FIN GB SWE
Kirjaudu IRMAan
ÖIDM Långdistans
Sarja Alue Seura Kilpailijoiden lukumäärä
Sarja H21
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Brunell Filip Minken 1.14.32 0.00.00 74.60 72.51
2 Kronberg Christian Femman 1.16.17 0.01.45 71.67 69.67
3 Tunis Staffan Femman 1.21.39 0.07.07 65.83 63.99
4 Lövdal Victor Femman 1.23.07 0.08.35 63.55 61.77
5 Sund Otto Femman 1.28.26 0.13.54 58.68 57.04
6 Kronberg Patrick Femman 1.31.07 0.16.35 55.94 54.37
7 Sundelin Peter Femman 1.52.25 0.37.53 44.51 43.27
8 Söderström Peter Femman 1.54.38 0.40.06 42.84 41.65
Holmback Hannes OK77 HYL -
Bäckström Anders Femman KES -
Jern Jonas PR EIL -
Hall Andreas Femman EIL -

Sarja H35
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jern Jens Femman 1.08.04 0.00.00
2 Järn Staffan Femman 1.18.00 0.09.56

Sarja H40
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Henriksson Mathias Falken 1.09.35 0.00.00 45.11 40.64
2 Haldin Ove Femman 1.12.28 0.02.53 42.51 38.29
3 Nilsson Markus Minken 1.23.43 0.14.08 36.09 32.51
4 Gripenberg Mattias Brahe 1.28.47 0.19.12 33.37 30.06
5 Korhonen Hannu Pihkan 1.31.56 0.22.21 31.58 28.45
6 Sundberg Sam Minken 1.46.32 0.36.57 26.70 24.05
7 Nikunen Karri Terjärv 1.51.02 0.41.27 25.09 22.60
8 Lindfors Kari Falken 1.53.06 0.43.31 24.11 21.72
Kullberg Fredrik Malax KES -

Sarja H45
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grankull Kenneth Kronan 1.02.24 0.00.00 44.38 42.06
2 Hautala Jari Femman 1.23.42 0.21.18 31.85 30.18
3 Backlund Jan-Anders Femman 1.36.22 0.33.58 26.58 25.19
4 Bergström Rune Kristina 1.42.04 0.39.40 24.08 22.82
Lindell Niklas Brahe EIL -
Wik Peter Femman KES -

Sarja H50
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Haglund Tommy Brahe 1.01.43 0.00.00 36.82 35.29
2 Svenlin Sören Kronan 1.03.41 0.01.58 33.01 31.63
3 Lassila Kenneth Falken 1.20.48 0.19.05 23.91 22.91

Sarja H55
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grön Kaj Brahe 54.20 0.00.00 40.72 39.14
2 Holmback Johan Malax 56.47 0.02.27 37.50 36.04
3 Strandberg Leif Malax 1.02.55 0.08.35 32.53 31.26
4 Höstman Stefan Malax 1.14.09 0.19.49 26.48 25.45
5 Lindgrén Henrik Femman 1.48.15 0.53.55 17.37 16.70

Sarja H60
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bäck Mikael Femman 45.48 0.00.00 36.83 34.72
2 Stenlund Dan Brahe 47.34 0.01.46 34.13 32.18
3 Nygård Peter Femman 1.29.23 0.43.35 17.46 16.46
4 Palomäki Eero Femman 1.34.17 0.48.29 15.88 14.97
5 Rajamäki Jari Kristina 1.42.49 0.57.01 13.95 13.15
Storvall Stefan Kronan EIL -

Sarja H65
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tunis Bengt Femman 56.41 0.00.00 28.34 27.83
2 Henriksson Fjalar Falken 57.36 0.00.55 26.50 26.01
3 Lillsjö Bengt Malax 1.02.54 0.06.13 22.99 22.57
4 Örn Johnny Femman 1.17.24 0.20.43 17.64 17.32

Sarja H70
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Björklund Håkan Falken 52.51 0.00.00 36.18 35.63
2 Williamsson Bo-Göran VaaSu 55.45 0.02.54 33.01 32.51
3 Lövsund Bengt Botnia 56.07 0.03.16 31.52 31.04
4 Sundelin Rolf-Erik GIF 1.12.01 0.19.10 23.56 23.21
Eno Kaarlo TeuRi HYL -

Sarja H75
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Jokinen Leo KoS 36.46 0.00.00 32.91 32.50
2 Saarimäki Jorma VaaSu 47.18 0.10.32 25.04 24.72
3 Lågland Henry Malax 55.21 0.18.35 20.93 20.67
4 Åkerblom Måns GIF 1.00.30 0.23.44 18.72 18.48
5 Haldin Torvald Femman 1.08.11 0.31.25 16.23 16.02
6 Backman Sven-Olof Falken 1.10.07 0.33.21 15.41 15.22
7 Pått Frans Minken 1.11.57 0.35.11 14.66 14.47
Lähdekorpi Mauri Femman KES -
Byskata Henry Femman EIL -

Sarja H85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Hjerpe Lars Femman 1.05.28 0.00.00

Sarja H90
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Mård Leo Kristina EIL -

