FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Elosprintti ja avoin Uudenmaan AM-sprintti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 17
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Palmen Alvar EsSu 15.13 0.00.00 84.04 91.22
2 Pernu Lari EsSu 16.03 0.00.50 78.93 85.68
3 Koistinen Olli-Pekka HiKi 16.11 0.00.58 77.54 84.17
4 Koivisto Antton SKUusi 16.40 0.01.27 74.57 80.95
5 Stenbacka Wilhelm OK77 16.43 0.01.30 73.63 79.92
6 Iurev Dmitrii HiKi 16.47 0.01.34 72.62 78.83
7 Gabitov Rinat EsSu 17.11 0.01.58 70.23 76.24
8 Liukkonen Matti RR 17.13 0.02.00 69.40 75.34
9 Hapola Tuomas RaKaS 17.19 0.02.06 68.31 74.15
10 Vehmas Miika EsSu 17.36 0.02.23 66.53 72.22
11 Kujala Rainer Lynx 17.47 0.02.34 65.17 70.74
12 Kuutti Veli-Pekka EsAk 17.53 0.02.40 64.13 69.62
13 Kurkela Mikko Koovee 18.02 0.02.49 62.93 68.32
14 Hjulgren Markus EsAk 18.10 0.02.57 61.81 67.10
15 Pesola Oskari HS 18.13 0.03.00 60.98 66.20
16 Laakso Mikko HS 19.21 0.04.08 56.79 61.65
Virta Jani Trian HYL -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rantala Jasmiina Lynx 14.41 0.00.00 78.88 87.24
2 Westerlund Ina PR 15.21 0.00.40 73.57 81.36
3 Tala Emilia HS 15.35 0.00.54 70.61 78.09
4 Simonsén Suvi RasKa 15.51 0.01.10 67.59 74.75
5 Virtanen Heta RasKa 18.13 0.03.32 57.22 63.28
6 Molnar Julianna RaVa 20.31 0.05.50 49.39 54.63
7 Rauhala Elina EsAk 20.35 0.05.54 47.83 52.90
Turakainen Venla HS EIL -
Hietanen Pinja HS EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Matilainen Juha LS-37 16.27 0.00.00 28.09 52.33
2 Husu Hannu HiKi 17.47 0.01.20 24.69 45.98
3 Tompuri Tanu HS 18.58 0.02.31 21.93 40.84
Tompuri Seppo RaHa HYL -

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Berg Kimmo EsAk 13.58 0.00.00 63.34 67.27
2 Pikkarainen Toni HS 14.46 0.00.48 59.16 62.83
3 Sinnelä Harri SuSi 16.45 0.02.47 51.49 54.69
4 Sevon Tuomo EsSu 17.16 0.03.18 49.31 52.37
5 Järvenpää Juha HS 17.20 0.03.22 48.48 51.49
6 Salomäki Janne HyRa 17.25 0.03.27 47.62 50.57
7 Lahtinen Ismo Jyry 17.27 0.03.29 46.89 49.80
8 Stoor Matti KoS 18.23 0.04.25 43.91 46.63
9 Tolvanen Leo Pihkan 18.44 0.04.46 42.50 45.14
10 Eskelinen Joona RaVi 18.46 0.04.48 41.83 44.43
11 Vainio Mikko RaN 19.43 0.05.45 39.26 41.69
Hillo Kari Downtow HYL -
Raute Kaj SuSi HYL -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Nurminen Ilkka HS 13.34 0.00.00 58.31 65.49
2 Kaario Kimmo S-JKL 13.57 0.00.23 56.00 62.90
3 Tala Tuomas HS 14.11 0.00.37 54.38 61.08
4 Sillanpää Sampo Lynx 14.30 0.00.56 52.51 58.98
5 Rantala Tommy KaRa 14.39 0.01.05 51.30 57.62
6 Vaherlehto Tuomas EsAk 15.10 0.01.36 48.90 54.92
7 Korhonen Tomi HyRa 15.55 0.02.21 45.97 51.64
8 Rajala Marko HS 16.09 0.02.35 44.70 50.20
9 Lehtimäki Harri HlT 16.10 0.02.36 44.04 49.46
10 Nurmiainen Jouko Rasebor 16.40 0.03.06 42.13 47.31
11 Höysniemi Matti Pihkan 17.05 0.03.31 40.52 45.51
12 Hämäläinen Petri Pihkan 17.30 0.03.56 38.99 43.79
13 Koivisto Vesa KeU 17.41 0.04.07 38.03 42.71

