FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
SM-Esikisa (pitkä) ja Satakunnan AM-pitkä
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Popov Igor Hiisi 1.14.15 0.00.00 81.33 78.83
2 Detkov Sergei Hiisi 1.14.29 0.00.14 79.85 77.41
3 Repo Ville TP 1.16.47 0.02.32 76.28 73.95
4 Huila Joona Hiisi 1.17.33 0.03.18 74.36 72.08
5 Sipilä Mikko KangSK 1.21.24 0.07.09 69.73 67.60
6 Asmolov Aleksei Hiisi 1.22.21 0.08.06 67.83 65.75
7 Sychev Maxim Hiisi 1.24.57 0.10.42 64.68 62.70
8 Tala Tuomas HS 1.25.24 0.11.09 63.28 61.34
9 Kaskinen Kare UlvUra 1.29.31 0.15.16 59.36 57.54
10 Katajisto Teemu S-JKL 1.31.03 0.16.48 57.37 55.61
11 Venäläinen Toni VaHa 1.42.33 0.28.18 50.05 48.52

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurminen Ville-Veikko SuosmSa 1.29.14 0.00.00 56.38 56.37
2 Rostedt Teemu Hiisi 1.44.34 0.15.20 44.50 44.50
3 Collander Tomi RasKa 2.15.31 0.46.17 31.55 31.55

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Niemenmaa Jari IkNV 1.15.36 0.00.00 53.92 53.69
2 Lehtonen Eero UlvUra 1.16.48 0.01.12 51.09 50.87
3 Siivonen Rami RaLu 1.26.16 0.10.40 43.71 43.52
4 Kivioja Jussi NaWi 1.33.39 0.18.03 38.63 38.46
5 Joopi Juha UlvUra 1.39.09 0.23.33 34.95 34.80

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Torpo Timo RaLu 58.20 0.00.00 61.09 59.63
2 Pietiläinen Juha RastiE4 1.08.23 0.10.03 51.41 50.17
3 Mauriala Jarmo Koovee 1.12.47 0.14.27 47.63 46.49
4 Kallioniemi Janne RaLu 1.14.56 0.16.36 45.61 44.52
5 Häkkinen Mika Hiilto 1.18.37 0.20.17 42.86 41.83
6 Teerikoski Petri LLuja 1.23.56 0.25.36 39.57 38.62
7 Tukiainen Heikki TP 1.28.56 0.30.36 36.79 35.91
8 Lappalainen Jari RasKa 1.31.27 0.33.07 35.25 34.41
9 Ojala Marko UlvUra 1.33.25 0.35.05 33.99 33.17
10 Koivula Risto UlvUra 1.40.03 0.41.43 31.25 30.50
11 Välkki Antti TP 2.24.07 1.25.47 21.36 20.85
Kyllästinen Jyri RaLu KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nurmo Mika PunKu 56.45 0.00.00 48.91 47.05
2 Kujansuu Eero MSParma 59.30 0.02.45 45.65 43.92
3 Mäkelä Vesa RasKa 59.44 0.02.59 44.48 42.79
4 Tuomala Jyrki S-JKL 1.02.02 0.05.17 41.87 40.28
5 Oksanen Jukka RasKa 1.06.15 0.09.30 38.30 36.85
6 Ketola Mika Koovee 1.11.45 0.15.00 34.54 33.23
7 Hakamäki Matti S-JKL 1.13.34 0.16.49 32.88 31.63
8 Haunia Heikki HSU 1.19.17 0.22.32 29.76 28.63

