FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Nordic O-Tour, nuorten MM-kats. ja 2. Turku Sprint
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 42
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Koistinen Olli-Pekka HiKi 12.13 0.00.00 83.41
2 Kari Tuomas AngA 12.16 0.00.03 82.77
3 Sidorov Alexey AngA 12.21 0.00.08 81.90
4 Hämäläinen Sami MSParma 12.28 0.00.15 80.84
5 Detkov Sergei Hiisi 12.34 0.00.21 79.90
6 Aaltonen Vesa Brahe 13.12 0.00.59 75.78
7 Hyvönen Pekka AngA 13.14 0.01.01 75.31
8 Seppänen Jukka-Pekka Hiisi 13.20 0.01.07 74.47
9 Taivainen Juho-Matti PelPo 13.21 0.01.08 74.09
10 Salmenoja Samuli MSParma 13.27 0.01.14 73.27
11 Lassila Ari-Pekka Koovee 13.30 0.01.17 72.72
12 Von Arx Philipp LS-37 13.34 0.01.21 72.09
13 Koivisto Matti MSParma 13.35 0.01.22 71.72
14 Vainio Eero-Matti MSParma 13.48 0.01.35 70.33
15 Heikkilä Tero PR 14.06 0.01.53 68.57
16 Nikitin Ivan CSPNovgo 14.19 0.02.06 67.27
16 Asikainen Saku Hiisi 14.19 0.02.06 67.27
18 Väisänen Patrik KS 14.20 0.02.07 66.67
19 Paukkunen Petri MSParma 14.29 0.02.16 65.72
20 Tölli Marko S-JKL 14.30 0.02.17 65.39
21 Annila Petri Koovee 14.37 0.02.24 64.61
22 Loukkalahti Marko HiKi 14.50 0.02.37 63.42
23 Salo Markus PunKu 15.03 0.02.50 62.26
24 Bertuks Edgars TuMe 15.07 0.02.54 61.74
25 Seppänen Mika VaKa 15.17 0.03.04 60.82
26 Ilmarinen Markus HiKi 15.22 0.03.09 60.25
27 Laine Miika KS 15.37 0.03.24 59.04
28 Elo Markku AngA 15.38 0.03.25 58.74
29 Laaksonen Markku Rasti88 15.39 0.03.26 58.44
30 Lassila Juha VetU 15.59 0.03.46 56.99
31 Glad Ville KemKi 16.02 0.03.49 56.58
32 Parisod Heikki SalVil 16.07 0.03.54 56.05
33 Ylis-Junttila Vesa HlS 16.41 0.04.28 53.93
34 Sinnelä Harri SuSi 16.53 0.04.40 53.07
35 Mänty Eero HirvHe 17.45 0.05.32 50.27
36 Tiainen Juha JoKu 18.21 0.06.08 48.42
37 Lahtinen Ismo OJy 18.55 0.06.42 46.77
38 Sychev Maxim Hiisi 19.07 0.06.54 46.09
Annila Henri Koovee HYL -
Koskinen Roope Hiisi HYL -
Laaksonen Petri SWE HYL -
Mieskoski Kimmo RaLu HYL -

Sarja H21C
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Viiri Tapio HirvHe 14.10 0.00.00

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Raute Kaj SuSi 15.04 0.00.00 44.11
2 Tuokko Esa MSParma 15.22 0.00.18 42.44
3 Öhman Andreas Malax 15.58 0.00.54 40.06
4 Konttila Janne Koovee 16.05 0.01.01 39.00
5 Holmroos Joni TuNMKY 16.07 0.01.03 38.14
6 Wigelius Miikka MaMa 16.13 0.01.09 37.14
7 Myllymäki Jyri VetU 16.18 0.01.14 36.19
8 Kero Mikko HlS 16.41 0.01.37 34.61
9 Pohjalainen Harri LoJa 19.01 0.03.57 29.71