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kyyrönen Samuli RR 13.37 0.00.00 65.03 66.52
2 Virtanen Antti HlS 13.50 0.00.13 63.50 64.96
3 Pulli Antero RR 14.35 0.00.58 59.76 61.13
4 Harjamäki Petri HiKi 14.40 0.01.03 58.94 60.30
5 Hanhela Jussi-Pekka Jyry 14.45 0.01.08 58.13 59.47
6 Väisänen Marko LS-37 14.48 0.01.11 57.47 58.79
7 Tähtinen Timo HS 14.56 0.01.19 56.48 57.78
8 Tuominen Hans Pihkan 15.15 0.01.38 54.85 56.11
9 Mehtälä Markku Pihkan 15.58 0.02.21 51.95 53.15
10 Anttonen Mikael KaRa 16.06 0.02.29 51.09 52.26
11 Loukkalahti Mika RR 16.08 0.02.31 50.55 51.71
12 Parttimaa Timo AngA 16.12 0.02.35 49.91 51.06
13 Skinnari Juha Pihkan 16.55 0.03.18 47.38 48.47
14 Heikura Mika RR 17.05 0.03.28 46.51 47.58
15 Viljamaa Janne LS-37 18.59 0.05.22 41.49 42.44
16 Kyckling Kai RaHa 19.05 0.05.28 40.90 41.84
Isoherranen Matti OCPuist HYL -
Strömberg Juha-Pekka HiKi EIL -
Kahiala Jari Pihkan HYL -
Aunesluoma Antero RaHa HYL -
Palmen Henrik EsSu HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hakulinen Pekka EsSu 13.27 0.00.00 49.95 56.30
2 Väisänen Juha MU 15.52 0.02.25 41.89 47.22
3 Nummela Arto MU 16.07 0.02.40 40.79 45.98
4 Lahtinen Jari IHR 16.14 0.02.47 40.05 45.15
5 Hietanen Ari KuUS 16.57 0.03.30 37.94 42.76
6 Antikainen Jarmo MU 17.26 0.03.59 36.47 41.11
7 Niinimäki Risto Pihkan 17.33 0.04.06 35.82 40.38
8 Ritakallio Timo Lynx 18.19 0.04.52 33.93 38.24
9 Hakuli Kari KeU 18.56 0.05.29 32.44 36.57
10 Heikkinen Sakari RaVi 19.32 0.06.05 31.08 35.03
11 Pietikäinen Timo Pihkan 19.43 0.06.16 30.42 34.29
12 Ijas Markku HyRa 19.46 0.06.19 29.98 33.80
Liukkonen Jari IHR HYL -
Numminen Hannu EsAk HYL -
Östergård Patric Trian HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Routsi Jyrki Hiisi 14.22 0.00.00 54.99 58.11
2 Hyppänen Timo EKSu 15.03 0.00.41 52.03 54.98
3 Kauppinen Tuomo HyRa 15.54 0.01.32 48.81 51.58
4 Molnar Geza LS-37 17.00 0.02.38 45.24 47.81
5 Liikkanen Reima LaTa 17.02 0.02.40 44.74 47.28
6 Autio Ossi HyRa 17.19 0.02.57 43.61 46.08
7 Liukkonen Juha HiKi 17.29 0.03.07 42.79 45.22
8 Reinikka Kenneth HyRa 18.05 0.03.43 40.99 43.31
9 Vuorinen Hannu KyS 18.07 0.03.45 40.53 42.83
10 Laine Markku MU 18.08 0.03.46 40.11 42.38
11 Puustinen Tuomo Pihkan 18.26 0.04.04 39.08 41.29
12 Sorri Esko RaHa 18.46 0.04.24 38.01 40.17
13 Svärd Rune Trian 19.33 0.05.11 36.13 38.18
14 Saarinen Teuvo Koovee 20.13 0.05.51 34.60 36.56
15 Koistinen Kari HiKi 20.30 0.06.08 33.78 35.69
Parnetti Roy KeU HYL -
Syrjälä Pertti KeU HYL -
Kiviniitty Jyrki EsAk HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Malinen Jouko RR 12.56 0.00.00 46.69 51.65
2 Helle Markku SaPu 13.48 0.00.52 43.39 48.00
3 Lind Sune Falken 13.52 0.00.56 42.82 47.37
4 Kuivala Hannu TuS 14.16 0.01.20 41.27 45.65
5 Kuivala Juha TuS 14.19 0.01.23 40.77 45.10
6 Ilmakunnas Pekka Pihkan 14.25 0.01.29 40.14 44.40
