FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Puulahirsitalo rastit 2.pv.
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 44
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kahelin Jouni VaajTe 35.58 0.00.00 85.55
2 Oikarinen Lauri S-JKL 36.06 0.00.08 84.94
3 Väisänen Mikko AnttU 36.42 0.00.44 83.26
4 Joensuu Timo VaajTe 37.45 0.01.47 80.66
5 Huikko Petteri VaajTe 39.16 0.03.18 77.27
6 Viholainen Eeli S-JKL 40.30 0.04.32 74.65
7 Kaivosaari Antti JRV 40.34 0.04.36 74.26
8 Kärkkäinen Matti VaajTe 40.40 0.04.42 73.81
9 Kautto Lasse VaajTe 40.52 0.04.54 73.19
10 Häkkinen Janne PelPo 40.57 0.04.59 72.78
11 Lepo Mikko S-JKL 41.54 0.05.56 70.87
12 Kettunen Heikki VaajTe 42.00 0.06.02 70.45
13 Saavalainen Olli SiiRa 42.03 0.06.05 70.11
14 Jurvakainen Tuukka S-JKL 42.07 0.06.09 69.74
14 Tölli Marko S-JKL 42.07 0.06.09 69.74
16 Heinonen Samuel JRV 42.21 0.06.23 68.85
17 Klemettinen Vesa S-JKL 43.34 0.07.36 66.68
18 Sivill Timo VaajTe 44.13 0.08.15 65.46
19 Pukema Hannu-Pekka KR 44.59 0.09.01 64.11
20 Tuomala Misa S-JKL 45.16 0.09.18 63.47
21 Rusanen Petri S-JKL 45.36 0.09.38 62.77
22 Manninen Kalle AnttU 46.03 0.10.05 61.92
23 Vanhanen Konsta Pohjant 46.08 0.10.10 61.58
24 Heikkilä Ossi S-JKL 46.38 0.10.40 60.69
25 Sulkula Ilari S-JKL 49.03 0.13.05 57.48
26 Partanen Janne S-JKL 49.24 0.13.26 56.85
27 Senttula Tuukka S-JKL 49.36 0.13.38 56.41
28 Truhponen Mikko SaPu 50.21 0.14.23 55.36
29 Hirvikallio Petri LuuRa 51.41 0.15.43 53.72
30 Katajisto Teemu KanSu 51.58 0.16.00 53.22
31 Oikarinen Markku S-JKL 54.47 0.18.49 50.29
32 Virkki Janne KeuKi 54.58 0.19.00 49.92
33 Hämäläinen Ari JRV 55.02 0.19.04 49.67
34 Kulmala Jaakko SaPu 55.26 0.19.28 49.12
35 Kivelä Marko VetU 56.11 0.20.13 48.27
36 Peltonen Elias IPR 57.30 0.21.32 46.98
37 Hurme Matias KeuKi 57.45 0.21.47 46.59
38 Partanen Juho S-JKL 59.08 0.23.10 45.32
39 Ovaska Vesa LuuRa 1.02.19 0.26.21 42.83
40 Lamminsivu Harri S-JKL 1.05.35 0.29.37 40.53
41 Saksola Esa ÄäSa 1.25.27 0.49.29 30.98
42 Törmälä Ville S-JKL 1.27.38 0.51.40 30.09
Silvasti Heikki MuuRa HYL -
Tuomala Jyrki S-JKL HYL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korhonen Jirli KuoSu 20.25 0.00.00 32.91
2 Laininen Heikki SiiRa 24.23 0.03.58 26.18
3 Valo Johannes Navi 26.33 0.06.08 22.78
4 Rantanen Timo KeU 28.47 0.08.22 19.84

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pietiläinen Juha RastiE4 41.29 0.00.00 58.02
2 Junttila Tero AnttU 41.33 0.00.04 56.84
3 Remonen Teemu JRV 42.29 0.01.00 54.53
4 Kankkunen Riku SaRa 44.13 0.02.44 51.37
5 Kaario Kimmo VaajTe 45.42 0.04.13 48.72
6 Sorri Pietari PäijRa 45.58 0.04.29 47.45
7 Varis Ari RastiE4 48.32 0.07.03 44.02
8 Voutilainen Arto Muura 59.02 0.17.33 35.42
9 Lindholm Antti PerhKi 1.06.09 0.24.40 30.93

