FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Karhurastit 2013
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hulkkonen Johanna Pihkan 1.14.05 0.00.00 67.43
2 Laine Jenni TP 1.18.54 0.04.49 58.56
3 Hakala Essi MSParma 1.29.19 0.15.14 47.54
Leppälä Laura HlS EIL -
Åkerman Anu HS EIL -
Grahn Elina NOK EIL -

Sarja D21B
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ojansivu Marjo-Riitta SuSe 1.07.23 0.00.00 30.49
2 Virjula Sanni VaHa 1.09.35 0.02.12 27.31
3 Vaara Inga-Maria RaVi 1.12.38 0.05.15 24.04

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koivisto Johanna LLuja 58.58 0.00.00
2 Luovula Pia SuosmSa 1.12.21 0.13.23

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Konttila Minna Koovee 1.14.31 0.00.00 44.47
2 Rantamäki Karin HS 1.24.55 0.10.24 36.09
3 Nissinen Ulla UlvUra 1.30.17 0.15.46 31.19

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Eerola Riikka TP 56.13 0.00.00 58.96
2 Tuumi-Niemi Leena-Riitta HS 59.48 0.03.35 54.24
3 Huhtanen Meri TP 1.03.38 0.07.25 49.85
4 Viitanen Kirsi OH 1.04.59 0.08.46 47.72
5 Rokka Susanna LHR 1.06.28 0.10.15 45.59
6 Tuumi Maija Hiisi 1.09.58 0.13.45 42.30
7 Siikaluoma Minna VeVe 1.33.00 0.36.47 31.06
8 Saarikoski Päivi Pihkan 1.34.58 0.38.45 29.67
Mäkelä Tiina RaTU EIL -
Viilo Annika TP EIL -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Anne AngA 44.32 0.00.00 60.96
2 Kihlström Kirsi Hanka 53.18 0.08.46 50.29
3 Teini Heli RaLu 53.29 0.08.57 49.49
4 Laasonen Kirsi TP 1.01.19 0.16.47 42.61
5 Kuusholma Tiina Hiisi 1.03.27 0.18.55 40.64
6 Sorsa Anne Pihkan 1.08.55 0.24.23 36.93
7 Tuuppa Riikka EKU 1.10.12 0.25.40 35.77
8 Ritakorpi Tiina KanSu 1.11.42 0.27.10 34.55
9 Jalanto Terttu KangSK 1.12.53 0.28.21 33.52
10 Miettinen Päivi VaRa 1.16.39 0.32.07 31.43
11 Laurila Saija KangSK 1.19.41 0.35.09 29.81
12 Mylläri Britt-Marie NOK 1.23.09 0.38.37 28.16
Kallio Kaisa SiikSi KES -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kottonen Annariitta Lynx 40.19 0.00.00 62.80
2 Pelto-Huikko Anne Hiisi 40.33 0.00.14 61.10
3 Pajunen Arja OrPo 48.20 0.08.01 50.14
4 Virtanen Marjo Hiisi 52.21 0.12.02 45.25
5 Juura Maarit KanSu 52.42 0.12.23 43.92
6 Mäkitalo Liisa KauKa 1.10.22 0.30.03 32.12
7 Koskialho Elisabeth RaLu 1.11.06 0.30.47 31.03
8 Toivanen Tuula RaN 1.16.14 0.35.55 28.23

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ritasalo Maaria VaRa 43.31 0.00.00 46.32
2 Fred Bodil Femman 47.35 0.04.04 40.77
3 Lähdekorpi Kaija Femman 48.17 0.04.46 38.61
4 Lahtinen Marjatta Koovee 51.03 0.07.32 35.04
5 Rinne-Tamminen Pirkko TuVi 1.13.14 0.29.43 23.39

