FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kahden keskimatkan kilpailu 1. osakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 36
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lakanen Jonne VaajTe 21.34 0.00.00 89.39
2 Huikko Petteri VaajTe 22.17 0.00.43 86.15
3 Parkkinen Jarno RR 23.01 0.01.27 83.04
4 Nurmonen Antti KR 23.26 0.01.52 81.22
5 Anttonen Antti VaajTe 23.40 0.02.06 80.07
6 Summanen Aapo VaajTe 23.50 0.02.16 79.16
7 Kallio Kari Koovee 24.10 0.02.36 77.73
8 Kettunen Heikki VaajTe 24.33 0.02.59 76.18
9 Häkkinen Janne PelPo 24.47 0.03.13 75.12
10 Ahonen Jere KangSK 25.27 0.03.53 72.83
11 Hämäläinen Jani LS-37 25.45 0.04.11 71.66
12 Mamia Tero Koovee 25.49 0.04.15 71.16
13 Heinonen Samuel JRV 25.51 0.04.17 70.75
14 Torrkulla Magnus Femman 25.54 0.04.20 70.29
15 Mäkäläinen Jyri SiiRa 25.57 0.04.23 69.84
16 Sivill Timo VaajTe 26.00 0.04.26 69.38
17 Arvola Miika Koovee 26.21 0.04.47 68.15
18 Räsänen Markus KuoSu 26.41 0.05.07 66.99
19 Rautanen Mika TuuSe 26.42 0.05.08 66.64
20 Valkamo Santeri Koovee 27.18 0.05.44 64.87
21 Saavalainen Olli SiiRa 28.21 0.06.47 62.18
22 Pietiläinen Juha RastiE4 28.26 0.06.52 61.70
23 Tuovinen Aleksi KuoSu 28.30 0.06.56 61.27
24 Tuomaala Mikko OuHu 28.41 0.07.07 60.59
25 Järvinen Seppo AR 28.47 0.07.13 60.09
26 Maukonen Timo RastiE4 28.49 0.07.15 59.74
27 Kärkkäinen Matti VaajTe 29.16 0.07.42 58.53
28 Vehmas Risto ViRuS 30.20 0.08.46 56.20
29 Huhtanen Pekka RasKu 31.48 0.10.14 53.35
30 Samposalo Kai KangSK 32.43 0.11.09 51.60
31 Rusanen Antti KeU 33.19 0.11.45 50.43
32 Silvasti Heikki MuuRa 33.27 0.11.53 49.98
33 Liimatainen Mikko KeuKi 34.51 0.13.17 47.73
34 Lahti Aki IHR 36.32 0.14.58 45.31
35 Saksola Esa ÄäSa 38.33 0.16.59 42.72
36 Reiman Kai KR 39.10 0.17.36 41.84

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siivonen Jere SuSe 32.23 0.00.00

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nalli Marko ViPa 26.19 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pitkänen Marko JRV 24.22 0.00.00 66.35
2 Rönnemaa Antti SiiRa 25.29 0.01.07 62.25
3 Katajisto Teemu KanSu 26.33 0.02.11 58.61
4 Nurminen Joonas JRV 28.12 0.03.50 54.10
5 Varis Ari RastiE4 28.48 0.04.26 51.92
6 Kankkunen Riku SaRa 30.27 0.06.05 48.11
7 Parviainen Juha ViPa 30.57 0.06.35 46.36
8 Voutilainen Arto MuuRa 33.56 0.09.34 41.39
9 Vatanen Janne KR 37.08 0.12.46 37.01

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ukkonen Jukka Navi 23.11 0.00.00 61.75
2 Kettunen Petri KR 26.03 0.02.52 54.21
3 Ruuska Vesa KangSK 26.12 0.03.01 53.15
4 Hyvönen Sakari KuoSu 26.56 0.03.45 50.98
5 Tuovinen Timo KuoSu 29.11 0.06.00 46.38
6 Mönttinen Sami RastiE4 29.26 0.06.15 45.32
7 Kohvakka Hannu Kalske 29.57 0.06.46 43.89
8 Van Camp Richard EsAk 30.42 0.07.31 42.18
9 Puranen Jarkko Koovee 31.19 0.08.08 40.73
10 Iitti Jukka RastiE4 32.20 0.09.09 38.84
11 Engström Patrik PIF 32.58 0.09.47 37.50
12 Kelosuo Simo SKVuoksi 37.59 0.14.48 32.04

