FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
XXXVII Rastijahti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salmenoja Samuli MSParma 1.09.33 0.00.00 83.48 84.69
2 Koivisto Matti MSParma 1.15.49 0.06.16 74.28 75.36
3 Kleemola Lauri Lynx 1.17.25 0.07.52 70.50 71.52
4 Hämäläinen Sami MSParma 1.22.07 0.12.34 64.34 65.28
5 Hyvönen Pekka AngA 1.23.03 0.13.30 61.52 62.42
6 Laine Tuomo HiKi 1.35.50 0.26.17 51.50 52.25
7 Koponen Visa PertPe 1.42.38 0.33.05 46.39 47.06
8 Mänty Eero HirvHe 1.58.08 0.48.35 38.83 39.39
9 Lahtinen Ismo OJy 2.00.53 0.51.20 36.50 37.03
Vainio Antti MSParma KES -
Nummi Ilari AngA KES -

Sarja H21AL
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Ville-Veikko SuosmSa 50.21 0.00.00

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Korpela Markku Rasti88 39.51 0.00.00
2 Nurmela Jukka UrjU 1.08.31 0.28.40

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kopra Tero OrPo 1.11.45 0.00.00 46.29 45.60
2 Ristiniitty Teemu RaVi 1.14.52 0.03.07 42.70 42.06
3 Knaapi Kristian AngA 1.18.02 0.06.17 39.37 38.78
4 Hopearuoho Jan Lost 1.18.12 0.06.27 37.70 37.13
5 Farkas David HS 1.20.27 0.08.42 35.10 34.57
6 Raute Kaj SuSi 1.20.29 0.08.44 33.53 33.03
7 Reinikainen Antti Lost 1.20.31 0.08.46 31.97 31.49
8 Suominen Petteri MSParma 1.33.25 0.21.40 26.22 25.83
9 Westerholm Oskari OJy 2.11.53 1.00.08 17.63 17.37

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkonen Rami SuSi 1.11.59 0.00.00 50.21 50.33
2 Lehtimäki Harri RMH 1.12.07 0.00.08 48.23 48.35
3 Arola Pertti Rasti88 1.21.10 0.09.11 41.19 41.29
4 Reinivuo Tuomo PR 1.24.13 0.12.14 38.09 38.18
5 Havento Jukka KaRa 1.27.55 0.15.56 34.94 35.03
6 Moisio Orvo TuS 1.31.19 0.19.20 32.16 32.24
7 Uusitalo Tero EsAk 1.33.39 0.21.40 29.91 29.98
8 Horppu Matti PertPe 1.41.31 0.29.32 26.25 26.32
9 Koistinen Janne Uolevi SalVil 1.53.12 0.41.13 22.35 22.40

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laaksonen Petri SWE 1.03.40 0.00.00 44.20 43.91
2 Elovaara Vesa AngA 1.05.45 0.02.05 41.20 40.93
3 Kerkola Mika SuSi 1.08.08 0.04.28 38.21 37.96
4 Virta Marko TuS 1.10.42 0.07.02 35.33 35.09
5 Ståhlström Janne AngA 1.22.02 0.18.22 29.16 28.97
6 Kuusholma Ari Hiisi 1.24.42 0.21.02 27.00 26.82
7 Sillanpää Kari MaMa 1.26.12 0.22.32 25.30 25.14
8 Launis Kasperi Raus 1.50.35 0.46.55 18.77 18.65
9 Rokka Timo LHR 2.06.35 1.02.55 15.56 15.46