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Palomäki Eila SuSe 35.50 0.00.00 51.18
2 Törrö Maria-Leena VaHa 38.50 0.03.00 46.22
3 Verha Maija VaRa 39.19 0.03.29 44.65
4 Hurskainen Seija VaHa 43.27 0.07.37 39.50
5 Havia Tuula MaMa 1.08.02 0.32.12 24.65
6 Puro-Salomaa Pirkko EKU 1.14.21 0.38.31 22.03
7 Saarinen Tuula EKU 1.22.41 0.46.51 19.33
Sandgren Ann-Mari NOK KES -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Helppolainen Anni EKU 48.10 0.00.00 40.27
2 Isosomppi Terttu VaHa 50.20 0.02.10 36.61
3 Ruisaho Eila EE 52.37 0.04.27 33.17
4 Ruusunen Marja-Liisa EE 54.20 0.06.10 30.34
Nurmi Raija RaLu EIL -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kirkkala Aino SuosmSa 1.20.07 0.00.00
Erkkilä Aino SuosmSa KES -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Toivanen Minttu RaN 1.19.03 0.00.00
2 Jalanto Essi KangSK 1.20.27 0.01.24

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sandelin Caroline NOK 45.18 0.00.00 53.65
2 Pöyhönen Saina Hiisi 55.52 0.10.34 42.20
3 Mikkola Heidi KanSu 58.48 0.13.30 38.85
4 Reunanen Anna-Reetta TP 1.03.42 0.18.24 34.72
5 Paunu Minttu TP 1.04.11 0.18.53 33.32
6 Julkunen Sonja TP 1.06.02 0.20.44 31.28
Isokallio Marjaana L-LL EIL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pitkänen Salla TP 43.55 0.00.00 47.11
2 Siren Saara RaN 46.39 0.02.44 43.40
3 Hiltunen Emmi SiikSi 50.28 0.06.33 39.24
4 Aho Varpu VaHa 50.48 0.06.53 38.11
5 Nurminen Jutta VaHa 54.31 0.10.36 34.70
6 Laasonen Sonja TP 56.41 0.12.46 32.59
7 Anttila Sara VaHa 1.03.35 0.19.40 28.36
8 Paavola Sannimaari VaHa 1.09.09 0.25.14 25.43

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Susanna L-LL 29.06 0.00.00
2 Vehkala Eveliina SiikSi 39.17 0.10.11
3 Lassila Anna RasKa 1.21.35 0.52.29

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haanpää Kaisa TP 22.37 0.00.00
2 Eerola Lotta TP 32.54 0.10.17
3 Yli-Hietanen Saara TP 33.53 0.11.16
4 Pohjalainen Anni LoJa 37.50 0.15.13
5 Tiittanen Maija UlvUra 38.04 0.15.27
6 Tenho Sanni L-LL 38.49 0.16.12
7 Koivunen Nea RasKa 39.58 0.17.21
8 Valtonen Milla EKU 1.03.44 0.41.07
Ahonkivi Veera UlvUra EIL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hilo Hanne Lynx 13.10 0.00.00
2 Silvennoinen Iida RasKa 15.14 0.02.04
3 Mustajoki Villa TP 16.20 0.03.10
4 Pohjalainen Emmi LoJa 16.37 0.03.27
5 Vehkala Katariina SiikSi 17.35 0.04.25
6 Joensivu Inka VaHa 19.37 0.06.27
7 Kiuru Milja VaHa 20.04 0.06.54
8 Vuorisalmi Vilma TP 22.23 0.09.13
9 Pöytäkivi Kia VaHa 23.29 0.10.19
10 Filppula Ella VaHa 31.44 0.18.34
Valtonen Elli EKU EIL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Metsälä Essi HlS 23.15 0.00.00
2 Jutila Iisa RasKa 25.19 0.02.04
3 Jutila Pinja RasKa 26.50 0.03.35
4 Isokallio Helmi L-LL 56.41 0.33.26
5 Kuusisto Idaliina Koovee 59.29 0.36.14
Haikama Outi HlS EIL -
Tarkkanen Annika UlvUra EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yli-Hietanen Silja TP 13.50 0.00.00
2 Imberg Venla RasKa 14.47 0.00.57
3 Koivunen Jutta RasKa 15.49 0.01.59
4 Tuhkanen Suvi UlvUra 18.00 0.04.10
5 Lahti Iida RasKa 21.36 0.07.46
6 Vuorinen Saana UlvUra 25.32 0.11.42

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hilo Jenny Lynx 23.17 0.00.00
2 Vehkala Anniina SiikSi 23.52 0.00.35

Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mieskoski Kimmo RaLu 1.29.09 0.00.00 58.75
2 Peltomäki Kalle SiikSi 1.35.26 0.06.17 53.23
3 Snellman Tomas RaLu 1.42.29 0.13.20 48.04
4 Salo Riku SiikSi 2.19.02 0.49.53 34.28
5 Karlå Mathias SV 2.45.43 1.16.34 27.81
Toimela Niko LS-37 HYL -
Hirvikoski Eero SiikSi EIL -

