FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
XLIV Sisä-Suomen Rastipäivät
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bäckström Anders Södertäl 1.21.14 0.00.00 82.22
2 Ahonen Jere KangSK 1.23.53 0.02.39 78.92
3 Sulkula Ilari S-JKL 1.33.15 0.12.01 70.36
4 Tölli Marko S-JKL 1.33.59 0.12.45 69.19
5 Kettunen Heikki VaajTe 1.39.13 0.17.59 64.94
6 Kärkkäinen Matti VaajTe 1.39.19 0.18.05 64.29
7 Hongell Timo KoS 1.43.30 0.22.16 61.12
8 Rautiainen Teemu RastiE4 1.47.32 0.26.18 58.28
9 Maukonen Timo RastiE4 1.49.28 0.28.14 56.71
10 Virkki Janne KeuKi 1.52.15 0.31.01 54.78
11 Pohjola Lauri S-JKL 1.56.48 0.35.34 52.14
12 Holm Christian Femman 2.15.48 0.54.34 44.41
13 Karlå Mathias Femman 2.16.07 0.54.53 43.87
14 Lamminsivu Harri S-JKL 2.27.04 1.05.50 40.21
15 Saksola Esa ÄäSa 2.42.09 1.20.55 36.10
Vehmas Risto ViRuS KES -
Sompi Jani JRV KES -
Hyyryläinen Mikko Hanka KES -

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyyryläinen Matti Hanka 1.27.44 0.00.00 32.33
2 Liukkonen Jarkko SaRa 1.41.22 0.13.38 25.88
3 Törmälä Ville S-JKL 1.58.08 0.30.24 20.41