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Juha VaajTe 23.25 0.00.00 63.35
2 Hirvensalo Jorma SaPu 24.12 0.00.47 60.64
3 Valkonen Pasi IHR 24.43 0.01.18 58.73
4 Kulmala Mika RR 25.36 0.02.11 56.08
5 Ilmonen Matti IPR 27.55 0.04.30 50.86
6 Nygård Marko KuoSu 29.59 0.06.34 46.82
7 Mäki Jukka Kalske 30.02 0.06.37 46.22
8 Mäkelä Markku ViRuS 30.08 0.06.43 45.53
9 Korhonen Ilkka KuoSu 30.37 0.07.12 44.30
10 Backman Kari IinYr 32.09 0.08.44 41.69
11 Suhonen Timo KuoSu 35.02 0.11.37 37.80
12 Ruokonen Jussi KeuKi 35.29 0.12.04 36.88
13 Peltonen Timo SonPa 37.02 0.13.37 34.90
14 Hämynen Petri ÄäSa 39.17 0.15.52 32.50
Alvoittu Petri ViPa HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Martikainen Ari KeuKi 20.33 0.00.00 48.65
2 Särkkä Seppo VaajTe 21.51 0.01.18 44.78
3 Ylönen Juhani RastiE4 23.21 0.02.48 40.98
4 Peltola Heikki KR 23.23 0.02.50 40.01
5 Saksanen Pauli TuS 24.56 0.04.23 36.66
6 Ylikoski Kari TP 28.57 0.08.24 30.84
7 Salonen Hannu KonnU 29.05 0.08.32 29.96
8 Peltonen Heikki IPR 31.35 0.11.02 26.91

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tarvonen Keijo Kalske 21.50 0.00.00 55.20
2 Helle Markku SaPu 22.37 0.00.47 52.67
3 Valkonen Timo RR 22.58 0.01.08 51.27
4 Nieminen Tapio JRV 23.32 0.01.42 49.44
5 Rustari Mauri ViRuS 23.56 0.02.06 48.03
6 Siitonen Hannu RastiE4 25.17 0.03.27 44.92
7 Raatikainen Pekka RastiE4 26.19 0.04.29 42.63
8 Hämynen Timo ÄäSa 26.20 0.04.30 42.07
9 Väätäinen Hannu ViPa 28.12 0.06.22 38.79
10 Pöyhönen Hannu VetU 28.54 0.07.04 37.37
11 Huttunen Kalle KuoSu 30.48 0.08.58 34.62
12 Pietilä Heikki S-2000 34.50 0.13.00 30.21
Nurminen Jouko TP HYL -
Högnäs Tore Brahe HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyyryläinen Raimo JuvU 21.23 0.00.00 50.51
2 Sompi Eero JRV 25.19 0.03.56 41.86
3 Savolainen Martti SäynSa 25.40 0.04.17 40.50
4 Lavikainen Jussi KangSK 26.10 0.04.47 38.96
5 Lehtiniemi Pekka SaSu 26.29 0.05.06 37.73
6 Pusa Raimo ViRuS 28.59 0.07.36 33.77
7 Salonen Kauko ViPa 31.00 0.09.37 30.92
8 Virtanen Matti ViPa 33.29 0.12.06 28.02
9 Hytönen Jorma RastiE4 39.02 0.17.39 23.52