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 15
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Karttila Jussi MSParma 13.09 0.00.00 49.86
2 Hanhela Veli-Matti MSParma 13.18 0.00.09 48.77
3 Orell Marko TuMe 13.42 0.00.33 46.83
4 Välke Olli TuNMKY 13.58 0.00.49 45.43
5 Suominen Juha-Matti LaJy 14.23 0.01.14 43.63
6 Kääriäinen Sami TuMe 14.29 0.01.20 42.84
7 Lehtonen Tero SuSi 14.45 0.01.36 41.59
8 Kleemola Jari PertPe 15.00 0.01.51 40.43
9 Leskinen Jussi MSParma 15.02 0.01.53 39.87
10 Kaira Miikka KyS 15.19 0.02.10 38.68
11 Saastamoinen Pasi AngA 15.26 0.02.17 37.93
12 Maasilta Tommi RaVa 16.23 0.03.14 35.30
13 Hänninen Marko RaPi 16.30 0.03.21 34.62
14 Ovaskainen Mika HirvHe 17.46 0.04.37 31.76
15 Laaksonen Petri AngA 19.33 0.06.24 28.50

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Strömberg Juha-Pekka EsAk 13.15 0.00.00 53.20
2 Nappu Juha TuNMKY 14.57 0.01.42 45.97
3 Nokka Ilkka Rasti88 15.10 0.01.55 44.15
4 Ruohola Risto MSParma 17.29 0.04.14 37.29
5 Viertola Kimmo Koovee 20.33 0.07.18 30.87
6 Piironen Timo MSParma 21.15 0.08.00 29.02
Ekström Thomas MSParma HYL -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lehto Kari TuMe 13.11 0.00.00 60.67
2 Nurmi Veli-Pekka AngA 13.29 0.00.18 58.73
3 Mänty Markku TuMe 13.54 0.00.43 56.39
4 Elo Jussi LaJy 14.11 0.01.00 54.70
5 Hietaoja Jarkko HS 15.47 0.02.36 48.65
6 Ritakallio Timo Lynx 15.58 0.02.47 47.59
7 Ronkainen Veli-Pekka HS 16.10 0.02.59 46.51
8 Jurvakainen Jari S-JKL 16.37 0.03.26 44.77
9 Laine Kimmo KyS 16.43 0.03.32 44.02
10 Honkasaari Jukka RaPi 16.45 0.03.34 43.45
11 Liukkonen Juha HiKi 16.58 0.03.47 42.43
12 Teittinen Matti Hiisi 17.08 0.03.57 41.55
13 Uusikartano Simo TuMe 17.30 0.04.19 40.22
14 Mänty Pekka HirvHe 17.35 0.04.24 39.57
15 Järvinen Petri Hiisi 17.36 0.04.25 39.08
Viitasaari Sauli KoS HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Niemi Kari-Veli LappRi 14.20 0.00.00 50.56
2 Lehto Jarmo VeVe 14.46 0.00.26 48.16
3 Arki Hannu TuMe 16.02 0.01.42 43.50
4 Nyberg Henry Orient 16.08 0.01.48 42.39
5 Pulkkinen Erkki RaLu 16.30 0.02.10 40.63
6 Leppälä Martti HlS 16.38 0.02.18 39.48
7 Luukka Heikki HirvHe 22.17 0.07.57 28.86
Nurisalo Seppo KoS HYL -
Laaksonen Lasse SuSi HYL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kerkola Pekka TP 11.42 0.00.00 52.51
2 Helkkula Rauli TuMe 11.48 0.00.06 51.35
3 Vesalainen Markku AngA 12.43 0.01.01 46.99
4 Halme Tapio AngA 13.00 0.01.18 45.32
5 Kallio Risto AngA 14.55 0.03.13 38.94
6 Aarnio Seppo RaPi 15.47 0.04.05 36.27
7 Tamminen Pentti PertPe 16.06 0.04.24 35.04
8 Välimäki Heimo TuVi 16.30 0.04.48 33.68
9 Vanne Pekka HirvHe 16.42 0.05.00 32.77
10 Mertsalmi Tapani HirvHe 17.00 0.05.18 31.70
11 Salmenoja Pertti HirvHe 19.06 0.07.24 27.78
12 Leino Juhani HirvHe 24.04 0.12.22 21.70

