FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu, finaali, keskimatka (H21 ja D21)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 50
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lundanes Olav PR 31.35 0.00.00 101.91 101.13
2 Sild Timo Koovee 32.02 0.00.27 100.17 99.41
3 Ojanaho Olli HS 32.19 0.00.44 98.98 98.23
4 Kirmula Miika KR 32.30 0.00.55 98.12 97.38
5 Karppinen Aleksi IkNV 32.53 0.01.18 96.68 95.95
6 Tranchand Frederic PR 33.07 0.01.32 95.70 94.97
7 Runesson Johan TP 33.13 0.01.38 95.12 94.39
8 Heinaro Einari HS 33.16 0.01.41 94.68 93.96
9 Niemi Aleksi TP 33.42 0.02.07 93.17 92.46
10 Hirvikallio Joni Koovee 33.50 0.02.15 92.51 91.81
11 Airila Hannu KR 34.02 0.02.27 91.68 90.98
12 Anttolainen Aleksi LS-37 34.10 0.02.35 91.03 90.34
12 Ahola Topias Navi 34.10 0.02.35 91.03 90.34
14 Koistinen Olli-Pekka HiKi 34.32 0.02.57 89.49 88.81
15 Knuuttila Mikko IkNV 34.34 0.02.59 89.12 88.44
16 Kuukka Elias TP 34.39 0.03.04 88.62 87.95
17 Föhr Tero VeVe 34.47 0.03.12 88.00 87.33
18 Taivainen Olli-Markus Navi 35.10 0.03.35 86.76 86.10
19 Bäckman Johan SWE 35.13 0.03.38 86.36 85.70
20 Saari Toni VaajTe 35.25 0.03.50 85.59 84.94
21 Pajunen Jere Lidingö 35.30 0.03.55 85.11 84.47
22 Lakanen Jonne LappRi 35.37 0.04.02 84.56 83.92
23 Nenonen Lauri KR 35.41 0.04.06 84.12 83.48
23 Sorvisto Juha VaajTe 35.41 0.04.06 84.12 83.48
25 Saikko Antti TP 35.45 0.04.10 83.41 82.78
26 Grishman Denis RaVa 35.52 0.04.17 82.87 82.24
27 Syrjäläinen Topi HS 35.55 0.04.20 82.48 81.85
28 Andersson David Lidingö 36.08 0.04.33 81.71 81.09
29 Lakanen Jani Koovee 36.18 0.04.43 81.07 80.45
30 Silvennoinen Santeri KR 36.37 0.05.02 80.10 79.49
31 Räsänen Markus KR 36.38 0.05.03 79.79 79.18
32 Heikkilä Ollipekka HS 36.47 0.05.12 79.20 78.60
33 Talvinen Arto MSParma 36.54 0.05.19 78.68 78.08
34 Suna Jussi TuMe 36.58 0.05.23 78.27 77.68
35 Simosas Otto TP 37.15 0.05.40 77.41 76.82
36 Buchs Pascal TP 37.20 0.05.45 76.97 76.39
37 Leskinen Aapo Lynx 37.26 0.05.51 76.51 75.92
38 Tamuzs Janis Navi 37.38 0.06.03 75.84 75.26
39 Rancan Riccardo VaajTe 37.42 0.06.07 75.44 74.87
40 Taanila Vesa IkNV 37.57 0.06.22 74.68 74.12
41 Mattila Tuomas VeVe 38.18 0.06.43 73.75 73.19
42 Boström Mårten Lidingö 38.57 0.07.22 72.26 71.71
43 Haines Hector Lidingö 39.02 0.07.27 71.85 71.31
44 Westerlund Juho Koovee 39.06 0.07.31 71.48 70.94
45 Sorsa Aleksi TP 39.12 0.07.37 71.05 70.51
46 Cederberg Bjoern Lidingö 39.24 0.07.49 70.44 69.90
47 Niemi Vili PR 39.41 0.08.06 69.68 69.16
48 Popov Artem MSParma 42.22 0.10.47 65.04 64.55
49 Hall Andreas Lidingö 46.17 0.14.42 59.32 58.87