Sarja H10RR
Matka
Osallistujien määrä 12
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Gulin Liam NOK 16.38 0.00.00
2 Nybacka Carl Kristina 17.47 0.01.09
3 Haldin Emil Femman 19.08 0.02.30
4 Enbacka Liam Malax 19.51 0.03.13
5 Granlund Cornelis NOK 20.51 0.04.13
6 Tunis Evert Femman 23.17 0.06.39
7 Enbacka Isac Malax 23.41 0.07.03
8 Tunis Einar Femman 44.12 0.27.34
9 Hertsbacka Erik NOK 48.59 0.32.21
Kalberg Robin NOK EIL -
Stolpe Isar Malax EIL -
Långskog Oskar NOK EIL -

Sarja H12
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Sundberg Elias Minken 15.31 0.00.00
2 Yrjans Pontus NOK 18.08 0.02.37
3 Smeds Linus NOK 19.37 0.04.06
4 Hautala Jonatan Femman 22.21 0.06.50
5 Björkfors Einar Botnia 28.21 0.12.50
6 Lindqvist Filip NOK 32.11 0.16.40
7 Antfolk Aron NOK 32.36 0.17.05
8 Granlund Casper NOK 33.28 0.17.57
9 Österdahl Ivar NOK 35.27 0.19.56
10 Snickars William Malax 35.44 0.20.13
11 Granqvist Lukas NOK 37.29 0.21.58
12 Sandberg Walter NOK 46.15 0.30.44
13 Hjerpe Henrik Femman 47.26 0.31.55
14 Krook Elliot NOK 54.24 0.38.53
Toivio Leevi NOK HYL -
Träskelin Elis Solf EIL -
Rönnberg Thim NOK EIL -
Gullmes Christoffer NOK EIL -

Sarja H12TR
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
Toivio Natanael NOK HYL -

Sarja H14
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Sebastian Kronan 36.44 0.00.00
2 Yrjans Johan NOK 49.29 0.12.45
3 Strandberg John Malax 55.43 0.18.59
Sundberg Hannes Minken HYL -
Wikblom Sander Minken HYL -

Sarja H16
Matka
Osallistujien määrä 9
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bergström Kasper Brahe 47.54 0.00.00 43.40 40.13
2 Wikblom Melker Minken 1.03.40 0.15.46 31.95 29.54
3 West Viktor Minken 1.08.19 0.20.25 29.12 26.93
4 Hautala Rasmus Femman 1.19.33 0.31.39 24.45 22.61
5 Lindfors Hugo Falken 1.42.35 0.54.41 18.53 17.13
Seppälä Paavo Femman HYL -
Sand Jonatan NOK HYL -
Hjerpe Arvid Femman HYL -
Häggman Iivar Femman EIL -

Sarja H18
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Udell Oliver Solf 1.12.27 0.00.00
2 Rokala Alex Femman 1.14.37 0.02.10

Sarja H20
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Westerlund Jimmy Falken EIL -

Sarja D10RR
Matka
Osallistujien määrä 18
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Snickars Maja NOK 16.59 0.00.00
2 Mitts Emma Malax 18.52 0.01.53
3 Smeds Maya NOK 19.18 0.02.19
4 Träskelin Signe Solf 19.44 0.02.45
5 Kullberg Ester Malax 20.50 0.03.51
6 Wikblom Ylva Minken 21.34 0.04.35
7 Snickars Melinda NOK 21.41 0.04.42
8 Smeds Klara NOK 23.45 0.06.46
9 Hertsbacka Linnea NOK 27.20 0.10.21
10 Nygårds Ebba NOK 27.25 0.10.26
11 Näs Emma NOK 28.40 0.11.41
12 Kullman Annie Falken 30.36 0.13.37
13 Frantz Erin Malax 34.21 0.17.22
14 Kauppila Signe NOK 37.18 0.20.19
15 Bergman Stella NOK 38.40 0.21.41
Näs Celina NOK EIL -
Nybacka Sophia Kristina EIL -
NIlsson Ella Minken EIL -

Sarja D12
Matka
Osallistujien määrä 13
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Grankull Daniela Kronan 16.43 0.00.00
2 Siekkinen Kajsa Botnia 19.37 0.02.54
3 Storgård Lova Femman 26.28 0.09.45
4 Sandgren Emma NOK 28.33 0.11.50
5 Storgård Vilja Femman 46.43 0.30.00
6 Ingberg Leah NOK 49.58 0.33.15
7 Stolpe Alissa Malax 51.32 0.34.49
8 Backfolk Alma NOK 53.41 0.36.58
Häggman Iina Femman HYL -
Sved Ines NOK EIL -
Sundvik Agnes Minken EIL -
Isaksson Alicia Minken EIL -
Enlund Nova Femman EIL -

Sarja D12TR
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Mitts Emilia Malax 28.51 0.00.00
2 Lindfors Mira Falken 33.57 0.05.06

Sarja D14
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Nynäs Matilda Botnia 36.40 0.00.00
2 Backlund Thelma Femman 42.38 0.05.58
3 Snickars Matilda NOK 44.27 0.07.47

