FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
WRE-osakilpailu, pitkä matka, finaali, H21 ja D21
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 51
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lundanes Olav PR 1.36.27 0.00.00 104.36 103.78
2 Kuukka Elias TP 1.40.44 0.04.17 99.62 99.07
3 Kratov Oleksandr Koovee 1.41.57 0.05.30 98.13 97.59
4 Portin Fredric PR 1.42.25 0.05.58 97.39 96.85
5 Lakanen Jani Koovee 1.44.50 0.08.23 94.86 94.33
6 Talvinen Arto MSParma 1.46.31 0.10.04 93.08 92.56
7 Saari Toni VaajTe 1.48.25 0.11.58 91.17 90.66
8 Bäckman Johan SWE 1.48.34 0.12.07 90.76 90.26
9 Suna Jussi TuMe 1.49.25 0.12.58 89.78 89.28
10 Silvennoinen Santeri KR 1.49.49 0.13.22 89.18 88.68
11 Heinaro Einari HS 1.50.57 0.14.30 88.00 87.51
12 Anttolainen Aleksi LS-37 1.51.08 0.14.41 87.58 87.09
13 Syrjäläinen Arttu HS 1.51.11 0.14.44 87.27 86.78
14 Malyshev Vladislav EsSu 1.52.15 0.15.48 86.17 85.69
15 Pajunen Jere SWE 1.52.39 0.16.12 85.60 85.12
16 Taanila Vesa IkNV 1.52.46 0.16.19 85.24 84.77
17 Knuuttila Mikko IkNV 1.53.52 0.17.25 84.15 83.68
18 Räsänen Markus KR 1.53.53 0.17.26 83.87 83.41
19 Sulkula Ilari VaajTe 1.54.22 0.17.55 83.26 82.79
20 Sorvisto Juha VaajTe 1.55.53 0.19.26 81.91 81.45
21 Leskinen Aleksi Lynx 1.59.59 0.23.32 78.86 78.42
22 Oikarinen Lauri VaajTe 2.00.29 0.24.02 78.28 77.84
23 Valkama Sami PR 2.02.01 0.25.34 77.05 76.62
24 Kautto Lasse VaajTe 2.02.05 0.25.38 76.76 76.33
25 Kuukka Anton TP 2.02.18 0.25.51 76.37 75.95
26 Kujala Jouni Pohjant 2.06.07 0.29.40 73.82 73.41
27 Mähönen Timo SWE 2.06.18 0.29.51 73.48 73.07
28 Väisänen Henrik MSParma 2.06.58 0.30.31 72.85 72.45
29 Patana Mikko HiKi 2.08.07 0.31.40 71.96 71.56
30 Mänkärlä Janne Lynx 2.08.08 0.31.41 71.72 71.32
31 Jubelis Andris VeVe 2.09.15 0.32.48 70.87 70.47
32 Huhtinen Mikko PR 2.09.23 0.32.56 70.56 70.17
33 Aaltio Aapo KuoSu 2.10.07 0.33.40 69.93 69.54
34 Hasu Topi Trian 2.10.18 0.33.51 69.60 69.21
35 Huovila Jarkko TP 2.10.35 0.34.08 69.22 68.83
36 Penttinen Topi Trian 2.10.45 0.34.18 68.90 68.51
37 Saramäki Niklas Lynx 2.13.07 0.36.40 67.45 67.07
38 Salervo Mikko Trian 2.14.17 0.37.50 66.63 66.26
39 Valtonen Luukas HS 2.16.14 0.39.47 65.46 65.10
40 Saikko Antti TP 2.16.49 0.40.22 64.96 64.60
41 Pohjola Lauri S-JKL 2.31.00 0.54.33 58.66 58.33
Kalve Henri PR KES -
Hölsö Mikko YKV KES -
Simosas Otto Trian KES -
Airila Hannu KR KES -
Heiska Samu VeVe KES -
Runesson Johan TP KES -
Niemi Vili RR KES -
Leskinen Aapo Lynx KES -
Leskinen Antti-Pekka Lynx KES -
Lassila Ari-Pekka Koovee KES -

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 38
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haataja Anna Pohjant 1.19.47 0.00.00 104.44 103.29
2 Haikonen Henna-Riikka AnttU 1.23.12 0.03.25 99.74 98.64
3 Kinni Saila TP 1.23.30 0.03.43 98.98 97.89
4 Sundberg Karoliina Lynx 1.23.52 0.04.05 98.15 97.06
5 Anttonen Sari KeuKi 1.24.45 0.04.58 96.72 95.66
6 Kivelä Sanni AngA 1.25.24 0.05.37 95.59 94.54
7 Närhi Anna SWE 1.26.25 0.06.38 94.08 93.04
8 Niittynen Miia Koovee 1.26.58 0.07.11 93.09 92.07
9 Nurmi Kirsi SWE 1.28.03 0.08.16 91.56 90.55
10 Saarimäki Heini AngA 1.28.15 0.08.28 90.97 89.97
11 Dambe Inga PR 1.28.34 0.08.47 90.27 89.27
12 Westerlund Ina OK77 1.29.17 0.09.30 89.16 88.18
13 Silvennoinen Emma PR 1.29.59 0.10.12 88.10 87.12
14 Wennman Heini Pohjant 1.30.01 0.10.14 87.69 86.72
15 Sianoja Maija MSParma 1.30.44 0.10.57 86.62 85.67
16 Kauppila Sanna AngA 1.31.20 0.11.33 85.68 84.74
17 Schoultz von Katja Trian 1.32.08 0.12.21 84.57 83.64
18 Viberg Tuulia MSParma 1.33.00 0.13.13 83.42 82.50
19 Gunell Yvonne PIF 1.33.58 0.14.11 82.20 81.30
20 Peltomäki Elli RasKa 1.34.03 0.14.16 81.77 80.87
21 Väänänen Mari KR 1.34.21 0.14.34 81.15 80.26
22 Hirvonen Eveliina PR 1.36.25 0.16.38 79.06 78.19
23 Ukskoski Karoliina Koovee 1.36.54 0.17.07 78.32 77.46
24 Kilpeläinen Elina VeVe 1.37.59 0.18.12 77.11 76.26
25 Autio Päivi Hiisi 1.38.17 0.18.30 76.53 75.69
26 Istolahti Tiia MSParma 1.38.24 0.18.37 76.10 75.26
27 Kirvesmies Lotta LS-37 1.39.23 0.19.36 75.00 74.18
28 Mattila Milla HS 1.40.26 0.20.39 73.88 73.07
29 Heikkonen Anni MSParma 1.40.41 0.20.54 73.36 72.56
30 Portin Laura MSParma 1.43.16 0.23.29 71.20 70.42
31 Taini Mia JRV 1.43.23 0.23.36 70.80 70.01
32 Hämäläinen Roosa KoS 1.44.15 0.24.28 69.88 69.11
33 Suhonen Anniina HS 1.45.17 0.25.30 68.88 68.12
34 Ylikylä Suvi RasKa 1.45.27 0.25.40 68.45 67.69
35 Hyyrynen Noora KS 1.48.45 0.28.58 66.06 65.33
36 Leskinen Anne-Mari Lynx 1.51.32 0.31.45 64.11 63.40
37 Heittola Suvi RasKu 1.53.09 0.33.22 62.89 62.20
38 Kauppinen Silja KR 2.04.20 0.44.33 56.96 56.34