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puttonen Jarmo VaajTe 31.37 0.00.00 68.39
2 Hartman Janne VaajTe 34.00 0.02.23 62.86
3 Moisio Petri SaPu 34.08 0.02.31 61.88
4 Ukkonen Jukka Navi 34.28 0.02.51 60.56
5 Tuovinen Timo KuoSu 37.30 0.05.53 55.00
6 Liuha Pasi VaajTe 39.33 0.07.56 51.51
7 Syrjäläinen Janne AnttU 39.41 0.08.04 50.71
8 Sivill Keijo RastiE4 41.42 0.10.05 47.66
9 Rautio Mika AnttU 42.33 0.10.56 46.12
10 Kivelä Tuomas Raus 46.11 0.14.34 41.95
11 Hakamäki Matti S-JKL 48.14 0.16.37 39.65
12 Kohvakka Hannu Kalske 50.33 0.18.56 37.34
Näpänkangas Mika S-JKL KES -
Vuorenpää Tuomo JRV KES -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valkonen Pasi IHR 34.54 0.00.00 56.08
2 Mehto Harri VaajTe 35.18 0.00.24 54.41
3 Kärkkäinen Panu JRV 36.33 0.01.39 51.54
4 Hämynen Petri ÄäSa 40.25 0.05.31 45.70
5 Ilmonen Matti IPR 40.29 0.05.35 44.72
6 Kulmala Timo SaPu 44.14 0.09.20 40.10
7 Korhonen Ilkka KuoSu 51.07 0.16.13 33.98
8 Sopo Marko KuoSu 51.58 0.17.04 32.72
9 Suhonen Timo KuoSu 52.11 0.17.17 31.88

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltonen Hannu AnttU 34.57 0.00.00 47.62
2 Oikarinen Jarmo S-JKL 37.02 0.02.05 44.46
3 Weide Ilmo AnttU 37.03 0.02.06 43.96
4 Häkkinen Kari VaajTe 38.24 0.03.27 41.95
5 Paukku Ismo ViPa 38.40 0.03.43 41.20
6 Martikainen Ari KeuKi 39.31 0.04.34 39.86
7 Särkkä Seppo VaajTe 40.46 0.05.49 38.20
8 Turunen Juha ViPa 41.15 0.06.18 37.32
9 Salonen Hannu KonnU 45.19 0.10.22 33.58
10 Volotinen Jouni Ilu 48.19 0.13.22 31.12
11 Kurri Jorma Navi 48.39 0.13.42 30.54
12 Lehtola Juha SaPu 49.14 0.14.17 29.82
13 Senttula Asko S-JKL 50.34 0.15.37 28.68
14 Ahonen Timo KeuKi 53.14 0.18.17 26.91
15 Ruotsala Aarne KittU 1.00.24 0.25.27 23.42

