FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Tykkimäki tuplasprintti 2
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Muukkonen Petteri Trian 13.20 0.00.00 84.08 87.10
1 Takanen Lari PR 13.20 0.00.00 84.08 87.10
3 Kuningas Janne LappRi 13.41 0.00.21 80.57 83.46
4 Pukema Hannu-Pekka RR 13.50 0.00.30 79.02 81.86
5 Lakanen Jonne LappRi 13.52 0.00.32 78.16 80.96
6 Saikko Ville LappRi 14.13 0.00.53 75.57 78.29
7 Stenbacka Wilhelm OK77 14.30 0.01.10 73.45 76.09
8 Sopo Aleksi KuoSu 14.40 0.01.20 71.98 74.56
9 Niemi Oskari LappRi 14.44 0.01.24 71.02 73.57
10 Ovaska Janne VeVe 14.51 0.01.31 69.83 72.34
11 Janischowsky Lukas GER 14.55 0.01.35 68.90 71.37
12 Tölli Tuomas RR 15.08 0.01.48 67.29 69.71
13 Hasu Simo Trian 15.12 0.01.52 66.38 68.76
14 Pitkänen Jonne TP 15.39 0.02.19 63.88 66.17
15 Kokkinen Kari LaTa 15.47 0.02.27 62.75 65.00
16 Manninen Marko Navi 16.10 0.02.50 60.68 62.86
17 Kolehmainen Valtteri GER 17.35 0.04.15 55.26 57.24
18 Valkonen Henri IHR 19.20 0.06.00 49.77 51.56
Lindqvist Arttu KS HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Peltonen Liisa KS 12.19 0.00.00 79.39 78.32
2 Parjanne Laura HiKi 12.23 0.00.04 78.12 77.07
3 Joensuu Marttiina Pohjant 12.46 0.00.27 74.95 73.94
4 Taipale Anniina LS-37 13.12 0.00.53 71.70 70.73
5 Kiuru Veera RaKaS 13.16 0.00.57 70.55 69.60
6 Nygård Marikki KuoSu 13.18 0.00.59 69.58 68.65
7 Pylvänäinen Henna KS 13.50 0.01.31 66.14 65.25
8 Virtanen Heta HlS 14.06 0.01.47 64.15 63.29
9 Hietanen Pinja HS 14.22 0.02.03 62.23 61.39
10 Andelin Sanna LaTa 14.26 0.02.07 61.21 60.39
11 Kangasaho Essi HiKi 14.48 0.02.29 58.99 58.20
12 Väyrynen Anni KyS 15.19 0.03.00 56.32 55.56
13 Kainlauri Viivi KS 16.01 0.03.42 53.20 52.49
14 Hietala Miina KyS 18.19 0.06.00 45.95 45.33
Vääränen Sari KS HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Vitikainen Kalle KyS 14.48 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Auvinen Jukka KuoSu 12.18 0.00.00 56.54 63.38
2 Weckman Janne VeVe 12.21 0.00.03 55.26 61.94
3 Kiiski Mikko KyS 12.46 0.00.28 52.43 58.77
4 Rautio Mikko JoKu 14.04 0.01.46 46.66 52.30
5 Myyryläinen Jani Navi 14.45 0.02.27 43.61 48.89
6 Manninen Tommi KuUS 15.05 0.02.47 41.79 46.84
7 Mikkelä Teemu KS 15.12 0.02.54 40.61 45.52
8 Seppä Antti KyS 15.54 0.03.36 38.00 42.59
9 Rosenblad Kalle HiKi 17.22 0.05.04 34.04 38.15

