FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Tarpsu Pyöräsuunnistus Sprintti
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Heinimaa Venla Hiilto 18.22 0.00.00
2 Niemelä Hetta Hiilto 19.32 0.01.10
3 Laitamäki Lotta HlT 25.23 0.07.01
4 Punto Elli RaN 26.32 0.08.10
5 Väistökoski Meri TP 29.10 0.10.48
6 Rajala Saara TarpSu 30.05 0.11.43
7 Kaikkonen Oona Koovee 37.44 0.19.22
Rantanen Annika KooVee EIL -

Sarja D15
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Yli-Hietanen Silja TP 23.01 0.00.00
2 Voutilainen Lotta JRV 24.05 0.01.04
3 Häkkinen Pihla Hiilto 29.50 0.06.49

Sarja D17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
Kaksonen Terhi SuJu HYL -

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Kilpeläinen Pihla JRV 38.38 0.00.00

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hara Marika Koovee 25.32 0.00.00 91.55
2 Pesu Mervi RR 28.42 0.03.10 79.42
3 Lindroth Mona AR 29.17 0.03.45 75.84
4 Nurminen Jutta VaHa 31.23 0.05.51 68.90
5 Penttilä Marja KoS 31.27 0.05.55 66.90
6 Koskinen Pinja RR 35.21 0.09.49 57.86
7 Närhi Minna LS-37 39.29 0.13.57 50.33
Saarinen Henna KooVee EIL -
Rauttola Tiia-Maria L-US EIL -

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Niittymäki Katri Hiilto 28.34 0.00.00
2 Kivelä Riikka VeVe 34.55 0.06.21
Eeva Jonna LS-37 HYL -
Häkkinen Riikka Hiilto HYL -
Jämsén Miia JRV HYL -
Koski Hanna-Maija Koovee HYL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Korhonen Kirsi Navi 32.26 0.00.00
2 Jaatinen Satu MuurVi 49.16 0.16.50

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laine Merja VaHa 30.16 0.00.00
Blomster Anne-Maj Trian HYL -
Pirttilä Lea OH HYL -

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Rasimus Tuula S-JKL 34.02 0.00.00

Sarja D60
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Laurila Arja JalJa 37.57 0.00.00

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Liponkoski Aapo TP 25.15 0.00.00
2 Saarela Thomas LHR 26.21 0.01.06
3 Taura Kalle TarpSu 26.40 0.01.25
4 Arvela Henri LS-37 29.32 0.04.17
5 Pesu Akseli Hiilto 30.59 0.05.44
6 Ikola Aapo HS 33.36 0.08.21
7 Karhunen Juho YKV 36.36 0.11.21
8 Taura Elias TarpSu 42.05 0.16.50
9 Ekwik Niclas Lynx 45.07 0.19.52
10 Filppula Juho VirtU 59.09 0.33.54
Fey Erik EsSu KES -
Koponen Tatu NaVi EIL -

Sarja H15
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Saarela Benjamin LHR 32.24 0.00.00
2 Raitanen Konsta TP 36.17 0.03.53
3 Schüle Oliver Koovee 37.29 0.05.05
4 Nieminen Lauri VaHa 51.34 0.19.10

Sarja H17
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Väisänen Leevi EsSu 35.38 0.00.00

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Paasi Antti TP 34.21 0.00.00
2 Kleemola Arttu Eks 38.41 0.04.20

Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 21
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Blomster Anders Trian 25.42 0.00.00 92.68
2 Laurila Jussi JalJa 26.01 0.00.19 90.83
3 Pökälä Samuel AR 26.02 0.00.20 90.05
4 Saarela Samuli KoS 27.35 0.01.53 84.30
5 Kaskinen Kare UlvUra 27.42 0.02.00 83.27
6 Pesu Raino Hiilto 27.55 0.02.13 81.95
7 Tervala Mika RaVa 28.11 0.02.29 80.51
8 Häkkinen Mika Hiilto 28.41 0.02.59 78.45
9 Rissanen Antti TP 29.22 0.03.40 75.98
10 Nousiainen Antti LS-37 30.30 0.04.48 72.54
11 Kyyrönen Samuli RR 30.40 0.04.58 71.54
12 Jokinen Heikki LS-37 31.03 0.05.21 70.05
13 Logvinchuk Evgeniy LS-37 31.18 0.05.36 68.89
14 Arvela Oskari LS-37 35.59 0.10.17 59.40
15 Koltunov Vladimir LS-37 36.33 0.10.51 57.96
16 Virta Jani Trian 38.37 0.12.55 54.37
17 Annila Petri Koovee 39.50 0.14.08 52.24
Kivelä Tuomas HlS EIL -
Kleemola Joona Eks HYL -
Pyykönen Pasi KanSu HYL -
Laine Taneli VaHa HYL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Hiiri Ari HauSi 36.15 0.00.00

