FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
IK Falken - kväll samstart / ilta yhteyslähtö
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hall Andreas Femman 1.06.10 0.00.00 66.89 65.82
2 Bäckström Anders Femman 1.06.11 0.00.01 61.86 60.87
3 Brunell Filip Minken 1.08.40 0.02.30 54.79 53.91
4 Jansson Emil Brahe 1.17.49 0.11.39 44.08 43.38
5 Hakala Joakim Femman 1.34.09 0.27.59 32.91 32.38

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Järveläinen Julia Femman 1.15.42 0.00.00
2 Högland Ida Brahe 1.29.04 0.13.22

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lövsund Johan Botnia 1.08.04 0.00.00 45.73 42.33
2 Hongell Timo KoS 1.15.55 0.07.51 38.54 35.68
3 Gripenberg Mattias Brahe 1.29.56 0.21.52 30.46 28.19
4 Ingerström Andreas Brahe 1.38.32 0.30.28 25.91 23.98
5 Eriksson Henrik VaaSu 1.42.59 0.34.55 22.97 21.26
6 Högland Anders Brahe 1.46.39 0.38.35 20.43 18.91

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltoniemi Vesa KPV 54.19 0.00.00 46.44 41.45
2 Grankull Kenneth Kronan 54.37 0.00.18 44.21 39.46
3 Snåre Dan Botnia 58.43 0.04.24 39.28 35.06
4 Svenlin Sören Kronan 1.02.35 0.08.16 35.12 31.35
5 Suvanto Mikael RaJu 1.03.14 0.08.55 33.05 29.50
6 Torrkulla Michael Femman 1.07.06 0.12.47 29.54 26.37
7 Suvanto Pasi PieHi 1.11.49 0.17.30 26.09 23.29
8 Lindgren Markus Botnia 1.17.49 0.23.30 22.69 20.25
Nyman Patrik Brahe EIL -
Lillhonga Robert GIF EIL -
Biskop Kim KoS EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Stenlund Dan Brahe 1.00.31 0.00.00 38.46 38.07
2 Lehtinen Tapio PieHi 1.00.32 0.00.01 34.61 34.26
3 Stenlund Tom Brahe 1.03.19 0.02.48 29.41 29.11
4 Palomäki Eero Femman 1.47.39 0.47.08 15.14 14.98

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurisalo Seppo KoS 55.50 0.00.00 40.41 39.77
2 Williamsson Bo-Göran VaaSu 58.33 0.02.43 35.64 35.08
3 Jauhiainen Pentti Trian 58.54 0.03.04 32.56 32.04
4 Österbacka Bo Minken 1.06.03 0.10.13 26.47 26.05
5 Lövsund Bengt Botnia 1.07.23 0.11.33 23.44 23.07
Nynäs Henning Brahe EIL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Byskata Henry Femman 35.29 0.00.00
2 Torrkulla Roy Minken 35.39 0.00.10
Koski Matti J NOK HYL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltoniemi Päivi KoS 1.19.12 0.00.00

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Svartsjö Åsa Botnia 1.00.54 0.00.00 25.97 25.02
2 Myrevik-Svenlin Ulrika Kronan 1.03.47 0.02.53 22.31 21.50
3 Forsström Heidi Botnia 1.08.52 0.07.58 18.37 17.70
4 Peltoniemi Tuula KoS 1.08.57 0.08.03 16.05 15.47

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mylläri Britt-Marie NOK 1.28.23 0.00.00
2 Friman Rose-Maj Solf 1.37.26 0.09.03

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kattilakoski Kirsti KoS 35.55 0.00.00 40.34 35.75
2 Wikblom Marianne Minken 37.11 0.01.16 33.12 29.35
3 Stoor Anne KoS 38.12 0.02.17 26.55 23.53

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Forsell Gustav Botnia 1.17.02 0.00.00 41.62 39.36
2 Kullman Hannes Falken 1.20.52 0.03.50 33.70 31.87
3 Bergström Jesper Femman 1.27.15 0.10.13 25.72 24.33

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Enlund Julia Femman 1.22.07 0.00.00
Berg Nicolina Botnia EIL -
Myrskog Rosa Kronan EIL -
Tuohimaa Ines Solf EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bergström Kasper Kristina 42.41 0.00.00 47.90 45.47
2 Hirvinen Joona KoS 47.23 0.04.42 41.30 39.21
3 Forsström Anton Botnia 47.36 0.04.55 39.27 37.28
4 West Viktor Minken 59.33 0.16.52 29.92 28.40
5 Lindfors Jesper Falken 1.05.43 0.23.02 25.78 24.47
6 Peltoniemi Sisu KPV 1.16.58 0.34.17 20.87 19.81
Wikblom Melker Minken HYL -
Karjanlahti Kosti KauWi HYL -

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Myllymäki Matilda KoS 48.28 0.00.00 38.96 33.67
2 Kullman Thea Falken 55.42 0.07.14 31.87 27.54
3 Lindfors Karolina Falken 55.44 0.07.16 29.82 25.77
4 Liljeqvist Emilia Minken 1.05.41 0.17.13 23.57 20.37
5 Lindell Tilde Brahe 1.05.57 0.17.29 21.76 18.81
6 Brock Emma KoS 1.07.39 0.19.11 19.54 16.89

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sundberg Hannes Minken 26.19 0.00.00
2 Wikblom Sander Minken 26.21 0.00.02
3 Lindfors Kevin Falken 26.52 0.00.33
4 Jansson Lukas Falken 26.54 0.00.35
5 Nyman Vilhelm Brahe 26.58 0.00.39
6 Forsström Emil Botnia 30.18 0.03.59
7 Lindfors Hugo Falken 38.44 0.12.25
8 Hietala Elmeri KPV 39.26 0.13.07
9 Ingerström Samuel Brahe 45.46 0.19.27
Sundqvist Ivar Falken KES -
Peltoniemi Sulo KPV EIL -
Berg Eelian Botnia EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Björkfors Elsie Botnia 32.25 0.00.00
2 Svenlin Alva Kronan 34.28 0.02.03
3 Enlund Isabella Femman 44.26 0.12.01
4 Henriksson Maja Falken 47.48 0.15.23
Westerbacka Julia Falken EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sundberg Elias Minken 27.56 0.00.00
2 Björkfors Einar Botnia 40.40 0.12.44
3 Lindfors Rasmus Falken 50.09 0.22.13

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kataja Enni RaJu 24.21 0.00.00
2 Wikblom Thea Minken 24.31 0.00.10
3 Lillhonga Elin GIF 29.36 0.05.15
4 Torrkulla Moa Femman 30.48 0.06.27
5 Sundqvist Ida Falken 41.07 0.16.46
6 Westerlund Jessica Falken 41.12 0.16.51
7 Isaksson Alicia Minken 46.36 0.22.15
8 Sundvik Agnes Minken 46.38 0.22.17
Lindfors Mira Falken HYL -
Hietala Liina-Maija KPV KES -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lillhonga Kevin GIF 49.21 0.00.00