Sarja D16
Matka
Osallistujien määrä 5
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Halonen Ellinor NOK 57.58 0.00.00 37.45 33.49
2 Löfqvist Linn Femman 1.07.56 0.09.58 30.76 27.50
3 Svenlin Alva Kronan 1.10.13 0.12.15 28.60 25.57
4 Björkfors Elsie Botnia 1.13.59 0.16.01 26.04 23.29
5 Enlund Isabella Femman 1.17.23 0.19.25 23.85 21.32

Sarja D18
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lindfors Karolina Falken 1.02.01 0.00.00 46.53 44.30
2 Enlund Julia Femman 1.10.27 0.08.26 38.91 37.05
3 Tuohimaa Ines Solf 1.13.27 0.11.26 35.36 33.67
4 Kullman Thea Falken 1.46.36 0.44.35 23.01 21.91

Sarja D20
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Häggkvist Frida NOK 57.16 0.00.00
2 Myrskog Rosa Kronan 1.05.20 0.08.04

Sarja D21
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Finnäs Jenny Malax 1.05.44 0.00.00
2 Grahn Elina Femman 1.30.13 0.24.29
Hahn Olivia OK77 HYL -

Sarja D35
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Bäckström Ida Femman 1.17.03 0.00.00 34.70 35.69
2 Lindfors Lina Falken 1.18.25 0.01.22 32.39 33.32
3 Penttilä Marja KoS 1.22.51 0.05.48 29.04 29.87
4 Tunis Jenny KauWi 1.40.09 0.23.06 22.69 23.34

Sarja D40
Matka
Osallistujien määrä 4
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Sundelin Ann-Sofie Botnia 58.35 0.00.00 43.10 32.61
2 Sundberg Nina Minken 1.23.31 0.24.56 27.97 21.16
3 Finne Rosmarie Solf 1.38.00 0.39.25 21.90 16.57
Skog Johanna Minken EIL -

Sarja D45
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Grankull Jaana Kronan 50.40 0.00.00 42.09 40.46
2 Backman Yvonne Falken 52.49 0.02.09 39.36 37.85
3 Nynäs Kati Botnia 1.06.05 0.15.25 30.65 29.47
4 Nikunen Nina Terjärv 1.07.47 0.17.07 29.10 27.98
5 Björndahl Lilian Falken 1.16.44 0.26.04 25.01 24.05
6 Myrevik-Svenlin Ulrika Kronan 1.18.50 0.28.10 23.67 22.76
7 Bergström Pia Kristina 1.22.28 0.31.48 21.98 21.13

Sarja D50
Matka
Osallistujien määrä 7
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wärnman Ingela Falken 51.21 0.00.00 38.44 36.25
2 Wasström Lotta VaaSu 55.52 0.04.31 34.45 32.49
3 Lindgren Annika Femman 57.43 0.06.22 32.49 30.64
4 Holmback Maria Malax 1.02.31 0.11.10 29.20 27.54
5 Blomqvist Eija Femman 1.16.32 0.25.11 23.21 21.89
6 Backman Åsa Femman 1.31.37 0.40.16 18.85 17.78
7 Udell Tina Solf 1.34.04 0.42.43 17.84 16.82

Sarja D55
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Strandberg Annika Femman 1.11.49 0.00.00 35.29 32.10
2 Granlund Elisabeth Minken 1.41.11 0.29.22 23.17 21.07
3 Friman Rose-Maj Solf 2.23.26 1.11.37 15.02 13.66

Sarja D65
Matka
Osallistujien määrä 2
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Tunis Berit Femman 52.59 0.00.00
2 Berger Gunhild Falken 1.21.52 0.28.53

Sarja D70
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Fred Bodil Femman 39.25 0.00.00 36.79 35.90
2 Lähdekorpi Kaija Femman 43.45 0.04.20 32.15 31.37
3 Björklund Gunilla Falken 52.03 0.12.38 26.19 25.55
4 Eriksson-Kronberg Monica Femman 1.14.56 0.35.31 17.61 17.18
5 Nyberg Eva Minken 1.19.28 0.40.03 16.06 15.67
Pått Saga Minken KES -

Sarja D75
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Wikblom Marianne Minken 54.27 0.00.00

Sarja D80
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
1 Lassila Gunvor Falken 1.26.11 0.00.00

Sarja D85
Matka
Osallistujien määrä 1
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen Pisteet Maastopisteet
Carlson-Wikström Ann-May Solf KES -

Sarja H13
Matka
Osallistujien määrä 6
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Hertsbacka Isak NOK 33.31 0.00.00
2 Kullberg Adam Malax 37.17 0.03.46
3 Frantz Alvin Malax 38.57 0.05.26
4 Hyöty Emil Malax 43.16 0.09.45
Granlund Axel NOK EIL -
Söderman Hannes NOK EIL -

Sarja D13
Matka
Osallistujien määrä 3
Sija Nimi Seura Aika Ero kärkeen
1 Snickars Lea NOK 31.33 0.00.00
2 Wikblom Thea Minken 32.45 0.01.12
Westerlund Jessica Falken EIL -