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaartinen Markku AngA 1.04.31 0.00.00 56.17 54.40
2 Haajanen Leif Raseborg 1.06.26 0.01.55 52.73 51.07
3 Muhonen Arto KR 1.21.23 0.16.52 41.56 40.25
4 Iso-Markku Jouni SuSi 1.24.35 0.20.04 38.56 37.35
5 Heinonen Kari AngA 1.29.36 0.25.05 35.05 33.95
6 Kuokkanen Ismo TuS 1.34.49 0.30.18 31.85 30.85
7 Uusitalo Timo Lost 1.37.41 0.33.10 29.68 28.74
8 Kajavalta Jyrki TuS 1.59.49 0.55.18 23.19 22.46
9 Hellsten Jyrki SalVil 2.17.32 1.13.01 19.32 18.71
Gustafsson Risto R-P KES -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Asikainen Timo Hiisi 47.17 0.00.00 54.06 54.04
2 Hiltunen Pekka RasPi 50.26 0.03.09 48.99 48.98
3 Arki Hannu TuMe 51.00 0.03.43 46.78 46.77
4 Saarimäki Ilkka AngA 52.25 0.05.08 43.89 43.88
5 Aakula Ilkka PR 52.29 0.05.12 42.21 42.20
6 Heikkilä Ari HlS 56.55 0.09.38 37.42 37.41
7 Björklöf Peter KarjUra 1.03.57 0.16.40 31.97 31.97
8 Mäntynen Ari KyS 1.04.01 0.16.44 30.61 30.60
9 Kinkki Seppo TaNMKY 1.11.44 0.24.27 26.13 26.12
10 Kuivala Juha TuS 1.11.54 0.24.37 24.88 24.88