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mörsky Janne KeuKi 45.18 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lepo Mikko S-JKL 1.14.07 0.00.00 72.10
2 Karelo Henrik JRV 1.17.00 0.02.53 67.91
3 Pietiläinen Juha RastiE4 1.19.28 0.05.21 64.36
4 Kaario Kimmo VaajTe 1.29.38 0.15.31 55.78
5 Savolainen Tomi RasKe 1.34.54 0.20.47 51.48
6 Mäkinen Antti IlU 1.39.15 0.25.08 48.07
7 Vatanen Janne KR 1.45.12 0.31.05 44.26
Rahkila Pyry VaajTe KES -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hartman Janne VaajTe 1.02.41 0.00.00 65.46
2 Tonteri Petri TVV 1.11.06 0.08.25 57.17
3 Kullman Dan VöråIF 1.14.17 0.11.36 54.20
4 Mönttinen Sami RastiE4 1.14.23 0.11.42 53.61
5 Myllykoski Pekka S-JKL 1.24.37 0.21.56 46.67
6 Järvenpää Esa S-JKL 1.25.44 0.23.03 45.61
7 Leppämäki Tero ViiSu 1.30.21 0.27.40 42.86
8 Hakamäki Matti S-JKL 1.32.44 0.30.03 41.34
9 Sivill Keijo RastiE4 1.33.43 0.31.02 40.50
10 Nurmi Pasi RasKe 1.37.55 0.35.14 38.37
11 Åman Thomas Botnia 2.08.28 1.05.47 28.94
Lehtonen Marko Hanka HYL -
Puranen Jarkko Koovee KES -
Manerus Eero PetPe KES -
Kujanpää Marko AlajA KES -
Klemettinen Vesa S-JKL KES -
Hyttinen Tarmo RastiE4 KES -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuomisto Juha VaaSu 1.06.12 0.00.00 59.06
2 Kärkkäinen Panu JRV 1.07.59 0.01.47 56.55
3 Koskinen Juha VaajTe 1.08.21 0.02.09 55.30
4 Järvinen Jari S-JKL 1.17.26 0.11.14 47.97
5 Kinnari Jukka SuJu 1.23.50 0.17.38 43.53
6 Hämynen Petri ÄäSa 1.33.41 0.27.29 38.26
7 Kalliokoski Arto PerhKi 1.48.22 0.42.10 32.47
Hansen Jan-Petter ILGular KES -
Mäkelä Markku ViRuS KES -
Hakala Eero Femman KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kulbachko Andrey Petrosko 59.04 0.00.00 49.91
2 Lillandt Stefan OKKristi 1.00.04 0.01.00 48.65
3 Martikainen Ari KeuKi 1.02.09 0.03.05 46.60
4 Toikkanen Ilpo SuJu 1.06.25 0.07.21 43.21
5 Korhonen Hannu S-JKL 1.08.18 0.09.14 41.64
6 Särkkä Seppo VaajTe 1.11.56 0.12.52 39.18
7 Vornanen Pekka SuoVa 1.12.52 0.13.48 38.32
8 Turunen Juha ViPa 1.17.20 0.18.16 35.77
9 Tamminen Hannu SuJu 1.20.43 0.21.39 33.95
10 Salonen Hannu KonnU 1.22.07 0.23.03 33.05
11 Virnala Jukka JalJa 1.26.22 0.27.18 31.12
12 Mäkitalo Mikko KauKa 1.32.36 0.33.32 28.75
13 Mattsson Petri ViRuS 1.46.04 0.47.00 24.85
Ahonen Timo KeuKi HYL -
Tamminen Heikki SuJu KES -
Liukkonen Juha Delta KES -
Korhonen Timo Hanka KES -
Ala-Hukkala Juha RaJu KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppäsalmi Juhani KeuKi 1.02.12 0.00.00 48.89
2 Kurittu Lassi S-JKL 1.03.07 0.00.55 47.58
3 Rustari Mauri ViRuS 1.06.12 0.04.00 44.79
4 Aasla Hannu Koovee 1.16.57 0.14.45 38.03
5 Nuuttila Kari KauKa 1.23.14 0.21.02 34.71
6 Siitonen Hannu RastiE4 1.23.34 0.21.22 34.11
7 Raatikainen Pekka RastiE4 1.29.34 0.27.22 31.40
8 Kyncl Stanislav OKJilemn 1.34.31 0.32.19 29.36
9 Hämynen Timo ÄäSa 1.35.05 0.32.53 28.78
Valkonen Pekka Kalske KES -
Säteri Tuomo KeU KES -
Sillanpää Juhani AlajA KES -
Eno Kaarlo TeuRi KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 24
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rauma Håkan Botnia 52.33 0.00.00 51.45
2 Miettinen Kauko SuoVa 52.51 0.00.18 50.83
3 Turpeinen Timo VaajTe 56.56 0.04.23 46.87
4 Turunen Erkki SuSe 59.30 0.06.57 44.55
5 Slotte Harald Botnia 1.00.57 0.08.24 43.20
6 Virtanen Matti ViPa 1.02.15 0.09.42 42.02
7 Järvenpää Voitto RastiE4 1.03.44 0.11.11 40.76
8 Savolainen Martti SäynSa 1.04.13 0.11.40 40.18
9 Sompi Eero JRV 1.05.01 0.12.28 39.42
10 Lahti Jaakko S-JKL 1.08.12 0.15.39 37.32
11 Liukkonen Leo SaRa 1.09.56 0.17.23 36.14
12 Harald Hilding Falken 1.13.02 0.20.29 34.37
13 Kaarnijärvi Veikko JRV 1.17.52 0.25.19 32.01
14 Hautamäki Jouko RasTiimi 1.18.52 0.26.19 31.38
15 Hytönen Jorma RastiE4 1.22.13 0.29.40 29.88
16 Pakarinen Jouko RastiE4 1.22.42 0.30.09 29.50
17 Pajala Tauno EsSu 1.25.36 0.33.03 28.29
18 Puolakka Pekka SäynSa 1.29.48 0.37.15 26.77
19 Euren Pertti RasKa 1.36.23 0.43.50 24.76
20 Äikäs Esko TikSu 1.38.40 0.46.07 24.01
21 Pöntinen Jorma Navi 1.42.58 0.50.25 22.83
Kumpumäki Kauko ViiSu KES -
Rahkila Paavo VaajTe KES -
Salonen Kauko ViPa HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruuskanen Seppo KuoSu 37.48 0.00.00 43.81
2 Tammela Seppo LaukU 42.56 0.05.08 38.23
3 Partanen Paavo HyRa 43.10 0.05.22 37.68
4 Taipalus Esko RasKe 45.16 0.07.28 35.61
5 Pollari Vilho RastiE4 45.26 0.07.38 35.16
6 Krats Matti S-JKL 45.37 0.07.49 34.70
7 Pelkonen Toivo YlikNM 54.15 0.16.27 28.91
8 Kettunen Kimmo SäynSa 54.41 0.16.53 28.41
9 Kulmala Antto KeuKi 55.22 0.17.34 27.80
10 Orava Kyösti KoS 58.00 0.20.12 26.28
11 Linna Mikko S-JKL 1.02.03 0.24.15 24.33
12 Ilomäki Risto RasKe 1.10.33 0.32.45 21.19
13 Mönttinen Erkki ViPa 1.13.13 0.35.25 20.22
14 Lähdekorpi Mauri Femman 1.16.53 0.39.05 19.07
15 Rovio Kari KangSK 1.20.18 0.42.30 18.07
Häkkinen Risto ViPa HYL -
Mali Pentti LohiRa KES -
Leppänen Hannu RaTU KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Reini Jaakko TikSu 44.27 0.00.00 40.35
2 Manerus Erkki PetPe 44.39 0.00.12 39.71
3 Salmi Tarmo RaKaS 46.18 0.01.51 37.85
4 Nieminen Mauno ViiSu 46.31 0.02.04 37.22
5 Hietaharju Antti ÄhtU 46.44 0.02.17 36.61
6 Malila Sakari PihtTu 49.15 0.04.48 34.32
7 Siltala Raimo KauWi 51.05 0.06.38 32.68
8 Varis Martti OH 52.32 0.08.05 31.39
9 Näkkilä Matti RastiE4 52.39 0.08.12 30.92
10 Kinnunen Ilpo RastiE4 54.48 0.10.21 29.33
11 Staffans Per-Erik Vörå 1.03.00 0.18.33 25.19
12 Riihonen Taisto KauKa 1.08.35 0.24.08 22.83
Salmi Aimo VaaSu KES -
Parkkinen Seppo MikVa KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hänninen Pentti MikVa 31.26 0.00.00 31.97
2 Holmlund Elof Malax 35.28 0.04.02 26.92
3 Vuorinen Pentti SuJu 39.45 0.08.19 22.75
4 Mård Leo OKKristi 47.03 0.15.37 18.16