7 Hakola Martti RiSu 14.49 0.01.53 38.71 42.83
8 Tervo Vesa RR 14.50 0.01.54 38.33 42.40
9 Valkonen Timo RR 15.00 0.02.04 37.57 41.56
10 Vartiainen Aarne RAPSU 15.34 0.02.38 35.88 39.69
11 Vainio Jarmo HlS 16.06 0.03.10 34.38 38.03
12 Laaksonen Lasse SuSi 16.15 0.03.19 33.75 37.34
13 Ahlroth Timo TurSa 16.16 0.03.20 33.41 36.96
14 Leppälä Martti HlS 16.34 0.03.38 32.50 35.95
15 Niskanen Heikki TVV 17.34 0.04.38 30.36 33.59
16 Viitasalo Harri RiSu 18.47 0.05.51 28.13 31.12
17 Nyberg Henry Trian 18.58 0.06.02 27.59 30.52
18 Moisander Jouni RaVi 19.39 0.06.43 26.38 29.18
19 Ahlqvist Hannu RiSu 19.58 0.07.02 25.70 28.44
Kinkki Seppo HyRa EIL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 28
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sane Kari HS 13.49 0.00.00 44.73 47.89
2 Railimo Matti SOC 14.05 0.00.16 43.63 46.71
3 Turku Vesa HS 14.17 0.00.28 42.77 45.79
4 Helkkula Simo PiTa 14.33 0.00.44 41.74 44.69
5 Väätäinen Seppo EsSu 14.59 0.01.10 40.30 43.14
6 Koskinen Kaj VaHa 15.02 0.01.13 39.93 42.75
7 Liljeström Åge HS 15.10 0.01.21 39.34 42.12
8 Pusa Raimo OrPo 15.34 0.01.45 38.10 40.79
9 Parkkonen Reima Pihkan 15.59 0.02.10 36.88 39.49
10 Lehtinen Teuvo SOC 16.06 0.02.17 36.39 38.97
11 Ovaska Ari EE 16.10 0.02.21 36.02 38.57
12 Kataja Lasse SuSi 16.31 0.02.42 35.04 37.52
13 Alexandersson Yngve PIF 16.34 0.02.45 34.72 37.18
14 Tarvainen Juhani PiTa 16.38 0.02.49 34.37 36.80
15 Pajala Tauno EsSu 16.50 0.03.01 33.75 36.13
16 Hyvönen Eero PorvU 18.14 0.04.25 30.96 33.15
17 Tolvanen Mauri LeSi 18.23 0.04.34 30.52 32.67
18 Ryynänen Jorma Pihkan 18.42 0.04.53 29.81 31.91
19 Kuokkanen Seppo Pihkan 19.00 0.05.11 29.15 31.21
20 Lindstedt Tapio OrPo 20.11 0.06.22 27.26 29.19
20 Koivula Jouko HS 20.11 0.06.22 27.26 29.19
22 Terävä Seppo Pihkan 20.22 0.06.33 26.67 28.55
23 Nilsson Ove RaHa 20.39 0.06.50 26.13 27.98
24 Saaristo Veikko RaHa 20.42 0.06.53 25.90 27.72
25 Nykänen Pentti Jyry 21.02 0.07.13 25.32 27.10
26 Helin Jorma Jyry 21.56 0.08.07 24.11 25.82
Rajamäki Jussi HS EIL -
Ojala Antti TurSa KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kivistö Erkki Pihkan 11.17 0.00.00 41.06 42.11
2 Inkinen Paavo Jyry 11.49 0.00.32 38.78 39.78
3 Liitiäinen Reijo Trian 13.13 0.01.56 34.30 35.18
4 Hartikainen Pertti S. RiSu 13.19 0.02.02 33.67 34.54
5 Peltola Timo MSParma 13.26 0.02.09 33.01 33.86
6 Isoherranen Seppo HS 13.43 0.02.26 31.96 32.79
7 Luoma Simo Pihkan 13.53 0.02.36 31.22 32.03
8 Rönkkö Paavo EsSu 14.18 0.03.01 29.97 30.74
9 Sirola Risto KeU 14.22 0.03.05 29.48 30.24
10 Jylhä Keijo JRV 14.30 0.03.13 28.87 29.61
11 Koivula Keijo HyRa 15.08 0.03.51 27.33 28.04
12 Kanerva Unto Jyry 15.48 0.04.31 25.86 26.53
13 Peitsala Osmo HS 15.49 0.04.32 25.52 26.18
14 Teppo Jaakko GIF 16.59 0.05.42 23.48 24.08
15 Reinikainen Pentti Jyry 22.12 0.10.55 17.74 18.19

