FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Ep:n Kompassicupin finaali(lähikilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Orhanen Johannes RasKu 7.47 0.00.00
2 Koski Juuso YKV 8.35 0.00.48
3 Virrankoski Väinö KauWi 8.58 0.01.11
4 Hölsö Tuomas RaJu 9.54 0.02.07
5 Ylä-Rautio Eeli RasKe 10.23 0.02.36
6 Ala-Honkola Svantte KuortKu 11.14 0.03.27
7 Grankull Sebastian Kronan 11.16 0.03.29
8 Suokko Lauri LapVi 12.08 0.04.21
9 Paloniemi Leevi LapVi 16.56 0.09.09

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Korpi Sanni RaJu 8.59 0.00.00
2 Sikkilä Iines LapVi 9.26 0.00.27
3 Rajala Maija RaJu 9.41 0.00.42
4 Saranpää Saara RaJu 9.52 0.00.53
5 Suomela Vilma KortJV 10.06 0.01.07
6 Nivukoski Nanna LapVi 10.21 0.01.22
7 Perälä Fanni LaihLu 11.03 0.02.04
8 Lautamo Hilla VaaSu 11.50 0.02.51
9 Uitto Saana KauWi 12.13 0.03.14
10 Mutikainen Eveliina KauWi 14.54 0.05.55
11 Keski-Nisula Aurora KuortKu 18.18 0.09.19

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kiukkonen Leevi KauKa 5.10 0.00.00
2 Orhanen Kaarlo RasKu 5.46 0.00.36
3 Haapamäki Aaro KauKa 6.14 0.01.04
4 Joronen Aatu RasKu 6.58 0.01.48
5 Närvä Juuso VaaSu 6.59 0.01.49
6 Erkkilä Juho KauWi 7.01 0.01.51
7 Puumila Juho JalJa 7.05 0.01.55
8 Hemminki Eemeli RasKu 7.25 0.02.15
9 Ala-Honkola Iivari KuortKu 8.03 0.02.53
10 Antikainen Eero RasKu 8.07 0.02.57
11 Puumila Jaakko JalJa 8.17 0.03.07
12 Kalliomäki Konsta KauKa 8.19 0.03.09
13 Hautamäki Arttu RasKe 8.53 0.03.43
Toivio Leevi NOK HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sippola Sanni LapVi 6.16 0.00.00
2 Latva-Hirvelä Siiri RasKu 6.21 0.00.05
3 Ylikojola Veera RaJu 7.03 0.00.47
4 Grankull Daniela Kronan 7.05 0.00.49
5 Näykki Minttu LapVi 7.09 0.00.53
5 Keski-Säntti Helka YKV 7.09 0.00.53
7 Rajala Kerttu RaJu 7.27 0.01.11
8 Koivula Sanni LaihLu 7.41 0.01.25
8 Hallivuori Katri KauKa 7.41 0.01.25
10 Sundvik Agnes Minken 8.32 0.02.16
11 Ekoluoma Aino YKV 9.02 0.02.46
12 Kari Ella KauWi 9.49 0.03.33
13 Peltoluhta Susanna KauWi 9.58 0.03.42
14 Välimäki Elma KauWi 11.47 0.05.31
15 Pentilä Vilma KauKa 12.45 0.06.29
16 Uitto Sara Inka Elina KauWi 20.55 0.14.39

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virrankoski Ahto KauWi 5.11 0.00.00
2 Pentilä Vilho KauKa 5.24 0.00.13
3 Peltoluhta Aapo KauWi 5.50 0.00.39
4 Kauhajärvi Onni KauKa 5.53 0.00.42
5 Hietala Samu LapVi 6.52 0.01.41
6 Ylihärsilä Mikko AlahKi 7.32 0.02.21
7 Hautamäki Aaro RasKe 8.00 0.02.49
7 Ylikojola Vilho RaJu 8.00 0.02.49
9 Perälä Artturi LapVi 8.07 0.02.56
10 Nynäs Leevi VaaSu 9.34 0.04.23
11 Toivio Natanael NOK 12.45 0.07.34
12 Perälä Topias LapVi 21.09 0.15.58

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Peltoluhta Aada KauWi 6.17 0.00.00
2 Hautala Miina KauWi 6.43 0.00.26
3 Keski-Säntti Venla YKV 6.56 0.00.39
4 Korhonen Tilda RaJu 7.28 0.01.11
5 Hemminki Ronja RasKu 8.14 0.01.57
6 Mutikainen Aada KauWi 9.31 0.03.14
7 Hautalahti Elsa YKV 10.08 0.03.51
8 Ekoluoma Milla YKV 10.36 0.04.19