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Inkinen Paavo Jyry 22.34 0.00.00 49.23
2 Rusko Heikki VaajTe 23.23 0.00.49 47.17
3 Nikkinen Yrjö HyRa 24.50 0.02.16 44.10
4 Kajava Viljo KuoSu 25.12 0.02.38 43.14
5 Karppinen Eino KuoSu 25.13 0.02.39 42.80
6 Tammela Seppo LaukU 25.27 0.02.53 42.09
7 Ruuskanen Seppo KuoSu 25.41 0.03.07 41.40
8 Korhonen Pauli SäynSa 26.42 0.04.08 39.53
9 Partanen Paavo HyRa 27.15 0.04.41 38.44
10 Karjalainen Seppo KuoSu 27.22 0.04.48 37.98
11 Stenstrand Lars RaVa 27.43 0.05.09 37.22
11 Rantakangas Erkki AlajA 27.43 0.05.09 37.22
13 Kettunen Kimmo SäynSa 27.51 0.05.17 36.47
14 Sorri Seppo PihtTu 28.20 0.05.46 35.57
15 Salo Jaakko SaPu 29.03 0.06.29 34.42
16 Rauhala Heikki PIF 32.53 0.10.19 30.16
17 Ihanainen Olavi SaPu 35.13 0.12.39 27.94
18 Hieta Lauri KanSu 36.00 0.13.26 27.11
19 Mattila Kalle PosPy 39.50 0.17.16 24.30
20 Mali Pentti LohiRa 47.11 0.24.37 20.35
21 Mönttinen Erkki ViPa 49.08 0.26.34 19.38
Pelkonen Toivo YlikNM KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kinnunen Paavo EE 19.19 0.00.00 45.33
2 Salmela Kosti PihtTu 20.31 0.01.12 42.22
3 Hietaharju Antti ÄhtU 20.46 0.01.27 41.26
4 Houni Mikko EE 21.13 0.01.54 39.94
5 Manerus Erkki PetPe 21.45 0.02.26 38.53
6 Paavilainen Arvo IPR 22.24 0.03.05 36.99
7 Keskinen Matti TikSu 22.45 0.03.26 36.01
8 Tolmunen Tauno RastiE4 23.03 0.03.44 35.14
9 Puttonen Kalevi IPR 23.05 0.03.46 34.68
10 Valkonen Taisto Hanka 25.04 0.05.45 31.56
11 Häkkinen Tapani IPR 25.15 0.05.56 30.96
12 Halonen Valto KuoSu 28.31 0.09.12 27.09
13 Valkonen Paavo Hanka 29.24 0.10.05 25.95
14 Laine Tapani KuoSu 29.53 0.10.34 25.22
15 Kinnunen Ilpo RastiE4 31.42 0.12.23 23.48

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koppelomäki Mikko EE 19.40 0.00.00 35.47
2 Hänninen Pentti MikVa 20.18 0.00.38 33.50
3 Suutari Veikko JoKu 21.47 0.02.07 30.42
4 Lario Heikki RaVa 25.15 0.05.35 25.55
5 Leppänen Kalle RastiE4 29.44 0.10.04 21.12
6 Kotamäki Erkki PetPe 45.49 0.26.09 13.32
Kiuru Aulis JRV KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lahtinen Martti KeuKi 22.13 0.00.00
2 Rintamäki Leo Eräp 26.35 0.04.22

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pietiläinen Heino S-JKL 27.19 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suhonen Antto-Iiro KuoSu 24.53 0.00.00
2 Mörsky Ville KeuKi 31.18 0.06.25

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valkonen Lauri IHR 24.12 0.00.00 61.73
2 Peltonen Topias IPR 25.12 0.01.00 57.06
3 Kohvakka Heikki Kalske 27.35 0.03.23 50.10
4 Martikainen Juha KeuKi 27.44 0.03.32 47.81
5 Sippo Markus Kalske 32.16 0.08.04 39.35

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Silvennoinen Santeri KR 16.31 0.00.00 54.76
2 Sopo Aleksi KuoSu 21.33 0.05.02 41.40
3 Tuomala Miro S-JKL 25.17 0.08.46 34.80
4 Leppäsalmi Reko KeuKi 25.23 0.08.52 34.18
5 Tanskanen Aapo IisVi 26.37 0.10.06 32.13
6 Tanskanen Olli IisVi 27.30 0.10.59 30.65
7 Anttonen Ari KeuKi 33.32 0.17.01 24.77
8 Häkkinen Kalle S-JKL 34.38 0.18.07 23.62
9 Häkkinen Aapo SaPu 34.54 0.18.23 23.09
10 Sippo Mikael Kalske 36.05 0.19.34 21.99
11 Jurvakainen Atte S-JKL 38.15 0.21.44 20.42
12 Mörsky Matti KeuKi 51.44 0.35.13 14.86

