SKVuoksi 29.31 0.11.33

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Väänänen Mari KR 39.10 0.00.00 73.39
2 Höglund Henna KR 45.19 0.06.09 62.64
3 Kiuru Veera RaKaS 47.18 0.08.08 59.25
4 Kilpeläinen Elina VeVe 47.21 0.08.11 58.43
5 Tonder Marja AlatPi 48.52 0.09.42 55.88
6 Repo Marja-Terttu ORa 51.14 0.12.04 52.60
7 Salmi Maria LappRi 53.27 0.14.17 49.74
8 Suomalainen Riikka LappRi 53.51 0.14.41 48.71
9 Artemzeva Polina Viborg 55.19 0.16.09 46.77
10 Nykänen Eveliina LappRi 56.14 0.17.04 45.36
11 Juvonen Matleena RaKaS 57.52 0.18.42 43.46
12 Rautasalo Essi KR 59.02 0.19.52 42.00
13 Ivanova Marina SKVuoksi 1.07.55 0.28.45 35.97

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tanaeva Margarita Mile-Spo 35.18 0.00.00 30.31
2 Tanaeva Natalia Mile-Spo 36.02 0.00.44 27.47
3 Tikka Maija RaKaS 1.35.46 1.00.28 9.50

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkinen Anniina VeVe 48.18 0.00.00 26.40
2 Groheva Elena Vesta 55.27 0.07.09 22.13
3 Matikainen Tuula KeKaRa 1.02.43 0.14.25 18.81
4 Shelkina Gelena Alko-Sto 1.07.45 0.19.27 16.70
5 Dobritskaya Elena Vesta 1.14.53 0.26.35 14.47

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Silvennoinen Tarja KR 41.52 0.00.00 34.56
2 Liukka Heli KR 57.44 0.15.52 24.31
3 Mänttäri Liisa RaKaS 59.23 0.17.31 22.90
4 Saajanen Sari JoKu 1.01.40 0.19.48 21.35
5 Korhonen Eeva RaKaS 1.03.03 0.21.11 20.19
6 Pigareva Galina MileSpor 1.08.30 0.26.38 17.95

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hakkarainen Riitta RaKaS 42.27 0.00.00 44.23
2 Sviatkina Alla Viborg 46.24 0.03.57 39.86
3 Pozhidaeva Olga Azimuth 50.07 0.07.40 36.34
4 Vehomäki Pirkko ORa 51.53 0.09.26 34.56
5 Murskaja Elsa INUS 52.29 0.10.02 33.63
6 Kalliokoski Katriina PerhKi 53.16 0.10.49 32.60
7 Gureeva Olga RUS 56.12 0.13.45 30.40
8 Lomova Irina SPetersb 57.43 0.15.16 29.12
9 Rautasalo Anneli KR 1.13.14 0.30.47 22.56
10 Ivanova Svetlana Mile-Spo 1.27.08 0.44.41 18.64
11 Gavrilova Olga Azimuth 1.27.40 0.45.13 18.20

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puolakka Päivi SäynSa 38.39 0.00.00 53.05
2 Lonka Hennariikka KR 40.49 0.02.10 48.98
3 Lehto Ulla KyS 48.59 0.10.20 39.76
4 Levicheva Nadezda RUS 54.11 0.15.32 35.00
5 Heinola Helena JoKu 59.07 0.20.28 31.21
6 Bomb-Nurmi Hilkka LappRi 1.01.05 0.22.26 29.37
7 Kuzina Anna Viborg 1.20.19 0.41.40 21.70

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huttunen Kristiina SäynSa 37.36 0.00.00 47.66
2 Tikka Eija RaKaS 47.43 0.10.07 36.14
3 Klimovich Irina Viborg 56.19 0.18.43 29.43
4 Mineeva Ljudmila INUS 1.01.08 0.23.32 26.01
5 Timonen Sirkku RAPSU 1.05.30 0.27.54 23.25

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Talka Riitta RaKaS 34.13 0.00.00 31.97
2 Särkkä Liisa Navi 36.39 0.02.26 27.61
3 Viinanen Arja ORa 45.49 0.11.36 20.29

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelkonen Elli KeKaRa 49.44 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hakulinen Jenni VeVe 56.06 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Inkeri Niina-Mari ORa 58.26 0.00.00
2 Aho Petra Navi 1.15.06 0.16.40

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Juvakka Vilma SKVuoksi 37.19 0.00.00 42.14
2 Korhonen Julia RaKaS 41.15 0.03.56 36.69
3 Vehomäki Varpu ORa 47.33 0.10.14 30.59
4 Suutari Saana VeVe 50.59 0.13.40 27.37
5 Koskiaho Anni-Elina VeVe 59.06 0.21.47 22.62

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nenonen Liisa SKVuoksi 26.29 0.00.00
2 Juutilainen Sonia SKVuoksi 28.44 0.02.15
3 Similä Roosa SKVuoksi 31.57 0.05.28
4 Rautasalo Iina KR 36.29 0.10.00
5 Lyytikäinen Siiri LappRi 40.41 0.14.12

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Varjus Viivi SKVuoksi 25.09 0.00.00
2 Lonka Minna SKVuoksi 27.09 0.02.00
3 Danilova Julia Viborg 33.21 0.08.12
4 Jäkälä Jenni SKVuoksi 38.04 0.12.55
5 Ahvonen Karoliina JoKu 49.55 0.24.46
6 Ryytty Mari SKVuoksi 51.56 0.26.47

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mattila Elisa KS 15.52 0.00.00
2 Ovaska Jenni LuuRa 17.30 0.01.38
3 Kiero Ira LappRi 22.09 0.06.17
4 Silvennoinen Siiri KR 25.11 0.09.19

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pohjamo Neea SKVuoksi 22.01 0.00.00
2 Tynninen Jenna LappRi 22.26 0.00.25
3 Piispa Kiia-Maria LuuRa 23.41 0.01.40
4 Ruokonen Milla LappRi 25.36 0.03.35
5 Pellinen Viivi JoKu 47.40 0.25.39

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Piispa Neea-Noora LuuRa 15.23 0.00.00
2 Jäkälä Hanne SKVuoksi 17.48 0.02.25
3 Juvakka Aino LappRi 18.24 0.03.01
4 Pussinen Nea RaKaS 18.42 0.03.19
5 Vorobyeva Yana RUS 21.14 0.05.51
6 Vaittinen Jasmine SKVuoksi 21.19 0.05.56
7 Liukka Venla KR 21.31 0.06.08

Sarja D9RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kiero Veera LappRi 13.40 0.00.00
2 Heikkinen Ida VeVe 15.23 0.01.43
3 Tynninen Tia-Mari LappRi 19.18 0.05.38
4 Korhonen Silja SKVuoksi 19.20 0.05.40
5 Leppämäki Elsa ViiSu 22.19 0.08.39

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tonder Oona SKVuoksi 19.01 0.00.00
2 Heikkinen Roosa VeVe 28.25 0.09.24
3 Koho Milja RR 30.05 0.11.04
4 Piispa Inka-Liisa LuuRa 31.02 0.12.01
5 Pussi Vilhelmiina SKVuoksi 33.02 0.14.01