FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
AM-keskimatka Keski-Suomi
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 30
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huikko Petteri VaajTe 33.39 0.00.00 90.84 92.27
2 Saari Toni VaajTe 33.55 0.00.16 89.64 91.05
3 Lakanen Jani Koovee 34.36 0.00.57 87.40 88.78
4 Saari Petri VaajTe 34.54 0.01.15 86.18 87.54
5 Pajunen Jere KR 35.27 0.01.48 84.38 85.71
6 Hautala Jarkko VaajTe 36.57 0.03.18 80.51 81.78
7 Pohjola Lauri S-JKL 37.27 0.03.48 79.00 80.24
8 Joensuu Timo VaajTe 38.18 0.04.39 76.82 78.03
9 Tuomala Misa S-JKL 38.29 0.04.50 76.03 77.22
10 Kautto Lasse VaajTe 38.32 0.04.53 75.50 76.69
11 Väisänen Henrik MSParma 38.55 0.05.16 74.34 75.51
12 Sulkula Anton S-JKL 39.04 0.05.25 73.63 74.79
13 Karjalainen Teemu VaajTe 39.10 0.05.31 73.03 74.18
14 Pitkänen Marko JRV 40.29 0.06.50 70.25 71.35
15 Sipilä Jari VaajTe 40.51 0.07.12 69.22 70.31
16 Liuha Jari ViPa 41.26 0.07.47 67.85 68.92
17 Alonen Matti S-JKL 42.20 0.08.41 66.02 67.06
18 Tölli Marko S-JKL 42.45 0.09.06 64.99 66.01
19 Ilmonen Aleksi JRV 47.51 0.14.12 57.72 58.63
20 Vainiomäki Arto IPR 47.55 0.14.16 57.30 58.20
21 Ovaska Vesa IPR 48.05 0.14.26 56.76 57.65
22 Kärkkäinen Matti JRV 48.45 0.15.06 55.65 56.53
23 Truhponen Mikko SaPu 49.40 0.16.01 54.29 55.15
24 Varis Henry RastiE4 49.53 0.16.14 53.73 54.57
25 Sormunen Roope RastiE4 49.56 0.16.17 53.35 54.19
26 Sippo Markus Kalske 59.01 0.25.22 44.86 45.56
27 Hyyryläinen Matti Hanka 1.19.05 0.45.26 33.27 33.79
28 Nieminen Timo TikSu 1.39.29 1.05.50 26.28 26.70
Heikkilä Mikko S-JKL EIL -
Leinonen Juho TP KES -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sompi Jani JRV 34.29 0.00.00 60.72 59.82
2 Kivelä Marko ViPa 36.15 0.01.46 56.97 56.13
3 Ronkainen Teemu JRV 38.40 0.04.11 52.67 51.89
4 Heino Samuli Hanka 43.52 0.09.23 45.78 45.10
5 Silvasti Heikki JRV 44.21 0.09.52 44.64 43.97
6 Hämäläinen Ari JRV 44.37 0.10.08 43.73 43.08
7 Maukonen Timo RastiE4 44.56 0.10.27 42.79 42.15
8 Kurhinen Jani S-JKL 45.36 0.11.07 41.53 40.92
9 Koskinen Petteri JRV 51.45 0.17.16 36.05 35.51
10 Ketola Tarmo S-JKL 52.43 0.18.14 34.84 34.33
11 Lamminsivu Harri S-JKL 1.00.31 0.26.02 29.88 29.44
12 Lahtomäki Olli JRV 1.02.05 0.27.36 28.67 28.24