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ilmonen Aleksi IPR 14.30 0.00.00
2 Varis Henry RastiE4 18.57 0.04.27
3 Hakala Petteri RaN 20.07 0.05.37
4 Hämynen Jussu S-JKL 25.33 0.11.03
5 Hannunen Otto S-JKL 26.39 0.12.09
6 Järvinen Ossi TP 27.01 0.12.31

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuomala Mitri S-JKL 12.48 0.00.00
2 Laakso Lasse S-JKL 13.01 0.00.13
3 Sipiläinen Konsta S-JKL 13.32 0.00.44
4 Vaismaa Lassi S-JKL 16.11 0.03.23
5 Kankkunen Jyri SaRa 19.29 0.06.41
6 Pernu Valtteri S-JKL 23.09 0.10.21
7 Kelosuo Eero SKVuoksi 33.07 0.20.19

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Varis Lenny RastiE4 18.47 0.00.00
2 Nikkanen Johannes KS 21.54 0.03.07
3 Löfman Iikka S-JKL 22.20 0.03.33

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltola Samuli KeuKi 14.52 0.00.00
2 Hyvönen Jerry KuoSu 15.47 0.00.55
3 Varkoi Juho Kalske 16.35 0.01.43
4 Paalanen Arttu IPR 17.48 0.02.56
5 Rolig Otto S-JKL 18.11 0.03.19
6 Sopo Elias KuoSu 18.24 0.03.32
7 Rolig Antti S-JKL 20.06 0.05.14
8 Manni Aapo SaPu 25.00 0.10.08
9 Doumboya Francis SaPu 26.08 0.11.16
10 Klemettinen Simo S-JKL 27.02 0.12.10
11 Lahtinen Oskari KeuKi 27.10 0.12.18
12 Kelosuo Taavi SKVuoksi 28.14 0.13.22
13 Sippo Matias Kalske 29.07 0.14.15
14 Pimiä Lauri SaPu 29.47 0.14.55
15 Paalanen Valtteri IPR 30.19 0.15.27
16 Lahtinen Olavi KeuKi 37.59 0.23.07

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantanen Merja Koovee 22.38 0.00.00 89.93
2 Joensuu Laura Pohjant 25.54 0.03.16 77.61
3 Joensuu Marttiina Pohjant 26.33 0.03.55 74.75
4 Lakanen Laura Pohjant 27.56 0.05.18 70.14
5 Rantanen Maaret JRV 28.26 0.05.48 68.01
6 Niittynen Miia Koovee 28.42 0.06.04 66.49
7 Laakkonen Elina Brahe 30.07 0.07.29 62.52
8 Ahonen Laura KangSK 31.38 0.09.00 58.72
9 Silvennoinen Tarja KR 32.16 0.09.38 56.78
10 Saavalainen Anu TuS 35.26 0.12.48 50.98
11 Siivonen Hanna-Mari SuSe 36.37 0.13.59 48.64
12 Alvoittu Elina ViPa 38.43 0.16.05 45.35
Lähteenmäki Salla RastiE4 HYL -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jämsén Miia MuuRa 23.06 0.00.00 33.64
2 Breilin Henna IPR 23.24 0.00.18 30.72
3 Laksila Satu RastiE4 25.53 0.02.47 25.52

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kulmala Päivi RR 21.19 0.00.00 62.25
2 Huuskonen Taija JRV 25.54 0.04.35 49.95
3 Heiskanen Reetta SaRa 27.05 0.05.46 46.54
4 Niemi Anne-Mari SaPu 29.44 0.08.25 41.28
5 Kallio Terhi ViRuS 32.03 0.10.44 37.26
6 Varis Mari RastiE4 35.57 0.14.38 32.30
7 Väisänen Inka KuoSu 52.54 0.31.35 21.32

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilmonen Kirsi IPR 27.22 0.00.00 38.56
2 Yrjölä Ulla MuuRa 28.18 0.00.56 35.43
3 Sippo Leena Kalske 28.56 0.01.34 32.83
4 Pyykkönen Suvi Kalske 31.25 0.04.03 28.55