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kiuru Jani RaKaS 11.35 0.00.00 63.22 69.83
2 Noponen Petri AnttU 11.59 0.00.24 60.57 66.90
3 Kiintola Jarno KS 12.06 0.00.31 59.45 65.66
4 Pulli Antero RR 12.12 0.00.37 58.44 64.54
5 Forsblom Vesa LS-37 12.15 0.00.40 57.67 63.70
6 Venäläinen Toni VaHa 12.34 0.00.59 55.70 61.52
7 Harjamäki Petri HiKi 12.42 0.01.07 54.61 60.31
8 Maasilta Tommi RaVa 12.58 0.01.23 52.99 58.52
9 Marttinen Teijo Navi 13.04 0.01.29 52.09 57.53
10 Illaru Tonu HiKi 13.07 0.01.32 51.40 56.77
11 Tuliniemi Harri LappRi 13.29 0.01.54 49.52 54.69
12 Hanhela Jussi-Pekka Jyry 13.32 0.01.57 48.86 53.96
13 Pulli Veli-Matti LappRi 13.42 0.02.07 47.79 52.79
14 Kleemola Jari PertPe 14.14 0.02.39 45.55 50.31
15 Hämäläinen Petri Pihkan 14.18 0.02.43 44.89 49.57
16 Nurmiainen Jouko Raseborg 14.36 0.03.01 43.52 48.07
17 Kurttila Jukka Navi 14.45 0.03.10 42.64 47.09
18 Marttinen Jarno AnttU 15.22 0.03.47 40.51 44.74

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Virtanen Antti HlS 12.14 0.00.00 59.62 60.91
2 Parttimaa Timo AngA 13.18 0.01.04 53.46 54.63
3 Uotila Marko KS 13.51 0.01.37 50.03 51.11
4 Paavola Harry KyS 14.31 0.02.17 46.47 47.48
5 Hautaniemi Petri RaKaS 14.48 0.02.34 44.35 45.32
6 Thitz Eero SaSu 15.44 0.03.30 40.56 41.44
7 Taipale Antti-Olli LS-37 19.50 0.07.36 31.26 31.94

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hakulinen Pekka EsSu 11.34 0.00.00 50.95 58.06
2 Kauria Juha ORa 13.32 0.01.58 42.89 48.88
3 Hakulinen Jukka VeVe 13.47 0.02.13 41.47 47.26
4 Lahtinen Jari IHR 14.15 0.02.41 39.50 45.00
5 Karjalainen Asko IitPy 14.21 0.02.47 38.60 43.99
6 Koskivirta Eero EKSu 14.30 0.02.56 37.59 42.84
7 Ritakallio Timo Lynx 14.47 0.03.13 36.28 41.34
8 Hietanen Ari KuUS 14.51 0.03.17 35.52 40.47
9 Tiusanen Hannu SaSu 14.53 0.03.19 34.84 39.70
10 Vuorinen Hannu KyS 15.04 0.03.30 33.83 38.55
11 Kylliäinen Seppo LappRi 17.39 0.06.05 28.38 32.34

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hyppänen Timo EKSu 12.22 0.00.00 49.88 52.47
2 Pitkänen Juhani TP 12.38 0.00.16 48.10 50.59
3 Kauppinen Tuomo HyRa 14.00 0.01.38 42.74 44.96
4 Laaksonen Lasse SuSi 14.02 0.01.40 41.98 44.16
5 Puustinen Tuomo Pihkan 15.06 0.02.44 38.40 40.39
6 Järvinen Jari HlT 15.28 0.03.06 36.89 38.81
7 Aakula Ilkka PR 15.44 0.03.22 35.68 37.53
8 Lavonen Hannu MiehVi 16.22 0.04.00 33.73 35.48
9 Viitasalo Harri RiSu 18.01 0.05.39 30.13 31.69
10 Höglund Risto ORa 19.37 0.07.15 27.20 28.61
myyryläinen veikko AnttU HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kotala Markku LS-37 13.15 0.00.00 50.85 50.99
2 Pietikäinen Markku JoKu 13.55 0.00.40 47.81 47.94
3 Sani Mikko HU-46 14.01 0.00.46 46.87 47.00
4 Saksman Kai EST 14.03 0.00.48 46.15 46.28
5 Toppari Pekka PuolRy 14.14 0.00.59 44.97 45.10
6 Virtanen Timo IitPy 14.26 0.01.11 43.76 43.89
7 Valkonen Timo RR 14.54 0.01.39 41.83 41.94
8 Turku Vesa HS 15.06 0.01.51 40.71 40.83
9 Aherto Jorma LS-37 17.47 0.04.32 34.10 34.19
10 Nyberg Henry Trian 18.15 0.05.00 32.76 32.86
11 Tarvainen Juhani PiTa 18.43 0.05.28 31.50 31.59
12 Terävä Seppo XYZ 19.53 0.06.38 29.23 29.31
13 Paikkala Jarmo Jyry 24.57 0.11.42 22.95 23.02