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kahelin Jouni VaajTe 33.54 0.00.00 68.34 68.34
2 Moisio Petri SaPu 37.01 0.03.07 61.87 61.86
3 Kettunen Heikki ViPa 37.29 0.03.35 60.38 60.38
4 Komonen Atte S-JKL 37.38 0.03.44 59.43 59.43
5 Vesisenaho Mikko LohiRa 38.02 0.04.08 58.10 58.10
6 Sorri Pietari VaajTe 39.09 0.05.15 55.76 55.76
7 Katajisto Teemu S-JKL 39.13 0.05.19 54.99 54.98
8 Varis Ari RastiE4 40.32 0.06.38 52.54 52.54
9 Nurminen Joonas JRV 41.34 0.07.40 50.59 50.59
10 Rahkila Pyry VaajTe 44.02 0.10.08 47.15 47.15
11 Näpänkangas Mika S-JKL 44.03 0.10.09 46.53 46.52
12 Partanen Janne S-JKL 46.18 0.12.24 43.69 43.68
13 Kalajo Aku S-JKL 49.25 0.15.31 40.39 40.39
14 Voutilainen Arto JRV 54.09 0.20.15 36.37 36.36
Kajarinne Petri KeuKi EIL -
Kaario Kimmo S-JKL EIL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Heikkilä Ossi S-JKL 37.05 0.00.00 54.10 53.49
2 Järvenpää Esa S-JKL 37.21 0.00.16 52.91 52.31
3 Leppämäki Tero ViiSu 38.11 0.01.06 50.96 50.39
4 Holm Jari ViiSu 38.41 0.01.36 49.53 48.97
5 Sivill Keijo RastiE4 39.26 0.02.21 47.82 47.28
6 Ilmonen Matti IPR 40.05 0.03.00 46.30 45.77
7 Laakso Ilkka S-JKL 41.40 0.04.35 43.82 43.32
8 Kohvakka Hannu Kalske 52.37 0.15.32 34.12 33.74
9 Kirjavainen Jarkko S-JKL 1.01.52 0.24.47 28.54 28.21
10 Lehtonen Marko Hanka 1.03.07 0.26.02 27.49 27.18
11 Hakamäki Matti S-JKL 1.28.15 0.51.10 19.32 19.11

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Noponen Pekka S-JKL 29.57 0.00.00 51.58 50.67
2 Kärkkäinen Panu JRV 31.27 0.01.30 48.45 47.59
3 Tuomala Jyrki S-JKL 32.56 0.02.59 45.62 44.82
4 Koskinen Juha VaajTe 33.38 0.03.41 44.05 43.27
5 Marttinen Tuomo IPR 34.47 0.04.50 41.99 41.25
6 Korhonen Hannu S-JKL 34.53 0.04.56 41.26 40.53
7 Saloniemi Jyrki MuuRa 35.03 0.05.06 40.47 39.75
8 Jussila Jorma JRV 35.07 0.05.10 39.79 39.09
9 Alvoittu Petri ViPa 35.25 0.05.28 38.86 38.17
10 Mutka Jouni S-JKL 39.18 0.09.21 34.48 33.87
11 Senttula Asko S-JKL 40.37 0.10.40 32.84 32.27
12 Lajunen Jaakko JRV 44.19 0.14.22 29.63 29.10

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Martikainen Ari KeuKi 32.40 0.00.00 48.43 47.64
2 Valkonen Pekka Kalske 33.08 0.00.28 47.10 46.33
3 Paukku Ismo ViPa 33.09 0.00.29 46.42 45.66
4 Haveri-Heikkilä Matti S-JKL 36.45 0.04.05 41.29 40.61
5 Tolonen Juha Hanka 37.49 0.05.09 39.55 38.91
6 Jurvakainen Jari S-JKL 39.25 0.06.45 37.40 36.79
7 Salonen Hannu KonnU 42.13 0.09.33 34.41 33.85
8 Turunen Juha ViPa 43.35 0.10.55 32.84 32.30
9 Ahonen Timo KeuKi 45.35 0.12.55 30.92 30.42
10 Uuttu Risto S-JKL 48.21 0.15.41 28.71 28.24
11 Leppänen Hannu RastiE4 52.09 0.19.29 26.20 25.77
12 Siitonen Hannu RastiE4 1.00.31 0.27.51 22.22 21.86