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Voutilainen Arto JRV 33.15 0.00.00
2 Ikola Timo LeSi 58.20 0.25.05

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Forsblom Vesa RR 29.02 0.00.00 57.92
2 Jaatinen Marko MuurVi 31.22 0.02.20 52.27
3 Hakala Arto HlT 32.29 0.03.27 49.18
4 Logvinchuk Aleksander LS-37 35.27 0.06.25 43.88
5 Rissanen Markku TP 36.02 0.07.00 42.00
6 Pohjola Olli-Pekka TP 36.06 0.07.04 40.76
7 Fey Carl EsSu 48.29 0.19.27 29.48

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Mäkinen Seppo S-2000 27.59 0.00.00 67.15
2 Raudus Timo Eks 29.46 0.01.47 62.27
3 Launonen Jarmo KeU 31.23 0.03.24 58.25
4 Kinnari Jukka SuJu 31.25 0.03.26 57.37
5 Höstman Stefan Malax 31.40 0.03.41 56.11
6 Saari Ismo IPR 32.06 0.04.07 54.55
7 Kleemola Jouko Eks 33.20 0.05.21 51.76
8 Turpiainen Janne HyRa 36.41 0.08.42 46.34
9 Ijas Markku HyRa 37.35 0.09.36 44.55
10 Laine Kari VaHa 38.57 0.10.58 42.32
11 Paasi Jaakko TP 39.13 0.11.14 41.38
Lindfors Max Trian HYL -
Heikkilä Petri JäPa EIL -

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ovaska Pertti EE 28.19 0.00.00 52.62
2 Mannila Tapio EE 29.32 0.01.13 47.93
3 Niemensivu Pekka KanSu 30.22 0.02.03 44.16
4 Fogelholm Mikael KeU 31.54 0.03.35 39.70
Martikainen Pasi IPR EIL -

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Peltonen Heikki IPR 27.41 0.00.00 55.24
2 Tyrväinen Heikki JäPa 28.20 0.00.39 52.62
3 Juura Esa KanSu 32.55 0.05.14 44.13
4 Nuoranne Jussi LHR 37.52 0.10.11 37.35
5 Aalto Timo TurSa 43.27 0.15.46 31.67
Laurila Timo JalJa HYL -
Honkanen Reijo TurSa HYL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Lehtinen Teuvo SOC 25.38 0.00.00 46.85
2 Hahtola Aulis RasKu 27.43 0.02.05 42.40
3 Hirsimäki Raimo JäPa 30.16 0.04.38 37.98
4 Pihlaja Antti Kristina 30.38 0.05.00 36.68
5 Slotte Harald Botnia 32.17 0.06.39 34.01
6 Ojala Antti TurSa 33.23 0.07.45 32.12
7 Köykkä Jussi RasKu 37.04 0.11.26 28.23
8 Lehtimäki Jorma LHR 38.52 0.13.14 26.26

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Ilkka Jarmo RaJu 30.03 0.00.00 41.21
2 Nurminen Heikki IPR 32.03 0.02.00 37.19
3 Torvikoski Jouko JäPa 32.29 0.02.26 35.26
4 Varonen Arto LeSi 39.36 0.09.33 27.75
Turunen Kauko LS-37 KES -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet
1 Martikainen Arvo LS-37 28.05 0.00.00
2 Laitinen Raimo SuSi 31.30 0.03.25
Kanerva Unto Jyry HYL -
Kuisla Raimo EE KES -