FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
Varsinais-Suomen Kompassi-cup 2. osakilpailu
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 26
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Salonen Oiva MSParma 11.45 0.00.00
2 Määttä Paulus MSParma 11.59 0.00.14
3 Välimäki Topi PR 12.08 0.00.23
4 Lempainen Johannes TuMe 12.21 0.00.36
5 Heinonen Onni MSParma 12.38 0.00.53
6 Hanhela Huuko MSParma 12.40 0.00.55
7 Lähteenmäki Pyry TuS 13.24 0.01.39
8 Laine Oskari LoJa 14.02 0.02.17
9 Tuokko Eetu MSParma 14.12 0.02.27
10 Korte Nuutti TuS 16.03 0.04.18
11 Oinaanoja Eeli MSParma 16.36 0.04.51
12 Lahdenperä Tuure PR 16.51 0.05.06
13 Jokela Vihtori LoJa 18.08 0.06.23
14 Anttonen Aapeli AngA 18.11 0.06.26
15 Anttonen Topias MSParma 18.27 0.06.42
16 Fröjdö Wilhelm TuS 18.51 0.07.06
17 Laine Akseli LoJa 19.43 0.07.58
18 Niittymäki Frans TuS 20.00 0.08.15
19 Vähäsöyrinki Otto MSParma 24.41 0.12.56
20 Laitinen Alvar MSParma 27.18 0.15.33
21 Leppänen Toivo MSParma 30.10 0.18.25
Röytiö Elias PR EIL -
Lounela Luukas MSParma EIL -
Hartvik Marius PR EIL -
Macleod Ben TuS KES -
Hyvönen Joonatan MSParma KES -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 25
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Velema Signe PR 10.46 0.00.00
2 Lahdenperä Henriikka PR 10.52 0.00.06
3 Paukkunen Siiri MSParma 12.06 0.01.20
4 Laine Aurora RaPi 12.28 0.01.42
5 Elo Taimi MSParma 12.43 0.01.57
6 Pihlaja Silva PR 12.49 0.02.03
7 Lehtinen Sofia PR 13.39 0.02.53
8 Välimäki Tilda PR 14.14 0.03.28
9 Mäkinen Leila AngA 16.17 0.05.31
10 Valkonen Selma TuS 16.37 0.05.51
11 Pihlaja Hilla PR 16.39 0.05.53
12 Hagström Isabella TuS 17.10 0.06.24
13 Mäkilä Veera PR 18.17 0.07.31
14 Tamminen Seela TuS 18.39 0.07.53
15 Tuokko Tiia MSParma 20.49 0.10.03
16 Ali Chuartai Soma MSParma 21.00 0.10.14
17 Laaksonen Roosa RaPi 21.36 0.10.50
18 Tamminen Milda TuS 21.41 0.10.55
19 Röytiö Elsa PR 21.50 0.11.04
20 Lahnalammi Sonja MSParma 22.57 0.12.11
21 Nepponen Aino LoJa 24.20 0.13.34
22 Lahnalammi Lilja MSParma 26.19 0.15.33
23 Laakso Elssa RaPi 26.37 0.15.51
24 Kuusisto Inka-Maria MSParma 29.01 0.18.15
Hartvik Mya PR EIL -

Sarja H10
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Fröjdö Robert TuS 8.26 0.00.00
2 Kallio Noel TuS 9.24 0.00.58
3 Välimäki Tomi PR 10.07 0.01.41
4 Karttila Eero MSParma 11.22 0.02.56
5 Tamminen Matias TuS 11.23 0.02.57
6 Koponen Evert PR 22.14 0.13.48

Sarja D10
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Weckman Selma VeVe 8.04 0.00.00
2 Andelmaa Oona AngA 8.15 0.00.11
3 Tranberg Saana PR 9.01 0.00.57
4 Mäkinen Venla AngA 11.19 0.03.15
5 Hämälistö Lilli TuS 13.44 0.05.40
6 Weckman Venla VeVe 21.01 0.12.57