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ojajärvi Armas KuortKu 47.51 0.00.00 27.21
2 Hytönen Hannu IisVi 57.55 0.10.04 21.36
3 Hautala Eelis IisVi 1.13.09 0.25.18 16.02
Varamäki Veikko RaJu KES -

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulkula Anton S-JKL 1.35.23 0.00.00
2 Virnala Jussi RasKu 1.44.48 0.09.25

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyttinen Lauri RastiE4 1.12.25 0.00.00
Säteri Ville KeU KES -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Roininen Lauri HS 59.21 0.00.00 41.79
2 Leppäsalmi Reko KeuKi 59.39 0.00.18 40.95
3 Harald Joachim Falken 1.06.41 0.07.20 36.08
4 Mörsky Matti KeuKi 1.08.03 0.08.42 34.81
5 Kalliokoski Jooseppi RasTiimi 1.08.07 0.08.46 34.23
6 Ålgars Sakari SaPu 1.09.52 0.10.31 32.84
7 Häkkinen Aapo SaPu 1.13.08 0.13.47 30.86
8 Kovalev Viktor Petrosko 1.14.00 0.14.39 30.00
9 Häkkinen Kalle S-JKL 1.17.56 0.18.35 28.01
10 Hakala Joakim Femman 1.19.22 0.20.01 27.03
Vertanen Jonas Botnia KES -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sulkula Paulus S-JKL 15.35 0.00.00
2 Puranen Konsta Koovee 17.21 0.01.46
3 Kaario Otto S-JKL 18.29 0.02.54
4 Sjölund Mika Botnia 20.47 0.05.12
5 Hyttinen Jaakko RastiE4 24.06 0.08.31
6 Säteri Tuomas KeU 26.04 0.10.29
7 Keurulainen Aksu RastiE4 28.06 0.12.31
8 Lakanen Juho PerhKi 28.14 0.12.39
9 Hämynen Jussu S-JKL 32.45 0.17.10
10 Abramov Alexander Petrosko 37.11 0.21.36

