FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Haku-Veikon rastit (muistokilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 39
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakkonen Leo TP 43.00 0.00.00 89.52
2 Taanila Vesa IkNV 43.02 0.00.02 88.74
3 Pohjala Johannes Hiisi 43.04 0.00.04 87.97
4 Vainio Antti MS Parma 43.14 0.00.14 86.93
5 Grishman Denis RasKu 43.27 0.00.27 85.79
6 Koistinen Olli-Pekka DELTA 45.01 0.02.01 82.13
7 Brickhill-Jones David RasKu 45.33 0.02.33 80.50
8 Saarijärvi Hannu TP 45.39 0.02.39 79.66
9 Väisänen Henrik Hiisi 45.42 0.02.42 78.91
10 Kuusinen Petri HlS 45.46 0.02.46 78.13
11 Bäckman Johan Orient 45.53 0.02.53 77.27
12 Reitti Mikko Orient 45.54 0.02.54 76.58
13 Penttinen Topi Orient 47.13 0.04.13 73.80
14 Liuha Jarkko VeVe 47.20 0.04.20 72.98
15 Mutka Manu TuMe 47.29 0.04.29 72.11
16 Hämäläinen Jani LS-37 47.36 0.04.36 71.29
17 Ahvenainen Timo MU 47.46 0.04.46 70.41
18 Liukkonen Kalle DELTA 49.06 0.06.06 67.88
19 Väisänen Marko RR 50.06 0.07.06 65.91
20 Luoma Ville DELTA 51.16 0.08.16 63.82
21 Westerlund Juho Koovee 52.24 0.09.24 61.86
22 Ylitalo Aki HauSi 53.07 0.10.07 60.45
23 Sabel Ville Hiisi 54.08 0.11.08 58.76
24 Lehtinen Niko AR 55.32 0.12.32 56.73
25 Lahtinen Tuomo IHR 55.51 0.12.51 55.86
26 Hirvonen Juha LS-37 55.59 0.12.59 55.19
27 Karetjoki Jouni HyRa 58.05 0.15.05 52.67
28 Penttinen Joni KanSu 1.01.38 0.18.38 49.14
29 Vainiomäki Markus SuSe 1.02.03 0.19.03 48.32
30 Kohvakka Ilkka KS 1.02.05 0.19.05 47.81
31 Gröhn Timo Hu-46 1.03.48 0.20.48 46.04
32 Samposalo Kai KangSK 1.09.58 0.26.58 41.55
33 Valonen Matti LS-37 1.28.48 0.45.48 32.40
33 Elonen Olli-Pekka LS-37 1.28.48 0.45.48 32.40
Järnstedt Janne LS-37 HYL -
Lehtonen Pasi HauSi HYL -
Lindeqvist Markus PR HYL -
Valkamo Santeri Koovee HYL -
Laasanen Teemu MU KES -

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Breilin Oskar AR 51.53 0.00.00 37.05
2 Sabel Mikko HlS 57.34 0.05.41 30.05
3 Lavikainen Juho KangSK 1.08.26 0.16.33 22.47
4 Jaakkola Joonas AR 1.29.58 0.38.05 14.96

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siirilä Sami RasKu 34.49 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hytönen Harri DELTA 48.32 0.00.00 62.94
2 Lepistö Mikko HauSi 51.19 0.02.47 57.55
3 Hyttinen Tomi LS-37 51.33 0.03.01 55.31
4 Leppänen Kristian LS-37 55.26 0.06.54 49.60
5 Kuusisto Roope SuSe 56.37 0.08.05 46.76
6 Hannula Markus MU 58.06 0.09.34 43.82
7 Pimiä Juuso Koovee 58.43 0.10.11 41.62
8 Koskinen Juho HlS 1.03.01 0.14.29 37.17
9 Anttila Jussi NaTe 1.07.28 0.18.56 33.21
10 Maasilta Tommi RaVa 1.07.29 0.18.57 31.69

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtanen Antti HlS 47.13 0.00.00 59.84
2 Rauhamaa Kari KärKV 47.40 0.00.27 57.06
3 Koskinen Arttu HauSi 51.55 0.04.42 50.34
4 Heikkinen Mikko Hu-46 51.58 0.04.45 48.26
5 Rönkä Tero PiTa 52.34 0.05.21 45.69
6 Myllykoski Pekka S-JKL 54.15 0.07.02 42.32
7 Niemi Seppo AR 1.12.14 0.25.01 30.32
8 Rantala Ilkka RiSu 1.12.36 0.25.23 28.70
9 Poikonen Risto EsAk 1.23.27 0.36.14 23.70