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 10
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Koponen Oliver PR 13.27 0.00.00
2 Puro Eeli AngA 14.10 0.00.43
3 Sainio Iiro MSParma 16.56 0.03.29
4 Yli-Savola Valo TuS 17.11 0.03.44
5 Vilhonen Olavi PR 17.28 0.04.01
6 Karlsson Patrick PR 18.35 0.05.08
7 Leppänen Eino MSParma 23.03 0.09.36
8 Pihlaja Eeli PR 24.31 0.11.04
9 Lehtinen Viljami AngA 31.51 0.18.24
10 Röytiö Eemil PR 33.48 0.20.21

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Haavisto Kerttu TuS 17.56 0.00.00
2 Kääntönen Ronja MSParma 20.01 0.02.05
3 Tamminen Isla TuS 24.25 0.06.29
Hagström Wilma TuS HYL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Stenholm Daniel TuS 14.45 0.00.00
2 Lahdenperä Aaro PR 16.07 0.01.22
3 Ekström Lassi MSParma 16.08 0.01.23
4 Lähteenmäki Iiro TuS 16.25 0.01.40
5 Lempainen Eero TuMe 18.28 0.03.43
6 Laine Oliver TuS 18.33 0.03.48
7 Halkilahti Emil AngA 20.51 0.06.06
8 Aalto Pauli MSParma 24.32 0.09.47
9 Lähteenmäki Ilmari TuS 30.30 0.15.45

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Tasala Emily TuS 13.58 0.00.00
2 Tapiola Aada AngA 15.16 0.01.18
3 Korte Martta TuS 15.58 0.02.00
4 Söyrilä Iida AngA 16.30 0.02.32
5 Anttonen Helmiina AngA 16.42 0.02.44
6 Kapanen Anna MSParma 18.00 0.04.02
7 Tetri Ella TuS 18.50 0.04.52
8 Kapanen Emma MSParma 19.44 0.05.46
9 Holmroos Siiri TuS 21.21 0.07.23

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 22
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Virtanen Onni AngA 13.36 0.00.00
2 Söyrilä Leevi AngA 13.51 0.00.15
3 Ankelo Tuomas MSParma 14.46 0.01.10
4 Vartiainen Lukas TuS 15.55 0.02.19
5 Isosaari Aarne MSParma 17.01 0.03.25
6 Lamminmäki Aaro MSParma 17.10 0.03.34
7 Nyman Matias TuS 17.11 0.03.35
8 Pirinen Teemu AngA 17.59 0.04.23
9 Rikkonen Joonas TuS 18.11 0.04.35
10 Virtanen Topi PR 18.25 0.04.49
11 Niemelä Elmeri TuS 18.26 0.04.50
12 Nikkilä Elias TuS 19.39 0.06.03
13 Heikinmaa Aapeli PR 20.40 0.07.04
14 Lintula Eliel RaPi 20.52 0.07.16
15 Cederberg Lucas TuS 22.33 0.08.57
16 Sandell Nicholas TuS 22.36 0.09.00
17 Kuuttila Daniel TuS 23.15 0.09.39
18 Jaakkola Konsta TuS 25.07 0.11.31
19 Salste Leo TuS 27.34 0.13.58
Toivonen Nikolai TuS EIL -
Kääntönen Arttu MSParma EIL -
Oksa Sampo PR EIL -

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 14
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Päärni Iina MSParma 16.10 0.00.00
2 Lehtinen Martta AngA 17.02 0.00.52
3 Lehtinen Miina AngA 17.28 0.01.18
4 Halkilahti Siiri AngA 18.02 0.01.52
5 Mäkelä Ella TuS 19.53 0.03.43
6 Ekström Saana-Mari MSParma 19.56 0.03.46
7 Koskela Katri AngA 20.03 0.03.53
8 Huhtala Lotta TuS 20.12 0.04.02
9 Lamppu Laura MSParma 20.32 0.04.22
10 Tasala Jessica TuS 21.22 0.05.12
11 Fröjdö Ellen TuS 22.26 0.06.16
Tuomala Matilda AngA EIL -
Lamppu Lotta MSParma EIL -
Lehtonen Vilja AngA EIL -