FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
49. Uudenmaan Rastipäivät
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21A
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hapola Tuomas RaKaS 1.11.26 0.00.00 68.25 66.24
2 Lipponen Olli LeSi 1.17.05 0.05.39 61.67 59.85
3 Kuutti Veli-Pekka EsAk 1.24.46 0.13.20 54.64 53.03
4 Kattelus Juuso AuVa 1.34.49 0.23.23 47.56 46.16
5 Heikkinen Janne HS 1.36.52 0.25.26 45.30 43.96
6 Kettunen Pyry SäynSa 1.37.36 0.26.10 43.71 42.42
7 Kauppila Lauri EsAk 1.48.35 0.37.09 38.17 37.04

Sarja D21A
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haarlaa Tiina HS 1.04.58 0.00.00
2 Juga Emma SKUusi 1.10.56 0.05.58

Sarja H21AL
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Simola Mikko Pohjant 45.35 0.00.00
2 Kesälä Mikko Pohjant 46.20 0.00.45

Sarja D21AL
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Diaz Emmi HlS 1.01.31 0.00.00 41.15 41.15
2 Rehn Nelli SKUusi 1.05.04 0.03.33 36.96 36.96
3 Joensuu Meri EsAk 1.05.56 0.04.25 34.56 34.56
4 Lehmussaari-Rehn Heli Lynx 1.37.54 0.36.23 21.98 21.98

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kleemola Lauri Lynx 1.07.36 0.00.00 43.82 41.16
2 Jokela Juha PäLuLu 1.11.50 0.04.14 39.18 36.80
3 Sinnelä Arto SuSi 1.22.26 0.14.50 32.34 30.38
4 Hujala Tuomas HS 1.40.37 0.33.01 25.03 23.51

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haarlaa Tapio HS 1.05.06 0.00.00 60.36 58.80
2 Hakkarainen Tuomas EsAk 1.15.07 0.10.01 51.52 50.20
3 Holappa Esa EsSu 1.16.47 0.11.41 49.64 48.36
4 Heikkilä Markus EsSu 1.18.04 0.12.58 48.07 46.83
5 Lassila Jussi PiTa 1.20.35 0.15.29 45.83 44.65
6 Eskelinen Joona RaVi 1.22.30 0.17.24 44.05 42.92
7 Viiri Tapio HirvHe 1.24.25 0.19.19 42.36 41.27
8 Koskinen Aki HS 1.25.42 0.20.36 41.03 39.98
9 Helin Tuomas RaHa 1.29.53 0.24.47 38.47 37.48
10 Kosenius Jussi RiSu 1.41.20 0.36.14 33.54 32.68
Hyytiäinen Antti KangSK KES -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Leppävuori Ilkka TP 1.01.48 0.00.00 57.67 56.93
2 Ritasalo Teemu EsAk 1.04.19 0.02.31 54.58 53.88
3 Saarinen Sauli MU 1.08.14 0.06.26 50.66 50.01
4 Lepistö Mikko HauSi 1.09.01 0.07.13 49.31 48.68
5 Riikonen Jarno TP 1.09.37 0.07.49 48.12 47.50
6 Heikkonen Rami SuSi 1.12.59 0.11.11 45.17 44.59
7 Honkakari Jussi RaVi 1.13.44 0.11.56 43.98 43.42
8 Koivula Jeppe HS 1.16.20 0.14.32 41.79 41.25
9 Farkas David HS 1.16.26 0.14.38 41.03 40.51
10 Hyvärilä Jussi HyRa 1.35.10 0.33.22 32.39 31.98
11 Harmaala Ismo MusNe 1.35.17 0.33.29 31.79 31.38