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ternola Mika KangSK 47.28 0.00.00 51.97
2 Lahtinen Jari IHR 47.57 0.00.29 50.34
3 Harju Juha-Pekka TP 48.07 0.00.39 49.07
4 Eriksson Kim Orient 48.15 0.00.47 47.84
5 Rolig Petri HauSi 48.38 0.01.10 46.37
6 Kiljunen Juha RaVa 48.59 0.01.31 44.96
7 Ritakallio Timo Lynx 56.00 0.08.32 38.38
8 Paasi Jaakko TP 56.10 0.08.42 37.33
9 Hirvonen Jussi-Petri RaVa 56.20 0.08.52 36.28
10 Honkasaari Jukka RaPi 56.58 0.09.30 34.95
11 Elonen Markku LS-37 58.00 0.10.32 33.42
12 Valtonen Teppo HlT 1.02.26 0.14.58 30.20
13 Nurminen Juha HS 1.05.17 0.17.49 28.07
14 Aaltonen Jukka HlS 1.17.18 0.29.50 23.02
15 Maaranen Timo PäijRa 1.22.01 0.34.33 21.05

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virkki Antti HlS 49.20 0.00.00 53.86
2 Ala-Hukkala Juha RaJu 49.23 0.00.03 52.85
2 Valonen Kari LS-37 49.23 0.00.03 52.85
4 Laine Markku MU 49.30 0.00.10 50.84
5 Arki Hannu TuMe 49.37 0.00.17 49.77
6 Jalli Vesa-Pekka HauSi 49.51 0.00.31 48.60
7 Heikkilä Ari HlS 49.54 0.00.34 47.61
8 Jokinen Seppo VaHa 50.55 0.01.35 45.74
9 Uusikartano Simo TuMe 54.27 0.05.07 41.91
10 Vepsäläinen Pentti HlT 57.22 0.08.02 38.96
11 Järvinen Jari HlT 57.31 0.08.11 38.04
12 Alho Jukka RR 57.47 0.08.27 37.06
13 Liikkanen Reima RaVa 57.58 0.08.38 36.13
14 Nurminen Hannu KärkV 59.51 0.10.31 34.21
15 Toivonen Jari EE 1.02.30 0.13.10 32.01
16 Rajala Esa LS-37 1.08.16 0.18.56 28.62
17 Jalanto Esko KangSK 1.11.51 0.22.31 26.54
18 Linna Ari HauSi 1.24.04 0.34.44 22.12

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kotilainen Matti LS-37 39.41 0.00.00 56.81
2 Helkkula Rauli TuMe 43.27 0.03.46 51.27
3 Bäckman Kaj Orient 43.37 0.03.56 50.45
4 Heikkilä Veli-Matti HauSi 43.50 0.04.09 49.58
5 Liukkala Pekka HauSi 47.23 0.07.42 45.30
6 Näsi Antero AR 47.47 0.08.06 44.35
7 Ahlroth Timo TurSa 47.49 0.08.08 43.76
8 Nurminen Jouko TP 48.20 0.08.39 42.73
9 Nyberg Henry Orient 48.37 0.08.56 41.92
10 Ukkonen Leo TP 50.27 0.10.46 39.86
11 Vainio Jarmo HlS 51.22 0.11.41 38.63
12 Jokinen Arto HlS 51.29 0.11.48 38.01
13 Vainiomäki Kauko SuSe 52.39 0.12.58 36.66
14 Papinsaari Kari KangSK 53.30 0.13.49 35.57
15 Ahlqvist Hannu Raus 53.34 0.13.53 35.02
16 Leppälä Martti HlS 54.19 0.14.38 34.04
17 Iivonen Risto AR 55.58 0.16.17 32.55
18 Lähteenmäki Hannu HlT 56.03 0.16.22 32.02
19 Kinkki Seppo TaNMKY 56.06 0.16.25 31.51
20 Moisander Jouni DELTA 59.35 0.19.54 29.21
21 Sihvola Eero Kajo 1.00.48 0.21.07 28.18
22 Joensuu Esa KangSK 1.01.15 0.21.34 27.53
23 Ruokamo Eero ONMKY 1.11.35 0.31.54 23.18
24 Kauppi Hannu AR 1.11.47 0.32.06 22.74
25 Kapanen Jarmo RiSu 1.14.58 0.35.17 21.41
26 Virtanen Aarne KärKV 1.26.47 0.47.06 18.19