Sarja H21B
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Siivonen Jere S-JKL 1.20.15 0.00.00
2 Pohjalainen Harri LoJa 1.43.50 0.23.35

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saari Marko L-LL 51.50 0.00.00 31.96
2 Lassila Petri HlS 58.37 0.06.47 26.85
3 Kuukka Pietari TP 1.02.45 0.10.55 23.76
4 Eskola Mikko TP 1.29.36 0.37.46 15.72

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtonen Eero UlvUra 1.29.11 0.00.00 53.44
2 Jarva Jukka OrPo 1.36.24 0.07.13 45.73
3 Siivonen Rami RaLu 1.37.25 0.08.14 41.59

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Åkerman Anders SWE 58.54 0.00.00 57.29
2 Liljeström Kimmo HS 1.10.21 0.11.27 46.93
3 Rönkä Tero PiTa 1.13.05 0.14.11 44.19
4 Haikonen Jyrki UlvUra 1.14.12 0.15.18 42.55
5 Asikainen Timo Hiisi 1.15.02 0.16.08 41.11
6 Kivelä Tuomas Raus 1.15.53 0.16.59 39.70
7 Rantamäki Reko HS 1.29.52 0.30.58 32.72
8 Kuusisto Seppo Koovee 2.05.07 1.06.13 22.92

