FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Keski-Suomen Kompassi-cup, 2. osakilpailu (lähikilpailu)
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hietala Nuutti S-JKL 10.24 0.00.00
2 Varis Veeti S-JKL 14.52 0.04.28
3 Hautala Tuure S-JKL 1.04.16 0.53.52
Sorri Juho KeuKi HYL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Seppälä Viljo JRV 9.36 0.00.00
2 Sorri Niilo KeuKi 12.24 0.02.48
3 Näpänkangas Eero S-JKL 14.42 0.05.06
4 Roimela Eemeli S-JKL 14.49 0.05.13
5 Karjalainen Ohto S-JKL 16.12 0.06.36
6 Peltonen Jaakko JRV 16.26 0.06.50
7 Rossi Leo S-JKL 16.35 0.06.59
8 Kallio Topias S-JKL 19.27 0.09.51
9 Salo Samu S-JKL 21.27 0.11.51
10 Paananen Aleksi S-JKL 23.48 0.14.12
11 Rossi Paavo S-JKL 25.12 0.15.36
12 Sompa Oiva S_JKL 31.42 0.22.06
13 Roimela Akseli S-JKL 37.17 0.27.41

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Fanni S-JKL 15.57 0.00.00
2 Ekonoja Emilia PelPo 18.03 0.02.06
3 Vienola Pinja S-JKL 18.05 0.02.08
4 Heikkinen Maija S-JKL 20.05 0.04.08
5 Montonen Hillamari S-JKL 23.21 0.07.24
6 Lakanen Lilja HS 23.30 0.07.33
7 Kässi Elli UurU 24.18 0.08.21
8 Rajalin Lilja S-JKL 27.07 0.11.10
9 Iiris Rajalin S-JKL 31.41 0.15.44
10 Saavalainen Anni S-JKL 42.40 0.26.43

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Närhi Niilo S-JKL 14.04 0.00.00
2 Mäkelä Ohto SaPu 14.54 0.00.50
3 Juuma Paavo S-JKL 1.07.10 0.53.06

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Rossi Aino S-JKL 15.13 0.00.00
2 Roimela Ella S-JKL 17.14 0.02.01
3 Kurhinen Inka S-JKL 17.21 0.02.08
4 Puttonen Ansa S-JKL 20.25 0.05.12
5 Vienola Venla S-JKL 22.07 0.06.54
6 Kirvesmäki Safira RastiE4 26.06 0.10.53
7 Kässi Tyyne UurU 32.29 0.17.16
Isoaho Pinjasisko S-JKL EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Seppälä Kalle JRV 12.49 0.00.00
2 Heino Iivari S-JKL 13.26 0.00.37
3 Penttinen Eemil S-JKL 14.25 0.01.36
4 Ekonoja Kasper PelPo 17.51 0.05.02
5 Varis Peetu S-JKL 18.21 0.05.32
6 Mäkinen Eino JRV 19.34 0.06.45
7 Koskelo Ilmari S-JKL 22.21 0.09.32
8 Kämäräinen Elias S-JKL 25.14 0.12.25
9 Laitinen Viljami S-JKL 38.21 0.25.32
10 Kallio Matias S-JKL 40.11 0.27.22

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lahti Liida S-JKL 17.33 0.00.00
2 Heikkinen Elli S-JKL 22.40 0.05.07

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kuronen Aapo JRV 17.49 0.00.00
2 Majaharju Pyry JRV 18.41 0.00.52
3 Hietala Vilho S-JKL 20.32 0.02.43
4 Seppä Max S-JKL 22.11 0.04.22
5 Nurminen Jonne JRV 23.49 0.06.00
6 Karjalainen Samuli JRV 25.24 0.07.35
7 Oksanen Reima S-JKL 25.48 0.07.59
8 Kämäräinen Aaro S-JKL 29.36 0.11.47
9 Kallio Aleksi S-JKL 31.31 0.13.42
10 Heino Eelis S-JKL 35.43 0.17.54
11 Lahti Eeti S-JKL 45.30 0.27.41

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kautto Taru RastiE4 27.45 0.00.00
2 Isoaho Peppilotta S-JKL 29.53 0.02.08
3 Peltonen Riikka JRV 31.33 0.03.48
4 Hahl Annika JRV 54.00 0.26.15