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karvonen Jorma SOC 45.37 0.00.00 53.20
2 Railimo Matti SOC 45.43 0.00.06 52.20
3 Kiuru Seppo Hu-46 46.23 0.00.46 50.57
4 Salmenoja Pertti HirvHe 48.17 0.02.40 47.75
5 Venho Kari MaMa 48.28 0.02.51 46.73
6 Niittymäki Asko TurSa 48.50 0.03.13 45.55
7 Hillo Heikki VaHa 48.56 0.03.19 44.63
8 Lavikainen Jussi KangSK 49.05 0.03.28 43.67
9 Kaukiainen Raimo Hu-46 50.35 0.04.58 41.58
10 Lahti Hannu PäijRa 53.42 0.08.05 38.41
11 Pitkänen Reijo Hu-46 55.41 0.10.04 36.32
12 Sikiö Matti Hu-46 57.57 0.12.20 34.20
13 Sarkkinen Heino LTH 58.41 0.13.04 33.08
14 Keränen Kauko UrjU 1.01.44 0.16.07 30.79
15 Mörsky Aarne LTH 1.01.53 0.16.16 30.06
Puolakka Pekka SäynSa HYL -
Kivelä Pentti Hu-46 HYL -
Kerkola Pekka TP HYL -
Ovaska Ari EE KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jokinen Juhani MaMa 38.53 0.00.00 45.42
2 Halkosaari Severi HimU 39.04 0.00.11 44.36
3 Rapakko Timo LHR 39.07 0.00.14 43.45
4 Saarinen Olli DELTA 41.18 0.02.25 40.35
5 Kanerva Unto Jyry 44.41 0.05.48 36.56
6 Tikkanen Jouko RaVa 46.48 0.07.55 34.20
7 Salmela Markku RiSu 48.38 0.09.45 32.23
8 Koivula Keijo HyRa 48.42 0.09.49 31.50
9 Harkola Hannu PäijRa 49.08 0.10.15 30.55
10 Soimasuo Juhani Eräp 49.09 0.10.16 29.87
11 Einonen Esa IHR 50.03 0.11.10 28.67
12 Toivonen Klaus OH 51.13 0.12.20 27.37
13 Punkero Toivo HyRa 51.36 0.12.43 26.52
14 Lampi Eero PäijRa 53.39 0.14.46 24.89
15 Sarmanne Matti RiSu 1.04.11 0.25.18 20.29
Turunen Kauko LS-37 HYL -
Niemi Pentti HauSi HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salo Markku LS-37 35.30 0.00.00 42.70
2 Niemi Pekka AR 38.39 0.03.09 38.24
3 Karnaattu Mauri KS 39.14 0.03.44 36.70
4 Karppinen Pentti LTH 40.15 0.04.45 34.83
5 Hovikorpi Aarno HlS 41.14 0.05.44 33.08
6 Virtanen Ilari HlS 45.41 0.10.11 29.03
7 Itkonen Eero HlS 46.27 0.10.57 27.74
8 Jokipelto Seppo Hu-46 54.06 0.18.36 23.11
9 Hurme Heikki HPV 59.23 0.23.53 20.42
10 Backman Tauno RaVa 1.01.42 0.26.12 19.04
11 Syväterä Pekka RiSu 1.04.29 0.28.59 17.63
Tervala Unto Hu-46 KES -
Haapaniemi Aimo LS-37 HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkilä Mikko MaMa 37.44 0.00.00 40.36
2 Valtonen Pekka HlT 49.33 0.11.49 29.20
3 Honkasaari Antti RaPi 1.10.37 0.32.53 19.41
4 Koskinen Olavi HlT 1.11.50 0.34.06 18.02
Salmi Jorma NaTe HYL -
Ranta Esko LS-37 KES -
Laurila Pertti EsSu HYL -

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virkki Vili HlS 35.06 0.00.00 56.94
2 Meriläinen Ari HlS 37.33 0.02.27 49.24
3 Huusari Pauli LS-37 37.47 0.02.41 44.96
4 Hirvonen Lassi RaVa 1.03.23 0.28.17 24.44
Ternola Teemu KangSK HYL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saari Aki PoRa 32.27 0.00.00 49.05
2 Solonen Joni LS-37 41.01 0.08.34 35.89
3 Lindroth Joona AR 43.28 0.11.01 31.12
4 Rantala Joonas RiSu 43.34 0.11.07 28.31
5 Ilonen Atte PyhtVo 55.16 0.22.49 20.16