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Leppäkorpi Eero IHR 19.19 0.00.00 34.79 30.38
2 Parjanne Mikko EsSu 20.06 0.00.47 31.76 27.73
3 Rajamäki Jussi HS 21.23 0.02.04 28.28 24.70
4 Rautio Pekka JoKu 24.38 0.05.19 23.19 20.25

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lehtonen Matti PiVe 17.26 0.00.00 32.09 32.79
2 Luoma Simo Pihkan 17.39 0.00.13 30.50 31.17
3 Martikainen Arvo LS-37 18.52 0.01.26 27.43 28.03
4 Kvick Aimo IHR 21.39 0.04.13 22.93 23.43
5 Kilo Esko LappRi 21.58 0.04.32 21.64 22.12

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kuokkanen Kari Pihkan 18.02 0.00.00 32.81 23.93
2 Salo Eero InkTe 18.54 0.00.52 28.96 21.12
3 Salmi Tarmo JoKu 19.55 0.01.53 25.25 18.42

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heikkilä Niklas TuMe 12.36 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ojala Aaro KS 10.45 0.00.00
2 Virtanen Akseli KyS 10.47 0.00.02

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Maasilta Aapo RaVa 10.10 0.00.00 50.91 46.61
2 Ketonen Juuso LS-37 10.30 0.00.20 48.48 44.38
3 Tamminen Kasperi LuuRa 10.57 0.00.47 45.70 41.83
4 Peltonen Lasse KS 11.17 0.01.07 43.58 39.90
4 Malinen Vinski Navi 11.17 0.01.07 43.58 39.90
6 Vepsäläinen Onni KyS 11.42 0.01.32 40.55 37.13
7 Ojala Urho KS 11.53 0.01.43 39.20 35.89
8 Kaitainen Lassi KyS 12.32 0.02.22 36.48 33.40
9 Rautio Juho JoKu 12.40 0.02.30 35.42 32.42
10 Zerni Topias KS 13.27 0.03.17 32.71 29.95

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hirvilahti Joona VeVe 10.13 0.00.00
2 Länsivuori Luukas RaKaS 11.30 0.01.17
3 Rytkö Olli VeVe 11.42 0.01.29
4 Tonteri Tuomas KS 12.00 0.01.47
5 Hyvönen Eemeli VeVe 13.43 0.03.30
6 Uotila Topi KS 14.38 0.04.25

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Töyrylä Rasmus KyS 6.48 0.00.00
2 Hirvilahti Niklas VeVe 6.59 0.00.11
3 Takanen Eetu VeVe 7.04 0.00.16
4 Kiiski Olavi KyS 7.15 0.00.27
5 Räihä Konsta Navi 7.37 0.00.49
6 Friman Eemeli HyRa 7.51 0.01.03
7 Pylvänäinen Jere KS 8.00 0.01.12
8 Suomalainen Vilho LappRi 8.17 0.01.29
9 Kokko Mico KyS 8.38 0.01.50
10 Karvonen Tatu KS 8.53 0.02.05
11 Nikula Olli KS 9.04 0.02.16
12 Rytkö Elias VeVe 9.17 0.02.29
13 Pakkanen Reima VeVe 9.19 0.02.31
14 Tamminen Oskari LuuRa 9.48 0.03.00
15 Kiintola Eemil KS 9.58 0.03.10
16 Kukkonen Aaro VeVe 10.26 0.03.38
17 Länsivuori Julius RaKaS 10.44 0.03.56
18 Talka Eero KS 11.33 0.04.45
19 Simola Viljo LuuRa 11.43 0.04.55

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ryhänen Leo Navi 9.04 0.00.00
2 Räihä Vinski Navi 9.19 0.00.15
3 Ryyppö Topias HS 9.41 0.00.37
4 Talka Aapo KS 9.50 0.00.46
5 Karvonen Elmo KS 10.54 0.01.50
6 Kiiskinen Elmo LS-37 11.24 0.02.20
7 Harjamäki Sisu HS 11.44 0.02.40
8 Suomalainen Veikka LappRi 11.58 0.02.54
9 Sarilampi Tuure KS 12.00 0.02.56
10 Tani Elias KyS 17.26 0.08.22
11 Hyvönen Viljami VeVe 18.12 0.09.08