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kaartinen Markku AngA 51.38 0.00.00 42.45 41.87
2 Toivonen Jari EE 1.12.53 0.21.15 29.32 28.92
3 Holmijoki Tapani RaPi 1.16.29 0.24.51 27.23 26.85
4 Koivisto Timo KoKV 1.24.39 0.33.01 23.95 23.62
5 Teittinen Matti KoKV 1.44.08 0.52.30 18.95 18.68
Mäki Jukka HSU HYL -
Koivisto Ari-Pekka HS KES -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtinen Timo RaTU 49.25 0.00.00 50.42 48.50
2 Valtanen Simo HinnYr 55.20 0.05.55 44.36 42.66
3 Asikainen Timo Hiisi 55.38 0.06.13 43.44 41.79
4 Mannila Tapio RasKa 56.24 0.06.59 42.19 40.58
5 Mäkelä Markku RasKa 1.00.20 0.10.55 38.82 37.34
6 Lanne Vesa Hiisi 1.05.14 0.15.49 35.33 33.98
7 Jalanto Esko KangSK 1.06.17 0.16.52 34.21 32.90
8 Knuutila Mikko Hiisi 1.06.24 0.16.59 33.59 32.30
9 Ahto Pekka Palo-88 1.09.51 0.20.26 31.39 30.19
10 Koskinen Tuomo SuSe 1.10.50 0.21.25 30.43 29.27
11 Tommila Timo RasKa 1.14.30 0.25.05 28.43 27.34

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laakso Antero SuosmSa 45.07 0.00.00 52.51 51.99
2 Lehtovirta Timo RasKa 51.37 0.06.30 45.55 45.10
3 Nurminen Jouko TP 52.36 0.07.29 44.36 43.92
4 Ritala Ola EE 53.10 0.08.03 43.56 43.12
5 Lavikainen Jussi KangSK 57.02 0.11.55 40.29 39.89
6 Nurminen Markku SuosmSa 59.13 0.14.06 38.51 38.12
7 Virtanen Jorma Hiisi 59.16 0.14.09 38.17 37.79
8 Eklund Ralf RaLu 1.02.01 0.16.54 36.19 35.84
9 Laine Esa TP 1.02.35 0.17.28 35.58 35.23
10 Mäkipää Veikko SuSe 1.03.43 0.18.36 34.67 34.33
11 Heinikangas Pertti RasKa 1.03.59 0.18.52 34.25 33.91
11 Reiman Juha RaLu 1.03.59 0.18.52 34.25 33.91
13 Koskialho Jouko EuVe 1.04.18 0.19.11 33.53 33.19
14 Vainiomäki Kauko SuSe 1.06.37 0.21.30 32.09 31.78
15 Hakanen Kai ValSu 1.13.05 0.27.58 29.01 28.72
16 Jakobsson Markus RasKa 1.14.11 0.29.04 28.34 28.06
17 Nurminen Hannu Hiisi 1.18.12 0.33.05 26.66 26.39
18 Lehtinen Esa RaLu 1.21.26 0.36.19 25.38 25.13
19 Vartiainen Heimo TP 1.48.05 1.02.58 18.96 18.77
Lanne Teppo RasKa HYL -
Ylikoski Erkki VaHa KES -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hämäläinen Seppo KanSu 35.48 0.00.00 45.83 46.20
2 Mäkelä Harri SuSe 41.14 0.05.26 39.46 39.78
3 Hiirijoki Pentti SuSe 42.00 0.06.12 38.41 38.72
4 Pusa Raimo OrPo 42.04 0.06.16 38.03 38.34
5 Lindstedt Tapio OrPo 42.41 0.06.53 37.16 37.46
6 Lakkinen Keijo SuSe 43.00 0.07.12 36.56 36.86
7 Kares Olli EuVe 44.08 0.08.20 35.32 35.60
8 Euren Pertti RasKa 44.51 0.09.03 34.45 34.73
9 Ketamo Juhani SuSe 45.06 0.09.18 33.95 34.23
10 Ansamaa Reino RaN 45.28 0.09.40 33.38 33.65
11 Haarajoki Matti TP 47.22 0.11.34 31.75 32.01
12 Kärkkäinen Antero RaLu 48.08 0.12.20 30.96 31.21
13 Mannervesi Simo RaLu 50.37 0.14.49 29.17 29.41
14 Laine Jaakko HS 54.20 0.18.32 26.92 27.14
15 Järvenpää Heikki SuSe 56.36 0.20.48 25.60 25.81
16 Rantanen Ismo Palo-88 59.32 0.23.44 24.11 24.31
17 Roivas Matti UrjU 1.07.13 0.31.25 21.15 21.33
18 Koskinen Timo VaHa 1.20.18 0.44.30 17.54 17.68
Hahto Matti OrPo KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rajamäki Matti KyRa 34.47 0.00.00 33.02 32.61
2 Nurmi Pekka RaLu 43.34 0.08.47 25.93 25.60
3 Tiitola Tero RasKa 44.12 0.09.25 25.12 24.81
4 Aronen Osmo RasKa 44.52 0.10.05 24.32 24.02
5 Suomela Simo RaLu 45.43 0.10.56 23.45 23.16
6 Paavola Vesa EE 46.19 0.11.32 22.73 22.45
7 Mattila Kalervo RasKa 51.31 0.16.44 20.07 19.82
8 Rintala Pentti Hiisi 53.33 0.18.46 18.95 18.71
9 Heerman Stig RaLu 1.08.02 0.33.15 14.63 14.45
Sulander Heikki EE HYL -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Rosenqvist Onni SuosmSa 38.31 0.00.00 31.54 32.15
2 Valtonen Teuvo EuVe 39.07 0.00.36 30.39 30.98
3 Lehmuskallio Markku RaLu 44.01 0.05.30 26.41 26.93
4 Houni Mikko EE 45.37 0.07.06 24.92 25.40
5 Kuusisto Seppo RaLu 51.01 0.12.30 21.77 22.19
6 Koppelomäki Mikko EE 53.27 0.14.56 20.29 20.68
7 Helariutta Eero RasKa 1.02.40 0.24.09 16.89 17.22
Vapanen Jukka RasKa KES -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Jukka Hiisi 42.54 0.00.00 18.97 19.13
2 Mikola Oiva Hiisi 47.53 0.04.59 15.72 15.86
3 Paunuvuori Toivo SuSe 1.28.27 0.45.33 7.82 7.89

