FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Pohjois-Pohjanmaan Kompassi-cup 4. osakilpailu (lähikilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Paakkolanvaara Kalle OSVA 22.58 0.00.00

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Anttila Ilona Pohjant 25.02 0.00.00
2 Saari Annalotta HaHe 25.33 0.00.31
3 Heikkinen Aada Pohjant 26.53 0.01.51
4 Hokkanen Liina Pohjant 27.01 0.01.59
5 Palosaari Maiju KiimU 27.45 0.02.43
6 Väisänen Martta LaiVe 28.49 0.03.47
7 Kangas Siiri OSVA 30.59 0.05.57
8 Länsitie Pinja Pohjant 31.31 0.06.29
9 Tikkanen Pieta Pohjant 37.13 0.12.11

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Viippola Veeti OuTa 13.20 0.00.00
2 Paakkolanvaara Ilpo OSVA 22.05 0.08.45
3 Karhu Lauri HaHe 40.43 0.27.23
Puurunen Joona OuTa EIL -
Kummala Arttu YlikNM KES -
Laurila Viljami SalRe HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Määttä Malla Pohjant 25.28 0.00.00
2 Leinonen Helmi LaiVe 27.04 0.01.36
3 Niemelä Hetta Pohjant 27.05 0.01.37
4 Kangas Inga Pohjant 30.41 0.05.13
Märsynaho Minja PuolRy HYL -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heino Santeri Pohjant 17.51 0.00.00

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hokkanen Hilma Pohjant 14.11 0.00.00
2 Rinta Sofi LaiVe 14.32 0.00.21
3 Saari Amanda HaHe 14.42 0.00.31
4 Laitinen Ines Pohjant 16.53 0.02.42
5 Eilola Jenna Pohjant 19.29 0.05.18
6 Saranki Lotta Pohjant 23.30 0.09.19

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mäkäräinen Eeli Pohjant 8.49 0.00.00
2 Vierimaa Juuso HaHe 12.11 0.03.22
3 Aalto Jorma HaHe 19.44 0.10.55

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Ryytty Elena Pohjant 9.07 0.00.00
2 Määttä Hilla Pohjant 9.41 0.00.34

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Leinonen Hannes LaiVe 10.31 0.00.00
2 Alatalo Juho YlikNM 11.30 0.00.59
3 Väisänen Viljami LaiVe 14.14 0.03.43
4 Häikiö Aaro Pohjant 15.21 0.04.50
5 Puurunen Peetu OuTa 16.14 0.05.43
6 Alatalo Topi YlikNM 16.48 0.06.17
7 Vasankari Eeli Pohjant 27.02 0.16.31
Kangas Emil Pohjant EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Anttila Oona Pohjant 11.31 0.00.00
2 Talonen Milda Pohjant 12.20 0.00.49
3 Pitkänen Enni OSVA 12.34 0.01.03
4 Kangas Saga Pohjant 13.12 0.01.41
5 Saranki Kerttu Pohjant 14.24 0.02.53
6 Heikkinen Aamu Pohjant 15.03 0.03.32
7 Myllylä Emmi Pohjant 21.04 0.09.33
8 Laitinen Edith Pohjant 24.00 0.12.29