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Noponen Heli AnttU 15.21 0.00.00 43.61 40.97
2 Tolsa Sanna KyS 15.23 0.00.02 42.21 39.66
3 Rautanen Eeva TuuSe 16.02 0.00.41 39.25 36.87
4 Karjalainen Sanna KuUS 17.43 0.02.22 34.38 32.30
5 Hägg Susanna LaTa 17.53 0.02.32 32.94 30.95
6 Seppä Anna KyS 18.31 0.03.10 30.73 28.87

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Muukkonen Eveliina KangSK 12.28 0.00.00 63.30 59.89
2 Ryyppö Minna HS 12.32 0.00.04 62.18 58.83
3 Huusari Heidi InkTe 13.11 0.00.43 58.36 55.22
4 Wolff Charlotta Raseborg 13.13 0.00.45 57.47 54.38
5 Kurittu Kaisa S-JKL 13.38 0.01.10 54.99 52.03
6 Hilander Mirva KuUS 14.07 0.01.39 52.41 49.59
7 Rantanen Sinikka KyS 14.46 0.02.18 49.43 46.77
8 Salo Katri HS 15.32 0.03.04 46.36 43.86
9 Kuuri-Riutta Eeva KS 15.38 0.03.10 45.43 42.99
10 Mashina Anna LS-37 17.02 0.04.34 41.12 38.90
11 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KuUS 17.24 0.04.56 39.68 37.55
12 Hyytiäinen Tuula Navi 18.48 0.06.20 36.20 34.26
13 Pätäri Päivi HlS 21.23 0.08.55 31.37 29.68

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pulli Tessa LappRi 13.11 0.00.00 49.96 50.89
2 Paavola Tiina KyS 14.32 0.01.21 43.62 44.43
3 Liukkonen Niina Navi 14.52 0.01.41 40.98 41.74
4 Elovaara Minna RaKaS 16.20 0.03.09 35.79 36.46
5 Oja Iina Pihkan 17.16 0.04.05 32.42 33.03

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Varpula Marjut EsSu 14.31 0.00.00 52.47 58.78
2 Hautaniemi Marjaana RaKaS 16.09 0.01.38 46.46 52.04
3 Franssila Hanna AngA 16.52 0.02.21 43.81 49.07
4 Simosas Nina Trian 17.11 0.02.40 42.33 47.42
4 Harjula Oili KS 17.11 0.02.40 42.33 47.42
6 Hakulinen Paula EsSu 17.55 0.03.24 39.33 44.05
7 Heikkinen Anniina VeVe 18.04 0.03.33 38.37 42.98
8 Paalanen Anne RR 19.18 0.04.47 35.32 39.57
9 Mäkelä Sari KyS 20.10 0.05.39 33.24 37.23
Virtanen Tiina PertPe HYL -
Hietanen Pia KuUS HYL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rantalainen Anna-Lea LS-37 14.34 0.00.00 52.37 59.15
2 Kallio Arja RiSu 17.39 0.03.05 42.41 47.90
3 Harju Leena LS-37 18.03 0.03.29 40.68 45.94
4 Hakkarainen Riitta RaKaS 18.20 0.03.46 39.27 44.35
5 Shemeikka Taina HPV 18.34 0.04.00 38.00 42.93
6 Häyhä Taina KeU 23.43 0.09.09 29.15 32.92
7 Kauria Pirjo ORa 23.53 0.09.19 28.35 32.02
8 Salmenkylä Sinikka HS 25.29 0.10.55 26.01 29.37
9 Lahtinen Terttu IHR 27.51 0.13.17 23.28 26.30