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Willman Pyry RasKa 1.04.10 0.00.00 67.97 66.46
2 Lahti Valtteri RasKa 1.10.24 0.06.14 59.63 58.31
3 Mustajoki Olli TP 1.12.03 0.07.53 55.99 54.75
4 Willman Iivari RasKa 1.17.54 0.13.44 49.69 48.59
5 Jutila Pietu RasKa 1.22.02 0.17.52 45.19 44.19

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehtonen Elias UlvUra 43.59 0.00.00 60.11 56.51
2 Liponkoski Aapo TP 49.25 0.05.26 52.70 49.54
3 Mäki-Laurila Anttoni TP 53.56 0.09.57 47.55 44.70
4 Koskinen Aaro TP 56.40 0.12.41 44.56 41.89
5 Palomäki Oskari UlvUra 1.04.33 0.20.34 38.50 36.19
6 Niemensivu Miki RaLu 1.08.08 0.24.09 35.89 33.74
7 Vennelä Nuutti KangSK 1.16.07 0.32.08 31.61 29.71
8 Välkki Totte TP 1.20.37 0.36.38 29.35 27.59
9 Havu Eero RasKa 1.35.04 0.51.05 24.47 23.01
Willman Kasperi RasKa KES -
Kallioniemi Jami RaLu KES -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lahti Paavo RasKa 27.58 0.00.00
2 Kallioniemi Justus RaLu 33.48 0.05.50
3 Kujansuu Aaro RasKa 35.46 0.07.48
4 Niemensivu Roni RaLu 40.49 0.12.51

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tuominen Rami KanSu 27.57 0.00.00
2 Mustonen Ville RaLu 44.21 0.16.24
Laine Severi LLuja HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kivioja Arttu RasKa 19.43 0.00.00
2 Lillqvist Erik KangSK 21.05 0.01.22
3 Teerikoski Pyry LLuja 21.59 0.02.16
4 Kujansuu Lauri RasKa 23.02 0.03.19
5 Koivula Lauri UlvUra 24.13 0.04.30
6 Nurmo Olavi PunKu 24.17 0.04.34
7 Joopi Lauri UlvUra 24.57 0.05.14

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tomula Otso RasKa 17.17 0.00.00
2 Aho Jaakko KanSu 28.32 0.11.15
3 Loukkalahti Antti RR 30.34 0.13.17
4 Kotta Miikka KanSu 32.39 0.15.22
5 Gustafsson Tuomas EuVe 40.33 0.23.16
6 Mäki-Laurila Eemeli PunKu 42.04 0.24.47