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rauhamäki Kimmo JRV 33.51 0.00.00 42.34 41.19
2 Rajaniemi Vesa S-JKL 38.15 0.04.24 37.00 36.00
3 Rautavuoma Tapani ViPa 38.31 0.04.40 36.28 35.30
4 Niemistö Juha ViPa 39.34 0.05.43 34.87 33.92
5 Kaihlavirta Heikki TikSu 40.09 0.06.18 33.91 32.99
6 Jäntti Timo S-JKL 40.21 0.06.30 33.30 32.40
7 Kurittu Lassi S-JKL 41.33 0.07.42 31.91 31.04
8 Matilainen Jorma S-JKL 43.05 0.09.14 30.36 29.53
9 Liukkonen Leo PiVe 43.07 0.09.16 29.92 29.10
10 Rantapuska Seppo PetPe 44.36 0.10.45 28.52 27.75
11 Raatikainen Pekka RastiE4 46.28 0.12.37 26.99 26.26
12 Väätäinen Hannu ViPa 49.50 0.15.59 24.81 24.13
13 Hytönen Jorma RastiE4 1.06.42 0.32.51 18.26 17.77
Raatikainen Seppo SaPu EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Virtanen Matti ViPa 42.15 0.00.00 40.31 40.24
2 Häkkinen Risto ViPa 44.09 0.01.54 38.09 38.02
3 Äikäs Esko TikSu 48.09 0.05.54 34.48 34.42
4 Ottelin Pekka JRV 49.00 0.06.45 33.45 33.39
5 Järvenpää Voitto RastiE4 51.15 0.09.00 31.57 31.51
6 Salonen Kauko ViPa 54.40 0.12.25 29.20 29.15
7 Valta Matti JRV 55.33 0.13.18 28.36 28.31
8 Pakarinen Jouko RastiE4 56.44 0.14.29 27.39 27.34
9 Sompi Eero JRV 58.10 0.15.55 26.35 26.30
10 Linna Mikko S-JKL 1.01.31 0.19.16 24.57 24.53
11 Rahkila Paavo VaajTe 1.20.32 0.38.17 18.50 18.47
12 Nurminen Heikki IPR 1.24.59 0.42.44 17.28 17.25
Tonteri Eero S-JKL KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Saarinen Mikko KeuKi 37.47 0.00.00 41.11 39.78
2 Sorri Seppo PihtTu 39.11 0.01.24 39.10 37.83
3 Paavilainen Arvo IPR 41.42 0.03.55 36.23 35.06
4 Reini Jaakko TikSu 47.10 0.09.23 31.58 30.56
5 Tammela Seppo TikSu 49.57 0.12.10 29.40 28.45
6 Puttonen Kalevi IPR 59.15 0.21.28 24.43 23.64
7 Nissi Matti JRV 1.06.10 0.28.23 21.55 20.86
8 Helminen Pentti JRV 1.09.22 0.31.35 20.25 19.60
9 Lehtonen Matti PiVe 1.10.35 0.32.48 19.60 18.97
10 Näkkilä Matti KonnU 1.26.32 0.48.45 15.75 15.24
Kaivosaari Viljo RastiE4 EIL -
Salo Jaakko SaPu KES -
Voutilainen Taisto IPR KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Keskinen Matti TikSu 28.22 0.00.00 36.91 36.41
2 Salmela Kosti PihtTu 29.11 0.00.49 34.80 34.33
3 Manerus Erkki PetPe 32.25 0.04.03 30.36 29.95
4 Nieminen Mauno ViiSu 36.21 0.07.59 26.21 25.85
5 Häkkinen Tapani IPR 1.04.32 0.36.10 14.28 14.08
Valkonen Paavo Hanka KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppänen Kalle RastiE4 45.31 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jurvakainen Atte S-JKL 1.00.49 0.00.00

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaario Otto S-JKL 32.29 0.00.00 56.59 54.19
2 Sulkula Paulus S-JKL 41.26 0.08.57 41.04 39.30
3 Hannunen Otto S-JKL 1.05.14 0.32.45 23.95 22.94

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sipiläinen Konsta S-JKL 27.47 0.00.00 46.79 40.90
2 Lindqvist Arttu KS 33.07 0.05.20 38.67 33.80
3 Kyrönlahti Tomi ViPa 33.52 0.06.05 37.23 32.54
4 Vaismaa Lassi S-JKL 39.05 0.11.18 31.77 27.76
5 Inkilä Reetu KeuKi 44.25 0.16.38 27.51 24.05
6 Kirjavainen Elias S-JKL 44.48 0.17.01 26.84 23.46
7 Kaario Arttu S-JKL 46.13 0.18.26 25.60 22.37
8 Malmberg Markus JRV 52.14 0.24.27 22.28 19.47
9 Syvänen Sami S-JKL 56.29 0.28.42 20.25 17.70
10 Lappalainen Joona Hanka 1.02.28 0.34.41 18.00 15.73
11 Mutka Aleksi S-JKL 1.05.30 0.37.43 16.87 14.75