Anjala Topi Koovee HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 51
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Närhi Anna SWE 34.49 0.00.00 99.89 97.96
2 Sianoja Maija MSParma 34.51 0.00.02 99.50 97.57
3 Haikonen Henna-Riikka AnttU 35.03 0.00.14 98.63 96.72
4 Haataja Anna Pohjant 35.04 0.00.15 98.29 96.39
5 Nurmi Kirsi SWE 35.52 0.01.03 95.80 93.95
6 Haajanen Sofia Pohjant 36.28 0.01.39 93.94 92.12
7 Karlsson Helena Lidingö 36.52 0.02.03 92.64 90.85
8 Wennman Heini Pohjant 37.05 0.02.16 91.82 90.04
9 Joensuu Marttiina Pohjant 37.36 0.02.47 90.28 88.53
10 Hirvonen Eveliina PR 37.53 0.03.04 89.33 87.60
11 Viberg Tuulia MSParma 38.11 0.03.22 88.35 86.64
12 Bachman Anna Lidingö 38.33 0.03.44 87.24 85.55
12 Anttonen Sari KeuKi 38.33 0.03.44 87.24 85.55
14 Saarimäki Heini AngA 38.59 0.04.10 85.74 84.08
15 Niittynen Miia Koovee 39.09 0.04.20 85.10 83.46
16 Kemp Emily AngA 39.27 0.04.38 84.19 82.56
17 Bjessmo Emma Lidingö 39.28 0.04.39 83.89 82.27
18 Fincke Anni-Maija TP 39.43 0.04.54 83.10 81.49
19 Norrgrann Saara PR 39.57 0.05.08 82.36 80.76
20 Kivelä Sanni AngA 40.07 0.05.18 81.75 80.17
21 Kutkaite Ausrine Lidingö 40.08 0.05.19 81.46 79.88
22 Ukskoski Karoliina Koovee 40.15 0.05.26 80.96 79.40
23 Kaskinen Mira RasKa 40.51 0.06.02 79.52 77.98
24 Sundberg Karoliina Lynx 41.00 0.06.11 78.97 77.45
24 Anjala Anna-Kaisa Koovee 41.00 0.06.11 78.97 77.45
26 Istolahti Tiia MSParma 41.29 0.06.40 77.55 76.05
27 Gunell Yvonne PIF 41.46 0.06.57 76.78 75.29
28 Boström Matleena Lidingö 42.16 0.07.27 75.62 74.16
29 Schoultz von Katja Trian 42.34 0.07.45 74.84 73.39
30 Kilpeläinen Elina VeVe 42.45 0.07.56 74.28 72.84
31 Ylikylä Suvi RasKa 42.48 0.07.59 73.95 72.52
32 Nurmela Sari AnttU 42.50 0.08.01 73.65 72.22
33 Kuusela Tuija RasKa 43.29 0.08.40 72.30 70.91
34 Hugosson Alice Lidingö 43.50 0.09.01 71.49 70.11
35 Otsamo Pihla HS 44.08 0.09.19 70.77 69.40
36 Uotila Ulrika Koovee 44.19 0.09.30 70.24 68.88
37 Braaten Synnoeve Lidingö 44.25 0.09.36 69.85 68.49
38 Enlund Alexandra Femman 44.39 0.09.50 69.25 67.91
39 Dambe Inga PR 44.46 0.09.57 68.83 67.50
40 Lohikainen Milla RaVa 45.03 0.10.14 68.17 66.85
41 Lammi Elina HS 46.54 0.12.05 65.26 63.99
42 Lylynperä Kaisa AngA 47.49 0.13.00 63.79 62.55
43 Savolainen Iida KangSK 48.41 0.13.52 62.44 61.23
44 Sivén Hanna KangSK 48.53 0.14.04 61.97 60.77
45 Mattila Milla HS 51.14 0.16.25 58.92 57.78
46 Julkunen Sonja TuS 51.18 0.16.29 58.64 57.51
47 Uotila Erika Koovee 51.48 0.16.59 57.88 56.76
48 Laitinen Salla PR 51.50 0.17.01 57.64 56.52
Aho Petra Navi KES -
Näsi Juliaana KuoSu HYL -
Patana Jenny HiKi HYL -