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kuokkanen Kari Pihkan 13.26 0.00.00 26.49 31.25
2 Salo Markku LS-37 13.35 0.00.09 24.89 29.36
3 Kvick Aimo IHR 14.13 0.00.47 22.53 26.58
4 Saario Seppo MSParma 15.43 0.02.17 19.25 22.71

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pajuoja Reino KaRa 21.26 0.00.00
2 Laurila Pertti EsSu 22.25 0.00.59
Ranta Esko LS-37 EIL -

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koivisto Mikael SKUusi 14.37 0.00.00 59.12 58.18
2 Ahonen Niilo LS-37 16.44 0.02.07 49.06 48.28
3 Kytömäki Aapo SKUusi 17.32 0.02.55 44.36 43.65
Salomäki Jaakko SKUusi HYL -
Vaherlehto Eemi HS EIL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kytömäki Esko SKUusi 19.47 0.00.00
Kyckling Veikka RaHa HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koivisto Luukas SKUusi 12.11 0.00.00
2 Harjamäki Sisu HS 18.06 0.05.55

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kuronen Aleksi Jyry 13.54 0.00.00
2 Määttä Mico Trian 15.31 0.01.37
3 Husu Aleksi HiKi 15.42 0.01.48

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salomäki Oskari HyRa 7.05 0.00.00
2 Laininen Juuso EsSu 9.10 0.02.05
3 Määttä Mattis Trian 29.14 0.22.09

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Orkola Saana HiKi 17.41 0.00.00
2 Liukkonen Sara RR 18.25 0.00.44

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kiljunen Anne ViPa 16.28 0.00.00 64.88 66.41
2 Routsi Anastasia Jyry 16.42 0.00.14 63.24 64.72
3 Nieminen Outi RR 17.25 0.00.57 59.93 61.34
4 Castrén Jenni Jyry 17.53 0.01.25 57.68 59.03
5 Rantanen Sinikka KyS 18.08 0.01.40 56.20 57.52
6 Vaara Inga-Maria KaRa 18.37 0.02.09 54.08 55.35
7 Salo Katri HS 19.01 0.02.33 52.29 53.52
8 Sillanpää Hanna Lynx 19.31 0.03.03 50.32 51.50
9 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KuUS 20.30 0.04.02 47.31 48.42
10 Kytömäki Katri KeU 21.06 0.04.38 45.38 46.44
11 Luurila Mervi Jyry 23.08 0.06.40 40.86 41.82
12 Sidensnöre Tiina Jyry 23.10 0.06.42 40.27 41.21
Laurila Kirsti Pihkan HYL -
Männikkö Niina RR HYL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Luoma Päivi Pihkan 17.20 0.00.00 43.70 50.38
2 Wolff Charlotta Rasebor 18.39 0.01.19 39.39 45.41
3 Palo Unna-Sisko HS 18.55 0.01.35 37.64 43.39
4 Määttälä Johanna EsSu 19.56 0.02.36 34.58 39.86
5 Leiniö Sari HS 20.28 0.03.08 32.57 37.54
6 Pelkonen Suvi VeVe 20.51 0.03.31 30.88 35.60