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Toivonen Juuso LamSä 21.56 0.00.00
2 Tervala Miska RaVa 24.43 0.02.47
3 Liikkanen Olli RaVa 25.56 0.04.00
4 Suhonen Verneri LS-37 37.58 0.16.02

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvonen Joni AR 31.05 0.00.00
2 Mäyränpää Kalle HlS 41.54 0.10.49

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kemppainen Matti Hu-46 23.58 0.00.00
2 Lindqvist Arttu KS 26.00 0.02.02
3 Rantala Justus RiSu 28.04 0.04.06

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nuuttila Sami Hu-46 24.36 0.00.00
2 Salokangas Julius Hu-46 26.29 0.01.53

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Gröhn Riku Hu-46 12.59 0.00.00
2 Niemi Harri AR 15.33 0.02.34
3 Salokangas Tiitus Hu-46 19.12 0.06.13
4 Pikkarainen Pyry LS-37 20.06 0.07.07
5 Kärkkäinen Hannes LamSä 21.59 0.09.00
6 Salminen Joonas AR 23.49 0.10.50
7 Seppänen Topi LamSä 41.11 0.28.12

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindeqvist Katri PR 41.58 0.00.00 84.39
2 Uotila Ulrika Koovee 44.50 0.02.52 77.30
3 Anttila Liisa Koovee 45.54 0.03.56 73.85
4 Nurmela Anu RasKa 46.45 0.04.47 70.88
5 Lauronen Sirkka-Liisa AR 47.02 0.05.04 68.84
6 Niittynen Miia Koovee 48.11 0.06.13 65.62
6 Taanila Marjo Koovee 48.11 0.06.13 65.62
8 Liuha Riina AR 48.32 0.06.34 62.02
9 Kukkonen Saara RR 49.48 0.07.50 58.92
10 Diaz Emmi HlS 57.49 0.15.51 49.44
11 Mikkolainen Päivi VaHa 1.01.19 0.19.21 45.38
12 Sabel Jenni Hiisi 1.03.14 0.21.16 42.80
13 Penttilä Mari HlS 1.08.11 0.26.13 38.58
14 Laakso Sanna Hiisi 1.16.26 0.34.28 33.43
15 Lehtonen Kirsi HauSi 1.28.02 0.46.04 28.16

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Breilin Anniina AR 31.11 0.00.00 44.00
2 Lusila Milja AR 33.42 0.02.31 39.19
3 Niiranen Anniina LS-37 37.19 0.06.08 34.01
4 Erämaja Henna HlT 40.59 0.09.48 29.71
5 Löyttyjärvi Sara Jyry 41.06 0.09.55 28.38
6 Iivonen Katja AR 43.04 0.11.53 25.89
7 Erämaja Johanna HlT 45.42 0.14.31 23.27
8 Vainiomäki Mirka SuSe 47.07 0.15.56 21.48
9 Ahola-Virtanen Tanja HlS 57.57 0.26.46 16.57

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koivuniemi Kirsi LS-37 48.19 0.00.00 55.58
2 Tahvanainen Anu LS-37 51.08 0.02.49 49.37
3 Örn Outi KärKV 53.52 0.05.33 43.87
4 Svetloff Maria HlS 54.04 0.05.45 40.73
5 Keränen Sirpa S-JKL 58.44 0.10.25 34.75
6 Gröhn Mervi Hu-46 1.11.52 0.23.33 26.16

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Dahlman Maarit RaVa 37.52 0.00.00 56.03
2 Hirvonen Leena AR 47.39 0.09.47 37.85
3 Rolig Marjut HauSi 55.37 0.17.45 26.70