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Turunen Sisko Navi 22.09 0.00.00 53.52
2 Leppäsalmi Päivi KeuKi 25.03 0.02.54 44.96
3 Suhonen Sirpa KuoSu 29.33 0.07.24 36.10
4 Paalanen Anne RR 34.59 0.12.50 28.80

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Airaksinen Merja KuoSu 26.23 0.00.00 44.97
2 Raatikainen Päivi LohiRa 26.28 0.00.05 42.59
3 Annila Päivi TP 31.22 0.04.59 34.05
4 Kananen Eeva TP 1.00.10 0.33.47 16.76

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lavikainen Pirjo KangSK 27.29 0.00.00 47.96
2 Laukkanen Kirsti HlT 28.50 0.01.21 44.00
3 Soanjärvi Tuija Lynx 31.13 0.03.44 39.06
4 Väänänen Pirkko NilsNu 32.28 0.04.59 36.03
5 Pöyhönen Lea VetU 34.54 0.07.25 32.10

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyvärinen Vappu SaPu 20.27 0.00.00 50.33
2 Ketola Sirkka SaPu 21.31 0.01.04 46.04
3 Nurminen Eija TP 28.35 0.08.08 33.31
4 Soikkeli Orvokki JRV 28.38 0.08.11 31.90
5 Valkonen Pirjo Hanka 28.41 0.08.14 30.50

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tulokas Tuula SuSi 27.54 0.00.00

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Määttänen Seija SuSi 24.59 0.00.00
2 Lario Irma RaVa 27.06 0.02.07

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nieminen Sole JRV 29.21 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karhola Lotta TP 22.27 0.00.00 71.54
2 Anttonen Sari KeuKi 24.08 0.01.41 63.22
3 Honkanen Miitu KuoSu 24.58 0.02.31 57.89
4 Hyyryläinen Sini Navi 45.39 0.23.12 29.90

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suhonen Anniina KuoSu 23.20 0.00.00
2 Kerkkonen Anna JRV 25.21 0.02.01

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sipiläinen Pinja S-JKL 24.13 0.00.00

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Klemettinen Veera S-JKL 14.57 0.00.00
2 Räsänen Johanna KuoSu 15.42 0.00.45
3 Jaatinen Milja HaHe 20.04 0.05.07
4 Vaismaa Silva S-JKL 20.32 0.05.35
5 Heinjoki Petra JRV 21.02 0.06.05
6 Backman Saana HaHe 22.10 0.07.13
7 Hannunen OIga S-JKL 22.46 0.07.49
8 Nygård Marikki KuoSu 24.41 0.09.44
9 Kovanen Maiju LaukU 26.17 0.11.20
10 Itkonen Nanu S-JKL 27.23 0.12.26
11 Sippo Emma Kalske 29.39 0.14.42
12 Kauppinen Johanna SaPu 31.26 0.16.29
13 Raivio Venla-Lyydia S-JKL 42.11 0.27.14

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sopo Annika KuoSu 12.39 0.00.00
2 Varkoi Aino Kalske 13.23 0.00.44
3 Klemettinen Kaisa S-JKL 15.20 0.02.41
4 Tanskanen Anni IisVi 15.49 0.03.10
5 Silvennoinen Siiri KR 16.23 0.03.44
6 Voutilainen Viivi MuuRa 17.03 0.04.24
7 Heinjoki Tanja JRV 17.12 0.04.33
8 Lilja Kati S-JKL 18.49 0.06.10
9 Tuominen Anniina TP 21.15 0.08.36
10 Katainen Katri KeuKi 23.17 0.10.38

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nurminen Inka JRV 18.42 0.00.00
2 Kovanen Anu LaukU 32.39 0.13.57
Kinnunen Jenni HYL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leppäsalmi Sara KeuKi 14.41 0.00.00
2 Pitkänen Hilla JRV 15.39 0.00.58
3 Lilja Riikka S-JKL 19.45 0.05.04
4 Lehtonen Ellanoora SaPu 20.25 0.05.44
5 Löfman Hilla S-JKL 22.29 0.07.48
6 Tuomala Miina-Maria S-JKL 23.43 0.09.02
7 Sivill Neea S-JKL 25.48 0.11.07
8 Voutilainen Lotta MuuRa 27.00 0.12.19
9 Sivill Hilla S-JKL 30.07 0.15.26