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nopanen Ismo VeVe 40.33 0.00.00 46.94
2 Kurittu Lassi S-JKL 40.50 0.00.17 46.15
3 Hyytiäinen Timo JuvU 42.00 0.01.27 44.41
4 Poikolainen Leo RastiE4 44.04 0.03.31 41.90
5 Aasla Hannu Koovee 44.44 0.04.11 40.85
6 Raatikainen Seppo SaPu 45.05 0.04.32 40.11
7 Rantapuska Seppo PetPe 45.27 0.04.54 39.36
8 Niemistö Juha ViPa 46.37 0.06.04 37.97
9 Pensas Esko LaihLu 48.51 0.08.18 35.85
10 Jäntti Timo S-JKL 50.57 0.10.24 33.99
11 Väätäinen Hannu ViPa 51.58 0.11.25 32.96
12 Siitonen Hannu RastiE4 52.22 0.11.49 32.35
13 Raatikainen Pekka RastiE4 53.05 0.12.32 31.55
14 Matilainen Jorma S-JKL 54.04 0.13.31 30.63
Hämynen Timo ÄäSa KES -
Kokkinen Veijo SaPu KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Turpeinen Timo VaajTe 31.28 0.00.00 51.69
2 Ollikainen Seppo JuvU 32.24 0.00.56 49.73
3 Muukkonen Pekka KeU 32.29 0.01.01 49.14
4 Lakanen Ensio VaajTe 32.35 0.01.07 48.52
5 Myllyaho Lasse KeuKi 38.57 0.07.29 40.20
6 Hyvönen Eero PorvU 39.07 0.07.39 39.63
7 Lampinen Matti Navi 39.20 0.07.52 39.03
8 Partanen Aimo Haukiv.K 39.32 0.08.04 38.44
9 Ottelin Pekka JRV 39.59 0.08.31 37.63
10 Sompi Eero JRV 41.01 0.09.33 36.31
11 Virtanen Matti ViPa 43.10 0.11.42 34.15
12 Pakarinen Jouko RastiE4 45.05 0.13.37 32.36
13 Järvenpää Voitto RastiE4 45.38 0.14.10 31.63
14 Hytönen Jorma RastiE4 53.40 0.22.12 26.62
15 Pöntinen Jorma Navi 57.33 0.26.05 24.55
16 Salonen Kauko ViPa 1.04.52 0.33.24 21.55
Äikäs Esko TikSu KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kytöjoki Juhani Jyry 36.41 0.00.00 47.34
2 Partanen Paavo HyRa 37.51 0.01.10 45.26
3 Torvikoski Jouko Jäpa 38.28 0.01.47 43.91
4 Häkkinen Risto ViPa 38.42 0.02.01 43.04
4 Ruuskanen Seppo KuoSu 38.42 0.02.01 43.04
6 Tammela Seppo LaukU 39.33 0.02.52 40.91
7 Rantakangas Erkki AlajA 43.57 0.07.16 36.28
8 Salo Jaakko SaPu 44.02 0.07.21 35.67
9 Helminen Pentti JRV 45.54 0.09.13 33.71
10 Jokinen Antti S-JKL 49.28 0.12.47 30.80
11 Haaja Reijo VaHa 50.52 0.14.11 29.48
12 Jakovlev Sulo SaRa 55.07 0.18.26 26.78

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kinnunen Paavo EE 23.16 0.00.00 40.14
2 Oksanen Aaro SaPu 26.09 0.02.53 35.18
3 Reini Jaakko TikSu 26.30 0.03.14 34.19
4 Manerus Erkki PetPe 29.08 0.05.52 30.62
5 Rantala Eino SaPu 30.28 0.07.12 28.82
6 Paavilainen Arvo IPR 31.10 0.07.54 27.72
7 Häkkinen Tapani IPR 33.28 0.10.12 25.40
8 Näkkilä Matti RastiE4 33.59 0.10.43 24.60
9 Saarinen Pentti SaRa 34.05 0.10.49 24.12
10 Haikonen Eino AnttU 38.13 0.14.57 21.14
11 Kinnunen Ilpo RastiE4 41.08 0.17.52 19.30

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Moisio Paavo SaPu 29.26 0.00.00 32.05
2 Tolonen Mauri SaRa 32.43 0.03.17 26.67
3 Lempiäinen Yrjö MS Parma 1.30.06 1.00.40 8.90

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Issakainen Paavo SaSu 30.26 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Suhonen Antto-Iiro KuoSu 38.28 0.00.00
2 Kohvakka Sami SaRa 1.10.16 0.31.48

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyttinen Lauri RastiE4 33.17 0.00.00 56.89
2 Peltonen Topias IPR 34.32 0.01.15 53.66
3 Tuovinen Aleksi KuoSu 35.37 0.02.20 50.89
4 Martikainen Juha KeuKi 35.42 0.02.25 49.63
5 Kohvakka Heikki Kalske 36.54 0.03.37 46.92
6 Sippo Markus Kalske 41.16 0.07.59 40.97
7 Nissinen Niko Pohjant 43.37 0.10.20 37.83
Kulmala Teemu SaPu HYL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sulkula Anton S-JKL 28.51 0.00.00 44.32
2 Sormunen Vili RastiE4 30.10 0.01.19 40.80
3 Tuomala Miro S-JKL 34.49 0.05.58 33.97
4 Sopo Aleksi KuoSu 39.00 0.10.09 29.10
Häkkinen Kalle S-JKL KES -