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Yliluikki Matti SuSi 47.27 0.00.00 64.55 63.69
2 Suominen Manne HiKi 50.47 0.03.20 59.62 58.82
3 Haaramo Panu EsSu 52.08 0.04.41 57.40 56.63
4 Kärkkäinen Mikko LamSä 53.26 0.05.59 55.34 54.60
5 Rintanen Riku HiKi 54.38 0.07.11 53.48 52.76
6 Havento Jukka KaRa 55.41 0.08.14 51.83 51.14
7 Venäläinen Toni VaHa 56.51 0.09.24 50.15 49.48
8 Metsäranta Arto HiKi 1.00.40 0.13.13 46.41 45.79
9 Romppainen Pasi HyRa 1.00.48 0.13.21 45.73 45.11
10 Naakka Tuomas Jyry 1.02.44 0.15.17 43.75 43.17
11 Burtsoff Juha HS 1.07.47 0.20.20 39.97 39.44
12 Ilomäki Mika Koovee 1.09.42 0.22.15 38.37 37.85
13 Sundström Sami RiSu 1.19.33 0.32.06 33.17 32.73
Taskila Sakari LeSi HYL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Oksanen Teijo HS 52.38 0.00.00 38.28 37.86
2 Pyykkö Juhani KaRa 1.01.44 0.09.06 31.82 31.48
3 Kyhäräinen Jukka HS 1.06.45 0.14.07 28.68 28.36
4 Karttunen Markku HS 1.07.50 0.15.12 27.48 27.18
5 Launis Kasperi Raus 1.23.28 0.30.50 21.73 21.49
6 Mikkola Sakari HS 1.24.57 0.32.19 20.76 20.53
7 Pekkinen Pasi Pihkan 1.43.12 0.50.34 16.60 16.41

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Joensuu Raimo SKUusi 57.45 0.00.00 42.99 42.17
2 Reinikka Kenneth HyRa 1.00.37 0.02.52 40.19 39.43
3 Pajuoja Heikki HS 1.01.33 0.03.48 38.82 38.09
4 Väisänen Juha MU 1.01.35 0.03.50 38.05 37.32
5 Frilander Heikki Trian 1.04.02 0.06.17 35.86 35.18
6 Autio Ossi HyRa 1.05.02 0.07.17 34.60 33.94
7 Kortetjärvi Hannu PäLuLu 1.10.18 0.12.33 31.34 30.75
8 Liukkonen Jari IHR 1.15.27 0.17.42 28.59 28.04
9 Palonen Aapo LamSä 1.25.01 0.27.16 24.82 24.35

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 16
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lehto Esa HS 51.12 0.00.00 45.67 45.56
2 Ranta-Puska Kari EsAk 52.37 0.01.25 43.99 43.89
3 Kaura-aho Pertti Jyry 53.23 0.02.11 42.92 42.82
4 Karamo Jouko HS 53.30 0.02.18 42.39 42.29
5 Kekoni Lauri HS 55.49 0.04.37 40.21 40.12
6 Ahlroth Timo TurSa 1.00.21 0.09.09 36.81 36.72
7 Nurminen Jouko TP 1.00.39 0.09.27 36.24 36.15
8 Väre Timo HyRa 1.01.57 0.10.45 35.10 35.02
9 Vainio Jarmo HlS 1.07.50 0.16.38 31.71 31.64
10 Leppälä Martti HlS 1.08.12 0.17.00 31.20 31.12
11 Jumppanen Jarmo Pihkan 1.11.26 0.20.14 29.46 29.39
12 Kinkki Seppo HyRa 1.13.40 0.22.28 28.25 28.18
13 Lång Jan Raseborg 1.18.10 0.26.58 26.32 26.26
14 Ahlqvist Hannu RiSu 1.36.45 0.45.33 21.03 20.98
Yli-Kaatiala Jorma KuortKu HYL -
Harju Matti PorvU HYL -