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lepo Vertti S-JKL 13.03 0.00.00
2 Sipiläinen Konsta S-JKL 15.29 0.02.26
2 Lindqvist Arttu KS 15.29 0.02.26
4 Stevander Pyry KuortKu 18.38 0.05.35
5 Manninen Miika S-JKL 23.02 0.09.59
6 Puranen Aapo Koovee 24.05 0.11.02

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Åman Joel Botnia 16.22 0.00.00
2 Huikari Henri ViiSu 17.37 0.01.15
Kulmala Topias KeuKi HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lakanen Eetu PerhKi 11.28 0.00.00
2 Stevander Karri KuortKu 11.55 0.00.27
3 Kullman Hannes Falken 12.18 0.00.50
4 Raivio Sampo-Tapio S-JKL 12.27 0.00.59
5 Saaranen Markus ViiSu 15.11 0.03.43
6 Nurmi Elias RasKe 15.13 0.03.45
7 Roininen Aapo HS 15.56 0.04.28
8 Ena Alexander Falken 16.36 0.05.08
9 Klemettinen Simo S-JKL 18.18 0.06.50
10 Manni Aapo SaPu 18.57 0.07.29
11 Leppämäki Anton ViiSu 21.29 0.10.01
12 Lahtinen Oskari KeuKi 21.57 0.10.29
13 Isrikki Jonne SaPu 22.32 0.11.04
14 Pimiä Lauri SaPu 22.45 0.11.17
15 Lahtinen Olavi KeuKi 25.17 0.13.49
16 Doumboya Francis SaPu 30.31 0.19.03

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkitalo Kaisa KauKa 1.22.26 0.00.00 53.51
2 Hongell Mia-Riitta KoS 1.26.09 0.03.43 49.92
3 Kurittu Kaisa Kalske 1.26.26 0.04.00 48.48
4 Alvoittu Elina ViPa 1.45.28 0.23.02 38.69
5 Kihlström Tiina ÄhtU 2.14.58 0.52.32 29.41
Kihlström Anne Hanka KES -
Rautiainen Satu RastiE4 KES -

Sarja D21B
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sivill Mari RastiE4 1.03.31 0.00.00
2 Laksila Satu RastiE4 1.12.33 0.09.02
Lindholm Eliisa PerhKi KES -

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aho Anu PerhKi 40.19 0.00.00 33.00
2 Breilin Henna IPR 49.46 0.09.27 24.73
3 Kairamo Kristiina KaRa 1.02.04 0.21.45 18.22

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkinen Heini IlU 1.05.02 0.00.00 55.39
2 Backman Yvonne Falken 1.08.14 0.03.12 51.91
3 Vaismaa Taina S-JKL 1.13.39 0.08.37 47.28
4 Keränen Sirpa S-JKL 1.14.43 0.09.41 45.80
5 Rissa Utu RastiE4 1.34.21 0.29.19 35.64
6 Åstrand Ulla-Maria Botnia 1.38.15 0.33.13 33.61
Siitonen Piia KES -
Kujanpää Maarit KuortKu HYL -
Kestilä Eija S-JKL KES -
Ena Linda Falken KES -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hartman Paula S-JKL 1.00.14 0.00.00 51.14
2 Lepo Tarja S-JKL 1.06.17 0.06.03 45.08
3 Åman Veronica Botnia 1.22.16 0.22.02 35.20
4 Pyykkönen Suvi Kalske 1.22.52 0.22.38 33.83
5 Heiskanen Ulla-Mari Kalske 1.40.16 0.40.02 27.03
Stevander Arja KuortKu HYL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppäsalmi Päivi KeuKi 38.06 0.00.00 50.08
2 Lahtinen Ulla S-JKL 39.35 0.01.29 47.00
3 Strandberg Annika Femman 40.19 0.02.13 44.96
4 Peltonen Heljä KS 52.42 0.14.36 33.49
5 Hautala Jaana SaSu 54.44 0.16.38 31.37
6 Ojajärvi Päivi RasKe 1.09.51 0.31.45 23.90
7 Valkonen Virpi Kalske 1.13.53 0.35.47 21.95