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pynnönen Olli Kalske 29.23 0.00.00 21.58
2 Sippo Mikael Kalske 31.00 0.01.37 18.92
3 Lappalainen Henri Kalske 46.41 0.17.18 11.54

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Syrjäläinen Topi HS 17.20 0.00.00
2 Kaario Otto S-JKL 20.36 0.03.16
3 Sulkula Paulus S-JKL 22.28 0.05.08
4 Sormunen Roope RastiE4 23.51 0.06.31

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuomala Mitri S-JKL 21.30 0.00.00
2 Keurulainen Aksu RastiE4 32.14 0.10.44
3 Hämynen Jussu S-JKL 45.23 0.23.53
4 Varis Henry RastiE4 56.51 0.35.21

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lampinen Juuso HS 14.35 0.00.00
2 Sipiläinen Konsta S-JKL 16.00 0.01.25
3 Lindqvist Arttu KS 17.47 0.03.12
4 Kaario Arttu S-JKL 17.53 0.03.18
5 Lepo Vertti S-JKL 18.47 0.04.12
6 Vaismaa Lassi S-JKL 24.38 0.10.03
7 Liuha Joona S-JKL 26.15 0.11.40
8 Kankkunen Jyri SaRa 27.52 0.13.17
9 Lappalainen Joona Hanka 33.20 0.18.45
10 Inkilä Reetu KeuKi 40.43 0.26.08

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laitinen Joona Kalske 16.51 0.00.00
2 Manninen Miika S-JKL 26.38 0.09.47
3 Varis Lenny RastiE4 45.01 0.28.10

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Paalanen Arttu IPR 10.32 0.00.00
2 Varkoi Juho Kalske 11.08 0.00.36
3 Sopo Elias KuoSu 11.59 0.01.27
4 Raivio Sampo-Tapio S-JKL 12.29 0.01.57
5 Liuha Kaapo S-JKL 14.31 0.03.59
6 Sippo Matias Kalske 14.35 0.04.03

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sivill Saana S-JKL 41.26 0.00.00 75.84
2 Palomäki Sanna LapVi 44.23 0.02.57 70.09
3 Siivonen Hanna-Mari SuSe 48.07 0.06.41 64.00
4 Hyyryläinen Laura AnttU 48.31 0.07.05 62.82
5 Valkonen Oona Kalske 50.37 0.09.11 59.60
6 Lepo Tarja S-JKL 50.40 0.09.14 58.92
7 Taini Mia Koovee 51.34 0.10.08 57.28
8 Truhponen Minna JRV 52.10 0.10.44 56.02
9 Laininen Niina SiiRa 53.43 0.12.17 53.82
10 Valkonen Outi Kalske 54.52 0.13.26 52.12
11 Sorri Katja S-JKL 55.10 0.13.44 51.26
12 Saavalainen Anu TuS 55.20 0.13.54 50.54
13 Peltonen Iida IPR 1.01.43 0.20.17 44.81
14 Niininen Mirva ViPa 1.05.03 0.23.37 42.03
15 Vuorinen Aini SaPu 1.05.42 0.24.16 41.13
16 Valkonen Viivi Kalske 1.06.41 0.25.15 40.05

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jämsén Miia Muura 26.51 0.00.00 32.10
2 Rantanen Mari KeU 26.56 0.00.05 30.80
3 Laksila Satu RastiE4 29.07 0.02.16 27.38
4 Hyytiäinen Tuula Navi 29.12 0.02.21 26.20
5 Breilin Henna IPR 30.49 0.03.58 23.78

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lakanen Reetta VeVe 32.52 0.00.00 47.70
2 Vaismaa Taina S-JKL 37.16 0.04.24 41.37
3 Niemi Anne-Mari SaPu 37.50 0.04.58 40.06
4 Heiskanen Reetta SaRa 41.51 0.08.59 35.59
5 Salomaa Anne KS 43.09 0.10.17 33.91
6 Nalli Minna ViPa 44.54 0.12.02 32.01
7 Kestilä Eija S-JKL 45.39 0.12.47 30.91
8 Rissa Utu RastiE4 47.23 0.14.31 29.23
9 Varis Mari RastiE4 47.36 0.14.44 28.55
10 Paalanen Satu IPR 58.41 0.25.49 22.71