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Kerkola Pekka HlT 48.58 0.00.00 44.64 44.30
2 Helkkula Simo PiTa 49.20 0.00.22 43.99 43.66
3 Harju Hannu JäPa 52.58 0.04.00 40.68 40.37
4 Väätäinen Seppo EsSu 53.12 0.04.14 40.20 39.90
5 Helkkula Rauli TuMe 55.12 0.06.14 38.46 38.18
6 Sinnelä Reino SuSi 57.34 0.08.36 36.61 36.34
7 Leinonen Markku Pihkan 57.48 0.08.50 36.19 35.92
8 Tolvanen Mauri LeSi 1.00.55 0.11.57 34.09 33.83
9 Lassila Heikki PiTa 1.01.41 0.12.43 33.41 33.16
10 Kataja Lasse SuSi 1.03.16 0.14.18 32.33 32.08
11 Kallio Lasse SuSi 1.05.08 0.16.10 31.16 30.93
12 Niittymäki Asko TurSa 1.05.17 0.16.19 30.85 30.62
13 Tanttu Unto SKUusi 1.08.13 0.19.15 29.29 29.07
14 Niskanen Heikki JäPa 1.13.19 0.24.21 27.04 26.84
15 Leino Tapio HS 1.17.31 0.28.33 25.38 25.19
16 Laine Jaakko HS 1.17.53 0.28.55 25.06 24.87
17 Nieminen Pauli HyRa 1.28.52 0.39.54 21.78 21.62
18 Nykänen Pentti Jyry 1.29.27 0.40.29 21.47 21.31
19 Koskinen Kaj VaHa 1.30.26 0.41.28 21.06 20.90
20 Rautanen Pauli JäPa 1.37.40 0.48.42 19.34 19.20
21 Mattila Hannu EsAk 1.38.32 0.49.34 19.01 18.87
22 Hotti Reino HS 1.45.48 0.56.50 17.56 17.43

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Inkinen Paavo Jyry 43.01 0.00.00 43.35 42.84
2 Tammisaari Pentti HirvHe 45.38 0.02.37 40.57 40.10
3 Wessman Risto HiKi 46.57 0.03.56 39.15 38.69
4 Valtee Pertti HS 47.31 0.04.30 38.40 37.95
5 Pajala Tauno EsSu 48.09 0.05.08 37.62 37.18
6 Erkiö Hannu HS 48.49 0.05.48 36.83 36.40
7 Rönkkö Paavo EsSu 54.58 0.11.57 32.47 32.09
8 Mäkinen Juhani SalRe 55.43 0.12.42 31.79 31.42
9 Mustranta Antti HS 56.40 0.13.39 31.03 30.66
10 Hyvönen Eero PorvU 57.43 0.14.42 30.23 29.88
11 Mattila Pertti HS 57.49 0.14.48 29.95 29.60
12 Koivula Keijo HyRa 59.17 0.16.16 28.98 28.64
13 Partanen Paavo HyRa 59.47 0.16.46 28.52 28.18
14 Aho Olavi HS 1.00.58 0.17.57 27.74 27.42
15 Salonen Pertti HauSi 1.03.22 0.20.21 26.48 26.17
16 Kytöjoki Juhani Jyry 1.03.45 0.20.44 26.12 25.81
17 Kokkonen Seppo KeU 1.05.37 0.22.36 25.17 24.88
18 Laine Eero RaVi 1.11.41 0.28.40 22.85 22.59
19 Tiura Tapio HS 1.13.20 0.30.19 22.16 21.90
20 Mäkinen Matti Mesik 1.14.50 0.31.49 21.54 21.28
21 Hartikainen Pertti S. RiSu 1.16.23 0.33.22 20.92 20.68
Kuusi Klaus Mesik KES -

Sarja H80
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hovikorpi Aarno HlT 46.14 0.00.00 34.46 34.31
2 Junttila Olavi HS 46.36 0.00.22 33.46 33.32
3 Tolonen Kalle Mesik 48.11 0.01.57 31.65 31.51
4 Österberg Reino LeSi 49.09 0.02.55 30.33 30.20
5 Åberg Karl-Erik EsSu 56.13 0.09.59 25.91 25.80
6 Hakio Risto HS 1.00.14 0.14.00 23.62 23.52
7 Heikinheimo Matti HS 1.04.59 0.18.45 21.37 21.27
8 Kuutti Jorma PertPe 1.07.46 0.21.32 19.99 19.90

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jokinen Eino HyRa 57.40 0.00.00 25.77 26.24
2 Hurme Heikki HPV 58.48 0.01.08 23.38 23.80
3 Ijas Johannes KeU 1.11.43 0.14.03 17.61 17.93

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Toivonen Outi RiSu 1.33.42 0.00.00
2 Järvinen Tiina Pihkan 1.42.04 0.08.22