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Savikko Olli TarpSu 1.03.57 0.00.00 51.69
2 Tarkkanen Matti UlvUra 1.05.55 0.01.58 49.40
3 Vuorela Mika TP 1.07.57 0.04.00 47.19
4 Vehkala Seppo SiikSi 1.14.58 0.11.01 42.11
5 Siikaluoma Mika VeVe 1.16.29 0.12.32 40.63
6 Holmberg Jari UlvUra 1.17.07 0.13.10 39.65
7 Rissanen Markku TP 1.49.20 0.45.23 27.51
8 Rokka Timo LHR 2.17.08 1.13.11 21.57
Kuusholma Ari Hiisi KES -
Keronen Tommi TP KES -
Paasi Jaakko TP HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmi Veli-Pekka AngA 56.54 0.00.00 52.41
2 Laasonen Mauri TP 1.03.23 0.06.29 46.26
3 Granholm Tommi Koovee 1.19.28 0.22.34 36.28
4 Hilo Kai Lynx 1.21.45 0.24.51 34.65
5 Huhtanen Ossi TP 1.24.53 0.27.59 32.79
6 Ylikoski Kari TP 1.31.46 0.34.52 29.79
7 Liukkonen Jari IHR 1.33.11 0.36.17 28.80
8 Sokka Ari RaJu 1.40.36 0.43.42 26.18
9 Mäkilä Reijo KanSu 1.48.06 0.51.12 23.91
10 Nieminen Simo TP 1.50.20 0.53.26 22.97
Vesala Pekka PirHi EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Viilo Keijo TP 55.35 0.00.00 57.61
2 Virtala Arto LaJy 1.00.11 0.04.36 52.60
3 Nummi Esko PunKu 1.06.51 0.11.16 46.80
4 Nyberg Henry Orient 1.07.13 0.11.38 45.99
5 Keskitalo Jukka LLuja 1.08.25 0.12.50 44.65
6 Kurkela Reino OH 1.10.07 0.14.32 43.04
7 Leppälä Martti HlS 1.11.21 0.15.46 41.78
8 Malinen Jouko HS 1.11.32 0.15.57 41.15
9 Jalanto Esko KangSK 1.15.35 0.20.00 38.46
10 Lahti Juha HlS 1.19.16 0.23.41 36.21
11 Laine Esa TP 1.23.29 0.27.54 33.93
12 Kottonen Hannu Lynx 1.30.11 0.34.36 31.00
13 Juura Esa KanSu 1.30.41 0.35.06 30.42
14 Julkunen Pasi TP 1.33.24 0.37.49 29.14
Katajisto Jukka KanSu EIL -
Hiltunen Pekka RasPi EIL -
Mäkitalo Mikko KauKa EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Keltamäki Seppo JoKu 55.25 0.00.00 51.54
2 Mäkiniemi Esko PunKu 57.23 0.01.58 49.20
3 Nurminen Markku SuosmSa 59.12 0.03.47 47.13
4 Peippo Tapio SKVuoksi 1.00.45 0.05.20 45.39
5 Ylikoski Erkki KanSu 1.01.08 0.05.43 44.56
6 Ritanotko Markku TuMe 1.03.36 0.08.11 42.32
7 Kares Olli Hiisi 1.05.17 0.09.52 40.72
8 Turpeinen Timo VaajTe 1.13.30 0.18.05 35.72
9 Hirvelä Reijo PunKu 1.15.55 0.20.30 34.15
10 Virtanen Jorma Hiisi 1.22.16 0.26.51 31.11
11 Tamminen Pentti PertPe 1.25.25 0.30.00 29.58
12 Mäkilä Matti RaVi 1.26.33 0.31.08 28.81
13 Sorsa Pekka KyRa 1.29.22 0.33.57 27.54
14 Hakanen Kai ValSu 1.29.40 0.34.15 27.08
Välimäki Heimo TuVi EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hämäläinen Seppo KanSu 48.37 0.00.00 47.42
2 Lindstedt Tapio OrPo 52.55 0.04.18 43.03
3 Jääskeläinen Esko Hiisi 54.41 0.06.04 41.11
3 Havia Pertti MaMa 54.41 0.06.04 41.11
5 Mäkelä Harri SuSe 57.10 0.08.33 38.31
6 Jarva Risto OrPo 57.19 0.08.42 37.71
7 Immanen Pertti OrPo 58.21 0.09.44 36.55
8 Verha Koitto VaRa 1.01.21 0.12.44 34.29
9 Jokinen Ismo NaWi 1.26.33 0.37.56 23.97
10 Sarmanne Matti RiSu 1.31.23 0.42.46 22.39
11 Keskimäki Seppo NaWi 1.34.37 0.46.00 21.32
Leino Tapio HS KES -
Hahto Matti OrPo KES -
Liljeström Åge HS EIL -
Laine Jaakko HS EIL -
Lähdekorpi Mauri Femman EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haaja Reijo VaHa 37.27 0.00.00 46.23
2 Jokinen Juhani MaMa 40.00 0.02.33 42.74
3 Elonen Matti RaLu 40.40 0.03.13 41.51
4 Rusko Heikki VaajTe 41.22 0.03.55 40.28
5 Rapakko Timo SuSi 41.49 0.04.22 39.33
6 Kuusisto Seppo RaLu 44.16 0.06.49 36.66
7 Rintala Pentti Hiisi 49.41 0.12.14 32.23
8 Eilu Kalevi RaLu 51.36 0.14.09 30.61
9 Punkero Toivo HyRa 52.20 0.14.53 29.77
10 Sandgren Lars NOK 1.01.29 0.24.02 24.99
11 Jylhä Keijo JRV 1.06.25 0.28.58 22.81
12 Juntunen Olli HS 1.22.14 0.44.47 18.16
13 Siitonen Voitto OH 1.31.11 0.53.44 16.14

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Houni Mikko EE 42.40 0.00.00 37.84
2 Kopra Valto OrPo 43.38 0.00.58 36.38
3 Hjerpe Lars Femman 47.49 0.05.09 32.64
4 Lammensalo Jaakko Hiisi 48.43 0.06.03 31.48
5 Koskinen Jukka Hiisi 49.02 0.06.22 30.73
6 Collin Matti ValSu 50.28 0.07.48 29.32
7 Rosenqvist Onni SuosmSa 53.20 0.10.40 27.24
8 Jokinen Tauno SuosmSa 54.06 0.11.26 26.36
9 Jokinen Teuvo ValSu 1.07.57 0.25.17 20.59
10 Huhtala Olavi Hiisi 1.09.55 0.27.15 19.63
Erkkilä Raimo SuosmSa EIL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laurila Pertti EsSu 38.40 0.00.00 36.94
2 Rantala Mauri KangSK 41.16 0.02.36 33.87
3 Ilonen Tauno TY 41.57 0.03.17 32.59
4 Mikola Oiva Hiisi 43.14 0.04.34 30.91
5 Liski Eero LHR 43.39 0.04.59 29.92
6 Teräsmaa Markku KangSK 54.51 0.16.11 23.25
7 Pyökäri Antero RaPi 57.03 0.18.23 21.82
8 Luonteri Tapani XYZ 1.08.05 0.29.25 17.83