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Ukskoski Karoliina Koovee 58.23 0.00.00 95.25 92.60
2 Kaskinen Mira RasKa 1.00.32 0.02.09 90.62 88.09
3 Kuusela Tuija RasKa 1.04.42 0.06.19 83.61 81.28
4 Rantala Jasmiina RaLu 1.09.21 0.10.58 76.91 74.77
5 Saarijärvi Salla RasKa 1.09.38 0.11.15 75.51 73.40
6 Kaartinen Selja AngA 1.09.39 0.11.16 74.40 72.33
7 Peltomäki Elli RasKa 1.11.19 0.12.56 71.60 69.60
8 Ylikylä Sanna AngA 1.14.35 0.16.12 67.45 65.57
9 Autio Päivi Hiisi 1.15.23 0.17.00 65.72 63.89
10 Vlasova Ekaterina Hiisi 1.19.03 0.20.40 61.72 60.00
11 Kujansuu Ida HiKi 1.24.55 0.26.32 56.56 54.98
Haapakoski Tiina RasKa KES -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Teerikoski Kaisa LLuja 1.05.18 0.00.00

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kallioniemi Reija RaLu 54.33 0.00.00 39.20 38.84
2 Kulmala Anni RaLu 55.50 0.01.17 35.43 35.10
3 Mäki-Laurila Anne PunKu 1.17.22 0.22.49 23.50 23.28

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Äijälä Tiina KangSK 47.07 0.00.00 59.90 59.28
2 Ketola Heli Koovee 48.11 0.01.04 56.38 55.79
3 Viljanen Niina MSParma 1.05.01 0.17.54 40.16 39.74
4 Päivike Satu RaPi 1.07.41 0.20.34 37.01 36.62
5 Mannila Minna RasKa 1.10.30 0.23.23 34.03 33.68

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koskinen Sari Hiisi 37.35 0.00.00 55.86 55.05
2 Yli-Kauppila Marika Hiisi 41.04 0.03.29 47.29 46.60
3 Seppälä Anu EE 43.26 0.05.51 41.09 40.49

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Linko Rita EsSu 42.41 0.00.00 53.71 50.09
2 Aarikka-Ruuhiala Päivi Hiisi 45.56 0.03.15 49.08 45.77
3 Tuuppa Riikka EKU 46.55 0.04.14 47.23 44.05
4 Laurila Saija KangSK 47.27 0.04.46 45.90 42.80
5 Jalanto Terttu KangSK 49.31 0.06.50 43.21 40.30
6 Rajamäki Terhi KangSK 50.10 0.07.29 41.89 39.07
7 Kankaanranta Marja RastiE4 51.21 0.08.40 40.18 37.47
8 Toivonen Merja EE 51.28 0.08.47 39.34 36.69
9 Nummikoski Maarit UlvUra 56.39 0.13.58 35.07 32.71
Mäkelä Tiina RaTU HYL -

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Pelto-Huikko Anne Hiisi 35.16 0.00.00 51.32 51.17
2 Kihlström Kirsi RastiE4 37.26 0.02.10 47.54 47.41
3 Saari Marita SuSe 43.50 0.08.34 39.91 39.80
4 Kajaala-Ylikoski Helena VaHa 46.06 0.10.50 37.30 37.19
5 Luovula Pia SuosmSa 46.54 0.11.38 36.02 35.92
6 Virtanen Marjo Hiisi 48.29 0.13.13 34.22 34.12
7 Antila Suvi PäLuLu 50.14 0.14.58 32.43 32.33
8 Korpio Aulikki VaHa 52.09 0.16.53 30.66 30.57
9 Tammisalo Netta KangSK 1.14.41 0.39.25 21.00 20.94
10 Kananen Tuula JRV 1.28.28 0.53.12 17.39 17.34

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Juura Maarit KanSu 34.20 0.00.00 45.67 45.15
2 Suomela Margit RaLu 41.59 0.07.39 36.41 36.00
3 Elfvengren Päivi JRV 47.53 0.13.33 31.11 30.76
4 Nurminen Aila Hiisi 50.46 0.16.26 28.57 28.25
5 Lavikainen Pirjo KangSK 54.27 0.20.07 25.92 25.62
6 Nurminen Eija TP 1.01.02 0.26.42 22.48 22.23
Koskialho Elisabeth EuVe HYL -