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Sane Kari HS 12.28 0.00.00 47.58
2 Leino Tapio HS 12.48 0.00.20 45.81
3 Peltola Tuomo MSParma 12.57 0.00.29 44.75
4 Rapakko Timo SuSi 13.34 0.01.06 42.21
5 Kyyrönen Heikki KS 13.47 0.01.19 41.05
6 Varjonen Antero RR 13.58 0.01.30 40.02
6 Rautarae Veikko HirvHe 13.58 0.01.30 40.02
8 Mäkinen Jaakko AngA 14.32 0.02.04 37.52
9 Halkosaari Severi NivU 14.34 0.02.06 36.96
10 Lainema Ilkka MSParma 15.07 0.02.39 35.16
11 Eggli Roland SUI 16.13 0.03.45 32.36
12 Tammisaari Pentti HirvHe 17.00 0.04.32 30.46
13 Laakso Raimo HaHa 18.02 0.05.34 28.34
Kallio Erkki LoJa HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heerman Stig RaLu 13.45 0.00.00 34.97
2 Grönroos Timo MSParma 14.07 0.00.22 32.79
3 Nurmi Veijo VaRa 16.27 0.02.42 27.04
4 Lampi Eero PäijRa 16.51 0.03.06 25.33
5 Lainema Matti MSParma 20.20 0.06.35 20.10

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Viiri Jyrki HirvHe 15.45 0.00.00 42.86
2 Lehkonen Reijo MaMa 19.16 0.03.31 32.41
3 Heikkilä Mikko MaMa 23.40 0.07.55 24.24

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pyökäri Antero RaPi 14.32 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 28
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Raitanen Topi TVV 13.54 0.00.00 83.21
2 Niemi Aleksi TP 14.02 0.00.08 81.96
3 Jurvakainen Tuukka VaajTe 14.10 0.00.16 80.73
4 Talvinen Arto MSParma 14.15 0.00.21 79.81
5 Silvennoinen Santeri KR 14.19 0.00.25 78.99
6 Saleva Eero TVV 14.21 0.00.27 78.36
6 Anttolainen Aleksi LS-37 14.21 0.00.27 78.36
8 Sainio Santeri KangSK 14.29 0.00.35 76.75
8 Kirmula Miika AngA 14.29 0.00.35 76.75
10 Vesanto Anssi EsSu 14.38 0.00.44 75.08
11 Kuukka Elias TP 14.40 0.00.46 74.48
12 Ahola Topias Navi 14.45 0.00.51 73.62
12 Oksanen Tommi HS 14.45 0.00.51 73.62
14 Sipponen Jere PR 14.46 0.00.52 72.67
15 Valtonen Luukas HS 14.51 0.00.57 71.83
16 Vanhanen Konsta Pohjant 15.03 0.01.09 70.44
17 Parkkinen Ville Pohjant 15.04 0.01.10 69.94
18 Räsänen Markus KuoSu 15.06 0.01.12 69.36
19 Senttula Tuukka S-JKL 15.08 0.01.14 68.78
20 Suominen Eemeli HiKi 15.11 0.01.17 68.13
21 Ojanaho Olli OH 15.12 0.01.18 67.64
22 Nenonen Lauri SKVuoksi 15.32 0.01.38 65.77
23 Irtola Miika KS 15.33 0.01.39 65.29
24 Loukkalahti Otto HiKi 15.42 0.01.48 64.25
25 Halme Jussi-Elmeri TP 15.46 0.01.52 63.57
26 Lampinen Ville HS 15.54 0.02.00 62.64
27 Seppänen Kari-Pekka RasKa 16.13 0.02.19 61.02
28 Viitasaari Toni-Antti KoS 16.45 0.02.51 58.69

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ruohola Aaro MSParma 12.24 0.00.00 51.33
2 Linnaila Casper Orient 12.40 0.00.16 47.73
3 Saetalu Andres EST 14.05 0.01.41 40.67
4 Mäkelä Antti RasKa 18.44 0.06.20 28.88