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lätti Erkki LHR 44.55 0.00.00 29.52
2 Villgren Väinö UlvUra 1.01.59 0.17.04 19.79
3 Salomaa Ensio EKU 1.30.00 0.45.05 12.52

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Keskitalo Juhani LLuja 2.03.13 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grahn Viljam NOK 1.02.17 0.00.00

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mustonen Pyry TP 39.11 0.00.00 52.51
2 Eerola Teemu TP 39.57 0.00.46 50.86
3 Sorsa Aleksi Pihkan 41.50 0.02.39 47.96
4 Mäkinen Tuukka LLuja 45.00 0.05.49 44.01
5 Pitkänen Jonne TP 46.46 0.07.35 41.80
6 Pitkänen Konsta TP 50.09 0.10.58 38.46
7 Mustajoki Taavi TP 52.00 0.12.49 36.60
8 Järvinen Ossi TP 57.56 0.18.45 32.41
9 Hakala Petteri RaN 1.00.35 0.21.24 30.57
10 Huhtanen Kiri TP 1.00.53 0.21.42 29.99
11 Korhonen Miikka TP 1.10.07 0.30.56 25.68
Mustonen Vili TP EIL -
Nurminen Jani VaHa KES -
Lahdenmäki Ville RasKa HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Aho Aaro VaHa 29.02 0.00.00
2 Hiidenhovi Aleks LHR 32.40 0.03.38
3 Kaihtela Juuso RaLu 39.06 0.10.04
4 Haikonen Aaro UlvUra 39.28 0.10.26
5 Konttila Eemi Koovee 40.40 0.11.38
Lilja Juha TP KES -
Saarnijoki Miska TP KES -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Viilo Lasse TP 22.39 0.00.00
2 Mustonen Ossi TP 23.56 0.01.17
3 Pohja Eetu Koovee 25.32 0.02.53
4 Mustajoki Tiitus TP 27.46 0.05.07
5 Eerola Mikko TP 28.51 0.06.12
6 Lehtimäki Janne Hiisi 29.34 0.06.55
7 Ojala Juho RasKa 30.47 0.08.08
8 Keronen Leevi TP 38.36 0.15.57
9 Rokka Matias LHR 50.40 0.28.01
Mylläri Lucas NOK KES -
Mäkilä Samuli RasKa EIL -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lähteenmäki Juho KanSu 15.33 0.00.00
2 Teini Taneli RaLu 20.49 0.05.16
3 Lahti Valtteri RasKa 20.55 0.05.22
4 Willman Iivari RasKa 22.24 0.06.51
5 Nummi Luukas PunKu 28.26 0.12.53
Willman Pyry RasKa EIL -
Viilo Tommi TP EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Matinheikki Leo TP 17.33 0.00.00
2 Salonen Seeti VaHa 17.42 0.00.09
3 Takala Jaakko TP 18.17 0.00.44
4 Aaltio Eerik VaHa 19.40 0.02.07
5 Jutila Pietu RasKa 21.35 0.04.02
6 Rissanen Antti TP 22.43 0.05.10
7 Imberg Viljami RasKa 24.01 0.06.28
8 Mustajoki Olli TP 37.25 0.19.52
Konttila Akseli Koovee KES -
Sorsa Antti Pihkan KES -
Luontola Tuomas RasKa HYL -
Oksa Antti-Jussi TarpSu EIL -
Liljeström Tommi HS EIL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rokka Tuomas LHR 16.00 0.00.00
2 Willman Kasperi RasKa 16.19 0.00.19
3 Silvennoinen Kim RasKa 17.50 0.01.50
4 Haapio Miikka UlvUra 19.35 0.03.35
5 Teini Viljami RaLu 20.00 0.04.00
Nummi Leevi PunKu EIL -

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Konttila Milo Koovee 16.04 0.00.00
2 Joensivu Kasper VaHa 18.32 0.02.28
3 Lahti Paavo RasKa 26.59 0.10.55
4 Filppula Juho VaHa 30.24 0.14.20
5 Lahti Santeri RasKa 36.07 0.20.03