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hautala Päivi RaJu 53.15 0.00.00 29.87
2 Kärkkäinen Tarja JRV 58.23 0.05.08 25.20
3 Kynclova Mirka OKJilemn 1.06.47 0.13.32 20.25

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puolakka Päivi SäynSa 43.33 0.00.00 47.85
2 Sivén Hannele ÄhtU 44.02 0.00.29 45.55
3 Turunen Päivi-Kaarina SuSe 56.04 0.12.31 34.38
4 Hiekkala Pirjo RastiE4 57.05 0.13.32 32.40
5 Harald Mirja Falken 1.37.15 0.53.42 18.21

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lähdekorpi Kaija Femman 49.39 0.00.00 48.43
2 Korkeakangas Eeva-Liisa RaJu 54.32 0.04.53 41.89
3 Pöntinen Tuula Navi 1.00.12 0.10.33 35.95
4 Hakaniemi Kaija JRV 1.01.46 0.12.07 33.09

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Varis Tuula OH 48.03 0.00.00
2 Liuha Tuulikki S-JKL 1.11.38 0.23.35
Mäkinen Helena IlU KES -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Määttänen Seija SuSi 1.42.06 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puikkonen Janika S-JKL 46.56 0.00.00 45.54
2 Hyttinen Inkeri RastiE4 52.06 0.05.10 39.79
3 Sipiläinen Pinja S-JKL 56.55 0.09.59 35.30
4 Stevander Fanni KuortKu 1.10.44 0.23.48 27.50
5 Volkova Svetlana Petrosko 1.13.39 0.26.43 25.54
6 Kantanen Milla ViiSu 1.36.44 0.49.48 18.78

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Klemettinen Veera S-JKL 18.01 0.00.00
2 Nurmi Eveliina RasKe 21.37 0.03.36
3 Roininen Essi HS 21.42 0.03.41
4 Åman Mathilda Botnia 23.16 0.05.15
5 Vaismaa Silva S-JKL 23.49 0.05.48
6 Tonteri Erika TVV 25.49 0.07.48
7 Kovanen Maiju LaukU 25.56 0.07.55
8 Raivio Venla-Lyydia S-JKL 30.11 0.12.10
9 Kauppinen Johanna SaPu 45.54 0.27.53
10 Lyalina Ekaterina Petrosko 58.20 0.40.19

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuomisto Satu VaaSu 14.25 0.00.00
2 Klemettinen Kaisa S-JKL 14.36 0.00.11
3 Sulkula Evita S-JKL 15.33 0.01.08
4 Stenbacka Emma VaaSu 16.17 0.01.52
5 Tuomisto Anu VaaSu 16.36 0.02.11
6 Kalliokoski Loviisa PerhKi 18.19 0.03.54
7 Rusakova Aleksandra Petrosko 22.07 0.07.42
8 Nieminen Asta S-JKL 29.04 0.14.39
9 Hakala Jonna Femman 37.24 0.22.59
Ermilova Diana Petrosko HYL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kovanen Anu LaukU 20.22 0.00.00
2 Katainen Katri KeuKi 22.21 0.01.59
3 Heinänen Sanni SaPu 29.05 0.08.43

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leppäsalmi Sara KeuKi 13.13 0.00.00
2 Rasimus Siiri S-JKL 14.34 0.01.21
3 Nuuttila Anni KauKa 14.49 0.01.36
4 Keurulainen Siiri RastiE4 15.21 0.02.08
5 Hartman Sanni S-JKL 15.33 0.02.20
6 Leppämäki Elsa ViiSu 17.03 0.03.50
7 Alakortes Henrietta KauKa 17.39 0.04.26
8 Hartman Henna S-JKL 18.13 0.05.00
9 Vesisenaho Essi SaPu 18.23 0.05.10
10 Lehtonen Ellanoora SaPu 18.48 0.05.35
11 Vertanen Jennie Botnia 20.40 0.07.27
12 Kestilä Anna S-JKL 21.19 0.08.06
13 Lepo Veera S-JKL 21.33 0.08.20
14 Kestilä Ella S-JKL 31.37 0.18.24
15 Moisio Aino SaPu 37.20 0.24.07

Sarja N-AVOIN
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hartman Teemu S-JKL 1.33.24 0.00.00