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Törrö Maria-Leena VaHa 36.28 0.00.00 39.45 39.14
2 Mannervesi Helena RaLu 36.30 0.00.02 38.43 38.13
3 Palomäki Eila SuSe 38.07 0.01.39 35.85 35.57
4 Sulander Mirja-Liisa EE 39.44 0.03.16 33.49 33.23
5 Piiparinen Seija RasKa 42.23 0.05.55 30.55 30.31
6 Tarkiainen Sirpa SuSe 45.07 0.08.39 27.90 27.68
7 Koskinen Marja-Terttu VaHa 47.11 0.10.43 25.92 25.71

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kallio Tuija RaTU 46.17 0.00.00 32.11 32.30
2 Nurmi Raija RaLu 48.23 0.02.06 29.18 29.35
3 Ruusunen Marja-Liisa EE 50.55 0.04.38 26.27 26.42
4 Mattila Riitta RasKa 1.00.44 0.14.27 20.80 20.92

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Kirkkala Aino SuosmSa KES -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tuomala Miina-Maria S-JKL 1.10.19 0.00.00 30.59 30.59
2 Nurmo Katariina PunKu 1.25.59 0.15.40 23.14 23.14
3 Välkki Lotta TP 1.30.37 0.20.18 20.18 20.18

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hyörtti Maria RaLu 54.21 0.00.00 62.12 59.93
2 Haunia Heta RasKa 55.42 0.01.21 59.47 57.38
3 Tarkkanen Annika UlvUra 57.43 0.03.22 56.30 54.32
4 Mäkinen Tuuli UlvUra 1.00.07 0.05.46 53.00 51.13
5 Luoma Oona TP 1.00.40 0.06.19 51.48 49.66
6 Järventausta Ennimaria KyRa 1.01.00 0.06.39 50.16 48.39
7 Savisaari Outi TP 1.01.04 0.06.43 49.06 47.34
8 Koivula Lotta UlvUra 1.04.47 0.10.26 45.27 43.68
9 Nurmo Marjaana PunKu 1.49.29 0.55.08 26.21 25.29

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lohtander Ilona RaLu 34.39 0.00.00 60.91 59.24
2 Yli-Hietanen Silja TP 40.11 0.05.32 51.40 49.98
3 Häkkinen Pihla TP 46.25 0.11.46 43.52 42.32
4 Luoma Elli TP 50.25 0.15.46 39.17 38.09
5 Lehtonen Venla UlvUra 1.01.28 0.26.49 31.39 30.53
6 Tuhkanen Suvi UlvUra 1.24.22 0.49.43 22.34 21.72
7 Myllykoski Venla KanSu 1.26.43 0.52.04 21.21 20.63
8 Nurmo Pauliina PunKu 1.26.47 0.52.08 20.67 20.10

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lillqvist Isabella KangSK 30.37 0.00.00
2 Kyllästinen Inka RaLu 30.49 0.00.12
3 Hyörtti Sini RaLu 37.19 0.06.42
4 Uus-Mäkelä Anniina KiukU 1.00.46 0.30.09

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ojala Aura UlvUra 36.10 0.00.00
2 Häkkinen Kaisla TP 37.10 0.01.00
3 Loukkalahti Aino RR 49.15 0.13.05

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lohtander Eerika RaLu 20.06 0.00.00
2 Määttänen Stella RasKa 20.40 0.00.34
3 Raukola Venla KanSu 25.15 0.05.09
4 Palomäki Emilia UlvUra 29.22 0.09.16
5 Oksa Siiri RasKa 31.26 0.11.20
6 Laine Liina LLuja 37.23 0.17.17

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtonen Aurora UlvUra 18.27 0.00.00
2 Oksa Jenni RasKa 18.42 0.00.15
3 Kivioja Lotta RasKa 19.41 0.01.14
4 Paavola Ilona LohtVe 26.06 0.07.39
5 Koivusalo Elli RasKa 30.27 0.12.00