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Talvioja Hanna RaHa 17.29 0.00.00 51.32 50.91
2 Laurila Anneli Trian 18.07 0.00.38 48.28 47.90
3 Pikkarainen Anu HS 18.14 0.00.45 46.74 46.37
4 Oja Iina Pihkan 21.07 0.03.38 39.30 38.99
5 Hakuli Mia KeU 24.00 0.06.31 33.64 33.38
6 Franssila Hanna AngA 25.09 0.07.40 31.21 30.97
Turakainen Irene Lynx HYL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx 14.42 0.00.00 53.38 58.14
2 Hakulinen Paula EsSu 15.12 0.00.30 50.52 55.03
3 Torri-Tuominen Mari Pihkan 15.38 0.00.56 48.04 52.33
4 Varpula Marjut EsSu 15.42 0.01.00 46.77 50.94
5 Molnar Pia LS-37 16.00 0.01.18 44.84 48.84
6 Matilainen Mirja HS 16.11 0.01.29 43.29 47.16
7 Shemeikka Taina HPV 16.12 0.01.30 42.21 45.98
8 Paalanen Anne RR 17.42 0.03.00 37.68 41.05
Lankinen Pauliina HS EIL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kokkila Marita EsSu 15.59 0.00.00 40.83 42.82
2 Kallio Arja RiSu 16.45 0.00.46 37.50 39.33
3 Lahtinen Terttu IHR 17.09 0.01.10 35.20 36.91
4 Borgenström Lotta HyRa 18.06 0.02.07 32.00 33.56
5 Kairamo Kristiina HiKi 29.25 0.13.26 18.86 19.77

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Raiko Erja HyRa 16.43 0.00.00 49.31 46.68
2 Liimatainen Raili HyRa 18.34 0.01.51 41.07 38.88
3 Ahlqvist Kristiina RiSu 26.10 0.09.27 26.78 25.35

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Alexandersson Gia PIF 12.57 0.00.00 43.18 40.72
2 Malmsten Beatrice Lynx 15.27 0.02.30 35.11 33.11
3 Laitinen Hellevi EsAk 16.43 0.03.46 31.45 29.65
4 Turku Kaija HS 17.41 0.04.44 28.78 27.14
5 Ojala Leena TurSa 21.13 0.08.16 23.20 21.87
6 Reinikainen Pirjo Jyry 33.26 0.20.29 14.22 13.41
Petäys Helvi Pihkan EIL -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Karvinen Tuulikki HS 14.09 0.00.00 40.60 38.22
2 Paatero Leena EsSu 15.07 0.00.58 36.86 34.70
3 Ohramaa Tuula Jyry 20.29 0.06.20 26.36 24.82
4 Salmela Juulia RiSu 27.59 0.13.50 18.68 17.59
5 Isoherranen Kaarina HS 31.09 0.17.00 16.23 15.28
Rajamäki Vuokko HS KES -

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pekkarinen Eila KeU 18.00 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koistinen Milla RR 14.26 0.00.00 55.72 61.08
2 Khokhlova Taisiia HiKi 14.32 0.00.06 53.26 58.38
3 Tiljander Venla RR 16.41 0.02.15 44.59 48.88
4 Kangasaho Aino HS 19.06 0.04.40 37.37 40.96
5 Suntioinen Elli EsSu 19.07 0.04.41 35.76 39.20

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Turakainen Veera Lynx 14.24 0.00.00 58.25 56.61
2 Hämäläinen Elina RR 16.24 0.02.00 47.31 45.98
3 Määttälä Fanni EsSu 18.41 0.04.17 38.16 37.08

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Rehberger Nadja HS 13.02 0.00.00 46.30 44.07
2 Raimovaara Emma HlS 13.12 0.00.10 44.01 41.88
3 Tupitsa Milla HS 14.12 0.01.10 39.31 37.41
4 Kärkkäinen Eeva HS 15.57 0.02.55 33.58 31.96
5 Haapamäki Kerttu HyRa 16.05 0.03.03 31.89 30.35

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sillanpää Alisa Lynx 16.01 0.00.00

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
Laininen Noora EsSu EIL -