FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SaKa 90v juhlakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karppinen Satu YlikNM 38.23 0.00.00 44.88 39.87
2 Tolvanen Heidi AlatPi 44.06 0.05.43 38.09 33.84
3 Laaksoviita Katja SuomRa 44.19 0.05.56 36.93 32.81
4 Laurila Sari SalRe 46.19 0.07.56 34.40 30.57
5 Palmi Sara KoskRi 46.26 0.08.03 33.39 29.66
6 Väänänen Pirjo LapSu 47.31 0.09.08 31.72 28.18
7 Gretschel Anu KaSu 54.53 0.16.30 26.68 23.70

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haapasalmi Tuija OH 55.49 0.00.00
2 Määttä Anna-Maija OH 1.10.17 0.14.28
Haataja Katri OH EIL -

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karppinen Timo Pohjant 1.06.13 0.00.00 59.09 53.66
2 Taivainen Juho-Matti PelPo 1.11.37 0.05.24 52.59 47.76
3 Aikio Santeri KEV 1.15.13 0.09.00 48.12 43.70
4 Häkämies Antti PosPy 1.16.17 0.10.04 45.52 41.34
5 Aikio Valtteri KEV 1.40.28 0.34.15 33.10 30.06

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kalapudas Antti AlatPi 1.15.01 0.00.00
Pasanen Pertti SuomRa EIL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pohjola Mikko Lynx 1.16.11 0.00.00
2 Ronkainen Markus KoskRi 1.21.43 0.05.32

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laaksoviita Timo SuomRa 1.21.36 0.00.00 24.03 24.03
2 Konstenius Jani AlatPi 1.32.43 0.11.07 19.56 19.56
3 Mursu Esa PosPy 1.36.16 0.14.40 17.32 17.32

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mourujärvi Petri OH 56.52 0.00.00 39.94 37.29
2 Määttä Jari OH 1.28.45 0.31.53 23.67 22.10
3 Korhonen Seppo OH 1.53.47 0.56.55 16.97 15.84

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koistinen Jukka OH 49.07 0.00.00 24.66 24.43
2 Haapasalmi Eero OH 52.02 0.02.55 21.53 21.33
3 Linjakumpu Seppo KEV 58.09 0.09.02 17.70 17.54

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Määttä Anse PosPy 44.13 0.00.00 21.04 20.53
2 Etu-Huitti Arto MSParma 44.43 0.00.30 19.77 19.28
3 Tahkola Tapio KEV 48.01 0.03.48 17.44 17.01
4 Ronkainen Timo KEV 48.15 0.04.02 16.39 15.99

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Määttä Seppo KemijU 46.50 0.00.00

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mäkinen Juhani SalRe 33.15 0.00.00
2 Männikkö Kalle ONMKY 51.28 0.18.13

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laaksoviita Veera SuomRa 1.16.35 0.00.00 33.00 33.00
2 Korhonen Kii OH 1.50.18 0.33.43 21.19 21.19
3 Aatsinki Milla LappRi 2.14.47 0.58.12 15.94 15.94

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurittu Kaisa S-JKL 1.01.06 0.00.00
2 Ronkainen Ritva KoskRi 1.10.00 0.08.54

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kuusela Vappu VaKa 47.53 0.00.00

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Aatsinki Mirja VePo 1.00.16 0.00.00

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tolvanen Elias AlatPi 29.11 0.00.00

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Palmi Johannes KoskRi 47.58 0.00.00

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pohjola Iiro OH 32.07 0.00.00

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
Pohjola Ida OH HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Laurila Viljami SalRe 25.36 0.00.00