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltola Samuli KeuKi 16.12 0.00.00
2 Laakso Topi S-JKL 19.22 0.03.10
3 Paalanen Arttu IPR 21.33 0.05.21
4 Järvinen Mikael KeuKi 27.55 0.11.43
5 Lahtinen Oskari KeuKi 33.10 0.16.58
6 Sippo Matias Kalske 33.43 0.17.31
7 Nieminen Eero S-JKL 45.17 0.29.05
Koskinen Eemil RaN EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ronkainen Aarni JRV 13.47 0.00.00
2 Leppämäki Anton ViiSu 16.57 0.03.10
3 Kirjavainen Santeri S-JKL 22.43 0.08.56
4 Virkajärvi Juho JRV 22.55 0.09.08
5 Lindqvist Topi KS 29.29 0.15.42
6 Peltola Tuomas KeuKi 32.43 0.18.56
7 Aho Miska Kalske 36.25 0.22.38
8 Liuha Otto ViPa 40.22 0.26.35
9 Lahtinen Olavi KeuKi 41.21 0.27.34
10 Paalanen Valtteri IPR 42.24 0.28.37
11 Hiltunen Jan S-JKL 47.00 0.33.13
Kyrönlahti Tatu ViPa EIL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sorri Sisu S-JKL 12.54 0.00.00
2 Ronkainen Elias JRV 13.47 0.00.53
3 Lakanen Lauri Koovee 14.47 0.01.53
4 Tuomala Miiko S-JKL 15.33 0.02.39
5 Aarrejoki Elmeri S-JKL 15.48 0.02.54
6 Heino Paavo S-JKL 16.49 0.03.55
7 Kahelin Janne S-JKL 16.55 0.04.01
8 Paalanen Tuomas IPR 17.45 0.04.51
9 Lahtinen Johannes KeuKi 18.09 0.05.15
10 Liuha Matias ViPa 19.08 0.06.14
11 Juutinen Tuomas S-JKL 21.57 0.09.03
12 Turpeinen Mikko ViPa 25.46 0.12.52
13 Peltola Konsta KeuKi 27.39 0.14.45
14 Lahtinen Elias KeuKi 28.00 0.15.06
15 Virkajärvi Aapo JRV 28.58 0.16.04
16 Kahelin Jasu S-JKL 30.05 0.17.11
17 Sajavaara Eino S-JKL 32.00 0.19.06
18 Lilja Teemu S-JKL 44.27 0.31.33
Karjalainen Anttijussi S-JKL EIL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Huuskonen Taija JRV 35.59 0.00.00 80.04 79.47
2 Taini Mia JRV 36.47 0.00.48 77.32 76.77
3 Rantanen Maaret JRV 36.49 0.00.50 76.27 75.73
4 Valkonen Oona Kalske 37.39 0.01.40 73.63 73.11
5 Valesova Jana S-JKL 39.53 0.03.54 68.60 68.12
6 Tervo Susanna MSParma 41.30 0.05.31 65.06 64.60
7 Taanila Marjo Koovee 42.53 0.06.54 62.12 61.68
8 Nurminen Inka JRV 43.13 0.07.14 60.81 60.38
9 Vuorenpää Sanna JRV 43.48 0.07.49 59.18 58.76
10 Puikkonen Janika S-JKL 44.27 0.08.28 57.50 57.10
11 Palomäki Sanna RasKu 45.40 0.09.41 55.18 54.79
12 Alvoittu Elina ViPa 50.03 0.14.04 49.63 49.28
13 Peltonen Iida IPR 58.41 0.22.42 41.72 41.42
Kerkkonen Anna JRV EIL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kurittu Kaisa S-JKL 41.29 0.00.00 47.45 42.88
2 Lainkari Mari JRV 54.26 0.12.57 34.35 31.05
3 Kastikainen-Kivelä Katri ViPa 1.12.30 0.31.01 24.43 22.08
4 Jämsén Miia JRV 1.14.32 0.33.03 22.45 20.29
Flöjt Asta KEV EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Paalanen Satu IPR 43.59 0.00.00 35.20 35.20
2 Lampinen Maarit KeuKi 45.54 0.01.55 32.47 32.47
3 Holm Johanna ViiSu 57.03 0.13.04 25.10 25.10
4 Korpijärvi Kirsi SaPu 1.06.32 0.22.33 20.65 20.65
5 Vertainen Laura KeuKi 1.20.38 0.36.39 16.32 16.32