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 23
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Pekka HlT 57.02 0.00.00 50.09 50.50
2 Nurminen Jouko TP 57.51 0.00.49 48.71 49.11
3 Ovaska Ari EE 58.50 0.01.48 47.23 47.62
4 Sipponen Markku PR 1.00.36 0.03.34 45.21 45.59
5 Jokinen Matti TuVi 1.01.46 0.04.44 43.73 44.09
6 Syrjänen Hannu RaVi 1.05.56 0.08.54 40.37 40.71
7 Venho Kari MaMa 1.06.05 0.09.03 39.69 40.02
8 Kuivala Hannu TuS 1.06.34 0.09.32 38.82 39.14
9 Alhoke Timo TuMe 1.08.35 0.11.33 37.11 37.42
10 Tynkkynen Veli PertPe 1.11.20 0.14.18 35.13 35.42
11 Suominen Risto SuSi 1.12.03 0.15.01 34.24 34.53
12 Tamminen Pentti PertPe 1.13.17 0.16.15 33.14 33.41
13 Mikkolainen Matti VaHa 1.17.01 0.19.59 31.02 31.28
14 Nurminen Markku SuosmSa 1.18.06 0.21.04 30.09 30.34
15 Pulkkinen Erkki RaLu 1.22.06 0.25.04 28.15 28.39
16 Ahlqvist Hannu Raus 1.24.15 0.27.13 26.97 27.20
17 Terävä Seppo XYZ 1.30.44 0.33.42 24.62 24.82
18 Hakanen Kai ValSu 1.36.43 0.39.41 22.69 22.88
19 Pammo Kalervo VaHa 1.46.10 0.49.08 20.30 20.47
20 Koskialho Jouko RaLu 1.48.29 0.51.27 19.51 19.67
Mannonen Mikko TuS HYL -
Kallio Lasse SuSi HYL -
Vesalainen Markku AngA KES -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltola Tuomo MSParma 54.01 0.00.00 51.92 51.71
2 Turku Vesa HS 55.50 0.01.49 49.63 49.43
3 Rapakko Timo SuSi 1.01.49 0.07.48 44.28 44.10
4 Leino Tapio HS 1.02.57 0.08.56 42.95 42.78
5 Kallio Kari SuSi 1.05.34 0.11.33 40.72 40.56
6 Kyckling Veli-Matti HS 1.07.36 0.13.35 39.00 38.84
7 Paldanius Jorma TuS 1.07.50 0.13.49 38.37 38.22
8 Hörkkö Jaakko 1.09.34 0.15.33 36.93 36.78
9 Ketamo Juhani SuSe 1.10.47 0.16.46 35.82 35.68
10 Laine Jaakko HS 1.10.50 0.16.49 35.32 35.18
11 Salmenoja Pertti HirvHe 1.13.03 0.19.02 33.78 33.65
12 Halkosaari Severi 1.13.14 0.19.13 33.24 33.11
13 Villberg Hannu SalVie 1.13.54 0.19.53 32.48 32.36
14 Kataja Lasse SuSi 1.14.08 0.20.07 31.93 31.80
15 Inki Pekka TuMe 1.15.32 0.21.31 30.89 30.77
16 Virtanen Kalle RaLu 1.17.30 0.23.29 29.67 29.56
17 Vähänen Jukka HyRa 1.20.04 0.26.03 28.30 28.19
18 Saarinen Olli HiKi 1.30.05 0.36.04 24.78 24.68
19 Lepo Kalevi KangKi 1.31.17 0.37.16 24.09 23.99
20 Koskinen Timo VaHa 1.33.31 0.39.30 23.15 23.06
21 Kuosa Harri LoJa 1.36.05 0.42.04 22.18 22.10
Riikonen Rauno PertPe HYL -
Pajunen Heikki PR HYL -
Mäkinen Jaakko AngA HYL -
Kämpe Leif Raseborg HYL -
Hongisto Heimo LoJa KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grönroos Timo MSParma 41.48 0.00.00 42.99 43.06
2 Jokinen Juhani MaMa 45.09 0.03.21 39.00 39.06
3 Hedenström Rauno MaMa 48.22 0.06.34 35.67 35.72
4 Laakso Raimo HaHa 49.34 0.07.46 34.08 34.13
5 Kämäräinen Pentti HiKi 52.03 0.10.15 31.76 31.81
6 Kaasalainen Oiva SuSe 52.13 0.10.25 30.97 31.02
7 Sonkki Juhani PR 56.06 0.14.18 28.19 28.23
7 Kleemola Pauli PertPe 56.06 0.14.18 28.19 28.23
9 Verha Koitto VaRa 59.50 0.18.02 25.23 25.27
10 Launis Kari Raus 1.03.46 0.21.58 23.11 23.14
11 Iso-Somppi Ahti LoJa 1.03.54 0.22.06 22.50 22.53
12 Havia Pertti MaMa 1.11.51 0.30.03 19.51 19.54
13 Virta Aare SuSi 1.16.25 0.34.37 17.87 17.90
14 Nurmo Heikki PunKu 1.18.42 0.36.54 16.90 16.92
15 Suomela Simo RaLu 1.19.24 0.37.36 16.29 16.32
Eskola Jorma MaMa HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuominen Niilo R-P 38.17 0.00.00 38.84 39.16
2 Viiri Jyrki HirvHe 53.52 0.15.35 26.57 26.79
3 Valtonen Teuvo Hiisi 55.43 0.17.26 24.69 24.89
4 Haarlaa Rihko HS 57.15 0.18.58 23.05 23.24
5 Tamminen Heikki MaMa 1.02.03 0.23.46 20.37 20.54
6 Joonas Risto MaMa 1.07.11 0.28.54 17.98 18.13
7 Paananen Aapo R-P 1.09.17 0.31.00 16.63 16.77
Hirvikorpi Raimo HiKi HYL -
Heinonen Olavi KaRa HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Liski Eero LHR 56.03 0.00.00
Ali-Rantala Arvo LoJa KES -
Marjanen Torsti SalVil KES -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lassila Arto PR 56.31 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Itkonen Otto TuS 1.21.49 0.00.00 51.55 50.51
2 Jokela Ville SuSe 1.23.08 0.01.19 43.12 42.26
3 Kerkola Riku SuSi 1.24.49 0.03.00 34.81 34.11

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Nico SuSi 1.12.04 0.00.00 49.89 50.07
2 Arola Matias PR 1.13.51 0.01.47 41.38 41.53
3 Björklöf Tomas KarjUra 1.34.08 0.22.04 26.74 26.83

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lapila Eero MSParma 46.04 0.00.00 56.16 54.76
2 Nokka Atte 47.57 0.01.53 45.86 44.72
3 Ekström Rasmus MSParma 49.32 0.03.28 36.56 35.65

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Niklas MSParma 33.51 0.00.00
2 Uusitalo Topias EsAk 42.25 0.08.34
3 Kerkola Teemu SuSi 45.10 0.11.19
Reinivuo Aleksi PR KES -

Sarja H12A
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haapala Tuomo PR 23.06 0.00.00
2 Saarela Benjamin LHR 23.47 0.00.41
3 Fingerroos Casper PR 25.10 0.02.04
4 Rokka Tuomas LHR 25.49 0.02.43
5 Brysch Erik MSParma 26.52 0.03.46
6 Tuomasjukka Voima PR 32.07 0.09.01
7 Tabsai Natwud SuSi 32.22 0.09.16
8 Huisko Esa MSParma 44.48 0.21.42