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vaaralahti Kirsi HyRa 1.09.41 0.00.00 35.20 35.20
2 Kosenius Anna-Kaisa HyRa 1.29.50 0.20.09 26.28 26.28
3 Haverinen Kaisa HS 1.44.20 0.34.39 21.75 21.75
4 Taanila Maria KanSu 1.53.46 0.44.05 19.13 19.13
Andersén Tiina EsAk KES -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sane Mari HS 56.49 0.00.00 59.22 58.27
2 Velema Riikka Rasti88 1.03.26 0.06.37 51.71 50.89
3 Kyckling Katja Lynx 1.04.46 0.07.57 49.35 48.56
4 Roth Pamela Raseborg 1.08.50 0.12.01 45.21 44.49
5 Kirves Hetti SKUusi 1.13.06 0.16.17 41.42 40.76
6 Pätäri Päivi MusNe 1.30.49 0.34.00 32.42 31.90
7 Laine Matilda HyRa 1.40.31 0.43.42 28.45 28.00

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Laurila Anneli Trian 1.02.52 0.00.00 47.74 46.11
2 Suorsa Mervi Pihkan 1.09.22 0.06.30 41.97 40.54
3 Huhtala Heli HS 1.14.50 0.11.58 37.70 36.41
4 Turakainen Irene Lynx 1.17.05 0.14.13 35.43 34.22
5 Hovinen Mari SKUusi 1.21.30 0.18.38 32.41 31.30
6 Pellikka Katja HiKi 1.27.39 0.24.47 29.10 28.11

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Vierikko Annamari HS 49.56 0.00.00 51.73 50.34
2 Kekäläinen Kaija HS 55.49 0.05.53 43.96 42.78
3 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx 57.46 0.07.50 40.24 39.16
4 Launis Teija Raus 1.22.01 0.32.05 26.77 26.05

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Puromies Merja EsSu 45.08 0.00.00 53.71 53.05
2 Borgenström Lotta HyRa 51.17 0.06.09 46.25 45.68
3 Kihlström Kirsi RastiE4 52.27 0.07.19 44.23 43.69
4 Eisanen Tea MaMa 54.28 0.09.20 41.64 41.13
5 Juga Liisa SKUusi 55.19 0.10.11 40.06 39.57
6 Kerkola Maija HlT 56.33 0.11.25 38.27 37.80
7 Lång Gun-Viol Raseborg 56.51 0.11.43 37.16 36.70
8 Savolainen Raija TP 1.55.22 1.10.14 17.86 17.64

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Raiko Erja HyRa 44.59 0.00.00 47.94 46.67
2 Väli-Klemelä Marja-Leena KaRa 50.23 0.05.24 42.00 40.88
3 Lappeteläinen Raija HyRa 53.07 0.08.08 39.08 38.04
4 Jumppanen Helena Pihkan 55.54 0.10.55 36.41 35.44
5 Antila Suvi PäLuLu 57.46 0.12.47 34.53 33.61
6 Liimatainen Raili HyRa 1.00.23 0.15.24 32.36 31.51
7 Hakomäki Kirsi HS 1.01.00 0.16.01 31.37 30.54
8 Virtanen Marita EsSu 1.03.23 0.18.24 29.56 28.77
9 Ahlqvist Kristiina RiSu 1.17.03 0.32.04 23.79 23.16

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Salonen Marja-Liisa HauSi 46.43 0.00.00 25.01 24.10
2 Nurminen Eija TP 51.29 0.04.46 22.02 21.22
3 Venäläinen Kaija VaHa 51.55 0.05.12 21.16 20.39
4 Ahonen Päivi KaRa 54.43 0.08.00 19.43 18.73
5 Kosenius Sirkka-Liisa RiSu 56.51 0.10.08 18.09 17.43
6 Karisto-Nieminen Marjatta HyRa 1.05.59 0.19.16 15.05 14.51

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Karvinen Tuulikki HS 45.10 0.00.00 39.71 39.79
2 Tanska Eeva EsSu 45.58 0.00.48 37.84 37.93
3 Paatero Leena EsSu 53.06 0.07.56 31.75 31.82
4 Salmela Juulia RiSu 55.19 0.10.09 29.50 29.57
5 Ahonen Ulla HlS 1.02.44 0.17.34 25.16 25.21
6 Kuutti Kirsti PertPe 1.07.25 0.22.15 22.61 22.66

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Koivula Emil HS 53.54 0.00.00

