FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
V-S Kompassi-cup 3. osakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 19
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Kuuttila Daniel TuS 11.13 0.00.00
2 Hannula Hugo Eemil PR 13.07 0.01.54
3 Virtanen Onni AngA 13.23 0.02.10
4 Söyrilä Leevi AngA 14.02 0.02.49
5 Lamminmäki Aaro MSParma 15.01 0.03.48
6 Vartiainen Lukas TuS 15.16 0.04.03
7 Ankelo Tuomas MSParma 15.27 0.04.14
8 Pirinen Teemu AngA 17.37 0.06.24
9 Nyman Matias TuS 18.03 0.06.50
10 Lintula Eliel RaPi 19.08 0.07.55
11 Isosaari Aarne MSParma 20.07 0.08.54
12 Rikkonen Joonas TuS 20.48 0.09.35
13 Oksa Sampo PR 21.06 0.09.53
14 Salste Leo TuS 26.07 0.14.54
15 Heikinmaa Aapeli PR 27.45 0.16.32
16 Jaakkola Konsta TuS 30.05 0.18.52
17 Tanttu Aksel RaPi 31.39 0.20.26
Niemelä Elmeri TuS EIL -
Kääntönen Arttu MSParma HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 11
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Stenholm Daniel TuS 8.56 0.00.00
2 Tölkkö Carlit MSParma 9.29 0.00.33
3 Ekström Lassi MSParma 10.02 0.01.06
4 Lähteenmäki Iiro TuS 10.11 0.01.15
5 Laine Oliver TuS 11.12 0.02.16
6 Lahdenperä Aaro PR 11.20 0.02.24
7 Vilhonen Olavi PR 13.19 0.04.23
8 Aalto Pauli MSParma 13.20 0.04.24
9 Lehtinen Viljami AngA 15.48 0.06.52
10 Yli-Savola Valo TuS 18.14 0.09.18
11 Halkilahti Emil AngA 21.59 0.13.03

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 8
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Palmroos Elliot NIF 9.16 0.00.00
2 Koponen Oliver PR 10.27 0.01.11
3 Lähteenmäki Ilmari TuS 11.05 0.01.49
4 Röytiö Eemil PR 11.19 0.02.03
5 Sainio Iiro MSParma 11.25 0.02.09
6 Oiva Niilo RaPi 20.22 0.11.06
7 Pihlaja Eeli PR 22.28 0.13.12
Leppänen Eino MSParma HYL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Karttila Eero MSParma 10.14 0.00.00
2 Fröjdö Robert TuS 11.07 0.00.53
3 Välimäki Tomi PR 11.18 0.01.04
4 Kallio Noel TuS 12.25 0.02.11
5 Tamminen Matias TuS 24.13 0.13.59

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Röytiö Elias PR 9.10 0.00.00
2 Salonen Oiva MSParma 9.56 0.00.46
3 Välimäki Topi PR 11.51 0.02.41
4 Koponen Evert PR 12.05 0.02.55
5 Laine Oskari LoJa 12.40 0.03.30
6 Tuokko Eetu MSParma 13.00 0.03.50
7 Anttonen Topias MSParma 13.07 0.03.57
8 Lähteenmäki Pyry TuS 13.28 0.04.18
9 Anttonen Aapeli AngA 14.07 0.04.57
10 Heinonen Onni MSParma 14.32 0.05.22
11 Hannula Sebastian PR 14.34 0.05.24
12 Laaksonen Petrus PR 15.10 0.06.00
13 Oinaanoja Eeli MSParma 15.47 0.06.37
14 Niittymäki Frans TuS 17.00 0.07.50
15 Korte Nuutti TuS 17.07 0.07.57
16 Fröjdö Wilhelm TuS 18.20 0.09.10
17 Laine Akseli LoJa 18.32 0.09.22
18 Macleod Ben TuS 19.16 0.10.06
19 Hartvik Marius PR 27.51 0.18.41
20 Höglund Arttu MSParma 28.47 0.19.37
21 Leppänen Toivo MSParma 29.08 0.19.58
Määttä Paulus MSParma EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lehtonen Vilja AngA 16.32 0.00.00
2 Lehtinen Miina AngA 16.36 0.00.04
3 Päärni Iina MSParma 17.18 0.00.46
4 Mäkelä Ella TuS 19.12 0.02.40
5 Tuomala Matilda AngA 19.39 0.03.07
6 Linnamäki Kerttu AngA 19.48 0.03.16
7 Halkilahti Siiri AngA 20.15 0.03.43
8 Koskela Katri AngA 20.17 0.03.45
9 Tasala Jessica TuS 23.26 0.06.54
10 Ekström Saana-Mari MSParma 23.53 0.07.21
11 Lamppu Laura MSParma 23.54 0.07.22
12 Fröjdö Ellen TuS 23.58 0.07.26
13 Lamppu Lotta MSParma 28.46 0.12.14
Lehtinen Martta AngA HYL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tetri Ella TuS 10.46 0.00.00
2 Söyrilä Iida AngA 10.47 0.00.01
3 Korte Martta TuS 10.57 0.00.11
4 Lindeqvist Minttu PR 11.23 0.00.37
5 Kapanen Anna MSParma 11.28 0.00.42
6 Tapiola Aada AngA 11.46 0.01.00
7 Kapanen Emma MSParma 11.52 0.01.06
8 Rantanen Saga PIF 12.56 0.02.10
9 Holmroos Siiri TuS 13.14 0.02.28
10 Rantanen Linn PIF 15.56 0.05.10
11 Anttonen Helmiina AngA 20.13 0.09.27
Tasala Emily TuS HYL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haavisto Kerttu TuS 13.03 0.00.00
2 Hagström Wilma TuS 15.55 0.02.52
3 Tamminen Isla TuS 17.10 0.04.07
4 Kääntönen Ronja MSParma 17.34 0.04.31

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Andelmaa Oona AngA 8.40 0.00.00
2 Mäkinen Venla AngA 9.31 0.00.51
3 Tranberg Saana PR 10.03 0.01.23
4 Tamminen Seela TuS 15.23 0.06.43

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 25
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Lahdenperä Henriikka PR 9.08 0.00.00
2 Lindeqvist Roosa PR 9.42 0.00.34
3 Lehtinen Sofia PR 10.44 0.01.36
4 Laine Aurora RaPi 10.53 0.01.45
5 Velema Signe PR 10.55 0.01.47
6 Paukkunen Siiri MSParma 11.25 0.02.17
7 Mäkinen Leila AngA 11.45 0.02.37
8 Hartvik Mya PR 12.27 0.03.19
9 Pihlaja Silva PR 12.33 0.03.25
10 Lindeqvist Fanni PR 12.41 0.03.33
11 Hämälistö Lilli TuS 12.53 0.03.45
12 Oksa Hilla PR 13.17 0.04.09
13 Pihlaja Hilla PR 14.40 0.05.32
14 Tuokko Tiia MSParma 15.47 0.06.39
15 Laakso Vilja PR 16.20 0.07.12
16 Välimäki Tilda PR 16.36 0.07.28
16 Laakso Elssa RaPi 16.36 0.07.28
18 Kuusisto Inka-Maria MSParma 16.49 0.07.41
19 Hagström Isabella TuS 17.19 0.08.11
20 Valkonen Selma TuS 21.37 0.12.29
21 Mäkilä Veera PR 23.15 0.14.07
22 Röytiö Elsa PR 25.11 0.16.03
23 Tamminen Milda TuS 27.09 0.18.01
24 Kuusisto Minttu MSParma 30.12 0.21.04
25 Ali Chuartai Soma MSParma 33.36 0.24.28