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ilmonen Kirsi JRV 35.07 0.00.00 51.38 49.07
2 Lahtinen Ulla S-JKL 36.55 0.01.48 48.14 45.97
3 Lilja Sari S-JKL 41.18 0.06.11 42.38 40.47
4 Tervonen Tarja IPR 43.36 0.08.29 39.52 37.74
5 Aarrejoki Sirpa S-JKL 44.04 0.08.57 38.49 36.76
6 Sippo Leena Kalske 49.19 0.14.12 33.84 32.32
7 Tupitsa Sari RastiE4 50.24 0.15.17 32.58 31.11
8 Turtinen Mari SaPu 1.00.44 0.25.37 26.59 25.39
9 Pakkala Pigga S-JKL 1.14.38 0.39.31 21.27 20.32
10 Aho Tuija Kalske 1.28.24 0.53.17 17.65 16.86
Kahelin Anne S-JKL KES -

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kärkkäinen Tarja JRV 54.41 0.00.00

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Mutka Leena S-JKL 41.48 0.00.00 59.12 56.38
2 Kihlström Kirsi RastiE4 49.06 0.07.18 46.55 44.40
3 Raatikainen Päivi LohiRa 1.08.40 0.26.52 30.59 29.17

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laukkanen Kirsti HlT 48.14 0.00.00 41.85 41.17
2 Elfvengren Päivi S-JKL 1.06.39 0.18.25 28.77 28.30
3 Jäntti Kerttu S-JKL 1.12.54 0.24.40 24.92 24.51
4 Ikonen Sinikka SaPu 1.15.21 0.27.07 22.77 22.40

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Valkonen Pirjo Hanka 57.28 0.00.00

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Liuha Tuulikki S-JKL KES -

Sarja D85
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nieminen Sole JRV 59.22 0.00.00
Nuoranne Hanna KeuKi EIL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sipiläinen Pinja S-JKL 56.09 0.00.00
2 Kantanen Milla ViiSu 1.03.24 0.07.15

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Klemettinen Veera S-JKL 28.31 0.00.00 53.75 49.16
2 Kovanen Maiju S-JKL 35.08 0.06.37 41.99 38.41
3 Kauppinen Niina KeuKi 40.23 0.11.52 35.11 32.11
4 Sippo Emma Kalske 40.45 0.12.14 33.38 30.53
5 Raivio Venla-Lyydia S-JKL 1.04.15 0.35.44 20.28 18.55

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Klemettinen Kaisa S-JKL 38.41 0.00.00 44.25 43.05
2 Kovanen Anu S-JKL 48.15 0.09.34 34.72 33.78
3 Sulkula Evita S-JKL 48.56 0.10.15 33.48 32.58
4 Voutilainen Viivi JRV 49.00 0.10.19 32.69 31.80
5 Aho Marika Kalske 50.02 0.11.21 31.28 30.43
6 Kauppinen Satu KeuKi 54.43 0.16.02 27.93 27.18
7 Heinänen Sanni SaPu 57.12 0.18.31 26.08 25.37
8 Myöhänen Hilma IPR 1.03.05 0.24.24 23.07 22.44

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leppäsalmi Sara KeuKi 19.53 0.00.00
2 Pitkänen Hilla JRV 22.27 0.02.34
3 Konstari Elena JRV 22.33 0.02.40
4 Näpänkangas Elsa S-JKL 22.57 0.03.04
5 Lilja Riikka S-JKL 24.20 0.04.27
6 Kokkinen Ella JRV 24.43 0.04.50
7 Keurulainen Siiri RastiE4 25.31 0.05.38
8 Tuomala Miina-Maria S-JKL 26.51 0.06.58
9 Kuusniemi Lotta JRV 1.08.30 0.48.37
Holm Peppiina ViiSu KES -
Syvänen Noomi S-JKL KES -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rasimus Siiri S-JKL 16.51 0.00.00
2 Sorri Sara S-JKL 19.46 0.02.55
3 Leppämäki Elsa ViiSu 20.58 0.04.07
4 Voutilainen Lotta JRV 29.45 0.12.54
5 Aarrejoki Annika S-JKL 32.00 0.15.09
6 Lilja Liisa S-JKL 44.59 0.28.08
7 Inkilä Maija KeuKi 51.01 0.34.10
8 Pahkamäki Nella S-JKL 1.01.01 0.44.10
9 Hämäläinen Justiina ViiSu 1.29.15 1.12.24
Kaario Saara S-JKL EIL -
Nieminen Noora S-JKL HYL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Saari Venla PoRa 19.02 0.00.00
2 Keurulainen Helmi RastiE4 21.43 0.02.41
3 Heinänen Henna SaPu 22.45 0.03.43
4 Holm Lottaliina ViiSu 28.42 0.09.40
Taini Elli JRV EIL -
Laakso Elisa S-JKL EIL -