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Reinivuo Valtteri PR 21.38 0.00.00

Sarja H10A
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haanpää Leo PR 12.31 0.00.00
2 Paananen Joonas TuS 17.02 0.04.31

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Andersson Riku MSParma 14.34 0.00.00
2 Koskinen Eemil TP 15.19 0.00.45
3 Huisko Antti MSParma 16.12 0.01.38
4 Haapala Juuso PR 21.30 0.06.56
5 Kemppainen Hermanni AngA 23.00 0.08.26
6 Kajander Einari PR 27.03 0.12.29

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarimäki Heini AngA 1.01.06 0.00.00 75.99 75.89
2 Dambe Inga PR 1.02.45 0.01.39 69.55 69.46
3 Lahtinen Sonja HS 1.32.01 0.30.55 44.40 44.34
4 Laine Sanna MSParma 1.32.38 0.31.32 41.10 41.05
5 Kalenius Regina KarjUra 1.37.56 0.36.50 36.03 35.98
6 Gustafsson Essi R-P 1.46.29 0.45.23 30.52 30.48

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Raitoharju Jenni RaLu 39.19 0.00.00 43.76 43.76
2 Ristiniitty Minttu RaVi 42.02 0.02.43 37.86 37.86
3 Lindholm Hanna PIF 47.41 0.08.22 30.67 30.67
4 Ala-Nissilä Tiina MSParma 56.07 0.16.48 23.76 23.76
5 Prusila Katri AuVa 57.24 0.18.05 20.98 20.98

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Dambe Signe PR 54.46 0.00.00 58.21 56.92
2 Vaara Inga-Maria RaVi 1.01.56 0.07.10 48.90 47.81
3 Kleemola Katri PertPe 1.05.34 0.10.48 43.76 42.79
4 Krzywacki Soile R-P 1.07.18 0.12.32 40.26 39.37
5 Krappe Johanna MSParma 1.21.29 0.26.43 31.30 30.60
6 Koistinen Sanna MSParma 2.03.27 1.08.41 19.37 18.94
Kouttu Helena MaMa KES -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Louhi Katri TuS 1.09.08 0.00.00
2 Nokka Katja Rasti88 1.21.17 0.12.09

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ekström Anu MSParma 51.30 0.00.00 60.93 60.60
2 Koskivaara Eija MSParma 52.48 0.01.18 57.20 56.89
3 Kerkola Tiina SuSi 57.33 0.06.03 50.44 50.16
4 Hölsö Jaana PR 1.09.12 0.17.42 40.24 40.03
5 Havia-Kinnala Helena AngA 1.12.11 0.20.41 36.95 36.75
6 Rokka Susanna LHR 1.14.00 0.22.30 34.45 34.27
7 Malin Anne SalVil 1.26.19 0.34.49 28.17 28.02
8 Launis Teija Raus 2.13.05 1.21.35 17.39 17.30
Pääkkönen Tarja KarjUra KES -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mannonen Anu AngA 55.34 0.00.00 50.94 50.65
2 Sarkki Sirkka KeU 58.12 0.02.38 45.72 45.45
3 Kuusholma Tiina Hiisi 1.03.06 0.07.32 39.47 39.25
4 Haajanen Ulrika Raseborg 1.05.37 0.10.03 35.37 35.17
5 Sulavuori Eija TuMe 1.07.40 0.12.06 31.79 31.61
Mäkelä Tiina RaTU HYL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 44.32 0.00.00 53.23 52.39
2 Mikkolainen Mirja VaHa 1.00.58 0.16.26 35.96 35.40
2 Kerkola Maija HlT 1.00.58 0.16.26 35.96 35.40
4 Saarimäki Helena AngA 1.01.08 0.16.36 30.05 29.58
5 Sarkki Raija PertPe 1.19.38 0.35.06 20.84 20.51