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sani Tuula HU-46 14.11 0.00.00 34.35 37.20
2 Käkelä Maija PuolRy 15.12 0.01.01 30.45 32.97
3 Krum Mirva Trian 18.21 0.04.10 23.89 25.88
Lehto Ulla KyS HYL -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Purhonen Kaija HU-46 15.15 0.00.00 50.88 49.57
2 Juvonen Marja RaKaS 16.33 0.01.18 45.88 44.70
3 Heimonen Arja Navi 17.50 0.02.35 41.64 40.58
4 Wickholm Rita Trian 18.16 0.03.01 39.75 38.73
5 Turku Kaija HS 19.05 0.03.50 37.17 36.22
6 Andelin Tarja LaTa 19.38 0.04.23 35.29 34.38
7 Kukkonen Marja RaKaS 19.56 0.04.41 33.92 33.05
8 Tikka Eija RaKaS 21.51 0.06.36 30.18 29.41

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rajamäki Vuokko HS 11.41 0.00.00 36.75 41.07
2 Luoma Helena Pihkan 13.10 0.01.29 30.17 33.71
3 Venäläinen Kaija VaHa 13.53 0.02.12 26.29 29.38

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Muikku Rauni Navi 12.37 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ovaska Jenni VeVe 13.29 0.00.00 60.55 61.33
2 Pakkanen Raita VeVe 14.17 0.00.48 55.02 55.72
3 Peltonen Riikka KS 17.36 0.04.07 42.91 43.46
4 Kukkonen Tuulia VeVe 17.59 0.04.30 40.29 40.81
5 Vesikko Venla JoKu 18.23 0.04.54 37.75 38.23

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Laitinen Emilia VeVe 15.15 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pätäri Emilia KyS 12.16 0.00.00 46.22 44.94
2 Heikkinen Ida VeVe 12.17 0.00.01 45.01 43.76
3 Laitimo Maija JoKu 14.39 0.02.23 36.77 35.75
4 Soini Mette KyS 15.28 0.03.12 33.91 32.97
5 Lavonen Sanni MiehVi 15.39 0.03.23 32.61 31.71
6 Leppänen Iisa Navi 21.55 0.09.39 22.64 22.01
Jokela Kiia VeVe HYL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kurttila Meeri Navi 10.50 0.00.00
2 Heikkinen Roosa VeVe 10.56 0.00.06
3 Laakso Laura LappRi 11.03 0.00.13
4 Lindén Amalia KS 11.17 0.00.27
5 Laitinen Julia VeVe 12.23 0.01.33
6 Kiintola Emilia KS 12.48 0.01.58
7 Tamminen Ilona LuuRa 12.50 0.02.00
8 Hirvikallio Saara LuuRa 12.59 0.02.09
9 Kokkonen Emma Navi 13.18 0.02.28
10 Kiiski Aliisa KyS 13.33 0.02.43
11 Saar Tiia Navi 13.56 0.03.06
12 Rautio Oona JoKu 14.50 0.04.00
13 Uotila Aino KS 19.33 0.08.43
14 Vainikka Sara Navi 22.04 0.11.14

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laakso Lotta LappRi 6.54 0.00.00
2 Muukkonen Roosa SKUusi 7.41 0.00.47
3 Lindén Selma KS 8.15 0.01.21
4 Lindholm Siiri ORa 8.36 0.01.42
5 Hyvölä Venla HlS 8.51 0.01.57
6 Malinen Fanni Navi 9.55 0.03.01
7 Saar Sini Navi 10.12 0.03.18
8 Sippu Jenna InkTe 10.22 0.03.28
9 Harjamäki Manja HS 10.54 0.04.00
10 Lehtonen Elisa KS 11.25 0.04.31
11 Nurmiainen Elsa Raseborg 15.08 0.08.14

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Takanen Tiitu VeVe 7.57 0.00.00
2 Weckman Venla VeVe 8.42 0.00.45
3 Vepsäläinen Elsa KyS 9.03 0.01.06
4 Malinen Hertta Navi 9.57 0.02.00
5 Weckman Selma VeVe 10.03 0.02.06
6 Laitinen Sofia VeVe 12.13 0.04.16
7 Paavola Peppi KyS 13.12 0.05.15
8 Kortelainen Tara RaKaS 20.17 0.12.20
9 Tyni Veera VeVe 21.15 0.13.18
Lindholm Lotta ORa HYL -
Laakso Anni LappRi HYL -