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Nikkinen Saana HiKi 46.47 0.00.00 49.58 47.36
2 Rehberger Nadja HS 52.40 0.05.53 42.39 40.49
3 Romppainen Piia HyRa 59.02 0.12.15 36.34 34.72
4 Vanhala Heidi SKUusi 59.16 0.12.29 34.73 33.18
5 Lauren Camilla HS 1.02.39 0.15.52 31.47 30.06

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hellstedt Oliver Lynx 39.30 0.00.00 49.25 47.78
2 Vaje Jaakko SKUusi 46.20 0.06.50 41.09 39.86
3 Hyvärilä Touko RR 48.22 0.08.52 38.50 37.35
4 Lautamäki Topias MSParma 49.20 0.09.50 36.90 35.80
5 Malinen Aukusti RiSu 1.12.22 0.32.52 24.58 23.84
6 Kantelinen Leevi HyRa 1.20.29 0.40.59 21.58 20.94
7 Laisev Vjatseslav Pihkan 1.36.46 0.57.16 17.52 17.00
8 Kuronen Aleksi Jyry 2.05.28 1.25.58 13.18 12.79

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lukkari Matilda SKUusi 34.37 0.00.00 57.19 56.02
2 Saarinen Hetta HyRa 40.34 0.05.57 47.76 46.78
3 Ryynänen Ella Pihkan 41.43 0.07.06 45.42 44.50
4 Raimovaara Emma HlS 45.13 0.10.36 40.97 40.13
5 Lehtonen Lilja SKUusi 45.40 0.11.03 39.64 38.83
6 Mariani Sandra Koovee 46.53 0.12.16 37.70 36.93
7 Farkas Villö EsSu 47.52 0.13.15 36.04 35.31
Loukkalahti Aino RR HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kirves Antti SKUusi 27.35 0.00.00
2 Hyytiäinen Topi KangSK 29.41 0.02.06
3 Pellikka Väinö HiKi 35.15 0.07.40
4 Roschier Eemil HS 42.12 0.14.37

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Muukkonen Roosa SKUusi 32.19 0.00.00
2 Turunen Helmi TP 44.07 0.11.48
3 Pekkanen Nuppu-Sofia RaHa 57.53 0.25.34

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hätinen Olli HyRa 44.12 0.00.00
2 Mourujärvi Jere RR 45.50 0.01.38
3 Pitkänen Aarne RR 53.04 0.08.52
Varvikko Aaro EsAk HYL -

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mennala Venla HlS 23.50 0.00.00
2 Turpeinen Selma TP 27.11 0.03.21
3 Kalari Kaisla TP 38.21 0.14.31
4 Kosenius Iida RiSu 50.16 0.26.26

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lepistö Onni HauSi 16.23 0.00.00
2 Toivanen Aaron HyRa 17.16 0.00.53
3 Ahola Miko HyRa 23.32 0.07.09
4 Farkas Niklas EsSu 34.06 0.17.43
Loukkalahti Antti RR HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Turpeinen Saana TP 22.49 0.00.00
2 Malm Saara TP 22.58 0.00.09
3 Damskägg Hilda HyRa 23.08 0.00.19
4 Kantelinen Mona HyRa 26.25 0.03.36
5 Sauso Edith HS 26.49 0.04.00
6 Lepistö Aino HauSi 27.15 0.04.26
7 Kalari Inkamari TP 40.38 0.17.49

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Raimovaara Leo HlS 20.33 0.00.00
2 Naakka Väinö Jyry 21.54 0.01.21
3 Lehtonen Eino SKUusi 22.34 0.02.01
4 Kosenius Lenni RiSu 27.27 0.06.54

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haarlaa Lilja HS 27.02 0.00.00

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Saranen Samuel Pihkan 14.52 0.00.00
2 Mariani Frank Koovee 21.00 0.06.08

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hyvämäki Vilja RR 17.00 0.00.00
2 Velema Signe PR 25.27 0.08.27

Sarja H9RR
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Turunen Aapo TP 18.01 0.00.00
2 Koivula Elias HS 21.27 0.03.26
3 Liukkonen Lassi RR 23.14 0.05.13
4 Ahola Miska HyRa 25.16 0.07.15
5 Kosenius Juho RiSu 40.33 0.22.32
6 Karlsson Morgan Trian 41.59 0.23.58
Hyvölä Sampo HlS KES -