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heikkilä Ollipekka Lynx 9.48 0.00.00 45.99
2 Mäkinen Tuukka LLuja 11.19 0.01.31 38.83
3 Laaksonen Arttu AngA 11.45 0.01.57 36.44
4 Arén Conny PIF 12.37 0.02.49 33.04
5 Hietaoja Atte HS 13.12 0.03.24 30.73
6 Ruusuvuori Roope VaRa 16.53 0.07.05 23.36
7 Nissi Riku TuS 19.31 0.09.43 19.63

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Rasmus MSParma 10.43 0.00.00
2 Nurminen Eerik KangSK 11.18 0.00.35
3 Konttila Eemi Koovee 11.39 0.00.56
4 Piironen Konsta MSParma 11.52 0.01.09
5 Kaihtela Juuso RaLu 12.15 0.01.32
6 Niemi Oskari LappRi 13.17 0.02.34
7 Hänninen Eetu RaPi 13.32 0.02.49

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hänninen Lauri RaPi 4.52 0.00.00
2 Kolkkala Vertti MSParma 5.22 0.00.30

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Niklas MSParma 6.38 0.00.00
2 Sinervä Onni TuS 7.41 0.01.03
3 Reiman Antti AngA 8.07 0.01.29
4 Kinnala Kalle TuS 8.15 0.01.37
5 Rousku Samuli MSParma 8.44 0.02.06
6 Karttila Aleksi MSParma 9.07 0.02.29
7 Röntynen Leevi TuS 10.00 0.03.22
8 Saastamoinen Atte AngA 10.46 0.04.08
9 Konttila Akseli Koovee 13.33 0.06.55

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sinervä Johannes TuS 5.20 0.00.00
2 Konttila Milo Koovee 5.35 0.00.15

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Maasilta Aapo RaVa 6.36 0.00.00

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 20
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Dambe Inga PR 11.57 0.00.00 81.88
2 Kirvesmies Tytti TP 12.26 0.00.29 78.07
3 Westerlund Ina OK77 13.04 0.01.07 73.70
4 Istolahti Tiia MSParma 13.08 0.01.11 72.74
5 Paukkunen Sanna MSParma 13.12 0.01.15 71.78
6 Uotila Erika Koovee 13.17 0.01.20 70.75
7 Rantala Maria AngA 13.19 0.01.22 69.99
8 Saarimäki Heini AngA 13.25 0.01.28 68.90
9 Saarimäki Milla AngA 13.42 0.01.45 66.91
10 Taini Mia Koovee 13.57 0.02.00 65.16
11 Kilpeläinen Elina VeVe 14.03 0.02.06 64.14
12 Rantanen Emilia MSParma 14.07 0.02.10 63.29
13 Hietaoja Essi HS 14.14 0.02.17 62.23
14 Dambe Signe PR 14.52 0.02.55 59.06
15 Maisila Mirkka MSParma 14.53 0.02.56 58.47
16 Lindholm Vivian OK77 15.16 0.03.19 56.50
17 Jurvakainen Vuokko S-JKL 15.44 0.03.47 54.33
18 Koistinen Sanna MSParma 15.50 0.03.53 53.50
19 Kujala Terhi PoRa 17.53 0.05.56 46.94
20 Rajaniemi Maija RaLu 18.13 0.06.16 45.65

Sarja D21C
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lassila Roosa RasTiimi 15.11 0.00.00 32.09
2 Tiusanen Maria RaLu 17.18 0.02.07 26.05
3 Hietaoja Nelli HS 17.29 0.02.18 23.69

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kleemola Katri PertPe 21.28 0.00.00

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Kolkkala Reeta MSParma 11.21 0.00.00 54.78
2 Mattsson Ingela PIF 12.02 0.00.41 49.08
3 Konttila Minna Koovee 13.59 0.02.38 40.02
4 Oja Iina Pihkan 15.31 0.04.10 34.06

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Nurmi Anne AngA 12.30 0.00.00 58.75
2 Linko Rita EsSu 13.39 0.01.09 51.11
3 Ritakallio Maarit Lynx 14.55 0.02.25 44.31
4 Heerman Maria RaLu 21.57 0.09.27 28.44

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Hovirinta Marjo TuMe 16.53 0.00.00

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Salmenoja Hely HirvHe 15.29 0.00.00