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Louvet Riitta KangSK 43.27 0.00.00 51.30
2 Järvinen Tuija HlT 43.30 0.00.03 47.40
3 Peltonen Heljä KS 49.56 0.06.29 37.94
4 Elonen Jaana LS-37 1.01.26 0.17.59 28.12
Einonen Päivi LS-37 HYL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 33.06 0.00.00 58.45
2 Aalto Pirjo RaN 33.47 0.00.41 55.36
3 Annila Päivi TP 37.27 0.04.21 48.22
4 Lahtinen Terttu IHR 38.36 0.05.30 45.11
5 Uusitalo Suvi-Päivikki IHR 38.38 0.05.32 43.40
6 Toivonen Merja EE 38.50 0.05.44 41.52
7 Jokinen Irma TurSa 39.16 0.06.10 39.42
8 Savolainen Raija TP 1.13.14 0.40.08 20.25
9 Lehto-Linna Arja HauSi 1.16.04 0.42.58 18.65
Papinsaari Sirpa KangSK KES -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liimatainen Raili RiSu 44.31 0.00.00 56.88
2 Moilanen Kirsti MaMa 44.46 0.00.15 54.14
3 Mikkolainen Mirja VaHa 44.56 0.00.25 51.52
4 Salmenoja Hely HirvHe 45.02 0.00.31 49.00
5 Lavikainen Pirjo KangSK 46.04 0.01.33 45.54
6 Ahlqvist Kristiina Raus 55.46 0.11.15 35.68
7 Puolakka Päivi SäynSa 55.49 0.11.18 33.70
8 Virtanen Maarit KärKV 1.00.58 0.16.27 29.07

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Törrö Maria-Leena VaHa 40.11 0.00.00 45.93
2 Suni Tuula KärKV 40.16 0.00.05 44.12
3 Mononen Ritva HlS 40.20 0.00.09 42.33
4 Savonen Leena HlS 42.38 0.02.27 38.42
5 Kajava Ritva HlS 46.34 0.06.23 33.69
6 Lankia Hilkka TP 49.00 0.08.49 30.60
7 Nurminen Eija TP 56.20 0.16.09 25.39
Salonen Marja-Liisa HauSi HYL -
Kanerva Marja Raus HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salmela Juulia RiSu 38.48 0.00.00 44.73
2 Hurskainen Seija VaHa 40.22 0.01.34 38.69
3 Ahonen Ulla HlS 45.33 0.06.45 30.48
4 Syväterä Hillevi RiSu 45.51 0.07.03 26.50

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruusunen Marja-Liisa EE 48.50 0.00.00 32.85
2 Virtanen Raija HlS 49.03 0.00.13 30.26
3 Tervala Eeva Hu-46 49.15 0.00.25 27.69
4 Lahtinen Raija VaHa 56.53 0.08.03 21.86
5 Isosomppi Terttu VaHa 57.54 0.09.04 19.40

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Elonen Henni LS-37 52.31 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Harju Suvi TP 38.27 0.00.00 51.26
2 Sundström Essi TP 38.31 0.00.04 48.62
3 Lindroth Mia AR 39.28 0.01.01 44.95
4 Hyvärinen Emilia RaVa 39.45 0.01.18 42.15
5 Pökälä Mona AR 42.24 0.03.57 37.19
6 Mänki Aino-Maria LHR 46.44 0.08.17 31.63
7 Järvinen Asta AR 57.03 0.18.36 24.19

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemi Hanna AR 33.15 0.00.00 46.20
2 Aalto Kati RaN 49.09 0.15.54 29.38
3 Niemi Heta AR 51.01 0.17.46 26.50
Immonen Elina RaVa HYL -
Rantakylä Hanna-Maija HlS HYL -
Rolig Jessika HauSi HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rujala Emma LS-37 26.34 0.00.00
2 Hyvärinen Roosa RaVa 28.35 0.02.01
Nieminen Laura KärKV KES -

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Alho Eerika RR 29.08 0.00.00

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vepsä Ida Hu-46 40.07 0.00.00
2 Suhonen Matilda LS-37 42.04 0.01.57

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kolila Tiina AR 55.29 0.00.00
2 Koljonen Annika Hu-46 57.24 0.01.55
3 Kinnunen Velma AR 1.00.00 0.04.31

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Heta HlS 12.41 0.00.00
2 Karjalainen Mikaela PäijRa 14.34 0.01.53
3 Kytäjä Nea KaRa 14.47 0.02.06
4 Kolstela Hilla Hu-46 16.59 0.04.18
5 Kemppainen Veera Hu-46 18.42 0.06.01
6 Virtanen Reeta HlS 25.11 0.12.30
7 Kolila Henna AR 27.50 0.15.09
8 Koljonen Erika Hu-46 29.29 0.16.48
9 Kytäjä Nora KaRa 30.17 0.17.36