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hartman Paula S-JKL 37.49 0.00.00 41.28
2 Sippo Leena Kalske 40.37 0.02.48 35.55
3 Oksanen Anu Pihkan 1.05.49 0.28.00 20.16

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurri Leena Navi 32.05 0.00.00 52.56
2 Mankkinen Minna-Liisa S-JKL 35.47 0.03.42 44.77
3 Suhonen Sirpa KuoSu 47.55 0.15.50 31.67
4 Kohvakka Seija Navi 1.02.18 0.30.13 23.01

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Airaksinen Merja KuoSu 36.41 0.00.00 55.67
2 Oikarinen Sirkka S-JKL 38.26 0.01.45 51.15
3 Raatikainen Päivi LohiRa 39.50 0.03.09 47.43
4 Kärkkäinen Tarja JRV 58.38 0.21.57 30.91
5 Laitinen Kirsi Kalske 1.02.19 0.25.38 27.86

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ikonen Sinikka SaPu 49.29 0.00.00 35.47
2 Schroderus Pirjo S-JKL 56.03 0.06.34 28.97
3 Jäntti Kerttu S-JKL 1.01.56 0.12.27 24.09

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ketola Sirkka SaPu 24.53 0.00.00 52.89
2 Lakanen Sirpa DELTA 32.35 0.07.42 38.37
3 Pöntinen Tuula Navi 34.38 0.09.45 34.20
4 Särkkä Liisa Navi 36.30 0.11.37 30.65

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rantala Tarja SaPu 44.16 0.00.00 24.77
2 Liuha Tuulikki S-JKL 44.34 0.00.18 22.76
3 Valkonen Leena RaLu 46.58 0.02.42 19.85

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Piskonen Leena Navi 44.01 0.00.00
2 Lempiäinen Eeva MS Parma 58.10 0.14.09

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laitinen Tiina Kalske 36.45 0.00.00
2 Jurvakainen Vuokko S-JKL 39.02 0.02.17

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puikkonen Janika S-JKL 36.22 0.00.00 37.83
2 Kurri Noora SaRa 38.15 0.01.53 34.17
3 Ilmonen Jenni IPR 39.04 0.02.42 31.70
4 Isojärvi Essi Hanka 40.31 0.04.09 28.86

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilmonen Jutta IPR 44.48 0.00.00 21.48
2 Sipiläinen Pinja S-JKL 46.50 0.02.02 19.00
3 Hyytiäinen Virpi JuvU 55.25 0.10.37 14.76

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Klemettinen Veera S-JKL 23.36 0.00.00
2 Raivio Venla-Lyydia S-JKL 43.50 0.20.14

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Vaismaa Silva S-JKL 28.21 0.00.00
2 Sippo Emma Kalske 38.56 0.10.35

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sopo Annika KuoSu 15.28 0.00.00
2 Varkoi Aino Kalske 16.35 0.01.07
3 Sulkula Evita S-JKL 18.41 0.03.13
4 Voutilainen Viivi Muura 19.38 0.04.10
5 Klemettinen Kaisa S-JKL 21.29 0.06.01
6 Viholainen Elisa S-JKL 22.10 0.06.42
7 Peltonen Elsa IPR 24.15 0.08.47

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Näpänkangas Elsa S-JKL 10.18 0.00.00
2 Lehtonen Ellanoora Sapu 11.23 0.01.05
3 Keurulainen Siiri RastiE4 12.16 0.01.58
4 Tuomala Miina-Maria S-JKL 14.52 0.04.34
5 Inkilä Sanni KeuKi 16.23 0.06.05
6 Sivill Hilla S-JKL 16.32 0.06.14
7 Hartman Henna S-JKL 16.48 0.06.30
8 Hartman Sanni S-JKL 17.40 0.07.22
9 Voutilainen Lotta Muura 22.11 0.11.53
10 Pynnönen Lotta Kalske 23.47 0.13.29
11 Lepo Veera S-JKL 24.04 0.13.46
12 Kestilä Ella S-JKL 28.54 0.18.36
13 Kestilä Anna S-JKL 32.12 0.21.54