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Peltola Liisa MSParma 41.53 0.00.00 53.36 54.01
2 Turku Kaija HS 48.31 0.06.38 45.01 45.55
3 Ahlqvist Kristiina Raus 49.03 0.07.10 43.46 43.99
4 Suna Eija MSParma 53.31 0.11.38 38.87 39.34
5 Kurvinen Ulla HiKi 56.20 0.14.27 36.01 36.45
6 Salmenoja Hely HirvHe 56.24 0.14.31 35.06 35.48
7 Suomela Margit RaLu 58.19 0.16.26 33.02 33.42
8 Sipponen Airi PR 59.16 0.17.23 31.62 32.00
9 Heimonen Arja Navi 59.50 0.17.57 30.46 30.83
10 Karvonen Pirjo SuSi 1.07.09 0.25.16 26.37 26.69
11 Vähänen Pia HyRa 1.10.54 0.29.01 24.25 24.54
12 Nurminen Eija TP 1.13.49 0.31.56 22.59 22.87
13 Riikonen Margit PertPe 1.22.14 0.40.21 19.65 19.89
Hakkarainen Laila MSParma KES -

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rahkasuo Kaarina Rasti88 43.08 0.00.00 47.16 47.16
2 Verha Maija VaRa 43.13 0.00.05 45.89 45.89
3 Kajava Ritva HlS 43.27 0.00.19 44.48 44.48
4 Hellsten Leena Rasti88 43.43 0.00.35 43.04 43.04
5 Kämäräinen Paula HiKi 47.26 0.04.18 38.60 38.60
6 Ojamaa Marja-Liisa SalVie 47.47 0.04.39 37.25 37.25
7 Eskola Pirkko Rasti88 50.32 0.07.24 34.22 34.22
8 Ahonen Ulla HlS 56.15 0.13.07 29.83 29.83
9 Kaasalainen Tuula SuSe 56.49 0.13.41 28.64 28.64
10 Koskinen Marja-Terttu VaHa 57.16 0.14.08 27.53 27.53
11 Törrö Maria-Leena VaHa 1.00.51 0.17.43 25.07 25.07
12 Lindsten Ulla Jyry 1.07.40 0.24.32 21.79 21.79
13 Havia Tuula MaMa 1.21.20 0.38.12 17.51 17.51

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ruusunen Marja-Liisa EE 51.09 0.00.00 40.65 40.65
2 Tanska Eeva EsSu 52.30 0.01.21 36.64 36.64
3 Ketola Paula LoJa 56.51 0.05.42 31.09 31.09
4 Kallio Tuija RaTU 1.02.12 0.11.03 25.91 25.91
Tulokas Tuula SuSi HYL -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pöyhönen Saina RasKa 44.30 0.00.00 54.19 53.41
2 Yliluikki Henna SuSi 45.56 0.01.26 47.25 46.57
3 Kaartinen Selja AngA 51.23 0.06.53 37.54 37.01
4 Korpela Laura Rasti88 1.00.18 0.15.48 27.99 27.59

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Szuromi Hanga TuS 32.20 0.00.00
2 Rantala Jasmiina RaLu 37.03 0.04.43

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yliluikki Hilda SuSi 34.35 0.00.00
2 Kemppainen Maria AngA 1.01.55 0.27.20
Heinonen Elina MSParma HYL -

Sarja D12A
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hölsö Essi PR 20.30 0.00.00
2 Aho Anni TuS 20.34 0.00.04
3 Tuomisto Saara MSParma 34.01 0.13.31

Sarja D10A
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuomisto Kerttu MSParma 15.05 0.00.00
2 Haapala Jaana PR 15.14 0.00.09
3 Lindroth Siiri KaRa 17.27 0.02.22
4 Ekström Lotte-Line MSParma 19.50 0.04.45
5 Arola Selina PR 23.05 0.08.00

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kemppainen Laura AngA 15.57 0.00.00
2 Krappe Jenny MSParma 17.03 0.01.06
3 Tuomasjukka Talvi PR 17.16 0.01.19
4 Hellsten Aino SalVil 20.17 0.04.20
5 Kyläkoski Elli TuS 27.59 0.12.02
6 Rokka Anni LHR 33.30 0.17.33
7 Ekström Saana-Mari MSParma 34.29 0.18.32
8 Fingerroos Sofia PR 43.56 0.27.59