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Eggli Margrit SUI 20.55 0.00.00
2 Ojamaa Marja-Liisa SalVie 37.19 0.16.24

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lainema Maija MSParma 22.32 0.00.00

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 31
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Savkina Ekaterina RUS 13.58 0.00.00 88.92
2 Haataja Anna OH 14.30 0.00.32 85.22
3 Hämäläinen Jannina TVV 14.53 0.00.55 82.61
4 Haikonen Henna-Riikka AnttU 15.21 0.01.23 79.69
5 Peltomäki Elli RasKa 15.27 0.01.29 78.77
6 Hulkkonen Johanna Pihkan 16.07 0.02.09 75.13
7 Kymäläinen Sanni TP 16.13 0.02.15 74.28
8 Kuusela Tuija RasKa 16.19 0.02.21 73.45
8 Mähönen Emmi TP 16.19 0.02.21 73.45
8 Hulkkonen Niina Pihkan 16.19 0.02.21 73.45
11 Jokela Emmi SuSe 16.23 0.02.25 72.01
12 Elo Sanni AngA 16.28 0.02.30 71.27
13 Skog Henna Koovee 16.47 0.02.49 69.55
14 Reiman Anni AngA 16.48 0.02.50 69.12
15 Uusitalo Amanda Koovee 16.56 0.02.58 68.20
16 Pajunen Jenna AnttU 17.05 0.03.07 67.24
17 Matilainen Helena HS 17.12 0.03.14 66.43
18 Forsell Susanna Raseborg 17.15 0.03.17 65.87
19 Valkonen Viivi Kalske 17.24 0.03.26 64.95
20 Kirvesmies Lotta LS-37 17.26 0.03.28 64.47
21 Mäkipää Anni-Kaisa Hiisi 17.28 0.03.30 63.99
21 Hietanen Pinja KS 17.28 0.03.30 63.99
23 Valkonen Oona Kalske 17.32 0.03.34 63.04
24 Suhonen Anniina KuoSu 17.46 0.03.48 61.86
25 Lukashova Victoria Hiisi 17.47 0.03.49 61.45
26 Saarinen Henna Koovee 17.53 0.03.55 60.76
27 Yakimenko Anna Hiisi 18.06 0.04.08 59.69
28 Turunen Maaret RR 19.19 0.05.21 55.61
29 Laakkio Emma AngA 20.06 0.06.08 53.13
Otsamo Pihla HS HYL -
Borisova Daria Hiisi HYL -

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ruusuvuori Reea VaRa 16.57 0.00.00

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Heikkilä Tuuli Lynx 11.24 0.00.00 41.10
2 Aaltonen Anniina MSParma 12.57 0.01.33 34.83
3 Reiman Aino AngA 12.59 0.01.35 33.38
4 Karlsson Pernilla PIF 15.09 0.03.45 27.45
5 Rantala Jenna MSParma 18.08 0.06.44 21.96

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rantala Jasmiina RaLu 12.22 0.00.00
2 Uusi-Pietilä Säde RaLu 14.11 0.01.49
3 Roos Renja AngA 15.26 0.03.04
4 Saarinen Anu Rasti88 15.45 0.03.23
5 Laukkanen Laura MSParma 16.51 0.04.29
6 Pohjalainen Anni LoJa 19.50 0.07.28

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Pohjalainen Emmi LoJa 7.03 0.00.00
2 Tuomisto Saara MSParma 7.20 0.00.17

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nurminen Kaarina KangSK 7.51 0.00.00
2 Mäkinen Janni MSParma 9.00 0.01.09
3 Aho Anni TuS 10.00 0.02.09
4 Mäkinen Tuuli LLuja 10.58 0.03.07
5 Viili Anni-Martta MSParma 12.54 0.05.03

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ekström Lotte-Line MSParma 4.21 0.00.00
2 Loukkalahti Saima HiKi 5.42 0.01.21
3 Tuomisto Kerttu MSParma 5.52 0.01.31
4 Syväluoma Aino TuS 5.53 0.01.32

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heikkilä Suvi Lynx 7.05 0.00.00
2 Ruohola Ilona MSParma 7.43 0.00.38
3 Kero Ada HlS 32.08 0.25.03