FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Kompassicup
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Talka Aapo KS 7.56 0.00.00
2 Sarilampi Tuure KS 8.16 0.00.20
3 Nieminen Eljas KyS 8.27 0.00.31
4 Pohjalainen Veikka VeVe 10.24 0.02.28

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Turkka Teo KS 7.04 0.00.00
2 Karjalainen Oliver KS 7.35 0.00.31
3 Kettunen Aleksi VeVe 8.11 0.01.07
4 Kailio Johannes KS 8.23 0.01.19
5 Sarilampi Tarmo KS 9.31 0.02.27
6 Portman Otso KS 14.41 0.07.37

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Laitinen Topias KS 5.59 0.00.00

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pukema Eino KS 4.13 0.00.00
2 Lojamo Miko KS 5.44 0.01.31
3 Saarnia Tomas KS 6.29 0.02.16
4 Koskiaho Erno VeVe 7.59 0.03.46
5 Itkonen Samuel KS 9.58 0.05.45
6 Villberg Elmo KyS 10.09 0.05.56

Sarja H8RR
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pukema Niilo KS 5.05 0.00.00
2 Kivelä Hanno VeVe 6.03 0.00.58
3 Heiska Juko KS 9.10 0.04.05

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Weckman Selma VeVe 8.23 0.00.00
2 Laitinen Lilja KS 9.57 0.01.34
3 Tyni Veera VeVe 10.51 0.02.28

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Lehtonen Julia KS 7.10 0.00.00
2 Tyni Ellen VeVe 7.45 0.00.35
3 Rantamo Maija KyS 8.42 0.01.32
4 Kiiski Emilia KyS 9.22 0.02.12
5 Metsälä Moona KyS 10.35 0.03.25
6 Takanen Titi VeVe 13.46 0.06.36

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Ylinen Sanni KyS 7.52 0.00.00
2 Puonti Pihla VeVe 9.43 0.01.51

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Pylvänen Joanna KS 8.26 0.00.00
2 Orpana Veera KS 19.58 0.11.32

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Saarnia Alisa KS 6.10 0.00.00
2 Itkonen Filja KS 7.12 0.01.02

Sarja D8RR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Sprinttipisteet
1 Häyrinen Senja AnttU 14.55 0.00.00